Małe, "chińskie" oczka :/ - co robić? jak robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 02:50   #1
Haresh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Unhappy

Małe, "chińskie" oczka :/ - co robić? jak robić?


Witam drogie Forumowiczki

Zwracam się do Was z prośbą o radę, w jaki sposób malować oczy - wiem, wiem, to raczej niezbyt oryginalny pomysł na wątek, jednakże..

Mój problem polega na tym, że mam małe, tak jakby "skośne" oczy w ciemnej oprawie, na dodatek jeszcze z lekko opadającymi powiekami. Próbowałam już wiele różnych tricków makijażowych, w tym: jak się malować przy małych oczach, w innych zaś wątkach pisano o opadających powiekach.. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że wszystkie te porady zupełnie, ale to zupełnie się u mnie nie sprawdzają
kiedy maluję, choćby najcieńszą kreskę na górnej powiece, zawsze wyglądam jak Chinka Wszędzie pisze się o jasnych cieniach - ok - po takim zabiegu oczka wyglądają tak jakbym powieki górnej nie miała wcale a co gorsze, wydają się być jeszcze mniejsze
Dodam jeszcze, że mam raczej okrągłą twarz z dosyć dziecięcymi rysami, chciałabym jakoś je wyostrzyć chociażby przez makijaż oczu. Na co dzień preferuję raczej odcienie brązu i beżu.

Bardzo proszę o jakiekolwiek rady, ponieważ lubię sobie troszkę poeksperymentować z makijażem, zatem jestem otwarta na wszelkie techniki, pomysły itp.. Wierzę, że znajdą się wśród Was kobietki, które mogą mi coś podpowiedzieć
Haresh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 08:12   #2
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Małe, "chińskie" oczka :/ - co robić? jak robić?

Na youtube jest mnóstwo tutoriali Azjatek. Pooglądaj, zobacz, jak one "radzą" sobie z tak innym od europejskiego kształtem oczu, a potem zaadaptuj odpowiednie triki Z tego co ja widziałam zwłaszcza eyeliner Azjatki nakładają w zupełnie inny sposób!
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:01   #3
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Małe, "chińskie" oczka :/ - co robić? jak robić?

Tak jak koleżanka powyżej polecam youtube. Jeśli nie wiesz pod jakimi hasłami owe Azjatki znaleźć polecam hasła: hooded eyes i monolids albo po prostu asian eyes.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 15:06   #4
Haresh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Małe, "chińskie" oczka :/ - co robić? jak robić?

wielkie dzięki
Haresh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.