Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-26, 17:23   #4441
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;53239612]Wstawiałam kiedyś link do animowanych gifów porównujących Annabelle Minerals i Pixie, tutaj mój post, gdzie wstawiałam te gify:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4255

[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
i matująca i rozświetlająca są lżejsze od kryjącej jak dla mnie "na równi".
matująca jednak jak dla mnie mniej kryje - tzn matuje, ale krycie uzyskujesz przy warstwach.

rozświetlająca już ma jakąś bazę kryjącą w sobie plus drobno zmielone drobinki, które błyszczą.


mimo to używałam rozświetlajacej na całą buzię i było okej, nie świeciłam się jak kula dyskotekowa.


chociaż wydaje mi się, że powinien odezwać się tu ktoś, kto dłużej używał tych annabelków, ja stosunkowo szybko się wycofałam i teraz rzadko wracam, bo mam "lepsze" dla siebie odcienie.
Dzięki dziewczyny !
No i klops nie wiem co mam zrobić
Chyba się zdecyduję na mata i jedną próbkę rozświetlającego na próbę.
Drobinki czy satynkę zniosę, ale nie wiem czy w takiej ilości
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 17:50   #4442
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny !
No i klops nie wiem co mam zrobić
Chyba się zdecyduję na mata i jedną próbkę rozświetlającego na próbę.
Drobinki czy satynkę zniosę, ale nie wiem czy w takiej ilości
Zawsze mozesz je wymieszac i to niekoniecznie w proporcji 1:1
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 08:40   #4443
IngaFromNature
Przyczajenie
 
Avatar IngaFromNature
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej,
Jako, że jest to mój pierwszy post (nie mogę znaleźć tematu typu przywitaj się lub coś w tym stylu). Widzę, że jest tutaj sporo tematów o naturalnych kosmetykach co mnie bardzo cieszy

Do rzeczy:
Ja używam natural light i dla mnie jest on najlepszy
__________________
BLOG
IngaFromNature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 09:41   #4444
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Zawsze mozesz je wymieszac i to niekoniecznie w proporcji 1:1
Jest to jakieś rozwiązanie. Może nawet wyjść ciekawie.
Jak tak się zastanawiam to z tego wychodzi już big cenowo
Próbki i próbki i nic tylko próbki Oszaleć można i wydać kasę...
Irytuje mnie te mieszanie, nawet jeśli jest to zmieszanie 2 podkładów tej samej firmy.
Kupię, zobaczę może nie podejdzie i problem z głowy.
Z AM jest mniejszy problem (pomijając same formuły) w porównaniu do A gdzie formuła fajna a kolory takie se.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-10-30 o 09:46
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 10:09   #4445
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jest to jakieś rozwiązanie. Może nawet wyjść ciekawie.
Jak tak się zastanawiam to z tego wychodzi już big cenowo
Próbki i próbki i nic tylko próbki Oszaleć można i wydać kasę...
Irytuje mnie te mieszanie, nawet jeśli jest to zmieszanie 2 podkładów tej samej firmy.
Kupię, zobaczę może nie podejdzie i problem z głowy.
Z AM jest mniejszy problem (pomijając same formuły) w porównaniu do A gdzie formuła fajna a kolory takie se.
Jesli nie masz duzego parcia na zakup, to zaczekaj na urodziny marki, bo na facebooku piszą, ze z tej okazji będzie dużo atrakcji.
Jeśli chodzi o ich formuły podkładów, to dla mnie
1. podkład kryjący, to największa porażka mineralna z jaka miałam do czynienia ( o dziwo Amilie w formule kryjącej jest ok)
2. podkład matujący jest ok, nie wysusza, ale tez nie daje super matu, czego tak naprawde nie lubię
3. podkład rozswietlający jest drobo zmielony, drobinki nie sa duze, ale sa bardzo widoczne w sloncu, krycie mniejsze niz w matującym. Wydaje mi się, ze to dobry podklad dla cer dojrzalych, ale tez szarych, bez zycia, bo ozywia cere. Uzywam tez tego podkladu, gdy chce troche rozswietlic aktualnie uzywany podklad (nawet innej firmy). Oczywiscie nie mieszam calych opakowan, tylko do porcji podkladu bazowego dosypuje szczypte rozswietlajacego Annabelle. Wydaje mi sie, ze warto miec probke rozswietlajacego w kolorze jaki nam pasuje, wlasnie w tym celu, niekoniecznie do samodzielnego uzywania.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 10:48   #4446
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jesli nie masz duzego parcia na zakup, to zaczekaj na urodziny marki, bo na facebooku piszą, ze z tej okazji będzie dużo atrakcji.
Jeśli chodzi o ich formuły podkładów, to dla mnie
1. podkład kryjący, to największa porażka mineralna z jaka miałam do czynienia ( o dziwo Amilie w formule kryjącej jest ok)
2. podkład matujący jest ok, nie wysusza, ale tez nie daje super matu, czego tak naprawde nie lubię
3. podkład rozswietlający jest drobo zmielony, drobinki nie sa duze, ale sa bardzo widoczne w sloncu, krycie mniejsze niz w matującym. Wydaje mi się, ze to dobry podklad dla cer dojrzalych, ale tez szarych, bez zycia, bo ozywia cere. Uzywam tez tego podkladu, gdy chce troche rozswietlic aktualnie uzywany podklad (nawet innej firmy). Oczywiscie nie mieszam calych opakowan, tylko do porcji podkladu bazowego dosypuje szczypte rozswietlajacego Annabelle. Wydaje mi sie, ze warto miec probke rozswietlajacego w kolorze jaki nam pasuje, wlasnie w tym celu, niekoniecznie do samodzielnego uzywania.
Z AM mogę spokojnie poczekać nie pali mi się




Ja od nich miałam tylko kryjący golden fairest. I nie wspominam go za dobrze. Za ciemny, bury, ogólnie cały czas go czułam na twarzy. Strasznie ciężki. Jakoś nie potrafił mi się dopasować, uleżeć. Może nie warzył mi się ale źle to wyglądało.


Teraz celuję w matującą sunny i golden cream. O rozświetlającej pomyślę.
Czasami dam rozświetlacz na kości policzkowe, ale to rzadko, bo mi po jakimś czasie każdy podkład zaczyna się tu i uwdzie świecić/błyszczeć. Dodatkowa warstwa podkładu rozświetlającego nawet w minimalnej ilości może u mnie wyglądać tragicznie.
Poza tym lubię cienie perłowe na oczach, więc nie chcę się cała świecić.
Co do zmieszania porcyjki rozświetlającego z matującym to spróbuję.
Czyli wiem na co się zdecydować- maty + 1 próbka rozświetlającego.


Z Amilie odpowiada mi bardziej formuła matująca, choć kryjąca też ujdzie.


A kiedy AM ma urodziny? Jakoś nie kojarzę.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 10:51   #4447
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cosi sie kojarzy, ze w lutym, ale moge sie mylic.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 11:16   #4448
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Cosi sie kojarzy, ze w lutym, ale moge sie mylic.
To chyba Amilie ma pod koniec lutego urodziny?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 16:56   #4449
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
A kiedy AM ma urodziny? Jakoś nie kojarzę.
1 marca.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 17:10   #4450
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
1 marca.
Dzięki
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 20:15   #4451
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ma ktoś swatche golden cream?? co za koszmar, że tyle czasu po wprowadzeniu nigdzie nie mogę ich znaleźć
Jestem w ciężkim szoku, że to wprowadzili.. Jakby pół roku temu to się stało to nie męczyłabym się z za ciemnym podkładem. Teraz używam rozjaśnionego przeze mnie golden fairesta, który ciągle jest zbyt ciemny. I już mnie drażni używanie go, nie wiem czy lepiej zamówić tylko próbki najjaśniejszych, a co do biga poczekać na lepszą promocję.. Byłam skłonna w pierwszym odruchu zamówić sunny cream, a tu poczytałam trochę i bam - golden cream zaistniał i mi namieszał w głowie.

Co za lepsze promocje mają być na ich urodziny? Tiaa, pewnie to będzie tylko coś w Warszawce.. :P
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2015-10-30 o 20:16
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 20:37   #4452
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Co za lepsze promocje mają być na ich urodziny? Tiaa, pewnie to będzie tylko coś w Warszawce.. :P
No wlasnie maja byc w sklepie internetowym.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 20:43   #4453
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Ma ktoś swatche golden cream?? co za koszmar, że tyle czasu po wprowadzeniu nigdzie nie mogę ich znaleźć
Jestem w ciężkim szoku, że to wprowadzili.. Jakby pół roku temu to się stało to nie męczyłabym się z za ciemnym podkładem. Teraz używam rozjaśnionego przeze mnie golden fairesta, który ciągle jest zbyt ciemny. I już mnie drażni używanie go, nie wiem czy lepiej zamówić tylko próbki najjaśniejszych, a co do biga poczekać na lepszą promocję.. Byłam skłonna w pierwszym odruchu zamówić sunny cream, a tu poczytałam trochę i bam - golden cream zaistniał i mi namieszał w głowie.

Co za lepsze promocje mają być na ich urodziny? Tiaa, pewnie to będzie tylko coś w Warszawce.. :P
Co do promo to na stronie jak zwykle będzie -10% pewnie. Nie widziałam nigdy żeby było więcej. To są tylko takie gdybania nasze, że lepiej poczekać do jakiejś promocji.
A co do salonu w Wawie to .... Jak zwykle w stolicy coś robią.
Przecież nie pojadę do Wawy specjalnie po podkład bo jest promo!


A swatchy golden cream w porównaniu do fairesta sama szukam. I przydałoby się porównanie golden cream do sunny cream
Pewnie skończy się na kupieniu próbek i sama się przekonam jak wyglądają.
Wszyscy się zastopowali na gamie sunny.
Ja się cieszę, że kupiłam wcześniej tylko próbkę golden fairest a nie biga i na tym się zakończyła akcja z podkładami AM


Nawet wolę kupić spokojnie na mineralcosmetics, niż u AM. Przesyłka droga z tego co pamiętam, wcześniej kupowałam na minti.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że będzie więcej niż 10%, skoro nawet w salonie jest - 10%.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-10-30 o 20:56
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 20:54   #4454
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
A swatchy golden cream w porównaniu do fairesta sama szukam. I przydałoby się porównanie golden cream do sunny cream
Dżizys, cokolwiek. Jakiekolwiek porównanie do czegokolwiek! Internet jest pełen wszystkiego. Peeełen swatchy największych pierdółek, a tego annabela - golden cream - brak. Może jak nie ma w gogle to nie ma wogle? Dziwna sprawa.
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 22:10   #4455
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

W sumie to wprowadzili kiedy - niecaly miesiac temu chyba. Moze jeszcze nikt nie kupowal/anabelle nie wyslalo nikomu do przetestowania, stad brak swatchy. Idalia chyba jest jakos zwiazana z anabelle, u niej na blogu nie ma nic?
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 12:47   #4456
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Też czekam na swatche tych nowych odcieni! Obecnie mieszam golden fairest z sunny fairest więc wiążę z golden cream duże nadzieje
__________________
Berry Extraordinary - blog

Edytowane przez jaxxxie
Czas edycji: 2015-10-31 o 13:06
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 16:52   #4457
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
W sumie to wprowadzili kiedy - niecaly miesiac temu chyba. Moze jeszcze nikt nie kupowal/anabelle nie wyslalo nikomu do przetestowania, stad brak swatchy.
No pewnie tak jest.
Dziwne to tylko, bo na Pixie wiele osób się wręcz rzuciło z marszu (ja też, ja też! ), swatche na gorąco - ej... nie Twoje choćby przypadkiem? A tu ani najmniejszej fotki...

Trzeba będzie samemu przetestować
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 16:59   #4458
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
No pewnie tak jest.
Dziwne to tylko, bo na Pixie wiele osób się wręcz rzuciło z marszu (ja też, ja też! ), swatche na gorąco - ej... nie Twoje choćby przypadkiem? A tu ani najmniejszej fotki...

Trzeba będzie samemu przetestować
Tak, ja sama wrzucałam Ale właśnie z tą różnicą, że firma zaproponowała mi sama wysłanie wszystkich odcieni w ramach współpracy. Plus wprowadzenie nowej formuły i od razu więcej chętnych było na wypróbowanie

Z anabelle ja sama jestem ciekawa, ale skusiłabym się na zamawianie próbek dopiero przed kupnem następnego podkładu.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-31, 17:08   #4459
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Tak, ja sama wrzucałam Ale właśnie z tą różnicą, że firma zaproponowała mi sama wysłanie wszystkich odcieni w ramach współpracy. Plus wprowadzenie nowej formuły i od razu więcej chętnych było na wypróbowanie

Z anabelle ja sama jestem ciekawa, ale skusiłabym się na zamawianie próbek dopiero przed kupnem następnego podkładu.
No widzisz, super - ja akurat natknęłam się w newsletterze na darmowe zestawy, tylko za koszty przesyłki. Też spoko.

Ja właśnie coś muszę, tylko nie wiem czy brać pixie w nowej formule czy dać szansę annabelce golden cream. Boszzz problemy ludzi pierwszego świata...
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 13:44   #4460
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mi na krem średnio podoba się efekt, tak jak i na sucho.

Najlepsze efekty mam na bazie rozswietlajacej z Yves Rocher.
Wygląda bardzo naturalnie, dodatkowo na koniec psikam twarz hydrolatem (delikatna mgielka) i wygląda to świetnie
zgadzam się ja wprawdzie miałam wersję matującą ale seria sunny ma większe tendencje do ciastolenia niż goldeny Na kremie warzyły się w momencie nałożenia, na suchej skórze warzyły się po godzinie, za to wklepane, wtarte gąbeczką na bazę YR wyglądają najlepiej i najdłużej trzymają fason.

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jesli nie masz duzego parcia na zakup, to zaczekaj na urodziny marki, bo na facebooku piszą, ze z tej okazji będzie dużo atrakcji.
Jeśli chodzi o ich formuły podkładów, to dla mnie
1. podkład kryjący, to największa porażka mineralna z jaka miałam do czynienia ( o dziwo Amilie w formule kryjącej jest ok)
2. podkład matujący jest ok, nie wysusza, ale tez nie daje super matu, czego tak naprawde nie lubię
3. podkład rozswietlający jest drobo zmielony, drobinki nie sa duze, ale sa bardzo widoczne w sloncu, krycie mniejsze niz w matującym. Wydaje mi się, ze to dobry podklad dla cer dojrzalych, ale tez szarych, bez zycia, bo ozywia cere. Uzywam tez tego podkladu, gdy chce troche rozswietlic aktualnie uzywany podklad (nawet innej firmy). Oczywiscie nie mieszam calych opakowan, tylko do porcji podkladu bazowego dosypuje szczypte rozswietlajacego Annabelle. Wydaje mi sie, ze warto miec probke rozswietlajacego w kolorze jaki nam pasuje, wlasnie w tym celu, niekoniecznie do samodzielnego uzywania.
prawda, nakładałam mamie wersję rozświetlającą na mokro i wyglądał u niej bosko dużo lepiej, naturalniej(mimo drobinek) niż wersja matująca o kryjącej nie wspominając bo to gładź szpachlowa Tylko są faktycznie mocno drobinkowe, można też delikatnie transparentnym pudrem w kamieniu omieść buzię by trochę zniwelować ten efekt. Kusi mnie sunny cream w wersji rozświetlającej bo kiedyś miałam golden fairest i był tak ciemny że nawet nie nakładałam go sobie na paszczę a u innych ta wersja wyglądała pięknie na skórze.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:56   #4461
olamala
Przyczajenie
 
Avatar olamala
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
zgadzam się ja wprawdzie miałam wersję matującą ale seria sunny ma większe tendencje do ciastolenia niż goldeny Na kremie warzyły się w momencie nałożenia, na suchej skórze warzyły się po godzinie, za to wklepane, wtarte gąbeczką na bazę YR wyglądają najlepiej i najdłużej trzymają fason.
Mam podobne odczucia, również stosuję z bazą od Yvesa i jest bosko!
__________________
moje miasto: gdańsk
olamala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 14:11   #4462
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, mam pytanie. Macie porównanie do Revlona Colorstay w kolorze Fresh Beige? Jaki dobrać kolor podkładu z Annabelle Minerals?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 14:30   #4463
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals



Muszę się przesiąść z amilie, bo przestały mi służyć.
Myślę więc o AM. Byłyście w tym sklepie w Warszawie? Warto iśc czy lepiej zamówić? Tylko jaki ocień? Z amilie używałam soft honey.
Lepsza jest formuła kryjąca czy matująca?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 15:03   #4464
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No w sklepie zobaczysz kolory na żywo i Panie Ci na miejscu mogą doradzić, ale nidy tam nie byłam, bo ja nie miejscowa Z formuł to jeśli masz cere tłustą to lepiej nie brać kryjącej, lubi się ciastolić.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 15:17   #4465
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
No w sklepie zobaczysz kolory na żywo i Panie Ci na miejscu mogą doradzić, ale nidy tam nie byłam, bo ja nie miejscowa Z formuł to jeśli masz cere tłustą to lepiej nie brać kryjącej, lubi się ciastolić.

Mam normalną i ostatnio lubią mi jakieś niespodzianki i zaczerwienienia wychodzić.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 18:25   #4466
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

można zamówić na stronie 3 próbki jedynie za koszt wysyłki
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 18:29   #4467
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
można zamówić na stronie 3 próbki jedynie za koszt wysyłki
Oooo, to super, tak zrobię.

Rety jaka beznadziejna strona.
Jak się klika na kwadracik z kolorem, to nie jest nigdzie napisane jaki to kolor. Dopiero jak się doda do koszyka. Odechciewa mi się.
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2015-11-06 o 18:41
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 18:42   #4468
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Oooo, to super, tak zrobię.

Rety jaka beznadziejna strona.
Jak się klika na kwadracik z kolorem, to nie jest nigdzie napisane jaki to kolor. Dopiero jak się doda do koszyka. Odechciewa mi się.
ja te kwadraciki znam na pamięć więc dla mnie to problemem nie było
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 18:46   #4469
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja te kwadraciki znam na pamięć więc dla mnie to problemem nie było
Na matujących mi tylko nie działa. Jutro się tym zajmę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 18:56   #4470
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Oooo, to super, tak zrobię.

Rety jaka beznadziejna strona.
Jak się klika na kwadracik z kolorem, to nie jest nigdzie napisane jaki to kolor. Dopiero jak się doda do koszyka. Odechciewa mi się.
wystarczy najechać kursorem na kwadrat i odczekać chwilę to pojawia się podpis koloru
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.