kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-15, 14:25   #391
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Wytypowałam Creamy Natural na podstawie opisów i zdjęć Warm 520 i Warm02 Clair, o których wiem, ze ci pasują, ale oczywiscie warto wyprobowac i inne kolory. Z ciekawosci zapytam, jakie rozwazasz?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 14:44   #392
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Wytypowałam Creamy Natural na podstawie opisów i zdjęć Warm 520 i Warm02 Clair, o których wiem, ze ci pasują, ale oczywiscie warto wyprobowac i inne kolory. Z ciekawosci zapytam, jakie rozwazasz?
Jak będę miała chwilę to zerknę może jeszcze raz i sobie przypomnę. Bo jakiś czas temu szukałam koloru idealnego i teraz już nie pamiętam co to było z pixie ale wyszło mi kilka różnych... Może pixie uruchomi np darmowa Przesyłkę z racji wprowadzenia nowości to na próbki się skuszę...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 18:04   #393
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

A ja w poniedziałek zamówiłam chyba z 9 próbek a teraz jeszcze nowa formuła
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 18:15   #394
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Wypróbowałabym tę nową formułę. Opis brzmi zachęcająco, mam nadzieję, ze obędzie sie bez ciasta.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 18:49   #395
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Wypróbowałabym tę nową formułę. Opis brzmi zachęcająco, mam nadzieję, ze obędzie sie bez ciasta.
Też bym wyprobowala a dla skóry suchej ciekawe która formuła by była lepsza. Bo ja raczej mieszana, ale z powodu tendencji do przesuszu na policzkach wolę podklady które nie wysusza mnie na wiór

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Ogólnie już się boję tej przesylki z probkami. Znowu testy a i tak mi sie pewnie większość ładnie stopi ze skórą i i tak nie będę wiedziala który najlepszy
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 20:04   #396
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Nie no, Pixie, serio? Dopiero co zrobiłam zamówienie!
Ciekawe, jak wypadnie nowa formuła. Skład wygląda fajnie (wielki plus za krzemionkę i ekstrakty roślinne), tylko niepokoi mnie Lauroyl Lysine... Oby nie zapychał, bo co prawda sama nie miałam do czynienia z tym składnikiem, ale czytałam opinie, że potrafi zaszkodzić. Poza tym - miodzio! Na pewno spróbuję, ciekawa jestem jak wypadnie w kwestii krycia i matowienia. Mat może być porządny, w końcu mamy tlenek cynku wysoko w składzie (oby nie przesuszał!). Moim zdaniem już Amazon Gold nieźle kryje, a ten ma być pod tym względem lepszy.. Oby nie był tylko zbyt kremowy, no, zobaczymy. Już nie mogę się doczekać

Nowe odcienie mają mega urocze nazwy (Spring Dust wygrywa!) Najlepiej dla mnie wygląda Dew Kiss, Morning Gold chyba będzie za żółty (ale i tak pewnie spróbuję ), a Cashmere zbyt szary. Reszta będzie raczej za ciemna.

Tak btw, opakowania Pixie są świetne, ta matowa czerń - mega!
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2015-10-15 o 20:05
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 20:12   #397
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Oo nowości dopiero co kupiłam biga Antique Beige (Pani z Pixie mi poradziła jako coś pomiędzy Dune i Warm muffin) ale na nowe odcienie i formułę napewno się skuszę

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-15, 20:18   #398
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Oo nowości dopiero co kupiłam biga Antique Beige (Pani z Pixie mi poradziła jako coś pomiędzy Dune i Warm muffin) ale na nowe odcienie i formułę napewno się skuszę

Wysłane z mojego SM-G530FZ
Ja juz wymiekam, przy wydajnosci minerałów nie wiem kiedy zużyję to, co juz mam, a tu pokusy co krok ;-). Na szczescie dla mnie idealny kolor kolor juz mam i wsrod nowych odcieni nic dla siebie nie widze, ale ta nowa formuła mnie kusi.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 20:20   #399
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Jak fajnie, z pewnością kupię nowy podkład . Z nowych kolorów chyba żaden nie będzie dla mnie dobry, ale zamówię Buttercream.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 20:21   #400
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jak fajnie, z pewnością kupię nowy podkład . Z nowych kolorów chyba żaden nie będzie dla mnie dobry, ale zamówię Buttercream.
Przybij piątkę :-h , ja tak samo stawiam na Buttercream.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-10-15 o 20:24
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 23:12   #401
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Lauroyl Lysine - kombinacja naturalnego kokosowego kwasu tłuszczowego (oleju kokosowego) i kwasu aminowego (oleju roślinnego); daje uczucie gładkości i miękkości. Co nie daje im statusu 100% kosmetyków mineralnych.
Takie coś przeczytałam na blogu biochemiaurody. Ech, no nic zobaczymy w praniu ;d
Hehe, tez nie wiem jaki jest mój idealny odcien, bo wszystko ładnie się stapia xD
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 04:32   #402
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Takie coś przeczytałam na blogu biochemiaurody. Ech, no nic zobaczymy w praniu ;d
Hehe, tez nie wiem jaki jest mój idealny odcien, bo wszystko ładnie się stapia xD
Pamiętam, że dziewczyny narzekały na ten składnik w Edm .
Ale tak wszystko wszystko ?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 07:49   #403
BukaBuka
Raczkowanie
 
Avatar BukaBuka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

hej, a co w nim takiego złego? Opis brzmi naturalnie ZAO MAKEUP używa Lauroyl Lysine w swoich produktach i ma ECOCERTY. Ja mam w domu podkład mineralny z Yves Rocher (Yves Rocher, Couleurs Nature, 100% Origine Naturelle) i on ma też ten składnik. Z ciekawości sprawdziłam go na EWG i tam ma status zielony
BukaBuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 09:15   #404
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Niektóre dziewczyny po prostu skarżyły się, że je zapychał.
W sumie jestem ciekawa, jak moja cera zareaguje, bo mnie przykładowo czysty olej kokosowy ekspresowo zapycha.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 09:17   #405
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ten sam składnik jest w Lauress w formule Etheral. Mnóstwo osob sie nim zachwyczało. A i mnie bardzo odpowiada.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 09:55   #406
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Sklady obu formuł Pixie muszą znacznie się różnić. Bo nie widze innej przyczyny, dla ktorej byłaby taka roznica w cenie: 89 zl za Amazon kontra 57 zl za Botanicals.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 11:59   #407
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Przyszły moje próbki Zrobiłam paski na szyi i wychodzi na to, że moim odcieniem będzie Butter Cream albo Dune
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 18:33   #408
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Sklady obu formuł Pixie muszą znacznie się różnić. Bo nie widze innej przyczyny, dla ktorej byłaby taka roznica w cenie: 89 zl za Amazon kontra 57 zl za Botanicals.
Składy się różnią, możesz zerknąć na stronę Może Botanicals ma cenę promo, a potem podskoczy po poziomu Amazon Gold? W końcu tyle samo (57 złotych) kosztuje AG podczas promocji

A Lauroyl Lysine.. Cóż, się okaże, być może ten składnik nawet podwyższy walory estetyczne i użytkowe podkładu, ale mnie również olej kokosowy potwornie zapycha, stąd ta obawa Cóż, potestujemy, to się okaże.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:41   #409
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ja też nie domonizowałabym Lauroyl Lysine. Najcudowniejszy dla mnie minerałek czyli Lauress w formule Ethereal ma go jako jedyny spośród używanych przeze mnie podkładów i jest po prostu absolutnie bezkonkurencyjny. Elemental też go ma, ale już mniej, natomiast formuła Sassy jest go całkowicie pozbawiona i zupełnie mi nie leży ten podkład. Jedyny podkład, jaki mnie zapycha, to Annabelle kryjacy, ale on chyba nie ma LL? Przy częstym używaniu również Lucy zdarzało się, natomiast Lauress przenigdy.
Co do nowych odcieni to aż mi serce zabiło - dawny Tinkerbell? Więcej oliwek i neutrali? Kocham Pixie Teraz mam Antique Beige i o ile tonacja jest ok - neutralno-śmietankowa to jest ciut-ciut za ciemny.Moze akurat znajdę coś dla siebie. Chciałabym też, aby ten nowy podkład przypominał Complexion Perfector To taka moja prywatna lista marzeń
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464

Edytowane przez Joasia Be
Czas edycji: 2015-10-16 o 21:05
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 21:09   #410
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Ja też nie domonizowałabym Lauroyl Lysine. Najcudowniejszy dla mnie minerałek czyli Lauress w formule Ethereal ma go jako jedyny spośród używanych przeze mnie podkładów i jest po prostu absolutnie bezkonkurencyjny. Elemental też go ma, ale już mniej, natomiast formuła Sassy jest go całkowicie pozbawiona i zupełnie mi nie leży ten podkład.
Co do nowych odcieni to aż mi serce zabiło - dawny Tinkerbell? Więcej oliwek i neutrali? Kocham Pixie Teraz mam Antique Beige i o ile tonacja jest ok - neutralno-śmietankowa to jest ciut-ciut za ciemny.Moze akurat znajdę coś dla siebie. Chciałabym też, aby ten nowy podkład przypominał Complexion Perfector To taka moja prywatna lista marzeń

Jak już mówiłam, nie demonizuję tego składnika, ale podchodzę z wrodzoną u mnie ostrożnością, podczas testów będę bacznie obserwowała skórę. Zresztą trzeba pamiętać, że to, co jednym służy, innym niekoniecznie może pasować. Szczególnie, że moja cera jest bardzo problematyczna i muszę bardzo ze wszystkim uważać.
Już się nie mogę doczekać, aż w sieci pojawią się swatche nowych odcieni. Creamy Natural mi pasuje, ale chętnie przygarnęłabym coś minimalnie bardziej oliwkowego. Dew Kiss przetestuję na 100%, znając siebie to wszystkie jaśniejsze machnę
I zadam teraz mega głupie pytanie... Nowe odcienie będą wprowadzone w obu formułach, tak? :v Pewnie dodadzą je do AG dopiero po premierze, żeby nikt sobie nie kliknął, no ale.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 21:13   #411
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Napisali, że najpierw będą w tej nowej formule, a potem pojawią się także w Amazon Gold.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 22:18   #412
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Napisali, że najpierw będą w tej nowej formule, a potem pojawią się także w Amazon Gold.
O, super, dziękuję za info.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 07:20   #413
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Kupie, chciałam kupic lucy i chrimaluxe ale kupie pixie.
Nie jestem normalna.
A i czekam na pędzle sigmy
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:14   #414
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Hej chciałabym spróbować nowej fromuły pixie, ale moje doświadczenia minerałowe są znikome i nie mam za bardzo pomysłu w które odcienie celować i liczę, że może ktoś doradzi lub odradzi któryś odcień. Na okres kiedy nie jestem opalona używam sesame Amilie w starej formule, ale mógłby być nieco bardziej żółty, na resztę roku golden medium light Neauty był nawet ok kolorystycznie. Wydaje mi się, że mam bardzo żółtą skórę i to nie taką typowpo golden tylko żółtą albo nawet żółto zielonkawą taką nieco oliwkową. Myślałam o Dune, Song of Summer(obawiam sie że za złoty), Creamy Neutral... i na tym moje pomysły się kończą, nie mam pojęcia czy to nawet podobny poziom jasności.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 14:28   #415
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Hej chciałabym spróbować nowej fromuły pixie, ale moje doświadczenia minerałowe są znikome i nie mam za bardzo pomysłu w które odcienie celować i liczę, że może ktoś doradzi lub odradzi któryś odcień. Na okres kiedy nie jestem opalona używam sesame Amilie w starej formule, ale mógłby być nieco bardziej żółty, na resztę roku golden medium light Neauty był nawet ok kolorystycznie. Wydaje mi się, że mam bardzo żółtą skórę i to nie taką typowpo golden tylko żółtą albo nawet żółto zielonkawą taką nieco oliwkową. Myślałam o Dune, Song of Summer(obawiam sie że za złoty), Creamy Neutral... i na tym moje pomysły się kończą, nie mam pojęcia czy to nawet podobny poziom jasności.
Myślę, że powinnaś spróbować Dune i Butter Cream, ewentualnie Song Of Summer właśnie. Creamy Natural będzie raczej na pewno za jasny - mi pasuje, a używałam kiedyś starej formuły Sesame i była na mnie zbyt pomarańczowo-żółta i za ciemna.

Oktawi7 gdybyś chciała zrobić zamówienie z niemieckiego Chrimaluxe, to daj znać, bo chcę kilka setów próbek, a nie opłaca mi się ich ściągać.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 16:31   #416
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Ta nowa formuła wydaje się ciekawa. Co do jednego nie jestem pewna- lauroyl lisine. Nie wiem jak moja cera zareaguje.
Wszystkie kremy jakie miałam z kokosem zużyłam do ciała.
Po oleju kokosowym wysypało mnie.

Nowy podkład ma być bardziej kryjący od Amazona- zobaczymy czy nie będzie ciasta tak jak z AM kryjącym.
Zauważyłam pewną regułę u mnie- podkłady typowo kryjące się u mnie gorzej sprawują.

Ten nowy podkład ma mieć 10 odcieni, mam nadzieję, że to na początku a później będzie ich więcej.
Obawiam się, że nie będzie w nim dla mnie odpowiedniego odcienia.
Typuję morning gold i ew dew kiss, nie wiem jak z cashmere.
W poradniku kolorystycznym są pokazane nowe kolory w AG.

Teraz z Amazona pasuje mi creamy natural i satin sand.

cashmere ma być na poziomie vanila. Morning gold jaśniejszy od butter cream i żóltawy(ciekawe czy na poziomie creamy)
Dew kiss -oliwkowy super, ale ciemniejszy niestety od dune (czyli będzie za ciemny)

Nie wiem jak nowe odcienie mają się do starego Amazona. I czy kolor np. morning gold będzie taki sam w AG jak i w Botanicals.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 19:34   #417
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ta nowa formuła wydaje się ciekawa. Co do jednego nie jestem pewna- lauroyl lisine. Nie wiem jak moja cera zareaguje.
Wszystkie kremy jakie miałam z kokosem zużyłam do ciała.
Po oleju kokosowym wysypało mnie.

Nowy podkład ma być bardziej kryjący od Amazona- zobaczymy czy nie będzie ciasta tak jak z AM kryjącym.
Zauważyłam pewną regułę u mnie- podkłady typowo kryjące się u mnie gorzej sprawują.

Ten nowy podkład ma mieć 10 odcieni, mam nadzieję, że to na początku a później będzie ich więcej.
Obawiam się, że nie będzie w nim dla mnie odpowiedniego odcienia.
Typuję morning gold i ew dew kiss, nie wiem jak z cashmere.
W poradniku kolorystycznym są pokazane nowe kolory w AG.

Teraz z Amazona pasuje mi creamy natural i satin sand.

cashmere ma być na poziomie vanila. Morning gold jaśniejszy od butter cream i żóltawy(ciekawe czy na poziomie creamy)
Dew kiss -oliwkowy super, ale ciemniejszy niestety od dune (czyli będzie za ciemny)

Nie wiem jak nowe odcienie mają się do starego Amazona. I czy kolor np. morning gold będzie taki sam w AG jak i w Botanicals.
Ja zrozumiałam to tak, że nowa formuła będzie miała wszystkie te kolory co AG + 10 nowych.

I też to mnie ciekawi, w większości firm kolory podkładów w poszczególnych formułach różnią się, ciekawe czy tak będzie z Pixie? Np. Amilie matujące różni się od kryjącego, może nie znacznie, ale różnica jest widoczna.
I podobnie jak Ty obawiam się, że ta formuła może mi ciastolić, bo moja cera też woli podkłady lekko matujące od tych typowo kryjących, zawsze mi się coś z nimi dzieje po jakimś czasie.
Dew Kiss wydaje mi się jaśniejsy od Dune, ale może to kwestia mojego monitora

I widziałyście nową opcję na stronie Pixie? Zestaw 3 dowolnych próbek z nowej formuły za free!
Wzięłam już sobie Creamy Natural (dla porównania z AG) i z nowości Cashmere + Dew Kiss na testy.
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2015-10-17 o 21:06
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 19:54   #418
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Myślę, że powinnaś spróbować i Butter , ewentualnie Song Of Summer właśnie. Creamy będzie raczej na pewno za jasny - mi pasuje, a używałam kiedyś starej formuły Sesame i była na mnie zbyt pomarańczowo-żółta i za ciemna.

Oktawi7 gdybyś chciała zrobić zamówienie z niemieckiego Chrimaluxe, to daj znać, bo chcę kilka setów próbek, a nie opłaca mi się ich ściągać.
Z tym, że nie wiem w co celować w Chrimaluxe. Albo Caramel albo Olive, i jaki poziom, chyba 02... Nowy Pixie kusi. Lucy już mniej bo mówią ptaszki, że jest kapryśna, samo Annabelle jest dla mnie kapryśnie i nie chce drugiego.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 21:22   #419
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
I widziałyście nową opcję na stronie Pixie? Zestaw 3 dowolnych próbek z nowej formuły za free!
Wzięłam już sobie Creamy Natural (dla porównania z AG) i z nowości Cashmere + Dew Kiss na testy.
Widziałyście Już se wybrałam tylko za przesyłkę płaciłam Wzięłam Dune, Butter Cream i Soft dream

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Btw. Wszystkie odcienie są po 3,90 a Dune 3,91
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 21:30   #420
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Widziałyście Już se wybrałam tylko za przesyłkę płaciłam Wzięłam Dune, Butter Cream i Soft dream

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Btw. Wszystkie odcienie są po 3,90 a Dune 3,91
No... I tym sposobem miałam zrobić sobie chwilowy odwyk, ale Pixie musiało mnie skusić Ciekawa jestem strasznie tej nowej formuły! U mnie jeszcze będzie Morning gold na próbę, będzie prawie na pewno za żółty, ale co tam.
PS: Kala, jak Ci się Clair sprawuje? Mi bardzo podszedł olej z pachnotki, jeszcze raz dziękuję!
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.