rzęs firanka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-09, 13:12   #1
taurant
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2

rzęs firanka


W jaki sposób dbasz o swoje oczy i rzęsy?

Systematycznie, starannie i co ważne skutecznie - przynajmniej jeśli mowa o oczach, z rzęsami, to nieco trudniejsza sprawa.

Przede wszystkim jak tylko mogę unikam komputera, to niestety najtrudniejszy do spełnienia warunek - praca siedząca przed monitorem temu nie sprzyja, jednak w domu nawet nie podchodzę do laptopa, telewizora też na szczęście nie mam. Pod kątem mojego wzroku komponuję sobie dietę - sok aroniowy i dżem jagodowy, to podstawa! Zajadam się szpinakiem i jarmużem, nie pogardzę kaszą jaglaną z morelami i razowym chlebem z prawdziwym masłem, a surówka z marchewki to moja miłość! Jak tylko mam możliwość wpatruję się w dal, chłonę zieleń trawy i wypatruję horyzontu w oddali - to koi moje zmęczone oczy. Fakt, mieszkając w centrum Warszawy nie często mam ku temu okazję, ale od czego jest mój ulubiony Las Bielański i domek na wsi? Korzystam z dobrodziejstw natury jak tylko się da!

A rzęsy? Tu sprawa nie jest wcale łatwiejsza - jestem alergiczką, więc oczy mi łzawią, a ja? oczywiście je trę... licząc potem na dłoni malutkie włoski które wytarłam sobie samodzielnie. Sporadycznie stosuję tusze, bo... ech... jak wyżej - zazwyczaj kończy się to tuszem na policzkach i małymi rzęskami na mojej dłoni.

Bezbarwna odżywka, to chyba moje jedyne wybawienie
taurant jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.