Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 21:54   #1351
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
w douglas mają być balsamy do ust EOS.
O, skąd takie info, kiedy mają być i po ile?
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:56   #1352
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja mam żel do twarzy Sylveco tymkankowy. Pachnie bardzo ziołowa i ku mojemu zdziwieniu bardzie dobrze zmywa makijaż-nawet tusz do rzęs
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:59   #1353
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Fajne nabytki Ciekawi mnie odżywka protein conditioner sukin. Fajna jest? I jak używasz płyn do kąpieli Pat&Rub - dla dzieci, czy dla dorosłych?



Ja nie mam na zbyciu olejku lawendowego, ale ostatnio dowiedziałam się interesujących rzeczy o olejkach eterycznych, m.in. tego, że treba je kupować tylko ze sprawdzonych źródeł i najlepiej z certyfikatem, bo mogą bardzo różnić się jakością. A olejek słabej jakości może zrobić więcej szkody niż pożytku. Sprawdzoną i polecaną firmą do kupowania olejków eterycznych jest np. neal's yard remedies http://www.nealsyardremedies.com/home
My mamy już trzecią flachę tej odżywki, bardzo ją lubię. Jest z tych wnikających we włosy ( jeśli wieez, co chcę powiedzieć

Dzięki za linka. Poczytam sobie. Dotąd kupowałam tylko w EcoSpa. Mam nadzieję, że tam Pan Artur chłamu żadnego nie sprzedaje
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 22:09   #1354
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
to wtedy nie sa to olejki eteryczne, a perfumowane
olejki eteryczne = pozyskane z roslinki
olejki perfumowane= pozyskane syntetycznie nie majace nic wspolnego z olejkami eterycznymi.
Właśnie, że niekoniecznie!!! Ponieważ poszczególne olejki eteryczne mają substancje składowe, takie jak np Linalool, linonellol, Geraniol, Citronellol itp. i chodzi o to, że te składowe mogą być wytwarzane syntetycznie i często są , następnie łączy się je ze sobą, a potem nazywa olejkiem lawendowym Tylko oznaczenia typu * ** lub zapewnienie producenta dają jakąś gwarancję, że składnik jest roślinny.

Cytat:
Napisane przez Moyraa Pokaż wiadomość
Ogólnie też takich kosmetyków nie używam, ale moim zdaniem nie ma co popadać w skrajności i panikować. Całą resztą nie grzeszę.
Co do mojej wypowiedzi, która wprowadziła Cię w błąd - chodziło mi o nakładanie olejów (co prawda - w połączeniu z żelem hialuronowym z dodatkami), ogólnie emolientowych kosmetyków po myciu, a nie używanie olejku myjącego. .
Nie ma co popadać w skrajności, ale nie ma też sensu używać kosmetyków, które nie są kosmetykami, które sa bez sensu. U mnie skład nie musi byc 100% naturalny, ale badziewia się nie tykam i sama piszesz, że pogarszał Ci cerę. Uważaj kochana.

Co do olejów myjących czy do pielęgnacji, to dla mnie jeden piernik


Dziewczyny, Phenome zmieniło właściciela i coś podobno się reaktywują. Info od nich:

"Zgodnie z obietnicą przekazujemy informacje co zrobić, aby otrzymać od nas prezent. Wystarczy zrobić zakupy w sklepach w Warszawie lub w Poznaniu lub w sklepie on-line (Wy decydujecie co chcecie kupić) i do Waszych zakupów wybieracie sobie jeden produkt gratis. Jest to jeden z 3 kosmetyków, które przygotowaliśmy jako możliwe prezenty: Krem COOLING lub baza do skóry wrażliwej SOOTHING lub peeling do dłoni IN-A-MINUTE. Są to oczywiście produkty pełnowymiarowe (nie miniaturki i nie próbki). W sklepie on-line będą do wyboru te same produkty. Dodatkowo, w sklepie on-line, przy zakupach za min 100 zł dostawa gratis. To nie wszystko... oprócz tego prezentu, każdy kto zrobi zakupy otrzyma jeszcze jeden prezent, ale on jest już niespodzianką. I nie chcemy zdradzać szczegółów co to jest"
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 11:34   #1355
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
w douglas mają być balsamy do ust EOS.
u mnie sa nawet w drogeriach

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

[QUOTE=Korah;53673195]Właśnie, że niekoniecznie!!! Ponieważ poszczególne olejki eteryczne mają substancje składowe, takie jak np Linalool, linonellol, Geraniol, Citronellol itp. i chodzi o to, że te składowe mogą być wytwarzane syntetycznie i często są , następnie łączy się je ze sobą, a potem nazywa olejkiem lawendowym Tylko oznaczenia typu * ** lub zapewnienie producenta dają jakąś gwarancję, że składnik jest roślinny.

A to dla mnie jakas nowosc. Na rynku niemieckim funkcjonuja dwa okreslenia
-olejek perfumowyny czyli wlasnie sztuczny, syntetyczny
-olejek eteryczny czyli wlasnie naturalny pozyskiwany z rosliny
jeszcze sie nie spotkalam z tym ze eteryczny moze byc sztuczny/syntetyczny i nadal sie go eterycznym nazywa, ale ja sie przyznam , ze ja juz od paru lat nie szukam tego typu informacji, moja wiedze nabywalam paaaare lat temu jak sie tematen zaczynalam interesowac, a bedzie to juz ponad 10 lat temu. Wiadomo, ze przez ten czas dowiedzialam sie jakis rzeczy, o ktorych wczesniej nie wiedzialam, albo mnie nieinteresowaly zeby sie w temacie zaglebic ( dlatego np na poczatku uzywalam deo z aluminium i nie robilam paniki, zreszta teraz tez nie robi, ale juz nie uzywam), wiec moze to mi umknelo, albo poprostu w DE nadal sie rozgranicza olejki. Zreszta tutaj nikt nie nazywa oleju pielegnacyjnym olejkiem tak jak to robi wiele osob w PL. Tu jest konrektna nazwa olejek to eteryczny albo perfumowany, a olej to wlasnie pielegnacyjny, jadalny itd.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 13:01   #1356
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Nie wiecie, czy na ecco-verde będzie niedługo jakaś obniżka, bo zapomniałam o jednej ważnej rzeczy
Może ktoś pamięta, czy w ubiegłym roku na Mikołajki coś było?? Szukam Oleju Wędrownika Bioturm, do wrażliwych stóp i nigdzie w Pl nie widzę...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-12-03 o 13:16
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 13:21   #1357
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

na niemieckiej stronce jest w tej chwili pelno procentow
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 13:36   #1358
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Dziewczyny, Phenome zmieniło właściciela i coś podobno się reaktywują. Info od nich:

"Zgodnie z obietnicą przekazujemy informacje co zrobić, aby otrzymać od nas prezent. Wystarczy zrobić zakupy w sklepach w Warszawie lub w Poznaniu lub w sklepie on-line (Wy decydujecie co chcecie kupić) i do Waszych zakupów wybieracie sobie jeden produkt gratis. Jest to jeden z 3 kosmetyków, które przygotowaliśmy jako możliwe prezenty: Krem COOLING lub baza do skóry wrażliwej SOOTHING lub peeling do dłoni IN-A-MINUTE. Są to oczywiście produkty pełnowymiarowe (nie miniaturki i nie próbki). W sklepie on-line będą do wyboru te same produkty. Dodatkowo, w sklepie on-line, przy zakupach za min 100 zł dostawa gratis. To nie wszystko... oprócz tego prezentu, każdy kto zrobi zakupy otrzyma jeszcze jeden prezent, ale on jest już niespodzianką. I nie chcemy zdradzać szczegółów co to jest"
ooooo...krem jabłkowy sobie chciałam zamówić, ale na stronie nie widzę tego info...gdzie to można znaleźć ?

Sicilia płyn pata używamy dla malucha, dolewam mu troszkę do wanny, nie wysusza, ale też Grześ nie ma żadnych problemów skórnych
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 14:20   #1359
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A to dla mnie jakas nowosc. Na rynku niemieckim funkcjonuja dwa okreslenia
-olejek perfumowyny czyli wlasnie sztuczny, syntetyczny
-olejek eteryczny czyli wlasnie naturalny pozyskiwany z rosliny
jeszcze sie nie spotkalam z tym ze eteryczny moze byc sztuczny/syntetyczny i nadal sie go eterycznym nazywa, ale ja sie przyznam , ze ja juz od paru lat nie szukam tego typu informacji, moja wiedze nabywalam paaaare lat temu jak sie tematen zaczynalam interesowac, a bedzie to juz ponad 10 lat temu. Wiadomo, ze przez ten czas dowiedzialam sie jakis rzeczy, o ktorych wczesniej nie wiedzialam, albo mnie nieinteresowaly zeby sie w temacie zaglebic ( dlatego np na poczatku uzywalam deo z aluminium i nie robilam paniki, zreszta teraz tez nie robi, ale juz nie uzywam), wiec moze to mi umknelo, albo poprostu w DE nadal sie rozgranicza olejki. Zreszta tutaj nikt nie nazywa oleju pielegnacyjnym olejkiem tak jak to robi wiele osob w PL. Tu jest konrektna nazwa olejek to eteryczny albo perfumowany, a olej to wlasnie pielegnacyjny, jadalny itd.
Wszystko się sprowadza do tego chol...go luzu w nazewnictwie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ooooo...krem jabłkowy sobie chciałam zamówić, ale na stronie nie widzę tego info...gdzie to można znaleźć ?
To info jest na ich fb Więcej nic nie piszą, myślę, że po prostu trzeba wrzucić do koszyka, to wtedy się pojawi info, a jak nie, to i tak będzie w paczce, co obiecane. bo z ich stroną tak jest od zawsze, że brakuje potwierdzeń.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 14:44   #1360
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
na niemieckiej stronce jest w tej chwili pelno procentow
- dokładnie to samo, co na polskiej; chodziło mi raczej o takie promo, jak czasem robią np. -10 % na wszystko z okazji Mikołajków lub Świąt
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 15:36   #1361
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53680089]- dokładnie to samo, co na polskiej; chodziło mi raczej o takie promo, jak czasem robią np. -10 % na wszystko z okazji Mikołajków lub Świąt [/QUOTE]

to bylo na Black Frieday i Cyber MOnday. Nie umiem znalesc mojego maila, pewnie chlop juz skasowal, bo cos mi sie kojarzy ze mialo byc nadal cos tam plus te promocje na te niektore rzeczy, ale moze to byl wlasnie ten Monday. mikolajki w niedziele to moze cos wtedy zrobia, albo i nie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 16:55   #1362
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
O, skąd takie info, kiedy mają być i po ile?
z Douglas. Jeszcze nie podają, po ile będą sprzedawane i dokładnie, kiedy się pojawią.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 18:50   #1363
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


To info jest na ich fb Więcej nic nie piszą, myślę, że po prostu trzeba wrzucić do koszyka, to wtedy się pojawi info, a jak nie, to i tak będzie w paczce, co obiecane. bo z ich stroną tak jest od zawsze, że brakuje potwierdzeń.


dopisali jeszcze to:

"Przepraszamy za brak podania daty! promocja zacznie się w piątek, (4 grudnia) w sklepie w Warszawie i w Poznaniu i będzie trwała do piątku (11 grudnia). A w sklepie on-line zacznie się już jutro wieczorem (3 grudnia) i potrwa do niedzieli (6 grudnia). Bo nie każdy da radę przyjechać w 3 dni do sklepu w galerii handlowej, a przed komputerem można usiąść w dowolnym momencie i uznaliśmy, że 4 dni promocji w sklepie on-line wystarczą. Ale jeśli będzie za krótko to przedłużymy. Kody nie są konieczne. Jutro napiszemy więcej o tej promocji na www. Żeby nie zalać Was zbyt dużą dawką informacji."

już działa, więc zamówiłam

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2015-12-03 o 18:56
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 19:09   #1364
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
na niemieckiej stronce jest w tej chwili pelno procentow
procenty dobra rzecz oby nie za dużo

ja na DDD kupiłam tylko dwa kosmetyki paszczowe martiny gebhardt - emulsję do twarzy żeńszeniową (bo miałam próbki i cudna jest ) i krem shea (bo Losek chwaliła na blogu tą serię ). No i soczewki kupiłam
Ale wcześniej przyszło co nieco z biosny - szampon green people do wrażliwego skalpu, kolejny krem argital i siarka do picia
w weekend porobię zdjęcia.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 19:37   #1365
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
My mamy już trzecią flachę tej odżywki, bardzo ją lubię. Jest z tych wnikających we włosy ( jeśli wieez, co chcę powiedzieć
Też ją mam i używam z wielką przyjemnością

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
siarka do picia .

brzmi intrygująco
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:10   #1366
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Też ją mam i używam z wielką przyjemnością




brzmi intrygująco
prawda
to to cudo
http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/ms...-naturals.html
grzecznie piję i czekam na efekty

kurcze, ja tej odżywki włosowej nie znam!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:19   #1367
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Znacie markę 40 carrots? Kupiłam w Tkmaxx zestaw http://www.bonanza.com/listings/40-C...-Set/140461085 i nie wiem czy nie oddać.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:30   #1368
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kurcze, ja tej odżywki włosowej nie znam!
W takim razie wkrótce będziesz miała okazję ją poznać- jestem w trakcie pakowania paczuchy do Ciebie - dzięki bardzo z tyle próbek
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:34   #1369
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


dopisali jeszcze to:

"Przepraszamy za brak podania daty! promocja zacznie się w piątek, (4 grudnia) w sklepie w Warszawie i w Poznaniu i będzie trwała do piątku (11 grudnia). A w sklepie on-line zacznie się już jutro wieczorem (3 grudnia) i potrwa do niedzieli (6 grudnia). Bo nie każdy da radę przyjechać w 3 dni do sklepu w galerii handlowej, a przed komputerem można usiąść w dowolnym momencie i uznaliśmy, że 4 dni promocji w sklepie on-line wystarczą. Ale jeśli będzie za krótko to przedłużymy. Kody nie są konieczne. Jutro napiszemy więcej o tej promocji na www. Żeby nie zalać Was zbyt dużą dawką informacji."

już działa, więc zamówiłam
To super, że się wyjaśniło, ciekawe co Ci przyślą w ramach niespodzianki

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Znacie markę 40 carrots? Kupiłam w Tkmaxx zestaw http://www.bonanza.com/listings/40-C...-Set/140461085 i nie wiem czy nie oddać.
Po co masz oddawać, skoro wygląda jak cudo
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 20:38   #1370
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Po co masz oddawać, skoro wygląda jak cudo
Bo w sumie ta szczotka to jednorazówka i nie wiem czy się opyla. Kosztowało "toto" 60 zł. Chociaż sam peeling widziałam za 18 przeceniony z 25.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:51   #1371
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Bo w sumie ta szczotka to jednorazówka i nie wiem czy się opyla. Kosztowało "toto" 60 zł. Chociaż sam peeling widziałam za 18 przeceniony z 25.
Naprawdę jednorazówka To wymyślili Co to w ogóle za pomysł produkować takie coś, pewnie starczy na opakowanie peelingu W sumie za 6 dych to jeszcze ujdzie


Sylwiusaka, co myślisz o tym serum Dead Sea Dr Organic Nałożyłam je przed chwilą i muszę przyznać, że jest całkiem, całkiem, może nie zachwyciło mnie, ale fajna jest buzia po nim i dobrze się wchłonęło, nie jest ciężkie. Natomiast tonik Florame też jest całkiem fajny, chociaż nie wiem, czy wart swojej ceny, nie urzekł mnie jakoś nadzwyczajnie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:55   #1372
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
procenty dobra rzecz oby nie za dużo

ja na DDD kupiłam tylko dwa kosmetyki paszczowe martiny gebhardt - emulsję do twarzy żeńszeniową (bo miałam próbki i cudna jest ) i krem shea (bo Losek chwaliła na blogu tą serię ). No i soczewki kupiłam
Ale wcześniej przyszło co nieco z biosny - szampon green people do wrażliwego skalpu, kolejny krem argital i siarka do picia
w weekend porobię zdjęcia.
Emulsje MG pewnie dla mnie na teraz za lekkie już, akurat krem żeń szeń miałam wiosną i supcio był,
tęsknie trochę już za tymi kosmetykami Martiny.
Cieszę się że moja recenzja Shea Ciebie zachęciła.
Czekam na foto zdobyczy, też muszę moje cyknąć jak tylko dojdą te z dnia darmowej dostawy.
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2015-12-03 o 20:57
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:57   #1373
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Naprawdę jednorazówka To wymyślili Co to w ogóle za pomysł produkować takie coś, pewnie starczy na opakowanie peelingu W sumie za 6 dych to jeszcze ujdzie
Dla mnie jednorazówka bo gdzie kupię końcówki? Bo szczotka się owszem ściąga ale w internetach póki co nie znalazłam samych końcówek.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 21:38   #1374
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dla mnie jednorazówka bo gdzie kupię końcówki? Bo szczotka się owszem ściąga ale w internetach póki co nie znalazłam samych końcówek.
Ach, o to chodzi, już myślałam, że baterie niewymienialne albo coś No nie wiem, może spotkasz jakieś podobne pasujące, chińskie np Ale serio, moze na allegro byś znalazła, bo tam są szczoteczki różne i końcówki do nich.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-12-03 o 21:39
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 21:40   #1375
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Tk maxx zawalony pielęgnacją do twarzy zatik. Ceny od 44,99 zl do 54,99 zl. Są kremy i sera.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 21:47   #1376
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Zamowilam peeling enzymatyczne Phenome, gratis baza i mam dwa zamowienia. Cos sie system krzaczy Jutro bede to wyjasniac. Phenome podrozalo czy mi sie wydaje?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 21:56   #1377
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zamowilam peeling enzymatyczne Phenome, gratis baza i mam dwa zamowienia. Cos sie system krzaczy Jutro bede to wyjasniac. Phenome podrozalo czy mi sie wydaje?
Ufasz skladom Phenome? Tu pojawiały się różne opinie (jeśli coś pomyliłam, to przepraszam).
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:03   #1378
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ufasz skladom Phenome? Tu pojawiały się różne opinie (jeśli coś pomyliłam, to przepraszam).
Nic nie pomyliłaś- ciekawe, czy nowy właściciel zdecyduje się podać pełne składy INCI...
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:41   #1379
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Nie rozumiem? Sklad jest na stronie. Sugerujecie, ze nie jest pelny?

Mialam kilka ich produkow, ale to bylo na poczatku ich dzialalnosci i byly bardzo dobre. Mam nadzieje, ze nadal takie sa. Dam znac jak przyjada.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 23:50   #1380
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53685448]Nic nie pomyliłaś- ciekawe, czy nowy właściciel zdecyduje się podać pełne składy INCI...[/QUOTE]

To jakiś żart? naprawdę Phenome nie podawało nigdy składów, ukrywając je przed kupującymi? Nie wiem, bo nigdy nic od nich nie kupiłam.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.