Jaki depilator wybrać?? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-09, 09:34   #691
Agatron
Raczkowanie
 
Avatar Agatron
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: W
Wiadomości: 122
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Zakupilam Brauna silk epil 3 (ten fioletowy, tylko z masujaca nasadka). Wczesniej mialam przez ok.7 lat, Philipsa Premium z dyskami.
Jestem z niego bardzo zadowolona, bardzo ladnie wyrywa wloski, nie podraznia mi skory, czasami jakis wlosek urwie ale to nie problem. Lampka jest genialna, podswietla wszystkie ledwo widoczne wloski. Bardzo polecam! Jestem mile zaskoczona praca penset po dyskach. Aczkolwiek wydaje mi sie, ze przy nowych depilatorach dyski i pensety tak samo wyrywaja wloski, przynajmniej u mnie.
Agatron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 22:37   #692
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki depilator wybrać??

A ma ktoś Braun z tą nakładką do peelingu?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:13   #693
linkaewe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki depilator wybrać??

a ja po długim namyśle wybrałam braun xpressive 7280. biały, z brokatem i różowymi dodatkami. śliczny, zwłaszcza ten brokat. kobiecy. dużo nasadek, końcówek, ale ja używam tylko główki depilującej, bez dodatków. jestem zadowolona, z resztą w wyborze kierowałam się głównie opiniami o nim z KWC (jak przy wielu innych wyborach kosmetyków i sprzętu). nie zawiódł mnie. bardzo ciężko jest go kupić, bo to już nie jest najnowszy model, a kosztuje sporo- około 400zł. ja kupiłam na jednym z portali aukcyjnych.
depiluje dokładnie, nawet włoski, których nie widać. nie mam po nim kropek czerwonych, które wcześniej były mym utrapieniem przez kilka godzin po depilacji. wyrywa bardzo delikatnie. jest cichy. lampka świeci mocno, dobrze oświetla. wygodnie się go prowadzi. po poprzednim depilatorze trochę wrastają mi włoski, zobaczymy za jakiś czas jak będzie po tym. poprzedni miałam philips satinnelle, różowy, fajny. służył mi 10 lat i nadal świetnie działa. używam go teraz do wyrwania pojedynczych włosków, które zostawi mój nowy depilator. zdarza się czasem, że podczas deilacji braunem zostanie jakiś jeden samotny włosek i mimo, że jeżdżę depilatorem kilkanaście razy w różne strony, to nie mogę go złapać. w philipsie są dyski, a nie pęsety przez co łatwiej jest mi trafić na konkretny włosek.
nie mam zastrzeżeń do brauna i polecam, zwłaszcza dziewczynom zaczynającym przygodę z depilacją.
linkaewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 10:56   #694
Sethi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21
Question Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cześć

Od jakiegoś czasu mam zamiar kupić nowy depilator. Oczekiwałabym od niego przede wszystkim dużej skuteczności: idealnie by było, jakby wystarczyło przejechać nim tylko raz po owłosionej skórze, by usunąć wszystkie włosy (efekt taki, jak po goleniu) .

Dotychczas posiadam Brauna Silk Epil z 20 pęsetami, nieszczególnie skuteczny.

Teraz mam dylemat co będzie najbliższe mojemu ideałowi: Braun z 40 pęsetami czy Philips HP 6570 Satin Perfect. Słyszałam też o depilatorze Babyliss z 72 pęsetami, ale ta druga głowica obraca się w drugą stronę, depiluje przez to z włosem a nie pod włos, więc wydaje mi się, że to trochę pic na wodę.

Macie jakieś porównanie tych depilatorów?
Będę wdzięczna za odpowiedzi
Sethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 13:32   #695
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Cool Dobry depilator do cienkich włosków

Szukam depilatora, który poradzi sobie z cienkimi, delikatnymi włoskami.

Używam depilatorów od dobrych kilku lat, miałam już 4 (Braun/Phillips), mam jasne włoski, więc niestety laser odpada. Nie potrzebuję super nasadek ani sprzętu bezprzewodowego, potrzebuję natomiast dobrze naostrzonych pęset. Producenci zwykle skupiają się na kwestii bezbolesności depilacji (u mnie tylko 3 pierwsze bolały), natomiast zupełnie zapominają o takich przypadkach jak ja. Mój obecny depilator to jeden z prostszych modeli, niestety od początku nie był zbyt dokładny, teraz - po ok 2 latach, ma już zupełnie stępione pęsetki i nie łapie. Miałam wet&dry, ale jak na tą cenę, bardzo szybko wyczerpał mu się akumulator, a nie można było go wymienić.

Będę wdzięczna za wszelkie pomysły i pomoc
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 13:28   #696
Adrianna1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki depilator wybrać

Z danych technicznych to się koleżanki mało dowiesz ja bodajże wygoglowałam artykuł o Braun Silk Epil 7 i tam jest opisane że te modele różnią się nasadkami dostępnymi 7681 ma bodajże w zestawie nasadkę do depilacji twarzy i do depilacji miejsc intymnych. Model 7791 jest to już wersja Second Edition tego urządzenia.
__________________
Coś z niczego

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-09 o 15:06 Powód: link
Adrianna1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 22:59   #697
pani_dr
Raczkowanie
 
Avatar pani_dr
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z kompa
Wiadomości: 44
GG do pani_dr
Depilator do 160 zł. Który??

1. Depilator Braun Silk-epil 3 3270 160 zł
2. Depilator PHILIPS HP 6422/01 120zł
3. DEPILATOR PHILIPS HP6519/01 + NASADKA MASUJĄCA 160zł
4. Depilator Rowenta Lovely Silence 3 w 1 160 zł

Proszę o opinie.
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY!!



30-32-34-35-36.......-64-66-68-70-72-73



wŁ0SoMaNiAcZkA !!
pani_dr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 13:25   #698
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Depilator do 160 zł. Który??

Cytat:
Napisane przez pani_dr Pokaż wiadomość
1. Depilator Braun Silk-epil 3 3270 160 zł
2. Depilator PHILIPS HP 6422/01 120zł
3. DEPILATOR PHILIPS HP6519/01 + NASADKA MASUJĄCA 160zł
4. Depilator Rowenta Lovely Silence 3 w 1 160 zł

Proszę o opinie.
Te nakładki masujace to lekka ściema. Mam taki depilator i nie widzę różnicy( ale mam słabe włoski). Proponuje KWC. Mało prawdopodobne żeby któraś z dziewczyn używała tych wszystkich depilatorów i mogła je porównać. Może weź te. Który ma najwięcej pozytywnych opini? Myślę że tak bym zrobiła.

Pozdrawiam
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 17:16   #699
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Depilator do 160 zł. Który??

Też mi się nakładki masujące na obecnym depilatorze w żaden sposób nie wydają lepsze niż gdybym ich w ogóle nie miała
Ale jeśli który depilator z tych wymienionych, to Braun.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 17:25   #700
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Dobry depilator do cienkich włosków

A z ciekawości skoro laserowy depilator jak się ma jasne włoski odpada,
to wtedy depilacja laserowa normalnie w salonie robiona, też odpada?
Jak akurat mam włoski ok do takiej depilacji, ale ciekawa jestem.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 21:05   #701
pani_dr
Raczkowanie
 
Avatar pani_dr
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z kompa
Wiadomości: 44
GG do pani_dr
Dot.: Depilator do 160 zł. Który??

Już sprawdzam dzięki
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY!!



30-32-34-35-36.......-64-66-68-70-72-73



wŁ0SoMaNiAcZkA !!
pani_dr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-21, 08:37   #702
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Depilator do 160 zł. Który??

Dziewczyny. W związku z dużą ilością wątków dotyczących depilacji, przenoszę Was tutaj. Może połączycie siły i coś uradzicie))

Uściski
Loyd
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 13:47   #703
linkaewe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki depilator wybrać??

braun xpressive 7280. polecam go. używam już około 2 miesiące i uważam, że nie warto wydawać 160 czy 200 na byle co. lepiej troszkę dołożyć i potem być zadowoloną przez kolejnych parę lat. też mam cienkie włoski i radzę sobie z nimi nie przez naciąganie skóry, tylko wręcz przeciwnie- "marszcząc skórę" przed depilatorem. cud miód-wyrywa wszystko i wreszcie mam nogi gładkie przez około tydzień do dwóch. potem lekkie poprawki raz w tygodniu i cały czas jest gładko jak po maszynce. to taki mój sposób odkryty niedawno, ale baaaardzo skuteczny. wcześniej, zwłaszcza w sezonie letnim depilator szedł w ruch co drugi dzień, bo zawsze coś zostało. a teraz bierze nawet te włoski, których nie widzę mimo lampki. nogi są gładkie do bólu.
to moja rada dla dziewczyn, które szukają ideału. depiluję nogi i nie tylko od ponad 10 lat i przeszłam już kilka depilatorów. też szukałam tak do 200 zł, ale po opiniach o tym modelu skusiłam się na niego i nie żałuję ani jednej złotówki, którą wydałam.
linkaewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 17:19   #704
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez linkaewe Pokaż wiadomość
braun xpressive 7280. polecam go. używam już około 2 miesiące i uważam, że nie warto wydawać 160 czy 200 na byle co. lepiej troszkę dołożyć i potem być zadowoloną przez kolejnych parę lat. też mam cienkie włoski i radzę sobie z nimi nie przez naciąganie skóry, tylko wręcz przeciwnie- "marszcząc skórę" przed depilatorem. cud miód-wyrywa wszystko i wreszcie mam nogi gładkie przez około tydzień do dwóch. potem lekkie poprawki raz w tygodniu i cały czas jest gładko jak po maszynce. to taki mój sposób odkryty niedawno, ale baaaardzo skuteczny. wcześniej, zwłaszcza w sezonie letnim depilator szedł w ruch co drugi dzień, bo zawsze coś zostało. a teraz bierze nawet te włoski, których nie widzę mimo lampki. nogi są gładkie do bólu.
to moja rada dla dziewczyn, które szukają ideału. depiluję nogi i nie tylko od ponad 10 lat i przeszłam już kilka depilatorów. też szukałam tak do 200 zł, ale po opiniach o tym modelu skusiłam się na niego i nie żałuję ani jednej złotówki, którą wydałam.
Mnie kusi ten z tą nakładką do peelingu ma ktoś go ?
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 20:09   #705
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Jaki depilator kupic?

ale to chodzi o depilator elektryczny, czyli klasyk czy może jednak laserowy?
Nie bardzo wiem co podpowiedzieć, chyba, że szukasz ogólnie i nie do końca typ depilatora masz sprecyzowany?
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 20:10   #706
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Jaki depilator wybrać

No właśnie, na te dodatki nasadek warto zwracać uwagę
Bo ktoś może chcieć depilację twarzy, a okaże się, że kupi depilator bez takiej nasadki.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 08:59   #707
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Jaki depilator wybrać

ja kupiłam kilka lat temu depilator Brauna i bardzo sobie chwalę. Miał tylko nasadkę zmniejszającą ból - takie kółeczka masujące, ale nie potrzebny mi lepszy. Nie mam zarzutów, niezawodny
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 12:49   #708
Fell
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 510
Dot.: Jaki depilator wybrać

Kiedyś sama robiłam research, bo chciałam kupić depilator. Powiem Ci coś o swoich odczuciach.
Zdecydowałam się na Braun Silk Epil 5. Wydaje mi się że ten model nie jest dostępny w Polsce, ale dostałam adapter i śmiga jak należy. Minusem jest zasilanie sieciowe ( w sensie nie jest bezprzewodowy) ale kabel jest bardzo długi więc aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Na pewno te bezprzewodowe i z możliwością depilacji pod wodą są droższe. W komplecie dostałam także:
*rękawicę z żelem chłodzącym (nie chciało mi się z tym bawić, wolę zacisnąć zęby i "do dzieła" ),
*głowicę golącą (nie mam potrzeby używania)
*nasadkę zwiększającą efektywność (nie używam)
*nasadkę do miejsc wrażliwych (nie używam)
*nasadkę do twarzy(używam do pach i bikini, bo ma mniejszy otwór niż ta do miejsc wrażliwych)
*nasadkę masującą(używana najczęściej, do nóg)
Do tego woreczek w którym trzymam depilator i nasadkę masującą i "do twarzy"- bo tylko je używam.
Kupując depilator też zwracałam uwagę na ilość bajerów a koniec końców korzystam tylko z dwóch. Poza tym nie chciałam wydawać 400-500zł na pierwszy w życiu depilator bo nie wiedziałam czy dam radę z niego korzystać.
Zastanów się gdzie będziesz z niego korzystała (czy dasz radę na kablu czy jednak wolisz bezprzewodowo), czy sprzęt jest mega głośny (niby wszystkie nie są jakieś mega ciche ale mój to mały traktorek), ile jest stopni prędkości, czy naprawdę potrzebne Ci będą nakładki no i przede wszystkim ile kasy chcesz na niego przeznaczyć.
Fell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 13:41   #709
Historia O
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 143
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Też chętnie poczytam, bo mój stary depilator umarł śmiercią naturalną i trzeba pomyśleć o nowym.
Historia O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 15:14   #710
awariaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Jaki depilator wybrać??

Doradźcie proszę, który lepiej wybrać? Nie potrzebuję bajerów, chodzi mi o jakość depilacji (krótkie włoski oraz by nadawał się i do nóg i do pach) i dość niską cenę

1. Depilator PHILIPS HP 6519/01 (20 pęset, 21 wirujących dysków)

2.Depilator PHILIPS HP 6401/06 (21 wirujących dysków)


3.Depilator REMINGTON EP 7020 (40 pęset)


4. czy Depilator BRAUN Silk epil 5 SE5-329 (40 pęset)


LEPSZE PĘSETY, DYSKI CZY MIESZANE (i pęsety i dyski) ??
z góry dzięki za odpowiedź
awariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 14:14   #711
edytaja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Hej dziewczyny ,
poleciłybyście mi jakić dobry depilator nie bardzo drogi a spawdzajacy sie.Moje włosy niestety sa mocne, wydaje mi sie ze nie sa bardzo geste. Prosze o pomoc
edytaja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 14:31   #712
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Czy ktoś jest w stanie polecić w miarę dobry depilator do 200zł ?

Miałam kiedyś jakiś byle jaki za 100zł, ale nie chciałabym więcej na taki bubel trafić. Najczęściej urywał włoski w połowie a nie wyrywał, więc. wolałabym uniknąć tego teraz.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 00:57   #713
patrizia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Ja od męża dostałam w prezencie depilator Silk-épil 7 Wet & Dry jestem z niego bardzo zadowolona można depilować na sucho jak i w wannie pod woda (super wygoda) ma swiatełko oswietlajace depilowane miejsce fajne rozwiazanie, posiada tez nakladki do bikini i pach jak i do twarzy ale ja ich nie używam lecę bez nakładek :P fajne jest tez ze posiada nakładkę z pilingujaca szczoteczką, naprawde moge go polecic z czystym sumieniem
patrizia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 12:28   #714
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez patrizia85 Pokaż wiadomość
Ja od męża dostałam w prezencie depilator Silk-épil 7 Wet & Dry jestem z niego bardzo zadowolona można depilować na sucho jak i w wannie pod woda (super wygoda) ma swiatełko oswietlajace depilowane miejsce fajne rozwiazanie, posiada tez nakladki do bikini i pach jak i do twarzy ale ja ich nie używam lecę bez nakładek :P fajne jest tez ze posiada nakładkę z pilingujaca szczoteczką, naprawde moge go polecic z czystym sumieniem
A jak się sprawdza czy miejscach bikini ?
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 17:59   #715
patrizia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Farris jestem bardzo zadowolona jesli chodzi bikini mam grubego włosa i depilatorek wszystko ladnie wyrywa nie szczypie skóry i nie rani niestety nie depilowałam jeszcze nigdy pach kusi ale nie wiem czy dam rade
patrizia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 10:39   #716
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Bo ja pachy depilowałam, ale bikini zawsze się bałam.
Pachy depilujesz woskiem czy golisz? bo jak woskiem to śmiało próbuj depilatora, ból jest na pewno porównywalny.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 12:57   #717
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Hej dziewczyny, używała któraś depilatora Philips HP6521/01 Satin Soft? Konkretnie tego, co w załączniku.

Chciałam kupić jakiś do 250zł, ale żeby można było używać też na mokro, polecicie coś?

Jak podebrałam mamie, to nie wiem, czy nie umiem się obsługiwać, czy po prostu taki staroć, że nic nie wyrywa, tylko szarpie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e99ae68eaf7edc0fad40c437254d56e0.jpg (7,5 KB, 3 załadowań)
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:10   #718
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Niektóre depilatory są po prostu kiepskie. Ja miałam taki, który część włosków po prost urywał, i w ogóle mocno podrażniał skórę.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:19   #719
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Niektóre depilatory są po prostu kiepskie. Ja miałam taki, który część włosków po prost urywał, i w ogóle mocno podrażniał skórę.
No to coś takiego mi właśnie robił, mam dość grube włoski na łydkach i tylko mi za nie ciągnął a potem miałam masakrę na nogach.
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:32   #720
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez patrizia85 Pokaż wiadomość
Ja od męża dostałam w prezencie depilator Silk-épil 7 Wet & Dry jestem z niego bardzo zadowolona można depilować na sucho jak i w wannie pod woda (super wygoda) ma swiatełko oswietlajace depilowane miejsce fajne rozwiazanie, posiada tez nakladki do bikini i pach jak i do twarzy ale ja ich nie używam lecę bez nakładek :P fajne jest tez ze posiada nakładkę z pilingujaca szczoteczką, naprawde moge go polecic z czystym sumieniem
Jeśli to ten z peelingiem do ciała to kurde musze go mieć oczywiście z wszystkimi nakładkami.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-25 14:46:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:39.