Brzydki tyłek... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-27, 19:18   #1
brzydkapupa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1

Brzydki tyłek...


Mam już konto na wizażu, ale nie chcę pod nim wrzucać tych zdjęć.
Mam taki problem, że mimo ćwiczeń, mam brzydki tyłek. Po pierwsze, mam nierówne pośladki - lewy jest ok, prawy natomiast bardzo rozpłaszczony. Taki rozciągnięty. 4 lata temu bardzo długo (i nieumiejętnie) używałam bańki chińskiej, i skupiałam się właśnie na prawym - dzięki temu teraz mam takie paskudztwo. Mam również cellulit, ale niewielkiNie zakładam krótkich spodenek, czy spódnic.
Co robię?
Raz w tygodniu siłownia (od 3 miesięcy)
Rower raz w tygodniu (od 2 tygodni)
Basen raz w tygodniu (od 2 tygodni)
Spaceruję ok 2-3 km dziennie
Szczotkuję ciało oraz peelingi rękawicą kessa
Piję ok. 1 l wody z cytryną dziennie.
Staram się dobrze odżywiać, moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2200 kcal na dobę
Ograniczam cukier
Staram się jeść dużo warzyw i owoców

Ulubione ćwiczenia - przysiady ze sztangą, rowerek stacjonarny, deska, pajacyki, pompki, bieg na bieżni (ale krótki).

Co mam jeszcze zrobić? nie muszą być idealne jak u gwiazd na instagramie czy Ewy Chodakowskiej. Chciałabym, żeby chociaż były jędrne, takie same.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18745416_1432546543457540_348038684_o.jpg (51,5 KB, 602 załadowań)
brzydkapupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 20:12   #2
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Brzydki tyłek...

Aby tyłek się uniósł i urósł i był jędrniejszy należy postawić na trening siłowy.
Zwiększ obciążenie.
Siłownią raz w tygodniu i samym cardio pupy nie zbudujesz.
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 21:11   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Brzydki tyłek...

Cytat:
Napisane przez brzydkapupa Pokaż wiadomość
Mam już konto na wizażu, ale nie chcę pod nim wrzucać tych zdjęć.
Mam taki problem, że mimo ćwiczeń, mam brzydki tyłek. Po pierwsze, mam nierówne pośladki - lewy jest ok, prawy natomiast bardzo rozpłaszczony. Taki rozciągnięty. 4 lata temu bardzo długo (i nieumiejętnie) używałam bańki chińskiej, i skupiałam się właśnie na prawym - dzięki temu teraz mam takie paskudztwo. Mam również cellulit, ale niewielkiNie zakładam krótkich spodenek, czy spódnic.
Co robię?
Raz w tygodniu siłownia (od 3 miesięcy)
Rower raz w tygodniu (od 2 tygodni)
Basen raz w tygodniu (od 2 tygodni)
Spaceruję ok 2-3 km dziennie
Szczotkuję ciało oraz peelingi rękawicą kessa
Piję ok. 1 l wody z cytryną dziennie.
Staram się dobrze odżywiać, moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2200 kcal na dobę
Ograniczam cukier
Staram się jeść dużo warzyw i owoców

Ulubione ćwiczenia - przysiady ze sztangą, rowerek stacjonarny, deska, pajacyki, pompki, bieg na bieżni (ale krótki).

Co mam jeszcze zrobić? nie muszą być idealne jak u gwiazd na instagramie czy Ewy Chodakowskiej. Chciałabym, żeby chociaż były jędrne, takie same.

Przede wszystkim, powinnaś pójść i to biegiem, do dobrego fizjoterapeuty, a mysle że i ortopeda powinien to zobaczyć.
tak duże dysproporcje w stornach ciała nie tworzą się od masażu bańka chińską.
No serio, jak w ogóle można cos takiego wymyślić?
Problem jest głęboko mięśniowy, prawdopodobnie stoi za nim problem z kośćcem, jakaś wada postawy, ale gdzie, to nie wiem.
Ćwicząc na własną rękę POGŁEBIASZ problem i szkodzisz sobie jeszcze bardziej.
To nie jest tylko problem z wyglądem, to jest problem z motoryka i wzorcami ruchu ciała.
Potrzebujesz precyzyjnie dobranych ćwiczeń korekcyjnych, które wyrównają dysproporcje ciała.
Przysiady teraz , to proszenie się o kontuzję. Mięsnie pośladkowe to potężna grupa mięśniowa mocno oddziałująca na resztę aparatu ruchu, cisnąć przysiady ze sztangą przy istniejącej dysproporcji, ciało nie pracuje równomiernie, jedną stronę będziesz przeciążać i mocna będzie rosła bardziej, a słabsza będzie tylko podpierać i dalej będzie słabsza i mniejsza.

2. wydajesz się także ostro zagłodzona.
Chodzi o jakość jedzenia i proporcje BTW. Ale to może spadek zaniedbań z kiedyś, ciało i skóra potrzebują dużo czasu żeby się odbudować i sporej ilości białka i tłuszczy.


Mam wrażenie, że już zakładałaś watek. jeśli od tamtego czasu nie byłaś u fizjoterapeuty, to naprawdę... nie wiem na co czekasz.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 21:26   #4
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Brzydki tyłek...

Posłuchaj powyższej rady Cavy.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2017-05-28 o 21:28
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 09:04   #5
sewillkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Brzydki tyłek...

polecam regularne robienie przysiadów, u mnie pomogło
sewillkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 20:05   #6
Fenek87
Przyczajenie
 
Avatar Fenek87
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: Brzydki tyłek...

Dużo przysiadów...
__________________
Nie musimy akceptować cudzych przekonań... ale musimy akceptować prawo innych do ich posiadania.
Fenek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 08:15   #7
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Brzydki tyłek...

Jest też wiele ćwiczeń na pupę. Zapytaj trenera na siłowni, na pewno Ci kilka pokaże. Ewentualnie znajdziesz je też w internecie. Trening siłowy 1 raz to zdecydowanie za mało. Min 2-3 aby zobaczyć jakiekolwiek efekty. Oczywiście najlepiej gdybyś znalazła jakiś plan treningowy a nie chodziła od maszyny do maszyny. Jak znajdziesz, możesz wrzucić tutaj do oceny.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 13:46   #8
maria2255
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 21
Dot.: Brzydki tyłek...

Zgadza się, trening siłowy z obciążeniem na masę i będzie idealny
maria2255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 13:10   #9
marcislawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 10
Dot.: Brzydki tyłek...

Jak wpadłaś na to że taka dysproporcja wzięła się od chińskich baniek? Popieram radę dot. wybrania się do lekarza.
marcislawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 13:57   #10
sophisticated_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 87
Dot.: Brzydki tyłek...

Zgadzam się z radami powyżej, udaj się jak najszybciej do ortopedy, albo jeśli nie jest to kwestia kości, lekarza plastyka (jesli jest to kwestia np. nawisu skórnego powstałego przez nadmiar tkanki). A odnośnie ubrań, może krótkie spodenki nie koniecznie, bo pewnie czułabyś się nie komfortowo, ale kwieciste rozkloszowane spódnice np. do kolana na 100 % ukryją tą dysproporcję, a mocne wzory i kolory na pewno odwrócą uwagę także śmiało, korzystaj z lata! i powodzenia
sophisticated_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 12:38   #11
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Brzydki tyłek...

Cytat:
Napisane przez QueenOfHearts Pokaż wiadomość
Aby tyłek się uniósł i urósł i był jędrniejszy należy postawić na trening siłowy.
Zwiększ obciążenie.
Siłownią raz w tygodniu i samym cardio pupy nie zbudujesz.
Dokladnie tak. zamiast roweru itp wiecej silowni. Bedize dobrze.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-16, 20:14   #12
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Brzydki tyłek...

Spróbuj unoszenia bioder, wykroków z odpowiednim ruchem miednicy. Jest sporo ćwiczeń dedykowanych pupie.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 07:04   #13
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Brzydki tyłek...

Tak jak piszą dziewczyny,pupę podniosą i zaokrąglą takie ćwiczenia jak: głębokie przysiady ze sztangą,wykroki z obciążeniem na podeście,wymachy nóg w górę z leżenia,klęku podpartego,na maszynach,wyciągach. Oprócz tego warto do treningu siłowego (całego ciała) włączyć cardio: schody,orbitrek czy bieżnię
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 09:41   #14
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Brzydki tyłek...

Watek jest stary, ale jednak moze ktoś kiedyś bedzie miał podobny problem więć:
problem nie dotyczy MAŁEJ!, wiszącej , inne pupy tylko DSYSPROPORCJI!!!! i to znacznej pomiędzy pośladkami.
Autorka wątku pisała że ćwiczy!
Wiec polecanie jej jeszcze wiecej ćwiczeń , mam nadzieję ze bierze sie z nieprzeczytania o co pyta. Bo jedyny efekt jaki mozna uzyskac w takim konkretnie przypadku dokręcając śrube z przysiadami, wykrokami, wznosami i wiecej ćwiczeń więcej, to jedynie:
1. kontuzja
2. jeszcze większa dysproporcja.


Równie dobrze można radzić osobie z krótszą jedną nogą, zapisanie się na maraton.
Tak samo sensowne i tak samo pomoże.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 14:42   #15
cocolino23
Przyczajenie
 
Avatar cocolino23
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 29
Dot.: Brzydki tyłek...

Cześć! Nie chcę zakładać nowego wątku, postanowiłam napisać moje pytanie w tym aby nie dublować.
Moim problemem jest nie taki tyłek jaki ma autorka, ale właśnie malutki i dość płaski (ale nie przez geny, wiem jak wyglądają kobiety, które mają po prostu płaski tyłek od urodzenia, a są normalnej budowy). U mnie ten problem dotyczy po prostu tego, że mogłabym jeszcze trochę przytyć- dlatego u mnie jest on mały i dość płaski. Przytyłam już dużo jak na moje możliwości, każdy mnie chwali (byłam u dietetyka i wprowadziłam odpowiednie zalecenia), ale właśnie ten tyłek Niedługo jadę na wakacje i chciałabym żeby był on: jędrniejszy i bardziej wypięty do tyłu. Żeby dzięki wyrobieniu mięśni bardziej odstawał, wydawał się większy (broń Boże żeby nie schudł). No właśnie.. Kiedys robiłam przysiady (podjęłam "przysiadowe" wyzwanie) i mój tyłek zamiast odstawać... pośladki poszły do góry i stał się jeszcze bardziej płaski a co za tym idzie wyglądał jakby był jeszcze mniejszy... Powiedzcie mi czy aby wyćwiczyć pośladki trzeba mieć "większy" tyłek w sensie użyję tego słowa po prostu "gruby tyłek"? I te ćwiczenia nie nadają się na taki malutki jak mój? Chciałam aby był większy i odstający, a wychodził coraz bardziej płaski Nie wiem już co robić, nie lubię go. Proszę o porady
cocolino23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 19:23   #16
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Brzydki tyłek...

Cytat:
Napisane przez cocolino23 Pokaż wiadomość
Cześć! Nie chcę zakładać nowego wątku, postanowiłam napisać moje pytanie w tym aby nie dublować.
Moim problemem jest nie taki tyłek jaki ma autorka, ale właśnie malutki i dość płaski (ale nie przez geny, wiem jak wyglądają kobiety, które mają po prostu płaski tyłek od urodzenia, a są normalnej budowy). U mnie ten problem dotyczy po prostu tego, że mogłabym jeszcze trochę przytyć- dlatego u mnie jest on mały i dość płaski. Przytyłam już dużo jak na moje możliwości, każdy mnie chwali (byłam u dietetyka i wprowadziłam odpowiednie zalecenia), ale właśnie ten tyłek Niedługo jadę na wakacje i chciałabym żeby był on: jędrniejszy i bardziej wypięty do tyłu. Żeby dzięki wyrobieniu mięśni bardziej odstawał, wydawał się większy (broń Boże żeby nie schudł). No właśnie.. Kiedys robiłam przysiady (podjęłam "przysiadowe" wyzwanie) i mój tyłek zamiast odstawać... pośladki poszły do góry i stał się jeszcze bardziej płaski a co za tym idzie wyglądał jakby był jeszcze mniejszy... Powiedzcie mi czy aby wyćwiczyć pośladki trzeba mieć "większy" tyłek w sensie użyję tego słowa po prostu "gruby tyłek"? I te ćwiczenia nie nadają się na taki malutki jak mój? Chciałam aby był większy i odstający, a wychodził coraz bardziej płaski Nie wiem już co robić, nie lubię go. Proszę o porady
Przysiady z obciążeniem zamiast machania jakiegoś wyzwania przysiadowego. O ile dobrze kojarzę, to polega na robieniu codziennie coraz więcej, bez obciążenia.
Lepiej mniej, ale z obciążeniem i lepiej zwiększać obciążenie niż ilość. Albo i to, i to.
Wykroki też dobrze robią na pośladki. Tu już nie trzeba aż takiego obciążenia, ale jakieś też dobrze mieć (wystarczą hantle w rękach).
Jest dużo ćwiczeń, ale chyba grunt to, żeby były z jakimś obciążeniem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 15:54   #17
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Brzydki tyłek...

Rzeczywiście jest tu chyba pewien problem związany z wadą postawy,czego nie da się skorygować ot tak sobie. W tek kwestii pomoże ortopeda
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 11:02   #18
Sonia11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6
Dot.: Brzydki tyłek...

Na tyłeczek najlepsze są przysiady, ale muszą być robione 2/3 razy w tygodniu. Jak nie czujesz zakwasów to zwiększ obciążenie. Takie jest moje skromne zdanie.
Sonia11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 12:06   #19
Edytta908
Przyczajenie
 
Avatar Edytta908
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Brzydki tyłek...

Najlepsze są przysiady z obciążeniem, np. z ketlami. Kilka miesięcy ćwiczyłam w domu i niewiele mi to pomogło, a jak poszłam na siłownie i zaczęłam korzystać z różnych urządzeń i porad trenera o wiele szybciej nastąpiły efekty. Także radzę zapisać się na siłownie i skorzystać z porad trenera, on dopasuję treningi do Twoich możliwości
Edytta908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 10:58   #20
cocolino23
Przyczajenie
 
Avatar cocolino23
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 29
Dot.: Brzydki tyłek...

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Przysiady z obciążeniem zamiast machania jakiegoś wyzwania przysiadowego. O ile dobrze kojarzę, to polega na robieniu codziennie coraz więcej, bez obciążenia.
Lepiej mniej, ale z obciążeniem i lepiej zwiększać obciążenie niż ilość. Albo i to, i to.
Wykroki też dobrze robią na pośladki. Tu już nie trzeba aż takiego obciążenia, ale jakieś też dobrze mieć (wystarczą hantle w rękach).
Jest dużo ćwiczeń, ale chyba grunt to, żeby były z jakimś obciążeniem.
Spróbuję w takim razie przy mojej "diecie na przytycie" robić ćwiczenia na tyłek z obciążeniem (myślałam o 10 minutowym treningu pośladków z Mel B). Jeśli tyłek nie będzie taki jaki powinien to się poddam.. wtedy będzie jasne, że to widocznie nie dla mnie.
cocolino23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:24   #21
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Brzydki tyłek...

Cytat:
Napisane przez cocolino23 Pokaż wiadomość
Spróbuję w takim razie przy mojej "diecie na przytycie" robić ćwiczenia na tyłek z obciążeniem (myślałam o 10 minutowym treningu pośladków z Mel B). Jeśli tyłek nie będzie taki jaki powinien to się poddam.. wtedy będzie jasne, że to widocznie nie dla mnie.
Ja mam z natury bardzo małą i płaską pupę i nawet bez większego skupiania się na niej i bez żadnej diety poprawia mi się ona przy stosowaniu obciążenia przy ćwiczeniach na pupę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:02   #22
cocolino23
Przyczajenie
 
Avatar cocolino23
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 29
Dot.: Brzydki tyłek...

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja mam z natury bardzo małą i płaską pupę i nawet bez większego skupiania się na niej i bez żadnej diety poprawia mi się ona przy stosowaniu obciążenia przy ćwiczeniach na pupę.
super, dobrze wiedzieć, dziękuję za info
cocolino23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 05:41   #23
klaudixx_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: Brzydki tyłek...

czesc moim zdaniem jak od 3 miesiecy chodzisz na silownie i cwiczysz pupe a ona dalej jest plaska to musisz zle wykonywac cwiczenia. ja tez mam roznice miedzy moimi posladkami odkad zaczelam cwiczyc bo mam wade kregoslupa. wcale nie trzeba isc z tym do lekarza zeby to obejrzal bardzo duzo ludzi to ma. ja zaczelam cwiczyc tylko ten jeden posladek i za miesiac obydwa byly takie same
klaudixx_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 13:56   #24
majkazet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Brzydki tyłek...

Witam,
Cieszę się, że znalazłam ten temat bo sama mam problem ze swoim tyłkiem. Jest płaski i w sumie wiem dlaczego, jestem bardzo chuda.
Zaczęłam ćwiczyć na siłowni i zastanawiam się czy takie suplementy jak np:


mogą okaać się skuteczne u kobiet? Drogie to jak cholera, sporo facetów na siłowni łyka więc może warto?
majkazet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 14:43   #25
panimokraglowa
Przyczajenie
 
Avatar panimokraglowa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Brzydki tyłek...

Na YT wpisz sobie "brazilian but challenge" (wyzwanie od Boho Beautiful). Robi się codziennie przez 2 tyodnie, 1 tydzień wideo raz, drugi tydzień dwa razy. Ja swojego czasu zrobiła 1 tydzień po razi i 3 tygodnie po 2 razy. EFEKT WOW!!!
panimokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 17:13   #26
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Brzydki tyłek...

Cytat:
Napisane przez majkazet Pokaż wiadomość
Witam,
Cieszę się, że znalazłam ten temat bo sama mam problem ze swoim tyłkiem. Jest płaski i w sumie wiem dlaczego, jestem bardzo chuda.
Zaczęłam ćwiczyć na siłowni i zastanawiam się czy takie suplementy jak np:


mogą okaać się skuteczne u kobiet? Drogie to jak cholera, sporo facetów na siłowni łyka więc może warto?
Nie, nie warto.
To ze pół siłki to łyka to żaden powód żeby naśladować. Pół siłki ma też krzywe plecy a niby ćwiczy, nieproporcjonalnie zbudowaną muskulaturę, zadyszkę na schodach, nie umie poprawnie zrobić planka, ma pryszcze i rozstępy od syfu jaki łyka, i ćwiczy nafaszerowana 3 razy dziennie przeciwbólówkami.
Kupisz za kupę kasy coś co ani nie jest bezpieczne bo w żaden sposób nie jest weryfikowane przez obiektywne instytucje, ani Ci nie jest potrzebne, ani nijak nie przełoży się na stan tylka, a możesz sobie zrujnować zdrowie.

Ćwicz regularnie i z sensem, pilnuj regeneracji, jedz solidnie ( jak najbardziej naturalnie ) a efekt będzie. Taniej i bez skutków ubocznych.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 10:58   #27
panimokraglowa
Przyczajenie
 
Avatar panimokraglowa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Brzydki tyłek...

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie, nie warto.
To ze pół siłki to łyka to żaden powód żeby naśladować. Pół siłki ma też krzywe plecy a niby ćwiczy, nieproporcjonalnie zbudowaną muskulaturę, zadyszkę na schodach, nie umie poprawnie zrobić planka, ma pryszcze i rozstępy od syfu jaki łyka, i ćwiczy nafaszerowana 3 razy dziennie przeciwbólówkami.
Kupisz za kupę kasy coś co ani nie jest bezpieczne bo w żaden sposób nie jest weryfikowane przez obiektywne instytucje, ani Ci nie jest potrzebne, ani nijak nie przełoży się na stan tylka, a możesz sobie zrujnować zdrowie.

Ćwicz regularnie i z sensem, pilnuj regeneracji, jedz solidnie ( jak najbardziej naturalnie ) a efekt będzie. Taniej i bez skutków ubocznych.
Popieram, dodatkowo te wszystkie suplementy są napchane chemią... Weźmiesz na jedno, siądzie Ci inne.
panimokraglowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 18:56   #28
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: Brzydki tyłek...

Jesteś bardzo chuda, wyglądasz dobrze
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 22:25   #29
lulalula9595
Przyczajenie
 
Avatar lulalula9595
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 12
Dot.: Brzydki tyłek...

Mam bardzo podoban sytuacje
lulalula9595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 10:22   #30
Greengurl95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 171
Dot.: Brzydki tyłek...

Polecam przysiady z hantlami, peeling kawowy i elancyl
Greengurl95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 12:51:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.