Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 13:24   #1711
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moja miesięczna aktualizacja (jakość jest mocno licha, ale robiłam zdjęcia moim szajskim telefonem )

W końcu nakłoniłam siebie do zakupu jakiegoś żelu do twarzy. Latem mycie się micelem jest dla mnie zbyt... 'powierzchowne', czuję się brudna.

Na zdjęciach od 1 do 3 są kosmetyki, które używam, a na 4 te nieużywane jeszcze, czekają na swoją kolej Tylko o szamponie Johnson's Baby mogłabym się wypowiedzieć, bo go używam, a że był w promocji z żelem, to wzięłam
A z zestawu Avene używałam płynu micelarnego (do podróży) i mydła Cold Cream.

kaledonia, ten Rehydrin to kupiłam z nadzieją, że nawilży mi dobrze skórę. Jak jest dla cer wysuszonych, to i moją, choć suchą, powinien wykurować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1442.jpg (47,9 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1446.jpg (45,5 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1449.jpg (44,5 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1451.jpg (49,9 KB, 161 załadowań)
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-05-21 o 13:26
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 14:08   #1712
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

kaledonia, musze przyznac, że połowę twoich kosmetyków sama posiadam wogóle jakoś trafiony zbiorek w moje gusta Masz kilka rzeczy, które chciałabym kupic.
Co powiesz o toniku i maseczce Herba Studio? Tonik ma alkohol? działają?
-do czego używasz spirytus salicylowy?
-jak działa krem do rąk Oeparol? jak składowo? tłuścioch?
-jak z ochroną przed potem Alterry ?czaiłam się na nią, ale wyszło na to, że kupiłam tą mgiełkę - dezodorant. Pachnie ziołami, jak amol
- na co jest ten balsam z arniką? do ciała czy może stopy...
-pasta do zębów Ziaja dobrze czyści?
- tobie też nie służy wosk Beauty Formulas? ja mam wrażenie, że nie robi nic z włosami

Wybacz za ogrom pytań, ale tak to przez twój piękny zbiór
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 15:41   #1713
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
O, masz płyn do demakijażu Delia - jak on?
Dla mojej mieszanej cery trądzikowej niefajny,a zachwalała mi go koleżanka z suchą. Ta powłoka na twarzy nie dla mnie...
Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zbiór. Muszę przyznać, że niektóre twoje kosmetyki posiadam np. Iwostin. Mam pytanie odnośnie maseczki Ginkgo, gdzie kupiłaś, za ile, jak się sprawuje Będę wdzięczna za odpowiedź.
Maseczka jak i większość kosmetyków kupiłam w aptece internetowej DOZ, ale mnie podrażnia i szczypie, użyłam kilak razy, bez rewelacji.
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
kaledonia, ten Rehydrin to kupiłam z nadzieją, że nawilży mi dobrze skórę. Jak jest dla cer wysuszonych, to i moją, choć suchą, powinien wykurować

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
kaledonia, musze przyznac, że połowę twoich kosmetyków sama posiadam wogóle jakoś trafiony zbiorek w moje gusta Masz kilka rzeczy, które chciałabym kupic.
Co powiesz o toniku i maseczce Herba Studio? Tonik ma alkohol? działają?
Tonik lubię bardzo, ma alkohol, ale nie czuję tego, dobrze tonizuje i oczyszcza. Maseczka rzadka, kiepsko oczyszcza, więcej nie kupię.
-do czego używasz spirytus salicylowy?
punktowo na wypryski
-jak działa krem do rąk Oeparol? jak składowo? tłuścioch?
Bardzo rzadki, ale dobrze nawilżający. Raczej z naturalnych kosmetyków. Nie mogę teraz go nigdzie dostać
-jak z ochroną przed potem Alterry ?czaiłam się na nią, ale wyszło na to, że kupiłam tą mgiełkę - dezodorant. Pachnie ziołami, jak amol
Ochrona praktycznie żadna, przeglądam wątek, może dziewczyny mają coś bardziej skutecznego
- na co jest ten balsam z arniką? do ciała czy może stopy...
Stopy, do ciała jest zbyt gęsty, świetnie regeneruje popękane stopy.
-pasta do zębów Ziaja dobrze czyści?
Przede wszystkim dobrze odświeża oddech, brakuje mi granulek czy czegoś takiego.
- tobie też nie służy wosk Beauty Formulas? ja mam wrażenie, że nie robi nic z włosami
Niestety się zgodzę...Trochę się błyszczą i pachną,a po godzinie wygladają gorzej niż przed myciem

Wybacz za ogrom pytań, ale tak to przez twój piękny zbiór
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 16:30   #1714
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moja mała aktualizacja. Nadal trwam w postanowieniu zminimalizowania zbioru do minimum. Aktualizacja uboga, bo kupiłam tylko najpotrzebniejsze rzeczy, które mi się aktualnie kończą. Balsam dostałam w prezencie za zebrane punkty w sklepie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dokładkka 1.jpg (53,1 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DOKLADKA 22.jpg (42,5 KB, 141 załadowań)
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 16:47   #1715
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

lentilka, jak pachnie, działa balsam do ust TBS? Jaką ma kosnystencję?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 17:46   #1716
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dzięki za odpowiedź
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 19:10   #1717
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
lentilka, jak pachnie, działa balsam do ust TBS? Jaką ma kosnystencję?

Balsam ma bardzo gęstą konsystencję, bardzo zbliżoną do maseł TBS. Jest zbite, ale pod ciepłem palców szybko się ogrzewa i nie ma żadnych problemów z jego nakładaniem. Co nie zmienia faktu, że sposób aplikacji jest niepraktyczny i niehigieniczny, ale mam do niego słabość. Co do działania - przy bardzo suchych ustach sobie nie radzi, suche skórki jak były tak są. Ja używam go gdy moje usta są w normalnym stanie, ładnie je wygładza i sprawia, że są miękkie. Uwielbiam jego zapach, pachnie przyjemnie bardzo słodko z nutką kokosu, zapach utrzymuje się dość długo. Prędzej miałam kokos i mandarynkę, oba pachniały smakowicie

Mam nadzieję, że pomogłam...
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 20:12   #1718
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dziękuję Ci
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 22:41   #1719
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moja miesięczna aktualizacja (jakość jest mocno licha, ale robiłam zdjęcia moim szajskim telefonem )

W końcu nakłoniłam siebie do zakupu jakiegoś żelu do twarzy. Latem mycie się micelem jest dla mnie zbyt... 'powierzchowne', czuję się brudna.

Na zdjęciach od 1 do 3 są kosmetyki, które używam, a na 4 te nieużywane jeszcze, czekają na swoją kolej Tylko o szamponie Johnson's Baby mogłabym się wypowiedzieć, bo go używam, a że był w promocji z żelem, to wzięłam
A z zestawu Avene używałam płynu micelarnego (do podróży) i mydła Cold Cream.
Piękna aktualizacja siostrzyczko wizażowa (mogę tak mówić?) Kusi mnie ten mały Avene z zdjęcia nr 3 - co to za cudeńko? I jak krem do ciała z Isany z mocznikiem - krem do rąk kocham, więc ciekawa jestem jak ten do ciała. I widzę zestaw z Carmexa - jak ja dziada nie znoszę A i moja sis ma cudeńko to z Kilisa żółte - no i jak? I się skusiłaś na Bebe jak widzę -
Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dla mojej mieszanej cery trądzikowej niefajny,a zachwalała mi go koleżanka z suchą. Ta powłoka na twarzy nie dla mnie...
Chyba się skuszę - lubię demakijaż do suchej skóry - mam bardziej suchą niż mieszaną.

A nie mogę polecić kremu tonującego z filtrem mineralnym 50+ Avene - zrobił mi jesień średniowiecza - mam nadzieję, że Payot pomoże

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-05-21 o 22:42
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 11:04   #1720
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Piękna aktualizacja siostrzyczko wizażowa (mogę tak mówić?) Kusi mnie ten mały Avene z zdjęcia nr 3 - co to za cudeńko? I jak krem do ciała z Isany z mocznikiem - krem do rąk kocham, więc ciekawa jestem jak ten do ciała. I widzę zestaw z Carmexa - jak ja dziada nie znoszę A i moja sis ma cudeńko to z Kilisa żółte - no i jak? I się skusiłaś na Bebe jak widzę -
Dziękuję Możesz, oczywiście, w końcu jesteśmy takimi siostrami
Ten mały Avene to krem pod oczy. SVR Topialyse skończył mi się i kupiłam coś tańszego na jego miejsce (SVR kosztował 65 zł, a Avene 45 ). I powiem Ci, że jest lepszy. Nie ma żelowej, a kremową konsystencję. Nie pachnie, nie podrażnia i nawilża skórę na powiekach i pod oczami.
Co do Isany to mam mieszane uczucia. Nawilża nieźle, natłuszcza też. Ale ma taki zapach dziwny, że mnie oczy pieką od niego
Też Carmexa nie znosiłam! Ale jako jedyny mi pomógł z moimi poparzonymi na słońcu wargami. Piekły, miałam czerwone ranki, a usta suche i spierzchnięte - on to wyleczył Doceniłam jego zalety w końcu i teraz czekam na miętowego i truskawkowego z all
Oliwke dostałam od babci, bo bardzo mocno mi skórki odstają, zrywają się, skóra mi pęka lekko. A że babcia ma podobne problemy (łuszczyca jej na dłonie już doszła), to jej używała i sobie chwaliła. Po 2 tygodniach mogę stwierdzić, że skórki mniej odstają, nie bolą już (a bolały tak, że musiałam mieć wszystkie palce zaklejone plastrami ), ładnie się goją. I paznokcie się błyszczą, zdrowsze są, ładniejsze
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-05-22 o 11:06
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 11:50   #1721
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Możesz, oczywiście, w końcu jesteśmy takimi siostrami
Ten mały Avene to krem pod oczy. SVR Topialyse skończył mi się i kupiłam coś tańszego na jego miejsce (SVR kosztował 65 zł, a Avene 45). I powiem Ci, że jest lepszy. Nie ma żelowej, a kremową konsystencję. Nie pachnie, nie podrażnia i nawilża skórę na powiekach i pod oczami.
Co do Isany to mam mieszane uczucia. Nawilża nieźle, natłuszcza też. Ale ma taki zapach dziwny, że mnie oczy pieką od niego
Też Carmexa nie znosiłam! Ale jako jedyny mi pomógł z moimi poparzonymi na słońcu wargami. Piekły, miałam czerwone ranki, a usta suche i spierzchnięte - on to wyleczył Doceniłam jego zalety w końcu i teraz czekam na miętowego i truskawkowego z all
Oliwke dostałam od babci, bo bardzo mocno mi skórki odstają, zrywają się, skóra mi pęka lekko. A że babcia ma podobne problemy (łuszczyca jej na dłonie już doszła), to jej używała i sobie chwaliła. Po 2 tygodniach mogę stwierdzić, że skórki mniej odstają, nie bolą już (a bolały tak, że musiałam mieć wszystkie palce zaklejone plastrami ), ładnie się goją. I paznokcie się błyszczą, zdrowsze są, ładniejsze
O dzięki za słowa o Avene. Szukam kremu pod oczy, a często mam oczy "królika albinosa" czasem niektórych maskar nawet nie mogę używać - dlatego kupić ją dla mnie jest bardzo trudno.
Co do kremu to co ciekawe mnie oczy nie pieką po kremie do rąk - dla mnie nie jest aż tak mocny zapachowo... zobaczę na sobie go.
A Carmexa nie znoszę za efekt mrowienia, wolę Tisane - on moje usta leczy i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Najbardziej źle pamiętam wiśniowy (ale ja w obecnym czasie wiśni w ogóle nie znoszę, bo mi się kojarzy z ex a go nie znoszę łagodnie mówiąc).
Oliwkę ma moja siostra, a skoro mówisz, że taka skuteczna to chętnie się skuszę - mam zniszczone skórki i paznokcie (efekt wieloletniego obgryzania ), próbuję je doprowadzić do kultury.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-05-22 o 11:51
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 12:38   #1722
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
O dzięki za słowa o Avene. Szukam kremu pod oczy, a często mam oczy "królika albinosa" czasem niektórych maskar nawet nie mogę używać - dlatego kupić ją dla mnie jest bardzo trudno.
Co do kremu to co ciekawe mnie oczy nie pieką po kremie do rąk - dla mnie nie jest aż tak mocny zapachowo... zobaczę na sobie go.
A Carmexa nie znoszę za efekt mrowienia, wolę Tisane - on moje usta leczy i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Najbardziej źle pamiętam wiśniowy (ale ja w obecnym czasie wiśni w ogóle nie znoszę, bo mi się kojarzy z ex a go nie znoszę łagodnie mówiąc).
Oliwkę ma moja siostra, a skoro mówisz, że taka skuteczna to chętnie się skuszę - mam zniszczone skórki i paznokcie (efekt wieloletniego obgryzania ), próbuję je doprowadzić do kultury.
Też mam ten problem. Ale odkąd używam specjalistycznych kremów (chodzi mi o SVR, Avene i Flos-lek na podrażnienia), to problem zniknął. No i ja się nie maluję (tylko na jakieś okazje), więc agresji ze strony kosmetyków kolorowych nie zauważyłam.
A ten do ciała według mnie ma mocno intensywny zapach. Aż nie mogę zbliżać opakowania do twarzy, bo i oczy pieką, i ten zapach...
Efekt mrowienia już mi się podoba Bo dzięki niemu usta mnie tak nie piekły, tak samo to chłodzenie. Ja się nawróciłam Teraz nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez Carmexa.
Skuteczność potwierdzona przeze mnie Jedynym minusem jest fakt, że to w końcu oliwka i trzeba ją wmasować dobrze w skórę i paznokcie (u mnie to 10 minut trwa), a potem i tak wytrzeć ręce, bo się lepią. Albo przed spaniem smarować i rękawiczki na łapki.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 15:15   #1723
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Hej, podglądam cały czas ten wątek i postanowiłam pokazać mój zbiór, nie jest bardzo duży ale i tak chciałabym go troszkę zminimalizować i jestem na etapie niekupowania i zużywania
1. twarz
2. ciało
3. ciało
4. kąpiel
5. maseczki
6. włosy
7. mazidła (w małej buteleczce po hydrolacie jest robiony przez mnie tonik)
8. usta, dezodoranty i różne takie
9. dłonie i stopy
10. oleje

Sorki za jakość, zdjęcia robione telefonem, niektóre są ciemne, ale wtedy lepiej widać napisy na produktach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-05-22 15.31.13.jpg (63,3 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-05-22 15.33.34.jpg (68,0 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-05-22 15.34.25.jpg (63,0 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-05-22 15.28.04.jpg (63,2 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-05-22 15.26.08.jpg (69,2 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-05-22 15.13.56.jpg (59,3 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-05-22 15.20.10.jpg (42,2 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-05-22 15.40.37.jpg (84,7 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-05-22 15.41.52.jpg (69,6 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-05-22 15.21.46.jpg (38,1 KB, 124 załadowań)
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 15:58   #1724
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Hej, podglądam cały czas ten wątek i postanowiłam pokazać mój zbiór, nie jest bardzo duży ale i tak chciałabym go troszkę zminimalizować i jestem na etapie niekupowania i zużywania
1. twarz
2. ciało
3. ciało
4. kąpiel
5. maseczki
6. włosy
7. mazidła (w małej buteleczce po hydrolacie jest robiony przez mnie tonik)
8. usta, dezodoranty i różne takie
9. dłonie i stopy
10. oleje

Sorki za jakość, zdjęcia robione telefonem, niektóre są ciemne, ale wtedy lepiej widać napisy na produktach

Gratuluję zbioru

Mam kilka pytań do Ciebie, za jakiś czas będę zamawiała paczkę i mam kilka rzeczy z Twojego zbioru na liście zakupów
Czy żel eveline slim extreme dobrze ujędrnia ciało? Jaki ma zapach? Co prawda nie wierze w jego moc odchudzania, ale potrzebuje czegoś co dobrze ujędrnia.
Co możesz powiedzieć o serum do paznokci Biovax? Utwardza płytkę paznokcia?
Interesuje mnie też maska do włosów z Biovaxu, jakie masz po niej wrażenia? Obciąża włosy?
Jak Ci się sprawuje żel do higieny intymnej Ziaja?
I ostatnie moje pytanie już dłuższy czas zastanawiam się nad zakupem serii Planet Spa Avon co o niej sądzisz?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 16:23   #1725
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
Gratuluję zbioru

Mam kilka pytań do Ciebie, za jakiś czas będę zamawiała paczkę i mam kilka rzeczy z Twojego zbioru na liście zakupów
Czy żel eveline slim extreme dobrze ujędrnia ciało? Jaki ma zapach? Co prawda nie wierze w jego moc odchudzania, ale potrzebuje czegoś co dobrze ujędrnia.
Co możesz powiedzieć o serum do paznokci Biovax? Utwardza płytkę paznokcia?
Interesuje mnie też maska do włosów z Biovaxu, jakie masz po niej wrażenia? Obciąża włosy?
Jak Ci się sprawuje żel do higieny intymnej Ziaja?
I ostatnie moje pytanie już dłuższy czas zastanawiam się nad zakupem serii Planet Spa Avon co o niej sądzisz?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Dziękuję
jeśli chodzi o eveline to bardzo go lubię, on od razu tak fajnie napina skórę, że nogi naprawdę lepiej wyglądają, a przy regularnym stosowaniu widać poprawę antycellulitową ale odchudzenia nie zauważyłam, pachnie całkiem przyjemnie tak świeżo, jedyny minus to okropny efekt chłodzenia TU moja recenzja na KWC

serum z biovaxu bardzo lubię, używam już półtora miesiąca i musze powiedzieć że paznokcie są wzmocnione, mniej się rozdwajają (ale niestety jeszcze nie całkiem na to pomógł) i wydaje mi się że szybciej po nim rosną. Używam średnio co dwa dni jak zmieniam lakier, ma fajną żelową nietłustą konsystencję i fajnie się wchłania

Maska z biovaxu jest całkiem przyjemna, pięknie pachnie, włosy są po niej naprawdę mięciutkie, nawilżone i bardzo błyszczące. Nie obciąża ale też średnio sobie radzi z ujarzmieniem puszaka.

Żel do h.intymnej z Ziaji jest ok, ale ja nie mam jakiś skłonności do podrażnień czy tego typu rzeczy więc trudno mi coś o nim więcej powiedzieć. Zapach ma taki sobie, dobrze się pieni.

Jeśli chodzi o rzeczy z Planet Spa
polecam maseczkę błotną, bardzo ją lubię TU moja recenzja, jest naprawdę fajna
masło z tej serii z minerałami jest też bardzo fajne, pięknie pachnie i super wygładza, stosuję na ramiona gdzie mam skłonność do takich ostrych krostek
krem do rąk z masłem shea jest taki sobie, pięknie pachnie ale jest bardzo rzadki i doraźnie jest ok, ale jak ręce są w gorszym stanie to sobie nie poradzi
krem do stóp i łokci z shea i kwasami, hmm też taki sobie, bardzo rzadki, do stóp się niezbyt sprawdza, ale za to na łokcie jak najbardziej ok, wygładza i troszkę pomaga na moją bliznę po upadku
mus do ciała tajski kwiat lotosu ma bardzo intensywny dość ciężki zapach który długo się utrzymuje, ale nie działa jakoś spektakularnie, wręcz kiepsko, raczej odradzam
miałam jeszcze krem do ciała śródziemnomorski, ten był całkiem ok TU recenzja
Jak narazie to tyle moich doświadczeń z tą serią i myślę że jest jedną z lepszych w Avonie
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:13   #1726
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dziękuję bardzo za odpowiedz
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:21   #1727
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

SoBitterSoSweet, śliczny zbiorek!
Również mam kilka pytań o:
1. żel Ziaja lipidowa - czy skóra nie jest po nim sucha i napięta? Dobrze oczyszcza?
2. Dermosan - wszyscy o nim tak trąbią, a ja nadal nie wiem co to Na jakie problemy skórne go stosujesz? I jak się sprawuje?
3. Maska regenerująca Ziaja - mam ją w szafce i czeka na pierwsze użycie, teraz Ty mi powiedz o niej kilka słów: czy rzeczywiście regeneruje? Nawilża skórę? Nie podrażnia?
4. Oliwkowy balsam do ust Ziaja - nawilża usta? Na jak długo? Jaki pozostawia film na ustach? Warto kupić?
5. Krem do rąk Isana Urea - nawilża suchą skórę? Pozostawia tłusty film (chciałabym używać na noc i miło by było, jakby tłuścioch był )
6. Do czego używasz masła shea i oleju ze słodkich migdałów? Zaczęłam się interesować olejami i hydrolatami, ale wciąż boję się czegokolwiek użyć, jestem wrażliwym alergikiem, do tego z suchą skórą... I tylko aptecznych i dzieciowych kosmetyków używam póki co.

Ale Cię zasypałam

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

I jeszcze pytanko do hydrolatu z róży stulistnej - jak pachnie? I co robi ze skórą dokładnie?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-05-22 o 18:19
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:23   #1728
oleeencja
Rozeznanie
 
Avatar oleeencja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 674
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

A jak spisuje się balsam Garniera i do czego służy ojej ze słodkich migdałów ?
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce!
-ćwiczyć holenderski
-nie marudzić
-pokonać swojego lenia
-być bardziej cierpliwa!



Myśl pozytywnie!
oleeencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 18:52   #1729
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Hej, podglądam cały czas ten wątek i postanowiłam pokazać mój zbiór, nie jest bardzo duży ale i tak chciałabym go troszkę zminimalizować i jestem na etapie niekupowania i zużywania
1. twarz
2. ciało
3. ciało
4. kąpiel
5. maseczki
6. włosy
7. mazidła (w małej buteleczce po hydrolacie jest robiony przez mnie tonik)
8. usta, dezodoranty i różne takie
9. dłonie i stopy
10. oleje

Sorki za jakość, zdjęcia robione telefonem, niektóre są ciemne, ale wtedy lepiej widać napisy na produktach
Jak się sprawuje ta emulsja z Ziaji z kuracji naczynkowej? Za ile ? Bo borykam się z problemem 'czerwonej' buzi i poszukuję czegoś dobrego.
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 19:04   #1730
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

świetny zbiór większośc pytań już padła, chciałam spytac tylko o płatki na oczy te takie 'ogórkowe' jest efekt? i żel na powieki Flos Lek? W jakim celu go używasz, pomaga?
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 19:11   #1731
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
SoBitterSoSweet, śliczny zbiorek!
Również mam kilka pytań o:
1. żel Ziaja lipidowa - czy skóra nie jest po nim sucha i napięta? Dobrze oczyszcza?
2. Dermosan - wszyscy o nim tak trąbią, a ja nadal nie wiem co to Na jakie problemy skórne go stosujesz? I jak się sprawuje?
3. Maska regenerująca Ziaja - mam ją w szafce i czeka na pierwsze użycie, teraz Ty mi powiedz o niej kilka słów: czy rzeczywiście regeneruje? Nawilża skórę? Nie podrażnia?
4. Oliwkowy balsam do ust Ziaja - nawilża usta? Na jak długo? Jaki pozostawia film na ustach? Warto kupić?
5. Krem do rąk Isana Urea - nawilża suchą skórę? Pozostawia tłusty film (chciałabym używać na noc i miło by było, jakby tłuścioch był )
6. Do czego używasz masła shea i oleju ze słodkich migdałów? Zaczęłam się interesować olejami i hydrolatami, ale wciąż boję się czegokolwiek użyć, jestem wrażliwym alergikiem, do tego z suchą skórą... I tylko aptecznych i dzieciowych kosmetyków używam póki co.

Ale Cię zasypałam

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

I jeszcze pytanko do hydrolatu z róży stulistnej - jak pachnie? I co robi ze skórą dokładnie?
dziękuję
1. Żel do twarzy z Ziaji - jego największym plusem jest to że nie wysusza skóry, wogóle nie ma po nim uczucia ściągnięcia (a ja zazwyczaj dlatego rzadko sięgam po żele do twarzy), ale minusem jest to, że się prawie wogóle nie pieni i jednak z oczyszczaniem u niego tak średnio (mimo suchej skóry mam lekki problem z zaskórnikami i wągrami w okolicach nosa i brody i czuję że te strefy nie są po nim dobrze oczyszczone), nie pachnie
2. Dermosan - ja mam wersję półtłustą, sprawdza się przy przesuszeniu skóry, jakiś podrażnieniach, po opalaniu jest super, teraz np troszkę sobie przypiekłam czoło (nosze grzywkę i ta część jest wrażliwsza na słońce) i fajnie łagodzi, bardzo mi się podoba jego zapach, mój tata też go stosuje na jakieś przesuszenia
3. Maseczka regenerująca - pięknie pachnie dlatego jej używanie to sama przyjemność, podoba mi się to że nie zasycha na skorupę, nie podrażnia, skóra po jej użyciu jest taka fajna, raczej zregenerowana niż nawilżona, lubię też antystresową, też pięknie pachnie i działa podobnie
4. balsam do ust, pięknie pachnie, daje lekki efekt bezbarwnego błyszczyka, trochę nawilża, ale też nie jakoś na mega długo, całkiem przyjemny ale też szału nie robi, tylko że teraz moje usta są generalnie w lepszej formie, nie wiem jak by się sprawdzał zimą jak mam z nimi ogólny problem
5. Krem Isana, miałam jakieś wielkie oczekiwania co do niego a okazał się przeciętny, jest gęsty ale nie jakoś bardzo tłusty, też go stosuję na noc+rękawiczki bo ma do tego świetną konsystencję ale myślę że wiele kremów daje taki sam efekt przy tym sposobie stosowania, ale za tą cenę i tak jest ok
6. Masło shea używam przede wszystkim do ciała - na moje biedne przesuszone łydki, czasem też do stóp, żeby się lepiej smarował (bo jednak twarde jest) rozpuszczam w pudełeczku porcję, dodaje ok1/3 jakiegoś płynnego oleju (teraz akurat o. z kiełków pszenicy) i czekam az zastygnie i fajnie się tym smaruje, na przesuszone łydki w sam raz. Używam też do włosów, ale najczęściej z jakimś płynnym lekkim olejem, bo tępe jest, jest fajne do zniszczonych suchych włosów
olej ze słodkich migdałów używam do włosów oraz do twarzy, do twarzy albo dodaję do masek z glinki żeby tak nie robiła się skorupa albo jak mnie coś natchnie to czasem jakieś proste serum z nim zrobię
Aha u mnie oleje solo na twarz nie sprawdziły sie kompletnie, nabawiłam się przesuszenia skóry po tych eksperymentach

Jeśli chodzi o hydrolat różany to pachnie bosko, po prostu różanie, słodko (oczarowy też pięknie pachnie), początkowo używałam solo do przemywania twarzy jak tonikiem, ale jakoś tak nie widziałam spektakularnych efektów
teraz robię sobie taki tonik - do hydrolatu dodaję NMF, kwas hialuronowy, niacynamid i troszeczkę moczniku (minimalnie bo już jest w NMF) i od kiedy stosuję ten tonik to nie poznaję swojej cery, jest świetnie nawilżona, gładziutka, jakby mniej zmarszczek w okolicach oczu, jestem bardzo zadowolona

Ja nie jestem alergikiem i moja skóra raczej nie należy do bardzo wrażliwych więc trudno mi powiedzieć jak się te naturale rzeczy będą sprawować, ale wiadomo że takie naturalne składniki często są silnymi alergenami więc trzeba uważać, ale też dopóki się nie spróbuje to się nie przekona

mam nadzieję ze nie zanudziłam

oleeencja jeśli chodzi o balsam garniera to jest jedną z dwóch rzeczy z mojego zbioru której jeszcze nie używałam (druga to masło awokado) więc nie powiem nic poza tym że pięknie pachnie
na temat oleju ze słodkich migdałów napisałam już wyżej

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
świetny zbiór większośc pytań już padła, chciałam spytac tylko o płatki na oczy te takie 'ogórkowe' jest efekt? i żel na powieki Flos Lek? W jakim celu go używasz, pomaga?
dziękuję
te płatki 'ogórowe' są nasączone takim lepkim płynem, nie pieką w oczy, ale też nie dają u mnie żadnego efektu, nie kupię ich już na pewno

żel flos leku stosuję czasem jak mi powieki spuchną (nie wiem czemu tak się z nimi dzieje, na pewno nie alergicznie) i działa, opuchlizna i zaczerwienienia znikają, ale jakoś nie lubię tej żelowej konsystencji więc nie stosuję tego codziennie jako kremu tylko właśnie tak doraźnie i jest całkiem ok
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 19:36   #1732
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
dziękuję
1. Żel do twarzy z Ziaji - jego największym plusem jest to że nie wysusza skóry, wogóle nie ma po nim uczucia ściągnięcia (a ja zazwyczaj dlatego rzadko sięgam po żele do twarzy), ale minusem jest to, że się prawie wogóle nie pieni i jednak z oczyszczaniem u niego tak średnio (mimo suchej skóry mam lekki problem z zaskórnikami i wągrami w okolicach nosa i brody i czuję że te strefy nie są po nim dobrze oczyszczone), nie pachnie
O... to coś dla mnie Akurat miałam się pytać o niego, ale Kretka się zapytała, to i dobrze, bo ja czegoś takiego potrzebuję (akurat żel się skończył i niedługo muszę coś kupić).
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:12   #1733
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
O... to coś dla mnie Akurat miałam się pytać o niego, ale Kretka się zapytała, to i dobrze, bo ja czegoś takiego potrzebuję (akurat żel się skończył i niedługo muszę coś kupić).
Wogóle jeśli jesteście zainteresowane ziają med to od pewnego czasu są takie zestawy że drugi produkt gratis, do tego żelu miałam gratis bazę myjącą 200ml, a niedawno kupiłam tą emulsję z serii naczynkowej i miałam ją razem z kremem na dzień (dałam go mamie) za 11 zł także warto szukać , gdyby nie to, ze się muszę ograniczać zakupowo i zużywać to co mam to bym na pewno jeszcze kilka rzeczy kupiła
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:16   #1734
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Wogóle jeśli jesteście zainteresowane ziają med to od pewnego czasu są takie zestawy że drugi produkt gratis, do tego żelu miałam gratis bazę myjącą 200ml, a niedawno kupiłam tą emulsję z serii naczynkowej i miałam ją razem z kremem na dzień (dałam go mamie) za 11 zł także warto szukać , gdyby nie to, ze się muszę ograniczać zakupowo i zużywać to co mam to bym na pewno jeszcze kilka rzeczy kupiła
Ja mam to szczęście, że zapasów praktycznie brak
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 03:45   #1735
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Dzięki za odpowiedź

Dobra opcja z tymi ;dwupakami' muszę poszukac
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 09:44   #1736
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
dziękuję
1. Żel do twarzy z Ziaji - jego największym plusem jest to że nie wysusza skóry, wogóle nie ma po nim uczucia ściągnięcia (a ja zazwyczaj dlatego rzadko sięgam po żele do twarzy), ale minusem jest to, że się prawie wogóle nie pieni i jednak z oczyszczaniem u niego tak średnio (mimo suchej skóry mam lekki problem z zaskórnikami i wągrami w okolicach nosa i brody i czuję że te strefy nie są po nim dobrze oczyszczone), nie pachnie
Ja też zwykle po żele nie sięgałam, myłam się micelem. Ale na lato wolę porządne mycie, micel nie daje rady I w sumie kupiłam AA Help Cera Atopowa żel-krem do mycia buzi, sprawuje się całkiem nieźle. A chciałam kupić tą Ziaję, zniechęciły mnie opinie na KWC, nienajlepsze.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
5. Krem Isana, miałam jakieś wielkie oczekiwania co do niego a okazał się przeciętny, jest gęsty ale nie jakoś bardzo tłusty, też go stosuję na noc+rękawiczki bo ma do tego świetną konsystencję ale myślę że wiele kremów daje taki sam efekt przy tym sposobie stosowania, ale za tą cenę i tak jest ok
A dobrze nawilża? Chodzi mi o to, czy po wstaniu rano dłonie są miękkie? Ja mam tak zwykle, że rano moje dłonie są suche i podrażnione, bolą mnie jak czegoś dotykam mocniej...

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
6. Masło shea używam przede wszystkim do ciała - na moje biedne przesuszone łydki, czasem też do stóp, żeby się lepiej smarował (bo jednak twarde jest) rozpuszczam w pudełeczku porcję, dodaje ok1/3 jakiegoś płynnego oleju (teraz akurat o. z kiełków pszenicy) i czekam az zastygnie i fajnie się tym smaruje, na przesuszone łydki w sam raz.
O, dobry pomysł z tym mieszaniem z olejem. Muszę kupić w końcu masło shea, bo tak planuję i planuję, a jakoś mi nie wychodzi A myślisz, że na dłonie byłoby też dobre, na noc? Pomogłoby?

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Aha u mnie oleje solo na twarz nie sprawdziły sie kompletnie, nabawiłam się przesuszenia skóry po tych eksperymentach
Używałam oliwki do ciała (ze słodkimi migdałami) Hippa na twarz i moja skóra też była sucha po niej, choć powinna być ładna i nawilżona Już na olejowym forum się zapytałam pro, czy mogą mi polecić jakieś oleje. Potem będą testy reakcji alergicznych... Ech...

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o hydrolat różany to pachnie bosko, po prostu różanie, słodko (oczarowy też pięknie pachnie), początkowo używałam solo do przemywania twarzy jak tonikiem, ale jakoś tak nie widziałam spektakularnych efektów
teraz robię sobie taki tonik - do hydrolatu dodaję NMF, kwas hialuronowy, niacynamid i troszeczkę moczniku (minimalnie bo już jest w NMF) i od kiedy stosuję ten tonik to nie poznaję swojej cery, jest świetnie nawilżona, gładziutka, jakby mniej zmarszczek w okolicach oczu, jestem bardzo zadowolona
Uwielbiam zapach róż Skuszę się na taki tonik, skuszę Choć ja planowałam jakiś z hydromanilem lub flawanonami mięty (z ZSK) plus mocznik. Ale nie wiem, czy będzie dobry... Nie znam się na tym za bardzo.

Dziękuję Ci najmocniej, nie zanudziłaś! To teraz ja Cię zanudziłam
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 10:54   #1737
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Wogóle jeśli jesteście zainteresowane ziają med to od pewnego czasu są takie zestawy że drugi produkt gratis, do tego żelu miałam gratis bazę myjącą 200ml, a niedawno kupiłam tą emulsję z serii naczynkowej i miałam ją razem z kremem na dzień (dałam go mamie) za 11 zł także warto szukać , gdyby nie to, ze się muszę ograniczać zakupowo i zużywać to co mam to bym na pewno jeszcze kilka rzeczy kupiła
A gdzie kupiłaś takie zestawy promocyjne? Ja Ziaję med kupuje tylko przez aptekę DOZ, ale tam nie widziałam takich duopaków.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:09   #1738
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Kretka zapomniałam napisać o tym żelu z ziaji, że wg opisu na opakowaniu można go stosować też jako mleczko ale to już wogóle mi nie spasował i piekł lekko w oczy, dlatego myję nim twarz właśnie jak żelem a oczy jednak zmywam micelkiem. Ja go na pewno drugi raz nie kupię

Jeśli chodzi o krem z Isany to dłonie rano są nawilżone, nie ma żadnych suchości czy zaczerwienień, tylko ja liczyłam że będą też takie wygładzone i śliskie, takie aksamitne a nie są. Ale nawilża ok

Masło shea jest naprawdę fajne i myślę, że do dłoni też się sprawdzi. Tylko generalnie w użytkowaniu jest średnie bo wiadomo że jest to mega tłuścioch ale i tak polecam

Jeśli chodzi o tonik to oczywiście możesz dobrać składniki według własnego uznania, ja podałąm swoje bo akurat takie miałam w domu i okazało się że dla mnie ten zestaw jest super. Zresztą też się średnio na tym znam, planuje bardziej się zagłębić w tę tematykę ale to dopiero jak napiszę pracę i będę mieć więcej czasu (narazie nie chcę się wciągać )

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś takie zestawy promocyjne? Ja Ziaję med kupuje tylko przez aptekę DOZ, ale tam nie widziałam takich duopaków.
Jeden taki zestaw kupiłam w Krakowie aptece Ziko, drugi w jakiejś chyba niesieciowej aptece też w Krakowie
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:29   #1739
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

[QUOTE=SoBitterSoSweet;270 743
Jeden taki zestaw kupiłam w Krakowie aptece Ziko, drugi w jakiejś chyba niesieciowej aptece też w Krakowie[/QUOTE]
Dziękuję, zobaczę na stronie Ziko
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:39   #1740
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Jak się sprawuje ta emulsja z Ziaji z kuracji naczynkowej? Za ile ? Bo borykam się z problemem 'czerwonej' buzi i poszukuję czegoś dobrego.
Przeoczyłam wczoraj Twojego posta
Kupiłam tę emulsję ponieważ mam tendencję właśnie do czerwonej buzi (pękających naczynek na szczęście nie mam). Używam jej na policzki i nos ok 1,5 tyg więc za wcześnie na pełną opinię, ale zauważyłam że zaczerwienienie twarzy spowodowane gorącem jest mniejsze. Ma żółtobeżowy kolor i taką dość treściwą konsystencję. Narazie żadni intruzi się na buźce nie pojawili. Natomiast podczas wysiłku fizycznego nie zauważyłam różnicy i dalej robię się wtedy czerwona jak burak, ale to chyba jeszcze za wcześnie
zapłaciłam 11,90 i była razem z kremem (nie wiem co do czego było gratis )

Edytowane przez SoBitterSoSweet
Czas edycji: 2011-05-23 o 11:40 Powód: dopisek
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.