Kosmetyki naturalne - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 18:47   #2251
beata1414
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki naturalne

mnie też od jakiegoś czasu interesują naturalne kosmetyki.Myślicie,że jeśli zakupię kilka odpowiednich kosmetyków to dam radę wyleczyć nimi trądzik??Bo już sama nie wiem...
beata1414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:51   #2252
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie barwi w żadnym stopniu skóry.Ja używam go tylko na noc i rano po przetarciu wacikiem mam zielony na nim nalot.Nie tłuści mi buzi-szybko się u mnie wchłania.

Pachnie tak,że z zachwytu można paść.Soczysta pomarańcza.Kocham ten zapach i czekam na Beets,żeby powiedziała czy ten olejek ma zapach podobny do tych perfum o zapachu soczystej pomarańczy,bo jeśli tak to je kupuję.
Na zielono?

Szkoda, że to nie jest zapach kwiatu pomarańczy. Kompozycja zapachowa ma być naturalna, mam nadzieję, że nie jest to olejek pomarańczowy (działa fotoalergizująco, a jest słonecznie). Kosmetolożka z AMB wspomina, że w koncentracie nie ma formy witaminy C, uwrażliwiającej na słońce i nic poza tym, więc chyba nie ma się czego bać.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:51   #2253
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam sobie glinkę krymską,ale nie z wodą,a hydrolatem oczarowym.Myślicie,że tak można?
Oczywiscie ze tak, możesz używać tez herbat ziołowych, możesz dodać jeszcze troche oleju jak glinka nasiąknie wodą
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:52   #2254
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki naturalne

hym to zalezy, bo kazdy inaczej reaguje na te kosmetyki. jedni chwala drudzy przeklinaja ale zazwyczaj chwala

chodzi o to ze poczatkowo moze byc np. wysyp zaskornikow czy inne pogorszenie stanu cery.
a walak z tradzikiem raz ze zmudna, a dwa to ja bym chyba stawiala na inna terapie np. kwasami, retinoidami., dodatkowo jako uzupelnienie oczywiscie mozna stosowac kosmetyki naturalne
dochodzi tez aspekt medyczny - jak jest z twoja gospodarka hormonalna?
no i takie inne rozne rzeczy ale warto
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:59   #2255
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Staram sie nie komentowac czyjegoś zachowania, więc proszę, żebyś i ty tego nie robila.
Oj, bardzo czesto to robisz
Cytat:
Napisane przez Korah
To zupelnie niepotrzebny komentarz do tematu.
Potrzebny, ponieważ "ostrosc" twojej wypowiedzi jest nieproporcjonalna do opini jakie tu padają
Cytat:
Napisane przez Korah
Co do usuwania bakterii, to niestety nie w większości przypadków tak jest, tylko bardzo rzadko jakiś detergent nie usuwa ze skóry zanieczyszczeń. Nie będę sie dlużej rozpisywac, bo nie widze sensu odbijania pileczki do kogoś, kto wiecznie szuka zaczepki, ale w skrócie powiem, że naturalna flora bakteryjna radzi sobie z tzw nieproszonymi goścmi, pod warunkiem oczywiscie, że prawidlowo funkcjonuje. Jak dla mnie post paranoi o treści: "zarazki się nie wyplukują" brzmi jednoznacznie i jak można się nie poirytować, kiedy ktoś po zwróceniu na to uwagi jeszcze się upiera przy swoim i wciska glupoty?
Widze, że mimo podzielenia sie jakimiś konkretnymi informacjami, Ty dalej trwasz przy swoim.
Należy odróżnic zanieczyszczenia od różnych typów flory bakteryjnej, mam wrażenie że nadal nie zdecydowałaś sie o czym piszesz.
Nie na darmo istnieją i są używane środki, które te bakterie skutecznie usuwają.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 19:00   #2256
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ana moze napisz do beets na PW bo ona z tego co pisala niedlugo leci do USA..

kurcze tez jestem podatna na reklame ale boje sie podobnego efektu o ktorym pisze mentha..
a potrzebuje w sumie dobrego nawilzacza ktory nie obciazy mi skory
No pewnie,że napiszę-że też wcześniej o tym nie pomyślałam
Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Na zielono?

Szkoda, że to nie jest zapach kwiatu pomarańczy. Kompozycja zapachowa ma być naturalna, mam nadzieję, że nie jest to olejek pomarańczowy (działa fotoalergizująco, a jest słonecznie). Kosmetolożka z AMB wspomina, że w koncentracie nie ma formy witaminy C, uwrażliwiającej na słońce i nic poza tym, więc chyba nie ma się czego bać.
Nie polegaj na mnie w kwestii zapachuMoże i pachnie jak kwiat pomarańczy-ja tego nie wiem,bo nie wiem jak pachnie kwiat pomarańczy i jak pachnie neroli.Ten zapach olejku to taka eksplozja pomarańczy-ten zapach czaruje mój nos i zmysły

Ale wierz mi,że na twarzy żadnej zieleni absolutnie nie ma,po prostu rano na waciku jak spryskam twarz termalką to mam taki zielony nalocik
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze tak, możesz używać tez herbat ziołowych, możesz dodać jeszcze troche oleju jak glinka nasiąknie wodą
No i fajnie,bo efekt lepszy jest
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:05   #2257
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hym to zalezy, bo kazdy inaczej reaguje na te kosmetyki. jedni chwala drudzy przeklinaja ale zazwyczaj chwala

chodzi o to ze poczatkowo moze byc np. wysyp zaskornikow czy inne pogorszenie stanu cery.
a walak z tradzikiem raz ze zmudna, a dwa to ja bym chyba stawiala na inna terapie np. kwasami, retinoidami., dodatkowo jako uzupelnienie oczywiscie mozna stosowac kosmetyki naturalne
dochodzi tez aspekt medyczny - jak jest z twoja gospodarka hormonalna?
no i takie inne rozne rzeczy ale warto

No ja tak wlasnie mam neistety :-( mam tlusta cere i jakz aczelams tosowac biocertyfikowane kremy to mnie tak zaskórnikami zawalilo ze wygladalam gorzej niz w liceum he he Myslalam ze to z powodu okresu ale okres minal a twarz dalej obsypana... dopiero kosmetyczka mi powiedzial ze to mze byc od zmainy kremow. Wiec je odstawilam :-( i teraz lecze syfki...

A co to ten olejek AMB, ktory tak chwalicie?
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 20:17   #2258
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez beata1414 Pokaż wiadomość
mnie też od jakiegoś czasu interesują naturalne kosmetyki.Myślicie,że jeśli zakupię kilka odpowiednich kosmetyków to dam radę wyleczyć nimi trądzik??Bo już sama nie wiem...

Myślę, że pomogą, wszystko jednak zależy od przyczyny takiego stanu cery. Jeżeli to tylko wina kosmetyków, których używasz to gwarantuję Ci, że naturalne kosmetyki uporają się z trądzikiem. Przyczyny mogą być różne, wszystko zależy od tego ile masz lat, jaki styl życia prowadzisz, czy cierpisz na jakieś jeszcze dolegliwości, także te, o których nie wiesz itd.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 09:03   #2259
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
No ja tak wlasnie mam neistety :-( mam tlusta cere i jakz aczelams tosowac biocertyfikowane kremy to mnie tak zaskórnikami zawalilo ze wygladalam gorzej niz w liceum he he Myslalam ze to z powodu okresu ale okres minal a twarz dalej obsypana... dopiero kosmetyczka mi powiedzial ze to mze byc od zmainy kremow. Wiec je odstawilam :-( i teraz lecze syfki...

A co to ten olejek AMB, ktory tak chwalicie?
Proszę
http://www.sklepnaturalny.pl/dwufazo...alizujacy.html
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 10:20   #2260
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Kosmetyki naturalne

Koncentrat AMB jest bardzo sympatyczny, może bez rewelacji, ale nawilża i ożywia cerę. Nakładam czasem na noc, zawsze pod krem na dzień.

Kosmetyki naturalne mogą zapchać cerę tłustą. Mnie się to przytrafiło z kremem Alva z serii Rhassoul. Miał ratować cerę z niedoskonałościami a spowodował jakieś dziwne, ciężko gojące się pryszcze. Dowiedziałam się z wątku o składach, że winę prawdopodobnie ponosi Glyceryl Stearate. Krem odstawiłam i problem zniknął. Dlatego na składy naturalne też trzeba uważać. Czasem w kremach przeznaczonych do suchej cery mogą być składniki potencjalnie za ciężkie dla tłustej. A czasem kremy do suchej lepiej mi służą niż do tłustej.

Ja właśnie zakupiłam oleje Hauschki i zwariowałam. Zastosowałam dopiero 3 razy, na noc, a cera wspaniała. Cudo!
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 10:51   #2261
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez czikuś Pokaż wiadomość
Ja właśnie zakupiłam oleje Hauschki i zwariowałam. Zastosowałam dopiero 3 razy, na noc, a cera wspaniała. Cudo!
Poka który to,bo ja nie wiem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 11:12   #2262
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Kosmetyki naturalne

http://www.drhauschka.info.pl/produk...ejek-do-twarzy

czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:20   #2263
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Opis obiecujący.DziękiSama chcę go mieć.

A mogę wiedzieć gdzie go kupiłaś?W Szczecinie gdzieś?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 12:03   #2264
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Kosmetyki naturalne

Owszem, w sklepie makrobiotycznym wakame (www.biowakame.pl). Jest przy ulicy Pułaskiego. Na stronie internetowej Hauschki jeszcze nie ma, bo pan dopiero się ogarnia. Ogólnie sklep fajny, bo i różniste ciekawe artykuły spożywcze, szeroki wybór olei.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 12:43   #2265
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez czikuś Pokaż wiadomość
Owszem, w sklepie makrobiotycznym wakame (www.biowakame.pl). Jest przy ulicy Pułaskiego. Na stronie internetowej Hauschki jeszcze nie ma, bo pan dopiero się ogarnia. Ogólnie sklep fajny, bo i różniste ciekawe artykuły spożywcze, szeroki wybór olei.
Nie wiem gdzie to jest,ale poszukam w necie tego olejku.Miałam zamawiać drugą butelkę AMB,ale spróbuje Hauschki,bo już wiele dobrego na jego temat słyszałam.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Dziewczyny macie może pewny sklep internetowy z kosmetykami Hauschki?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 14:42   #2266
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Kosmetyki naturalne

To jest w ulicy na przeciwko głównego (obrotowego) wejścia do galerii Turzyn. A patrząc inaczej w okolicy biblioteki polibudy, fontanny przy placu Kościuszki.
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 15:20   #2267
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez czikuś Pokaż wiadomość
To jest w ulicy na przeciwko głównego (obrotowego) wejścia do galerii Turzyn. A patrząc inaczej w okolicy biblioteki polibudy, fontanny przy placu Kościuszki.
No to już wiemDzięki bardzo.

A cenowo jak się przedstawia w tym sklepie?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:07   #2268
RougeAddict
Raczkowanie
 
Avatar RougeAddict
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, co do kosmetyków Phenome, których temat był tu poruszany. Byłam dzisiaj w Manufakturze i w sklepie Phenome jest teraz promocja 2 w cenie 1 z okazji dnia matki. Kupuje się kosmetyk z serii różanej lub dziecięcej i drugi w tej samej cenie albo niższej z innych serii otrzymuje się gratis. Chociaż tylko teoretycznie, bo ja dostałam gratis droższy kosmetyk od tego, co kupowałam
RougeAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:33   #2269
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: Kosmetyki naturalne

Do anakazar: Jak zawsze, w sklepie stacjonarnym nieco drożej niż w internetowym, ale doliczywszy przesyłkę wychodzi na jedno. Ja nie chciałam robić zapasów niepotrzebnie. Olejek kosztował 78 zł, ale było warto
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 09:59   #2270
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez czikuś Pokaż wiadomość
Do anakazar: Jak zawsze, w sklepie stacjonarnym nieco drożej niż w internetowym, ale doliczywszy przesyłkę wychodzi na jedno. Ja nie chciałam robić zapasów niepotrzebnie. Olejek kosztował 78 zł, ale było warto
Ok to zajrzę tam i kupię,bo cenowo na jedno wychodziMam nadzieję,że będę zadowolona tam samo jak Ty
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 11:29   #2271
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

W Arkadii w Warszawie jest nowo otwarty po remoncie sklep organic farma. Sklep jest większy, ma sporo kosmetyków ekologicznych (m.in. absolute organic, alva, sanoflore, born to bio), w tym kolorówkę alva. Są testery, ale nie ma lusterka, żeby się pomalować Tym niemniej sklep wygląda pysznie po remoncie
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 11:40   #2272
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
W Arkadii w Warszawie jest nowo otwarty po remoncie sklep organic farma. Sklep jest większy, ma sporo kosmetyków ekologicznych (m.in. absolute organic, alva, sanoflore, born to bio), w tym kolorówkę alva. Są testery, ale nie ma lusterka, żeby się pomalować Tym niemniej sklep wygląda pysznie po remoncie
Ooo fajna wiadomość
Byłam w Akradii w Douglasie, gdzie miały być kosmetyki naturalne, ale niezbyt dużo ich widziałam - tylko na jednej ścianie (Phenome i ze 2 inne firmy chyba, których nie kojarzyłam). Czy coś przegapiłam?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 11:43   #2273
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ooo fajna wiadomość
Byłam w Akradii w Douglasie, gdzie miały być kosmetyki naturalne, ale niezbyt dużo ich widziałam - tylko na jednej ścianie (Phenome i ze 2 inne firmy chyba, których nie kojarzyłam). Czy coś przegapiłam?
Nic nie przegapiłaś wszystkie naturalne są w jednym miejscu (i faktycznie dużo tego nie ma) - phenome, madara, this works i obok jest jeszcze stand z kolorówką une make up. Nie wliczam leżących tam obok l'occitane, body shop i jeszcze coś tam udającego naturalne, bo w szarych opakowaniach
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 12:00   #2274
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Nic nie przegapiłaś wszystkie naturalne są w jednym miejscu (i faktycznie dużo tego nie ma) - phenome, madara, this works i obok jest jeszcze stand z kolorówką une make up. Nie wliczam leżących tam obok l'occitane, body shop i jeszcze coś tam udającego naturalne, bo w szarych opakowaniach
Aha
A z tymi szarymi opakowaniami, to ostatnio była jakaś promocja w Douglas na kosmetyki I coloniali, właśnie takie a la tradycyjne, naturalne w szarych opakowaniach. Ceny nieniskie. Ja patrzę na mydło, a tam na pierwszym miejscu mydło z łoju zwierzęcego Sodium Lardate (czyli ze świnki o ile pamiętam )
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 12:48   #2275
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Aha
A z tymi szarymi opakowaniami, to ostatnio była jakaś promocja w Douglas na kosmetyki I coloniali, właśnie takie a la tradycyjne, naturalne w szarych opakowaniach. Ceny nieniskie. Ja patrzę na mydło, a tam na pierwszym miejscu mydło z łoju zwierzęcego Sodium Lardate (czyli ze świnki o ile pamiętam )
No to naturalne jak najbardziej. Aż za bardzo.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 14:43   #2276
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez czikuś Pokaż wiadomość
Do anakazar: Jak zawsze, w sklepie stacjonarnym nieco drożej niż w internetowym, ale doliczywszy przesyłkę wychodzi na jedno. Ja nie chciałam robić zapasów niepotrzebnie. Olejek kosztował 78 zł, ale było warto

ale są sklepy internetowe gdzie nie placisz za przesyłkę
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 16:41   #2277
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez RougeAddict Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co do kosmetyków Phenome, których temat był tu poruszany. Byłam dzisiaj w Manufakturze i w sklepie Phenome jest teraz promocja 2 w cenie 1 z okazji dnia matki. Kupuje się kosmetyk z serii różanej lub dziecięcej i drugi w tej samej cenie albo niższej z innych serii otrzymuje się gratis. Chociaż tylko teoretycznie, bo ja dostałam gratis droższy kosmetyk od tego, co kupowałam
Dzwoniłam dziś do Złotych Tarasów i u nich też jest ta promocja Trwa do 26 maja włącznie
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 16:59   #2278
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki naturalne

a skad macie probeczki Pai?

dziewczyny ale mam uczulenie na szyi na pewno nie od kosmetykow
masakra

Sicilia, jednak Living Nature jest ok, zaskorniki chyba sa z innej przyczyny
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 18:21   #2279
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Chciałam się Was spytać, co sądzicie o kosmetykach ze Starej Mydlarni? Tak się składa, że siedziba jest w mojej gminie.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:23   #2280
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Chciałam się Was spytać, co sądzicie o kosmetykach ze Starej Mydlarni? Tak się składa, że siedziba jest w mojej gminie.
widziałam kilka składów mydełek i płynów do kąpieli - na pewno nie są naturalne
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.