Ktore mieszkanie wybrac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-12, 21:41   #1
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208

Czy kupiłybyscie mieszkanie obok elektrowni?


Dzieczyny (i mezczyzni jesli ktorys zechce sie wypowiedziec),

czy kupilybyscie mieszkanie w bliskiej odleglosci (ok 400m) elektrowni zakladajac,ze rozklad mieszkania jest super, cena ok, ogolnie otoczenie akceptowalne, i eketrownia gazowa czyli nie jest niebezpieczna dla ludzi, no ale bedziecie miec widok z okna na te wlwktrownie ?

Bede wdzieczna za kazda opinie

Edytowane przez 201701300929
Czas edycji: 2016-05-13 o 18:29
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 16:17   #2
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Czy kupiłybyscie mieszkanie obok elektrowni?

Ja tak. Należę do osób, którym widok za oknem jest obojętny. Szczerze mówiąc mogłoby to być nawet wysypisko śmieci gdyby nie śmierdzialo z jednej strony mieszkania mam ładny widok, z drugiej kiepski i nie zwracam na to uwagi za bardzo. Jeśli otoczenie nie jest uciążliwe (właśnie jakiś smród czy hałas), lokalizacja ok (w sensie odległość do pracy, sklepu czy co tam kto potrzebuje), mieszkanie fajne, to bym brała. Przez okno właściwie nie wyglądam, balkon mam z tej ładnej strony a wychodzę tylko czasem żeby pogodę sprawdzić i tyle. Z kolei dla mojej koleżanki z pracy to co widzi za oknem to jeden z priorytetów, tak samo ważne jak samo mieszkanie - w życiu by nie kupiła mieszkania z widokiem na elektrownie, na wakacjach dopłaca do pokoju żeby mieć widok na morze itd. Co kto woli.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 06:14   #3
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Czy kupiłybyscie mieszkanie obok elektrowni?

Ja mam ze 400 metrów do bardzo brzydkiej rozdzielni prądu ale akurat jej nie widzę

A tak z ciekawości. Co znajduje się na tych 400 metrach między elektrownią a blokiem? Bo mówisz, że widziałabyś ją z okna ale jednocześnie 400 metrów to nie tak mało.

Ja bym brała. Elektrownia to chyba ani żaden hałas, ani niebezpieczeństwo ani w żaden sposób nie powinna uprzykrzać życia. Prawie wszędzie znajdzie się w okolicy coś co komuś może nie pasować. Nie kupiłabym jedynie mieszkania blisko torów i bezpośrednio przy mega ruchliwej drodze.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 21:37   #4
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Czy kupiłybyscie mieszkanie obok elektrowni?

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości. Co znajduje się na tych 400 metrach między elektrownią a blokiem? Bo mówisz, że widziałabyś ją z okna ale jednocześnie 400 metrów to nie tak mało. znajdzie się w okolicy coś co komuś może nie pasować.
Na razie nic-byly jakies ruiny ale je zburzyli, moze kiedys tam jakis blok mieszkalny stanie.

No ja mam mieszane uczucia, bo chcialabym ladny widok z okna/balkonu a z drugiej strony-obiektywnie patrzac to malo czasu na tym balkonie spedzam. Ale jakies magazyny z jednej z elektorwnia z drugiej strony jakos mi przeszkadzaja, chociaz pod innymi wzgledami mieszkanie wydaje sie byc spoko
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 06:25   #5
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Ktore mieszkanie wybrac?

Szukaj jeszcze czegoś ale tego ostatecznie nie skreślaj

Przyznaje, ja mam z okna balkonowego całkiem przyjemny widok. Ja na niego kompletnie uwagi nie zwracam a w ciągu ostatnich kilku lat na balkonie dluzej niz 5minut przebywalam może max 5 razy.
Ale - jak przychodzą jacyś goście to często zwracają uwagę, że jest ładny widok.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 08:38   #6
AlwaysCocoChanel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 161
Dot.: Ktore mieszkanie wybrac?

sam widok by mi nie przeszkadzał - bardziej bym się bała, że będzie głośno
AlwaysCocoChanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 09:19   #7
dobraszarlotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 24
Dot.: Ktore mieszkanie wybrac?

Ja chyba bym szukala dalej...lubie miec ladne widoki za oknem
dobraszarlotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 10:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.