Depilacja laserowa miejsc intymnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-05, 12:35   #1
Wichura_002
Przyczajenie
 
Avatar Wichura_002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20

Depilacja laserowa miejsc intymnych


Mam takie pytanie. Niestety tak się złożyło, że mam problemy z hormonami i mam owłosienie w miejscach, w których teoretycznie u kobiety go być nie powinno. Mam na myśli pośladki, szparę międzypośladkową, a właściwie to całą pupę.
Chciałam się zapytać jak to jest z tym usuwaniem owłosienia z tych miejsc laserem? Któraś z was może z tego korzystała?
Czy szpara międzypośladkowa to także włoski blisko odbytu? Jak się do tego przygotować? Bo zanim użyje się lasera, włoski trzeba usunąć. Ale jak? Mam iść do kosmetyczki i poprosić o depilację woskiem tych miejsc?
Przy okazji zrobiłabym także bikini i bikini głębokie. Ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać..
Wichura_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 12:39   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

dokladnie. idz na wosk gdzie robia pelne bikini
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 12:42   #3
Wichura_002
Przyczajenie
 
Avatar Wichura_002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

A co z tą szparą międzypośladkową?
Wichura_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 12:45   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez Wichura_002 Pokaż wiadomość
A co z tą szparą międzypośladkową?
pytasz czy robia wszystko.

wiele salonow depiluje na zero
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 12:51   #5
Wichura_002
Przyczajenie
 
Avatar Wichura_002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Okej dziękuję
Wstydzę się trochę haha
Wichura_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 12:59   #6
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
dokladnie. idz na wosk gdzie robia pelne bikini
Co za bzdura! Nie wprowadzaj w błąd

Autorko, jeśli chcesz zrobić depilację laserową to nie możesz usunąć cebulek. czyli żadne woski, pasta cukrowa, depilator nie wchodzą w grę minimum miesiąc przed depilacją.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 13:15   #7
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Co za bzdura! Nie wprowadzaj w błąd

Autorko, jeśli chcesz zrobić depilację laserową to nie możesz usunąć cebulek. czyli żadne woski, pasta cukrowa, depilator nie wchodzą w grę minimum miesiąc przed depilacją.
nie o to mi chodzilo. zamiast wosk powinnam napisac laser.

a ty juz sobie nie dopisuj ze kazalam jej isc na wosk przed laserem bo nic takiego nie napisalam.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 13:18   #8
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez Wichura_002 Pokaż wiadomość
Niestety tak się złożyło, że mam problemy z hormonami i mam owłosienie w miejscach, w których teoretycznie u kobiety go być nie powinno. Mam na myśli pośladki, szparę międzypośladkową, a właściwie to całą pupę.
Oczywiście możesz wykonać depilację laserową, ale jeśli nie masz hormonów 'pod kontrolą' to musisz się liczyć z dużym prawdopodobieństwem, że włoski odrosną.


Cytat:
Chciałam się zapytać jak to jest z tym usuwaniem owłosienia z tych miejsc laserem? Któraś z was może z tego korzystała?
Jestem w trakcie robienia bikini głębokiego i na razie jestem zadowolona z efektów

Cytat:
Czy szpara międzypośladkowa to także włoski blisko odbytu?
Szpara międzypośladkowa to jak sama nazwa wskazuje 'przedziałek' między pośladkami. W niektórych salonach jest gratis przy bikini głębokim (brazylijskim), czasem jest normalnie płatny. Bikini standardowe obejmuje to, co wystaje poza majtki. Bikini głębokie sama sobie określasz, ale może to być wzgórek, wargi i to co wystaje poza majtki. Pośladki nie są w to wliczane, więc to kolejny zabieg.

Cytat:
Jak się do tego przygotować? Bo zanim użyje się lasera, włoski trzeba usunąć. Ale jak? Mam iść do kosmetyczki i poprosić o depilację woskiem tych miejsc?
Włoski najlepiej usunąć maszynką lub kremami dzień przed (chyba, że Ci szybko rosną to wtedy kilka godzin przed). Nie usuwaj ich z cebulkami!

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie o to mi chodzilo. zamiast wosk powinnam napisac laser.

a ty juz sobie nie dopisuj ze kazalam jej isc na wosk przed laserem bo nic takiego nie napisalam.
Skoro dziewczyna pyta, czy ma iść na wosk, żeby usunąć włoski przed laserem, a Ty odpowiadasz "tak, idź', to dla mnie jest to dosyć jasne.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 13:27   #9
Wichura_002
Przyczajenie
 
Avatar Wichura_002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Oh czyli nie można usuwać cebulek? A już byłam gotowa zapisać się do kosmetyczki na ten wosk.
Chodzi o takie kremy co wypadają po nich włoski?
Jejku jak ja to mam sama zrobić.. Dobra, jakoś dam radę.
zloosnica89- Który to zabieg? I ile jeszcze przed Tobą?

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Aha i jeszcze jedno. Czy przy takim zabiegu można zostawić sobie pasek? Nie chcę być w tym miejscu zupełnie goła.
Wichura_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 13:34   #10
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez Wichura_002 Pokaż wiadomość
Oh czyli nie można usuwać cebulek? A już byłam gotowa zapisać się do kosmetyczki na ten wosk.
Chodzi o takie kremy co wypadają po nich włoski?
Jejku jak ja to mam sama zrobić.. Dobra, jakoś dam radę.
zloosnica89- Który to zabieg? I ile jeszcze przed Tobą?

Poproś chłopaka o pomoc ;-) A tak serio, to ja usuwam sobie sama maszynką (tylko uważaj, żeby się nie pociąć ). I nie przejmuj się - jeśli zostawisz jakieś pojedyncze włoski, to przed samym zabiegiem kosmetyczka je usunie. Najlepiej usunąć włoski poprzedniego dnia, żeby nie było podrażnień.

Są kremy (np. Veet), które nakładasz na skórę , one rozpuszczają jakoś włoski i ściągasz to szpatułką. U mnie się one kompletnie nie sprawdzają, więc osobiście nie polecam, ale to raczej kwestia indywidualna. No i musi to być koniecznie krem do depilacji bikini, bo one są pewnie łagodniejsze.

Jestem po 3 zabiegu, zaczynają mi odrastać włoski, więc przynajmniej jeden czeka mnie jeszcze na pewno.

Tylko pamiętaj, żeby się nie naciąć na żaden IPL, bo utopisz kupę kasy, a trwałych efektów i tak nie będzie. No i pamiętaj o odpowiednich odstępach między zabiegami.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Wichura_002 Pokaż wiadomość

Aha i jeszcze jedno. Czy przy takim zabiegu można zostawić sobie pasek? Nie chcę być w tym miejscu zupełnie goła.
Możesz zostawić sobie co chcesz Ja mam pasek, też nie chcę być zupełnie goła.
Tylko powiedz kosmetyczce, jaki kształt chcesz zostawić i ona to zaznaczy taką kredką, żeby było wiadomo, gdzie nie strzelać.

A, i jeszcze jedno... Depilacja bikini boli Dobrym pomysłem jest emla, chyba, że jesteś mało wrażliwa na ból.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 13:35   #11
martitka007
Raczkowanie
 
Avatar martitka007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 123
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

przed takimi zabiegami lepiej ogolić miejsca które będą naświetlane, nie wolno usuwać cebulek. Mi było szkoda kasy na depilacje laserową, trochę odkładałam i kupiłam sobie własny depilator ipl, efekt jaki uzyskałam jest dobry, przed wakacjami powtarzam zabieg co dwa tygodnie przez trzy miesiące, juz w sumie konczę i jestem zadowolona z efektu. producent zapewnia do 6 miesięcy bez kłaków, zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję że chociaż przez okres wakacyjny będe miała je z głowy
martitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 13:48   #12
Wichura_002
Przyczajenie
 
Avatar Wichura_002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

IPL nie koniecznie? znalazłam w ofercie jeszcze jakiś LIGHT SHEER czy coś takiego. Będzie lepszy?
zloosnica89 ile płaciłaś za jeden zabieg? Po jakim czasie włoski Ci zaczęły odrastać?
Wichura_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 13:52   #13
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez martitka007 Pokaż wiadomość
Mi było szkoda kasy na depilacje laserową, trochę odkładałam i kupiłam sobie własny depilator ipl, efekt jaki uzyskałam jest dobry, przed wakacjami powtarzam zabieg co dwa tygodnie przez trzy miesiące, juz w sumie konczę i jestem zadowolona z efektu. producent zapewnia do 6 miesięcy bez kłaków, zobaczymy jak to będzie, mam nadzieję że chociaż przez okres wakacyjny będe miała je z głowy
Można i tak, jeśli tylko zdajesz sobie sprawę, że efekt będzie baaardzo krótki. Moja siostra była na serii zabiegów IPL (zanim zaczęłam się interesować tematem) w salonie kosmetycznym (a jednak IPL w salonie ma większą moc niż zabawka do domowego użytku) i po niedługim czasie od zakończenia zabiegów wszystko odrosło.

Moim zdaniem lepiej zainwestować w coś pewniejszego, skuteczniejszego i bezpieczniejszego niż domowy IPL, ale to już kwestia osobista.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 13:53   #14
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Lightsheer jest zdecydowanie lepszy i do tego dlugotrwały. Kosztuje też dużo więcej niż IPL. Ja planuję iść na depilację bikini LS jak tylko odłożę jakieś pieniązki

Edytowane przez Sherminka
Czas edycji: 2014-06-05 o 13:54
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 13:56   #15
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez Wichura_002 Pokaż wiadomość
IPL nie koniecznie? znalazłam w ofercie jeszcze jakiś LIGHT SHEER czy coś takiego. Będzie lepszy?
zloosnica89 ile płaciłaś za jeden zabieg? Po jakim czasie włoski Ci zaczęły odrastać?
IPL działa jak wosk - wydasz sporo kasy na zabiegi, a efekt krótkotrwały.

Light Sheer i Light Sheer Duet to na razie najskuteczniejsze lasery diodowe (podobno, wg wizażanek też). Ostatnio jest szał na Vectusa, ale nie wypowiadam się, bo nigdy nie miałam z nim nic wspólnego.

Płacę 200 zł za zabieg w Laser DeLux (sieć ogólnopolska). Bardzo tanio, ale nie wiem, czy jakoś rewelacyjnie, nie mam porównania.

Bikini powinno się powtarzać co ok.10-12 tygodni. U mnie mija właśnie 13 tydzień, ale włoski dopiero zaczęły odrastać, więc jeszcze się wstrzymam.
Nie daj się nabrać, jeśli kosmetyczka każe Ci przyjść po 4-6 tygodniach. 8 tygodni to takie minimum.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 13:58   #16
lilia_pamplemousse
Rozeznanie
 
Avatar lilia_pamplemousse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 779
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

1. IPL nie działa, stracisz tylko pieniądze, czytałam miliony wpisów, by darować sobie gabinety takie jak Novello. wiem, bo sama chce zrobić laser, zbieram pieniądze.

2. idź najpierw na konsultację do lekarza. na nadmierne owłosienie hormonozależne nie pomoże laser, mieszki się zregenerują pod wpływem testosteronu i włosy odrosną. nawet mogą być ciemniejsze.
lilia_pamplemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:02   #17
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez lilia_pamplemousse Pokaż wiadomość
2. idź najpierw na konsultację do lekarza. na nadmierne owłosienie hormonozależne nie pomoże laser, mieszki się zregenerują pod wpływem testosteronu i włosy odrosną. nawet mogą być ciemniejsze.
Oczywiście konsultacja lekarska jest niezbędna i jeśli się nie ustabilizuje hormonów, to włoski odrosną. Ale z tego co wiem, to sporo osób z takimi problemami idzie na laser, bo jednak na pewien czas jest spokój, a jeśli ktoś ma bardzo 'wstydliwy' problem, to lepszy rydz niż nic
Ale oczywiście leczenie to podstawa.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:04   #18
Wichura_002
Przyczajenie
 
Avatar Wichura_002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

tak się zastanawiam dlaczego to jest takie tanie?
Przeglądałam ofertę tego salonu co ma swój program w TV na TVN Życie bez wstydu czy coś takiego. Klinika Ambroziaka itp. I tam te zabiegi kosztują minimum 500zł nawet do 2000zł, więc dlaczego tutaj tak tanio?
Ja bym chciała iść tutaj; http://www.laserdelux.pl/depilacja-laserowa/cennik/
Wichura_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:14   #19
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez Wichura_002 Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam dlaczego to jest takie tanie?
Przeglądałam ofertę tego salonu co ma swój program w TV na TVN Życie bez wstydu czy coś takiego. Klinika Ambroziaka itp. I tam te zabiegi kosztują minimum 500zł nawet do 2000zł, więc dlaczego tutaj tak tanio?
Ja bym chciała iść tutaj; http://www.laserdelux.pl/depilacja-laserowa/cennik/
Kurcze, odpisałam na Twojego posta i mnie z neta wyrzuciło

Jeszcze raz w skrócie Co do cen, to pamiętaj, że część ceny to 'prestiż' salonu, jak w przypadku większości produktów. Ale może być też tak, że w tym droższym salonie jest np. nowy sprzęt, a w tym tańszym stary i wystrzelany.

Standardowo ceny za bikini głębokie to ok. 300-400 zł. Więcej niż 500 za jeden zabieg to po prostu zdzierstwo.

A ten salon z Twojego linku to ten, do którego ja chodzę. Z jakiego jesteś miasta?
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 14:31   #20
Wichura_002
Przyczajenie
 
Avatar Wichura_002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

z Warszawy, ale zauważyłam że bez względu na to jakie miasto wybiorę, cennik się nie zmienia.
Wichura_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:35   #21
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez Wichura_002 Pokaż wiadomość
z Warszawy, ale zauważyłam że bez względu na to jakie miasto wybiorę, cennik się nie zmienia.
Jasne, po prostu jakbyś była z mojego miasta to mogłabym Cię polecić i obie byśmy miały zniżkę Ale niestety nie jestem z Wawy

Wiem, że w Warszawie mnóstwo salonów poleca się na różnych grupowych zakupach i wtedy ceny są duuuużo niższe, ale nie wiadomo jak wtedy z jakością zabiegu. Podobno czasem robią tak na odwal się, że to kompletna strata kasy.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 16:46   #22
Wichura_002
Przyczajenie
 
Avatar Wichura_002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

właśnie tego bym chciała uniknąć. Bo jednak 200-300zł piechotą nie chodzi.
A Ty musiałaś przed każdym zabiegiem usuwać włoski, które odrosły?
Wichura_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 20:28   #23
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez Wichura_002 Pokaż wiadomość
A Ty musiałaś przed każdym zabiegiem usuwać włoski, które odrosły?
Co masz na myśli? Przed każdym zabiegiem trzeba mieć gładką skórę, bo inaczej może dojść do poparzenia, a dodatkowo zabieg jest mało skuteczny, bo moc jest wykorzystywana jakby na powierzchni skóry.
Ale ja i tak zawsze goliłam maszynką, więc to nie był problem.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 23:41   #24
Wichura_002
Przyczajenie
 
Avatar Wichura_002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

dokładnie to miałam na myśli
To chyba jak na razie wszystko wiem. Mam nadzieję, że pieniądze nie pójdą w błoto.
Wichura_002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 08:45   #25
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez Wichura_002 Pokaż wiadomość
z Warszawy, ale zauważyłam że bez względu na to jakie miasto wybiorę, cennik się nie zmienia.
Ceny są takie same tylko w tzw. sieciówkach, co nie znaczy automatycznie że mamy to samo albo zupełnie różne rzeczy. Mimo pewnych standardów i pracy na tym samym sprzęcie, każdy gabinet jednak się różni.

Poza sieciówkami nie spotkałam się z tym, by laser był w tej samej cenie, nawet w obrębie jednego miasta. Za te zabiegi najczęściej gabinety sobie życzą dużo, nawet patrząc na cenę urządzenia i jego zużycie. Może nie taki narzut jak przy np. mikrodermabrazji, ale jednak. No i robi się to tylko parę razy w przeciwieństwie do ipl (na który sama niestety kiedyś się skusiłam).
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 09:04   #26
979e0c1d5dcc64b06e77b77da97211068e45450e_5ef3db03187a5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

dokladnie napisalas bzdure ...przed laserem nie robi sie wosku!
979e0c1d5dcc64b06e77b77da97211068e45450e_5ef3db03187a5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 14:06   #27
Lalina91
Raczkowanie
 
Avatar Lalina91
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 128
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Zdecydowanie polecam zbiegi laserowe. Ja robiłam sobie juz łydki(5 zabiegów) i bikini(4 zabiegi) i musze jeszcze powtórzyc raz bo jednak jeszcze troszeczke włosków odrosło. Ale mysle, że będzie to już koniec bo jest ich naprawde mało po wakacjach napewno się wybiore perwsze zabiegi mialam na light sheer ostatnie 2 laserem vectus generalnie moim zdaniem takie samo działanie tyle ze przy tym pierwszym pielegniarka sama ustalala na oko moc lasera a przy tym drugim miala urządzenie które sprawdzało cos tam i samo ustalalo moc lasera wiec zapewne to jest dokładniejsze ale tak czy inaczej polecem jeden i drugi i wiekszosci potrzeba okolo 6 zabiegów kosztowne ale warto dla wlasnego komfortu
Lalina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 17:31   #28
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez kasiulazet Pokaż wiadomość
ja tez mialam robione zabiegi i vectusem i light sheerem i mi powiedziano, ze lepszy jest light sheer bo to urzadzenie do pomiaru zaniza dawki. mialam juz 4 zabiegi i chyba jeszcze jeden bedzie potzrebny, ale to i tak sukces. jestem bardzo zadowolona. najwazniejsze zeby laser byl diodowy bo podobno tylko taki jest skuteczny. oryginalnego light sheera maja w Estetice [rzy rynku w Krakowie i ja tam wlasnie chodze. spodobalo mi sie, ze przed zabiegiem byla konsultacja lekarska, ustalenie dawki itd. robia mi tez tam zabiegi laserem frakcyjnym na usuwanie blizn po tradziku, tez moge polecic ten zabieg bo mam spektakularny efekt.
Polecasz estetica? Podasz linka do ich strony?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 08:53   #29
martitka007
Raczkowanie
 
Avatar martitka007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 123
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Można i tak, jeśli tylko zdajesz sobie sprawę, że efekt będzie baaardzo krótki. Moja siostra była na serii zabiegów IPL (zanim zaczęłam się interesować tematem) w salonie kosmetycznym (a jednak IPL w salonie ma większą moc niż zabawka do domowego użytku) i po niedługim czasie od zakończenia zabiegów wszystko odrosło.

Moim zdaniem lepiej zainwestować w coś pewniejszego, skuteczniejszego i bezpieczniejszego niż domowy IPL, ale to już kwestia osobista.
Widocznie IPL na każdego działa inaczej, ja jeszcze nie skonczyłam serii zabiegów a już jestem zadowolona z efektu, prawie wszystko wypadło, zostało kilka miejsc na skórze na których rosną włoski no ale nie umiem w trakcie depilacji naświetlić precyzyjnie każdego kawałka skóry. Miejsca z których na początku wypadły włosy są gładkie już 2 miesiące i nic nowego się nie pojawia. Ja mam Gillette Venus Naked SkinŸ designed by Braun, i wydałam na niego 200 euro, udało mi się kupić na promocji.

Zlooosnica89 na jakim sprzęcie Ty robiłaś że taki bubel?
martitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 15:58   #30
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserowa miejsc intymnych

Cytat:
Napisane przez martitka007 Pokaż wiadomość
Widocznie IPL na każdego działa inaczej, ja jeszcze nie skonczyłam serii zabiegów a już jestem zadowolona z efektu, prawie wszystko wypadło
Nie dziwię się, że jesteś zadowolona, skoro jeszcze nie skończyłaś naświetlań. Problem w tym, że po jakimś czasie od zakończenia wszystkie włoski odrastają (w ciągu kilku tygodni/miesięcy). W czasie naświetlań mieszki są tak jakby uśpione, ale wszystko wraca do normy. Czyli działa to jak wosk.

Cytat:
Zlooosnica89 na jakim sprzęcie Ty robiłaś że taki bubel?
Nie ja robiłam, tylko moja siostra Robiła całą serię IPL+RF (czyli niby skuteczniejszą niż sam IPL) w salonie,ale nie znam szczegółów. I to nie jedyna osoba, która potwierdziła, że IPL to wyrzucanie kasy w błoto. Na wizażu jest wątek z setkami opinii o depilacji IPL i chyba nie widziałam ani jednego chwalącego tę metodę.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-25 17:09:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.