Jak to naprawde jest? Przyczyny "wpadek". - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-15, 09:58   #1
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Red face

Jak to naprawde jest? Przyczyny "wpadek".


Od pewnego czasu chodzi mi po głowie pytanie dotyczace tak zwanych "wpadek" Ciagle sie słyszy ze ktoś "wpadł" ale jak to sie sądze ze jakas młoda para kocha sie bez zabezpieczenia i normalnie chłopak konczy w dziewczynie bo to juz dla mnie jest troche nie normalne wiedzac czym to sie konczy.
Jak to jest jaka sie przyczyna tych wpadek?
Bo nie biore pod uwage tych przykrych powodów . .

może słyszałyście od swoich znajomych lub gdzieś jakie są najczestrze powody "wpadek"


może temat był lub komus nie pasuje ale chciałabym sie dowiedzieć jak to z tymi "wpadkami" jest
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!

Edytowane przez monissskaa
Czas edycji: 2007-02-15 o 10:12 Powód: prosba o zmiane koloru
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:10   #2
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Jak to naprawde jest?

Po pierwsze - zmień prosze kolor czcionki, bo trudno się to czyta

Po drugie - wpadka może też być z powodu pękniętej prezerwatywy (może nie zauważą, że pękła ), a nawet przy innej metodzie antykoncepcji, bo przecież żadna nie daje 100% pewności
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:12   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jak to naprawde jest?

Pierwsza myśl jaka mi sie nasuwa to pęknięcie prezerwatywy w sytuacji kiedy para nie stosuje innego zabezpieczenia (zakładając dodatkowo m in dni płodne partnerki).Moja znajoma przez kilka lat brała tabletki, mówiła że niby regularnie a jednak zaszła w ciąże o której z reszta dowiedziała się w drugim miesiącu.Później szybko slub, zmiana studiów na tryb zaoczny itp. Czasem alkohol zwłaszcza u młodych osób może przyczynic się do utraty kontroli nad swoim ciałem.
Kolejnym przykładem może być brak jakiegokolwiek zabezpieczenie i "pójscie na całość" licząc na grom szczęścia.

Tych powód może być dużo duzo więcej...

Pozdrawiam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:18   #4
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Jak to naprawde jest?

Dokładnie, jeśli już to robią bez żadnego zabezpieczenia, to w wyniku szału uniesień ?? Napalą się i pójdą na całość, licząc na szczęście. Głupota straszna!
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:28   #5
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: Jak to naprawde jest?

3 lutego była na ślubie i weselu mojego ciotecznego brata w moim wieku (21 lat) który sie hajtał z dziewczyna ktora nie ma jeszscze 18 lat powód? na weselu była juz w 8 miesiacu ciazy :O dziewczyna w sumie z domu dziecka ojciec alkoholik matka w polsce gdzies i na weselu byl tylko jej ojciec i mlodszy bart hmm moze 10 lat miał
podobno ja kocha ale jak to jest szybko na gwałt slub mieszkanie itp a na wszystko dodatkowo wzieli pozyczki bo grosza przy duszy nie mieli z reszta ojciec panny młodej złotówki nie dołozył..
"wpadka"
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:31   #6
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Jak to naprawde jest?

Jak dla mnie, to z doświadzcen różnych znajomych można wyróżnić dwa "rodzaje" wpadek:
1) wpadki typu pęknięta prezerwatywa czy nie zadziałanie antykoncepcji odpowiednio stosowanej (wiadomo, że żadna nie daje 100% skuteczności)

2) wpadki - nazywane tak dla usprawedliwienia swojego nieodpowiedzialnego zachowania; czyli wszelkie sytuacje typu "włożył na chwilę" . Czasami spotykałam się z sytuacją, że para zarzekałą się, że wpadła mimo stosowania antykoncepcji i ż to nie ich wina - po "drążeniu" tematu okazywało się, że na przykład prezerwatywę założyli pod sam koniec, pigułki były brane nieregularnie, dni płodne i niepłodne wyliczane były za pomocą jakiegoś komputerowego kalendarzyka...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:42   #7
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Jak to naprawde jest?

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
3 lutego była na ślubie i weselu mojego ciotecznego brata w moim wieku (21 lat) który sie hajtał z dziewczyna ktora nie ma jeszscze 18 lat powód? na weselu była juz w 8 miesiacu ciazy :O dziewczyna w sumie z domu dziecka ojciec alkoholik matka w polsce gdzies i na weselu byl tylko jej ojciec i mlodszy bart hmm moze 10 lat miał
podobno ja kocha ale jak to jest szybko na gwałt slub mieszkanie itp a na wszystko dodatkowo wzieli pozyczki bo grosza przy duszy nie mieli z reszta ojciec panny młodej złotówki nie dołozył..
"wpadka"
Nie wiem, może ja jakaś dziwna jestem i na dodatek mówię to z pozycji kobiety, ale ja w wyniku ewentualnej wpadki (odpukać ) nie chciałabym wychodzić z mąż. Za mąż to ja chcę wyjść, jak będę pewna, że z tym a nie innym facetem chcę spędzić resztę życia Ale rozumiem osoby, które podejmują decyzję o ślubie (na pewno jakaś część tych osób jest pewna, że chce ze sobą spędzić życie a dziecko nie jest jedynym powodem do małżeństwa) Ale ok, już nie off-topuję

Ps. Dziękuję za zmianę koloru czcionki
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 10:42   #8
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jak to naprawde jest?

Moja koleżnka wpadła przez pękniętą prezerwatywe.Mimo,ze wzięła potem tą pigłułke,którą można przyjąc do 72 godzin...Ale i tak zaszła w ciąże.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:49   #9
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jak to naprawde jest?

Dla mnie wpadka to tylko i wyłącznie:
pęknięta gumka, zapomnienie zażycia tabletki albo niezadziałanie środków antykoncepcyjnych
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 10:55   #10
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Jak to naprawde jest?

Tak jest. Inny przypadek to nie "wpadka" a "przez własną nieodpowiedzialność i głupotę"
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 11:55   #11
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak to naprawde jest?

no właśnie, z tymi wpadkami to jest tak , że zawsze myślałam ,no cóz zawsze coś może pójść nie tak nptabletka nie wchłonie się , albo gumka pęknie.Teraz będąć w 12 letnim związku nie wiem czy np pękniecie gumki to pech czy po prostu w szale uniesienia złe założenie......bo nam nigdy nie pękła, a biorąc pod uwadgę długość związku i statystykę to powinno nam się to zdarzyć choć raz...
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 11:57   #12
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Jak to naprawde jest?

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Nie wiem, może ja jakaś dziwna jestem i na dodatek mówię to z pozycji kobiety, ale ja w wyniku ewentualnej wpadki (odpukać ) nie chciałabym wychodzić z mąż. Za mąż to ja chcę wyjść, jak będę pewna, że z tym a nie innym facetem chcę spędzić resztę życia Ale rozumiem osoby, które podejmują decyzję o ślubie (na pewno jakaś część tych osób jest pewna, że chce ze sobą spędzić życie a dziecko nie jest jedynym powodem do małżeństwa) Ale ok, już nie off-topuję
Nie jestes dziwna, ja tez tak uwazam
Na pewno inaczej to wyglada z perspektywy "domniemywania", kiedy sie w danej sytuacji nie znalazlo, a tylko sie o niej mowi, niemniej jednak na chwile obecna tez uwazam, ze "wpadka" nie jest dla mnie rownoznaczna ze slubem. No chyba, ze para jest ze soba dlugo i i tak slub byl gdzies tam w planach.
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 13:57   #13
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Jak to naprawde jest?

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość
Moja koleżnka wpadła przez pękniętą prezerwatywe.Mimo,ze wzięła potem tą pigłułke,którą można przyjąc do 72 godzin...Ale i tak zaszła w ciąże.

To te tabletki po nie dają 100% gwarancji, że do ciąży nie dojdzie? Nie wiedziałam.
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:28   #14
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Jak to naprawde jest?

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
To te tabletki po nie dają 100% gwarancji, że do ciąży nie dojdzie? Nie wiedziałam.

Im więcej czasu upłynie od stosunku do przyjęcia tabletki tym mniejsza szansa że zadziała.Więc np godzine po to chyba jest w miare pewność a jak już np 48 godzin to mniejsza>Nie wiem ile godzin "po" ona zażyła,ale teraz jest mamą.
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:22   #15
gosiap82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak to naprawde jest?

Daja gwarancje, jednak wyglada to tak, ze tableteke nalezy zazyc zaraz po stosunku i nie pozniej niz 72 godziny, a jak sie ja przyjmie pozniej to niestety jej skutecznosc mocno maleje. Dodatkowo jesli nie zazyje sie tej tabletki do godziny po stosunku, to potrzebna jest jeszcze jedna tabletka i przyjmuje sie ja 12 godzin po zazyciu pierwszej.
__________________

gosiap82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:51   #16
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Jak to naprawde jest?

Ja bym chciala tak wkoncu "wpasc" ...
A poza tym dla mnie wpadka to myslenie tylko o przyjemnosci nie myslac o konsekwencjach.Ale kto o tym wtedy mysli
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 16:57   #17
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jak to naprawde jest?

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Teraz będąć w 12 letnim związku nie wiem czy np pękniecie gumki to pech czy po prostu w szale uniesienia złe założenie......bo nam nigdy nie pękła, a biorąc pod uwadgę długość związku i statystykę to powinno nam się to zdarzyć choć raz...
No widzisz, a we mnie to gumki pękały jak na zawołanie I nie było to winą nieumiejętności moich czy partnera związanych z założeniem prezerwatywy. Nie wiem czy to przypadkiem nie wynikało z tego że jestem dość 'ciasna', mój TŻ wcześniej nie miał ze swoimi partnerkami tego typu problemów, a ja owszem miałam, tyle że przy bardzo delikatnym seksie było ok, ale jak chciało się już tylko trochę ostrzej to buch- pękała.
Dlatego zdecydowaliśmy się, że zacznę łykać pigułki, prawdę mówiąc byliśmy wtedy jeszcze dzieciakami i nie mieliśmy zamiaru ryzykować. Zrobiliśmy sobie testy (żeby być pewnym na 10000% że nie zarazimy siebie nawzajem czymś) i trzeba przyznać, że życie bez prezerwatywy jest dużo łatwiejsze i seks moze być bardziej spontaniczny
No i tak od 7 lat
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 17:13   #18
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Jak to naprawde jest?

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
To te tabletki po nie dają 100% gwarancji, że do ciąży nie dojdzie? Nie wiedziałam.
Żadne tabletki, ani "przed", ani "po" nie dają 100% gwarancji! Jeżeli chce się być pewnym - pozostaje wstrzemięźliwość
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 20:16   #19
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak to naprawde jest?

"Wpadka" to wg mnie niezadziałanie środka antykoncepcyjnego

Edytowane przez asiulka123
Czas edycji: 2007-02-15 o 21:02
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 15:46   #20
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jak to naprawde jest?

Przesuwam na Plotkowe, choć nie wiem czy wątek nie powinien się znajść na Ginekologii.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:07   #21
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Jak to naprawde jest?

Cytat:
Napisane przez gosiap82 Pokaż wiadomość
Daja gwarancje, jednak wyglada to tak, ze tableteke nalezy zazyc zaraz po stosunku i nie pozniej niz 72 godziny, a jak sie ja przyjmie pozniej to niestety jej skutecznosc mocno maleje. Dodatkowo jesli nie zazyje sie tej tabletki do godziny po stosunku, to potrzebna jest jeszcze jedna tabletka i przyjmuje sie ja 12 godzin po zazyciu pierwszej.
Oj nie zgodze się.Postinor nie daje żadnej gwarancji. Może zadziałac ale nie musi.Wóz albo przewóz
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:53   #22
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jak to naprawde jest?

Zanim zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne to mieliśmy z TŻ właśnie przypadki z pękającymi gumkami- to chyba wynika z mojej budowy (był to właśnie główny powód do zażywania tabletek) i dwa razy musiałam wziąć postinor- nie zaszłam w ciążę, ale też nie wiem czy miałam taką szansę. Raz wzięłam go po 5h a następnym razem po jakiś 12h. Byłam wtedy bardzo młoda i nie miałam żadnych komplikacji związanych z tymi tabletkami, ale więcej już nie chciałam ryzykować bo mają one bardzo dużą dawkę hormonów.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:00   #23
bierdonkalemur
Raczkowanie
 
Avatar bierdonkalemur
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: Jak to naprawde jest? Przyczyny "wpadek".

oprócz wpadek typu - antykoncepcja nawaliła - które myślę, że zdarzają się jednak stosunkowo rzadko, to moim zdaniem przeważa sytuacja w której para nie myśli sobie: tak, dzisiaj będziemy uprawiać seks, tylko na zasadzie są pieszczoty robi się gorąco, decydują a... że na moment nic się nie stanie (stosunek przerywany) a potem kończy się to jednak normalnie. Znam dużo dziewczyn które stosowały i stosują przemyślaną antykoncepcje (pigułki, prezerwatywy, plastry) i nigdy nie ryzykują i nie mają dzieci z "wpadki" natomiast wpadają te "świętoszkowate" które nie stosują na dobrą sprawę żadnej antykoncepcji. Przykładem może być moja koleżanka która zarzekała się, że do ślubu będzie dziewicą i że chłopakowi da tylko po ślubie, a wpadli sobie i ślub szybko organizowali....dlatego bardziej jestem skłonna uwierzyć we wpadki z głupoty niż w przypadku wadliwej antykoncepcji - no chyba że ktoś ryzykuje i robi coś źle - za późno zakłada prezerwatywę, nie bierze tabletek regularnie lub przyjmuje je z innymi lekami...
bierdonkalemur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:56   #24
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jak to naprawde jest? Przyczyny "wpadek".

1 stosunki bez zabezpieczenia - na *dni plodne i nieplodne*
2 stosunek przerywany bez zabezpieczenia * zdaze wyciagnac*
3 nieterminowe branie tabletek
4 zle uzywanie gumki
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 10:54   #25
bierdonkalemur
Raczkowanie
 
Avatar bierdonkalemur
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: Jak to naprawde jest? Przyczyny "wpadek".

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
1 stosunki bez zabezpieczenia - na *dni plodne i nieplodne*
2 stosunek przerywany bez zabezpieczenia * zdaze wyciagnac*
3 nieterminowe branie tabletek
4 zle uzywanie gumki
Dokładnie większość osób które nie stosują żadnej antykoncepcji a kierują się zasadą dni płodnych i niepłodnych najczęściej wpadają. Nie dlatego że ta metoda jest tak mało skuteczna, przy zastosowaniu się do wszystkich obostrzeń tej metody ma się skuteczność podobno jak przy anty, ale tylko wtedy gdy uprawia się seks po dobrze wyznaczonej owulacji, czyli jakieś kilka dni w miesiącu są tak bezpieczne. Natomiast większość kobiet kieruje się raczej na oko w określeniu tego. Nie mierzą temperatury regularnie, nie badają śluzy i szyjki macicy tylko...no dziś jest jeszcze w miarę bezpiecznie jak dla mnie poprawnie stosowane tabletki anty i prezerwatywy dają bardzo dużą skuteczność a te osoby które najczęściej wpadają to nie zastosowały akurat żadnej antykoncepcji i tyle.
bierdonkalemur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 11:17   #26
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jak to naprawde jest? Przyczyny "wpadek".

Cytat:
Napisane przez bierdonkalemur Pokaż wiadomość
Dokładnie większość osób które nie stosują żadnej antykoncepcji a kierują się zasadą dni płodnych i niepłodnych najczęściej wpadają. Nie dlatego że ta metoda jest tak mało skuteczna, przy zastosowaniu się do wszystkich obostrzeń tej metody ma się skuteczność podobno jak przy anty, ale tylko wtedy gdy uprawia się seks po dobrze wyznaczonej owulacji, czyli jakieś kilka dni w miesiącu są tak bezpieczne. Natomiast większość kobiet kieruje się raczej na oko w określeniu tego. Nie mierzą temperatury regularnie, nie badają śluzy i szyjki macicy tylko...no dziś jest jeszcze w miarę bezpiecznie jak dla mnie poprawnie stosowane tabletki anty i prezerwatywy dają bardzo dużą skuteczność a te osoby które najczęściej wpadają to nie zastosowały akurat żadnej antykoncepcji i tyle.
one po fakcie rozkminiaja czy byly plodne czy nieplodne na oko
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 12:03   #27
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Jak to naprawde jest?

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
3 lutego była na ślubie i weselu mojego ciotecznego brata w moim wieku (21 lat) który sie hajtał z dziewczyna ktora nie ma jeszscze 18 lat powód? na weselu była juz w 8 miesiacu ciazy :O dziewczyna w sumie z domu dziecka ojciec alkoholik matka w polsce gdzies i na weselu byl tylko jej ojciec i mlodszy bart hmm moze 10 lat miał
podobno ja kocha ale jak to jest szybko na gwałt slub mieszkanie itp a na wszystko dodatkowo wzieli pozyczki bo grosza przy duszy nie mieli z reszta ojciec panny młodej złotówki nie dołozył..
"wpadka"
Nieźle doinformowana jesteś, może jeszcze jakimiś szczegółami z życia swojej rodziny się podzielisz?

Sorry, ale mam uczulenie na ludzi, którzy tak wczuwają się w życie innych, że aż na forach publicznych muszą się swoimi spostrzeżeniami dzielić...

A z wpadkami jest różnie, raz głupoty, raz przez przypadek, raz z nieuwagi, raz z winy antykoncepcji. Nad czym tu się rozczulać?
__________________
The Knife: Kino

Edytowane przez Melkorka
Czas edycji: 2012-08-28 o 12:06
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 12:16   #28
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jak to naprawde jest? Przyczyny "wpadek".

Cytat:
Napisane przez Melkorka Pokaż wiadomość
Nieźle doinformowana jesteś, może jeszcze jakimiś szczegółami z życia swojej rodziny się podzielisz?

Sorry, ale mam uczulenie na ludzi, którzy tak wczuwają się w życie innych, że aż na forach publicznych muszą się swoimi spostrzeżeniami dzielić...

A z wpadkami jest różnie, raz głupoty, raz przez przypadek, raz z nieuwagi, raz z winy antykoncepcji. Nad czym tu się rozczulać?
moze nad tym ze wpadka to czesto tragedia w 3 aktach. dla dziewczyny, dla chlopaka, dla rodzicow, bo to na nich spada odpowiedzialnosc pieniezna jesli ^przyszli rodzice^ sa mlodzi
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 14:42   #29
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Jak to naprawde jest? Przyczyny "wpadek".

naprawdę to jest lekceważące podejście ludzi, że jak facet włoży na chwilkę bez prezerwatywy to się nic nie stanie, potem jakiś cudem się jednak coś dzieje i mamy "wpadkę"..
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.