Szukam dobrego przedszkola we Wrocławiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 17:38   #1
domi26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2

Szukam dobrego przedszkola we Wrocławiu


Mam prozbe do mam z wrocławia, które maja swoje dzieciaczki w przedszkolach. Które przedszkole jest najlepsze?
domi26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 09:06   #2
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Szukam dobrego przedszkola we Wrocławiu

ja nie mam dziecka w przedszkolu ale z tego co się orientuję to chwalone jest przedszkole prowadzone przez siostry bodajze na ul. Piwnej
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:54   #3
yoka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam dobrego przedszkola we Wrocławiu

polecam przedszkole na Dyrekcyjnej. Mój synek chodzi tam już 3 lata i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Nie słyszałam też od innych mam, aby miały powody do narzekania
yoka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 11:01   #4
mammyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam dobrego przedszkola we Wrocławiu

Ja mam Synka w przedszkolu ABC na ul.Pieknej w Wrocławiu to blisko centrum, jest to nowe przedszkole ale bardzo fajne i Prawdziwe jak Publiczne . Nowy przyjemny budynek z kuchnia na miejscu no i ceny mają raczej atrakcyjna, stale mają jakieś promocje na czesne i wpisowe wiem bo w radiu się reklamują.
Najważniejsze ze synek jest tam szczęśliwy
Naprawdę Polecam
mammyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:41   #5
winnie_the_pooh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam dobrego przedszkola we Wrocławiu

Dziewczyny!

Chcialabym sie przywitac. Mam na imie Ola i borykalam sie ze znalezieniem dobrego przedszkola dla mojej Malej Zosi. Zeby nie ponawiac tematu postanowilam odswiezyc istniejacy watek.

Mialam problem ze zdecydowaniem sie na prywatne przedszkole. Zaufalam kobietom, ktore dopiero rozpoczynaja swoja dzialalnosc, ale z rozmow z nimi wynika ze nie bedzie to Klub Malucha tylko normalnie legalnie dzialajacy Punkt Przedszkolny, co jest zadkoscia a na Soltysowicach jest to niemal niemozliwe. Przedszkole prowadzic bedzie Mama (ktora jest wieloletnia nauczycielka) z Corka (ktora jest po pedagogice, chyba opiekunczej - bo bedzie sie zajmowala mlodszymi dziecmi, takimi jak moja Zosia). Panie sa przesympatyczne, cieple i usmiechniete.

Wydaje mi sie, ze Panie osiagna wielki sukces! Przedszkole nazywa sie "Przedszkole Madelaine i Pascala" nie chce ich za bardzo reklamowac, dlatego wszystkich zainteresowane mamy borykajace sie z podobnym problemem prosze o kontakt na priv!
winnie_the_pooh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:04   #6
bezemnie_omnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam dobrego przedszkola we Wrocławiu

Ja polecam przedszkole na ulicy Wyścigowej- American School of Wrocław się nazywa. Posłałam tam niedawno Julkę i jestem bardzo zadowolona. Przedszkole jest dwujęzykowe, na naprawdę wysokim poziomie (nowy bunek, świetna kadra, mnóstwo zajęć dodatkowych). Przedszkole nie jest najtańsze, ale po dyskusji z mężem stwierdziliśmy, że prywatne kursy z języka obcego i tak nas wyniosą więcej niż przedszkole językowe.
bezemnie_omnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 22:55   #7
anomaly1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam dobrego przedszkola we Wrocławiu

Nie polecam nikomu tego przedszkola! Moje dziecko chodziło do Madelaine i Pascala. Rzeczy dzieją się tam straszne! panie właścicielki traktują dzieci przedmiotowo, używają wobec nich nie miłych zwrotów. Ponadto panie nie mają doświadczenie w opiece nad dziećmi. Dowiedziałam się, że jedna z pań jest historykiem i uczy w liceum ( a to chyba mija się trochę z opieką nad maluszkami ), a druga jest po maturze! W dodatku dziećmi opiekują się studentki!!!!! Bez doświadczenia! Nie realizują podstawy, nie ma żadnych dodatkowych zajęć czy wyjść gdziekolwiek, a co dopiero nauki języka francuskiego. Nie ma placu zabaw. ŻENADA I TRAGEDIA! panie nie miłe i nastawione tylko na kasę. Co rusz słyszeliśmy , że nie wychodzimy nigdzie "bo nie ma pieniędzy"...to pytam się gdzie to czesne które płacą rodzice? Oszukują wszystkich: dzieci, rodziców, sanepid łącznie z kuratorium. Większość zabrała stamtąd swoje dzieci. Ja również i żałuję, że kiedykolwiek posłałam tam moje dziecko. Teraz zrobię wszystko, żeby te Panie nie skrzywdziły już żadnego malucha. Rodzice alarmuję! Uważajcie!!! Panie na początku miłe i sympatyczne, nigdy by się nie spodziewała , że są do czegoś takiego zdolne! W przedszkolu została dwójka dzieci. Teraz Panie organizują darmowe przedszkole...jak to mówią tonący brzytwy się chwyta. NIE POLECAM!!!!. Napiszę o tym wszędzie, gdzie się tylko da !
anomaly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 15:47   #8
judyta_miel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam dobrego przedszkola we Wrocławiu

Jeżeli szukacie dobrego przedszkola dla 2- 3- lub 4-latka, czynnego w godz. 7-18, z codziennymi zajęciami z j. angielskiego, na Psim Polu - Zakrzowie, z szybkim dojazdem od obwodnicy - polecam: http://www.maliodkrywcy.com.pl/
judyta_miel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 13:20   #9
kas8922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam dobrego przedszkola we Wrocławiu

Ja dla swoich dzieci wybrałam przedszkole xxx Ostatnie dwa lata uczęszczania Zosi do przedszkola umocniły mnie w przekonaniu że jest to najlepsze przedszkole we Wrocławiu. Z tego powodu mój syn Staś za rok także będzie w gronie maluchów. Przepyszne posiłki, miłe Panie, kreatywne zabawy, nauka języka oraz cudowna atmosfera. Polecam wszystkim rodzicom.

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2017-07-19 o 13:48
kas8922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 13:20:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.