NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-18, 09:46   #1171
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Hosenka czyli pewnie nie masz w swojej kolekcji nic z modeny? dla mnie ich lakiery naprawdę ładnie pachną
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 09:46   #1172
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

mnie się Modena podoba
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 09:54   #1173
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Hosenka czyli pewnie nie masz w swojej kolekcji nic z modeny? dla mnie ich lakiery naprawdę ładnie pachną
A nie mam Modeny Będę musiała w takim razie wypróbować.
W ogóle to miałam zamiar zebrać hybrydy (2-3 kolory) z wszystkich firm, żeby mieć porównanie, ale np. z Cosmetic Zone czy Bluesky nic mi w oko nie wpadło, więc po planie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 11:44   #1174
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Moja reklamacja rozpatrzona
Bardzo miły kontakt przez FB i telefon. Muszę się zgłosić na ich stoisko, wypisać formularz reklamacyjny ale nie będę musiała czekać 2 tygodnie na rozpatrzenie, lakier wymienią mi na miejscu.
Co do sprawy kupna za nową cenę lakieru bez naklejki nowa formuła, Pani sprawdziła i jest to na pewno lakier z nowej wersji który poszedł w pierwszym rzucie jeszcze bez nalepki. (Numerek z dołu 1508)
Teoretycznie na stoiskach powinny być już wszystkie z nowej formuły (starszą wszyscy mieli zwrócić)
Numerki na dole oznaczają serię produkcji. Nie koniecznie jest to data rozlewu. Oznaczenia takie są niezbędne w celu wychwycenia błędów produkcji (wtedy wycofują całą serię)
To wszystko czego dziś się dowiedziałam. Jestem zadowolona i mam nadzieję, że nowy Poppy Hill będzie ok.
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 12:13   #1175
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie wąchałam lakieru hybrydowego, który miałby ładny zapach
Hybrydy Modeny ładnie pachną ale nie każdemu przypada do gustu ten zapach 😊
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 13:15   #1176
monikbu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 75
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Moja reklamacja rozpatrzona
Bardzo miły kontakt przez FB i telefon. Muszę się zgłosić na ich stoisko, wypisać formularz reklamacyjny ale nie będę musiała czekać 2 tygodnie na rozpatrzenie, lakier wymienią mi na miejscu.
Co do sprawy kupna za nową cenę lakieru bez naklejki nowa formuła, Pani sprawdziła i jest to na pewno lakier z nowej wersji który poszedł w pierwszym rzucie jeszcze bez nalepki. (Numerek z dołu 1508)
Teoretycznie na stoiskach powinny być już wszystkie z nowej formuły (starszą wszyscy mieli zwrócić)
Numerki na dole oznaczają serię produkcji. Nie koniecznie jest to data rozlewu. Oznaczenia takie są niezbędne w celu wychwycenia błędów produkcji (wtedy wycofują całą serię)
To wszystko czego dziś się dowiedziałam. Jestem zadowolona i mam nadzieję, że nowy Poppy Hill będzie ok.
Ciekawych rzeczy się dowiedziałaś.
Czyli im dalszy numerek pod spodem tym późniejsza seria?
Skoro tak to zupełnie nie rozumiem czemu ten felerny dark cherry, który kupiłam w grudniu ms serię 1510 a kupiłam go w cenie starej formuły za 22,90, a kupiony w tym samym czasie Wild Rose za 26 ma niższą serię 1504?
Nie będę już wnikać, pomaluję tym dark cherry wzornik i wyślę im zdjęcia, może przyjmą reklamację.
Ten jeden nieudany lakier to ja bym nawet przeżyła, ale wkurza mnie to, że teraz się kupuje kota w worku i nigdy nie wiadomo co się trafi czy super lakier czy bubla. Z tego wątku wynika, że przy okazji zmiany formuły tych wadliwych serii jest podejrzanie dużo. ..
monikbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 13:22   #1177
iScharlotte
Raczkowanie
 
Avatar iScharlotte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Tak samo jest w chwili obecnej z Semilac Niestety im większa popularność marki tym najwidoczniej gorsza jakość.
Jednak podejście do klienta neonail ma dużo, dużo lepsze.
iScharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 14:08   #1178
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez monikbu Pokaż wiadomość
Ciekawych rzeczy się dowiedziałaś.
Czyli im dalszy numerek pod spodem tym późniejsza seria?
Skoro tak to zupełnie nie rozumiem czemu ten felerny dark cherry, który kupiłam w grudniu ms serię 1510 a kupiłam go w cenie starej formuły za 22,90, a kupiony w tym samym czasie Wild Rose za 26 ma niższą serię 1504?
Nie będę już wnikać, pomaluję tym dark cherry wzornik i wyślę im zdjęcia, może przyjmą reklamację.
Ten jeden nieudany lakier to ja bym nawet przeżyła, ale wkurza mnie to, że teraz się kupuje kota w worku i nigdy nie wiadomo co się trafi czy super lakier czy bubla. Z tego wątku wynika, że przy okazji zmiany formuły tych wadliwych serii jest podejrzanie dużo. ..
Powiem Ci tak, gdy zapytałam Pani nie wiedziała. Zapytała kolegę (w tle słyszałam rozmowę) Czy to data rozlewu czy czego? Odpowiedział : Numer serii w jakiej przyszły. I to by mogło się zgadzać bo wszystkie jakie mam z wakacyjnej kolekcji mają numerek 1506. Jednego tylko nie rozumiałam, dlaczego za miętowy bez naklejki i z numerkiem 1508 płaciłam 27.90zł ? Pani sprawdziła i oddzwoniła do mnie po chwili z odpowiedzią. Ten kolor był pierwszym z najnowszej formuły.
Nie wnikam już dalej bo z nim jest wszystko w porządku.
I tak podejrzewam że numer serii to data rozlewu
Najważniejsze, że mogę wymienić poppy hill i to mnie cieszy.
Teraz zanim kupię u nich kolejny kolor to będę musiała zrobić to czego do nie dawna byłam wielką przeciwniczką...będę odkręcać lakier aby sprawdzić chociaż pędzelek. Gdybym widziała, że poppy hill jakiego kupiłam jest tak powykręcany, nie wzięłabym go.
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:23   #1179
anio123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 45
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie wąchałam lakieru hybrydowego, który miałby ładny zapach
Niby tak. Każdy lakier hybrydowy ma jakiś zapach. Ale czegoś takiego, to nie czułam, a przez moje ręce przewinęło się ok. 50 lakierów różnych firm. Kilka z NeoNail też miałam i żaden nawet w połowie tak nie śmierdział.
anio123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 05:01   #1180
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

ja trafiłam na takiego śmierdziela jak kupiłam używany NN na OLX, nie dość że cuchnął strasznie to jeszcze marszczył bardzo i krycie miał tragiczne ;/ nie miałam sumienia go odsprzedać więc wywaliłam do śmietnika
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 10:37   #1181
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Pojechałam wymienić poppy hill.
na stoisku wszystkie takiej samej jakości jak mój felerny.
Mają przywieźć nowe z magazynu centralnego. Zadzwonią do mnie ze stoiska, czy te które przywiozą też są takie kiepskie. Jeśli tak będę mogła wybrać inny kolor.
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 13:53   #1182
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja trafiłam na takiego śmierdziela jak kupiłam używany NN na OLX, nie dość że cuchnął strasznie to jeszcze marszczył bardzo i krycie miał tragiczne ;/ nie miałam sumienia go odsprzedać więc wywaliłam do śmietnika
I właśnie dlatego kupowanie na olx to ryzyko. Bardzo często używane lakiery to takie, które komuś bardzo nie podpasowały z jakiegoś powodu. I chcą to wcisnąć jakiejś biednej duszy. Oczywiście nie zawsze. Ale dużo jest takich przypadków.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 19:49   #1183
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

ja już dużo lakierów sprzedałam na olx neonaili też troche poszło. Sama nie jestem w stanie tylu lakierów zużyć więc z czasem jak zaczną mi się nudzić to wole wystawić na olx i sprzedać sama też często poluje na używki, ale głównie bym chciała właśnie neonail skupywać, a niestety na olx zdecydowana większość to lakiery semilac
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 19:53   #1184
iwala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 11
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny jest tu ktoś z Białegostoku?
iwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 21:26   #1185
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja jestem.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 22:43   #1186
iwala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 11
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Odpowiem na priv żeby tu nie zaśmiecać
iwala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 07:49   #1187
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny, które reklamowany przez fb/maila - po jakim czasie dostały się paczuszke? Ja czekam już ponad tydzień chyba i nawet napisałam do nich raz jeszcze kiedy mogę się spodziewać przesyłki i cisza
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 08:55   #1188
paula29
Raczkowanie
 
Avatar paula29
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 40
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez monikbu Pokaż wiadomość
Po wprowadzeniu nowej formuły (która ma być taka niby super napigmentowana tymi drogimi amerykańskimi pigmentami) przeżyłam duże rozczarowanie, zamówiłam sobie w dniu darmowej dostawy dwa kolory wild rose i dark cherry.
Na pierwszy rzut poszedł dark cherry i przeżyłam szok jego tragiczną jakością. Pomijam, że kolor niewiele miał wspólnego z tym w necie ( z tym się jednak zawsze trzeba liczyć), ale lakier jest rzadki, mało napigmentowany, malowanie nim to koszmar, nie kryje nawet po 3 warstwach, rozlewa się na skórki, nie chce się utwardzić. Pomalowałam raz, po trzech warstwach miałam prześwity, warstwy nie chciały się utwardzić, potem nie chciał się na nim utwardzić top (jak już się jakoś utwardził to i tak zmatowiał). Paznokcie z tym produktem wyglądały ohydnie.


Ja tez mam Dark cherry (2692) kupione w grudniu i moj nie jest rzadki. Dobrze sie utwardza i kryje dosc dobrze. Pomalowalam co prawda tylko probnik ale nie mam zastrzezen. Na paznokcie chyba jednak nie trafi bo kolor moim zdaniem jest po prostu brzydki. Taki bordo-braz. na prawde nie polecam.


Co do zapachu to juz pisalam, ze dostalam Copacabane (4803) dziwnie pachnaca. JA wiem, ze te lakiery nie pachna ladnie ale ten smierdzi wybitnie.
paula29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:06   #1189
monikbu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 75
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez paula29 Pokaż wiadomość
Ja tez mam Dark cherry (2692) kupione w grudniu i moj nie jest rzadki. Dobrze sie utwardza i kryje dosc dobrze. Pomalowalam co prawda tylko probnik ale nie mam zastrzezen. Na paznokcie chyba jednak nie trafi bo kolor moim zdaniem jest po prostu brzydki. Taki bordo-braz. na prawde nie polecam.


Co do zapachu to juz pisalam, ze dostalam Copacabane (4803) dziwnie pachnaca. JA wiem, ze te lakiery nie pachna ladnie ale ten smierdzi wybitnie.
To, że kolor jest brzydki to inna sprawa, też spodziewałam się wiśni, a nie brązowiśni ;-)
A ja jestem tak leniwa, że nadal tej reklamacji nie zrobiłam. ..
monikbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 17:47   #1190
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które reklamowany przez fb/maila - po jakim czasie dostały się paczuszke? Ja czekam już ponad tydzień chyba i nawet napisałam do nich raz jeszcze kiedy mogę się spodziewać przesyłki i cisza
do mnie dzwonili w czwartek a jak dobrz pamiętam to w poniedziałek lub max we wtorek była przesyłka. Ale wiem że babka wysyłała lakier zaraz po telefonie do mnie. Na fb pisałam im w środe
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:01   #1191
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które reklamowany przez fb/maila - po jakim czasie dostały się paczuszke? Ja czekam już ponad tydzień chyba i nawet napisałam do nich raz jeszcze kiedy mogę się spodziewać przesyłki i cisza
Cierpliwości pewnie dostaniesz.

Ja dziś z ciekawości ot tak sobie nałożyłam bez utwardzania warstwę tego heather valley na pazurki (ktory dostalam za burgundy)... Zobaczcie jakie to ma krycie!!! Jedna warstewka praktycznie przykryła całkowicie kolor który mam pod spodem! A fiolet jest przepiękny.. Jeśli mi się w ciągu tygodnia nic nie odmieni to chyba zrobię nim następne mani.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12583623_946998365336410_1551035341_n.jpg (202,4 KB, 156 załadowań)
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:02   #1192
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
do mnie dzwonili w czwartek a jak dobrz pamiętam to w poniedziałek lub max we wtorek była przesyłka. Ale wiem że babka wysyłała lakier zaraz po telefonie do mnie. Na fb pisałam im w środe
Ja dwa dni temu napisałam maila kiedy spodziewać się przesyłki i cisza jak o mnie zapomnieli to się wkurze
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:14   #1193
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Cierpliwości pewnie dostaniesz.

Ja dziś z ciekawości ot tak sobie nałożyłam bez utwardzania warstwę tego heather valley na pazurki (ktory dostalam za burgundy)... Zobaczcie jakie to ma krycie!!! Jedna warstewka praktycznie przykryła całkowicie kolor który mam pod spodem! A fiolet jest przepiękny.. Jeśli mi się w ciągu tygodnia nic nie odmieni to chyba zrobię nim następne mani.
piękny kolor
Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Ja dwa dni temu napisałam maila kiedy spodziewać się przesyłki i cisza jak o mnie zapomnieli to się wkurze
poczekaj cierpliwie a w piątek znowu im się przypomnij
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:40   #1194
monikbu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 75
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Cierpliwości pewnie dostaniesz.

Ja dziś z ciekawości ot tak sobie nałożyłam bez utwardzania warstwę tego heather valley na pazurki (ktory dostalam za burgundy)... Zobaczcie jakie to ma krycie!!! Jedna warstewka praktycznie przykryła całkowicie kolor który mam pod spodem! A fiolet jest przepiękny.. Jeśli mi się w ciągu tygodnia nic nie odmieni to chyba zrobię nim następne mani.
Kolor nie mój, ale krycie imponujące!
Jakby tak wszystkie miały takie krycie i jakość to mogę za nie płacić 28 zł ;-)
monikbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:40   #1195
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Cierpliwości pewnie dostaniesz.

Ja dziś z ciekawości ot tak sobie nałożyłam bez utwardzania warstwę tego heather valley na pazurki (ktory dostalam za burgundy)... Zobaczcie jakie to ma krycie!!! Jedna warstewka praktycznie przykryła całkowicie kolor który mam pod spodem! A fiolet jest przepiękny.. Jeśli mi się w ciągu tygodnia nic nie odmieni to chyba zrobię nim następne mani.
piekny kolor

Czekam czekam ale już prawie dwa tygodnie o ile dobrze liczę. Czekam do piątku I jak nic nie przyjdzie to dzwonię
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:49   #1196
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Cierpliwości pewnie dostaniesz.

Ja dziś z ciekawości ot tak sobie nałożyłam bez utwardzania warstwę tego heather valley na pazurki (ktory dostalam za burgundy)... Zobaczcie jakie to ma krycie!!! Jedna warstewka praktycznie przykryła całkowicie kolor który mam pod spodem! A fiolet jest przepiękny.. Jeśli mi się w ciągu tygodnia nic nie odmieni to chyba zrobię nim następne mani.
Krycie jest fantastyczne. Ja dzis malowalam cassiopeia i thailand beauty. Pigmentacja mega. Co prawda mazialam 2 warstwy, ale po 1 prawie nie bylo przeswitow
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:54   #1197
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Krycie jest fantastyczne. Ja dzis malowalam cassiopeia i thailand beauty. Pigmentacja mega. Co prawda mazialam 2 warstwy, ale po 1 prawie nie bylo przeswitow
Te kosmiczne są boskie wszystkie! Chyba sobie zażyczę na urodziny ze dwie sztuki
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 20:03   #1198
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

ehh... A ja w grudniu kupiłam sweet lychee i mimo, ze kolor piekny, to kryje po 4 - 5 warstwach
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 20:23   #1199
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Moje dwie świeżynki
Przyznaję, krycie mają rewelacyjne Chyba mogę śmiało powiedzieć, że nowe Neonail to najlepiej napigmentowane hybrydy jakie posiadam. Gęstość dla mnie idealna.
Oby uporządkowali te wpadki z kolorami, wtedy będą

Cloudless Sky
piękny szary błękit. Wrzucam porównanie z 105 Semilaka.
Thailand Beauty intensywny, żywy róż. Roses pokazywała go dziś w
wątku ,,Pokazujemy..."

Pytałam Panią na stoisku jak tam Calm burgundy? Tymczasowo został wycofany ze sprzedaży. Nie wiadomo czy i kiedy wróci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12592002_1108097209230609_2127233712_o.jpg (53,7 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12591829_1108097119230618_1546340434_o.jpg (79,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12562729_1108097152563948_1644477553_o.jpg (77,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12591918_1108097165897280_110072256_o.jpg (53,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12620433_1108097032563960_1705724739_o.jpg (82,4 KB, 59 załadowań)
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 20:27   #1200
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Mam cloudless sky ze starej formuly. Jest piękny
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.