Kręcone włosy ścięte na prosto i dane kosmetyki : - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-15, 12:46   #1
Faholohago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 89

Kręcone włosy ścięte na prosto i dane kosmetyki :


Witam . Kiedyś długo prostowałam włosy, od jakiś trzech lat nic im już złego nie robię a włosy na środku, tylko pewna ich część, jakby rosną zniszczone .. ciągle muszę je spinać aby jakoś to wyglądało, nawet nie chcą się rozczesać. W ogóle moje włosy są takie nie wiadomo jakie, a nie kręcone.. jakby potargane.. bardzo bym chciała mieć włosy ścięte na prosto i do tego dąże aby wszystkie były równo ścięte, ale przeczytałam że do włosom kręconym raczej nie odpowiada. Chciałabym Was zapytać czy na prawdę tak jest ? Poza tym, podsyłam zdjęcia mojego szamponu i odżywki których używałam podczas keratynowego prostowania, zostało mi dużo i szkoda wyrzucać. Czy się nadadzą do powrotu do ładnych loków ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150415_130553.jpg (114,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150415_130721.jpg (70,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150415_130713.jpg (64,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150415_130700.jpg (95,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150415_130635.jpg (110,1 KB, 5 załadowań)
Faholohago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 12:50   #2
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Kręcone włosy ścięte na prosto i dane kosmetyki :

Jak zetniesz na prosto to może być efekt Kopernika - także fajnie sobie warstwy zrobić albo pocieniować
Produkty możesz jak najbardziej stosować, maska latte jest bardzo chwalona przez wizażanki i zakręcone
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 14:02   #3
Faholohago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 89
Dot.: Kręcone włosy ścięte na prosto i dane kosmetyki :

Wszystkie maski i szampony z tej firmy są dobre ? dziękuje za odpowiedż !
Faholohago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 14:23   #4
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Kręcone włosy ścięte na prosto i dane kosmetyki :

To czy coś jest dobre czy nie to już samemu trzeba próbować, ale możesz poczytać na forum np. w codzienniku kręconowłosych jakich kosmetyków dziewczyny używają i wybrać sobie coś do pielęgnacji kręciołków, większość tych rzeczy jest bardzo tania Dodatkowo jeśli coś cię interesuje to możesz na kwc poczytać opinie o produkcie.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 20:59   #5
Faholohago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 89
Dot.: Kręcone włosy ścięte na prosto i dane kosmetyki :

czy mogłabyś mi jeszcze odpowiedzieć czy taka prostokątna szczotka do wygładzania włosów avon i tanglee teezer szkodzą włosom ? przeczytałam, że najlepiej używać grzebienia drewnianego z szeroko rozstawionymi zębami, ale tak mi się cudownie tamtymi szczotkami czesze.. :P jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi !
Faholohago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 21:04   #6
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Kręcone włosy ścięte na prosto i dane kosmetyki :

Zależy, jedne włoski lubią szczotki inne nie. Ja mam taką kwadratową płaską i jestem zachwycona Chociaż sporo dziewczyn nie czesze się na sucho, tylko na mokro grzebieniem i tak zostawiają - możesz spróbować, włosy wtedy lepiej się skręcają i nie puszą aż tak.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 08:47   #7
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kręcone włosy ścięte na prosto i dane kosmetyki :

ja mam kręcone ścięte na prosto, dlatego że jeśli je rozpuszczam to tylko wyprostowane i chcę żeby wtedy były takie fajne, równiutkie
jednak, kiedy naturalnie się kręcą nie mam jeszcze efektu kopernika moje włosy są gęste i ciężkie więc kiedy są długie same się przyklepują pod własnym ciężarem
ale ogólnie obcięcie na prosto to nie najlepszy pomysł, jesli chcesz żeby włosy ładnie się układały jako kręcone, tu lepiej sprawdzą się warstwy

a co do twoich "dziwnych" pasemek - są zniszczone po prostowaniu prostownicą czy nie wróciły do siebie po prostowaniu keratywnowym?

co do czesania - u mnie najlepiej sprawdza się szeroka, płaska szczotka, moje zniszczone suche włosy idealnie się nią czeszą bez szarpania
do tego szczotka z włosia do wygładzania
drewniany grzebień miałam, szarpał włosy i na sucho i mokro, mnóstwo było złamanych po czesaniu

Edytowane przez emma-e4
Czas edycji: 2015-04-16 o 08:49
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 09:12   #8
Faholohago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 89
Dot.: Kręcone włosy ścięte na prosto i dane kosmetyki :

na pewno tamte co mialam zniszczone po prostowaniu juz odrosly, zachowuja sie tak jakby na prawde rosnly zniszczone, to juz trwa kilka lat.. na samym srodku glowy jeden wielki kłębek zniszczonych wlosow, w ktorych sie wrecz szczotka zatrzymuje
Faholohago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-16 10:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.