Romantyczna Praga - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-26, 12:31   #31
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Romantyczna Praga

A tak na marginesie, to ja tez w Pradze byłam, a jakże. Miasto wspaniałe, ale jako pełen fobii człowiek, zapamiętałam jedną charakterystyczną rzecz - o zmroku, płynąc rzeką statkiem wycieczkowym ujrzałam największe skupisko pająków na świcie! Zgroza. W dzień ich nie był, ale jak tylko słonce powiedziało: "żegnajcie" wypełzły z każdego miejsca i łaziły po burcie, pokładzie, poręczach, innych statkach, nabrzeżu [naliczyłam tylko 50 na jednej poręczy - czarne paskudne stwory]. Potem, wracając do autokaru, szukałam ich już wszedzie i się doszukałam - każda latarnia w okolicy mostu była oblepiona kulą pajęczyn, na której aż czarno od pająków było - normalnie matrix. nie wiem, czy tylko ja to zauważyłam, mam nadzieję, ze nie..
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]

Edytowane przez Lovisa
Czas edycji: 2005-08-26 o 13:06
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:04   #32
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Romantyczna Praga

Cytat:
Napisane przez Lovisa
A tak na marginesie, to ja tez w Pradze byłam, a jakże. Miasto wspaniałe, ale jako pełen fobii człowiek, zapamiętałam jedną charakterystyczną rzecz - o zmroku, płynąc rzeką statkiem wycieczkowym ujrzałam największe skupisko pająków na świcie! Zgroza. W dzień ich nie był, ale jak tylko słonce powiedziało: "żegnajcie" wypełzły z każdego miejsca i łaziły po burcie, pokładzie, poręczach, innych statkach, nabrzeżu [naliczyłam tylko 50 na jednej poręczy - czarne paskudne stwory]. Potem, wracając do autokaru, szukałam ich już wszedzie i się doszukałam - każda latarnia w koloicy mostu była oblepiona kulą pajęczyn, na której aż czarno od pająków było - normalnie matrix. nie wiem, czy tylko ja to zauważyłam, mam nadzieję, ze nie..

Ty shizolu...
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:07   #33
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Romantyczna Praga

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Ty shizolu...
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:32   #34
asica7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: Romantyczna Praga

Dowcip: znajomi zapytali sie mnie, czy ucze sie czeskiego, odpowiedzialam, ze owszem z bajki o kreciku Pozniej sobie uswiadomilam, ze krecik w swojej bajeczce najczesciej wzdycha i mowi "achhh ...jo" Ubaw byl po pachy - poliglotka ze mnie
asica7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:34   #35
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Romantyczna Praga

Cytat:
Napisane przez asica7
Dowcip: znajomi zapytali sie mnie, czy ucze sie czeskiego, odpowiedzialam, ze owszem z bajki o kreciku Pozniej sobie uswiadomilam, ze krecik w swojej bajeczce najczesciej wzdycha i mowi "achhh ...jo" Ubaw byl po pachy - poliglotka ze mnie
Asiu,takie kwestie też mogą sie przydać...
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 16:23   #36
asica7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Masz racje Aleksandra i to w z roznym zabarwieniem glosu

www.romantycznapraga.wz.cz i co o tym sadzicie dziewczyny?

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2006-11-29 o 21:49
asica7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 15:37   #37
AgaWW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 133
Dot.: Romantyczna Praga

Ja bylam w Pradze rok temu w maju. Nocleg zalatwial mi i memu TŻ chlopak kolezanki - CZech.
Zalatwil noclegi w jakims miasteczku studenckim. Za pokoj dwuosobowy i za dwia noclegi- posciel, recznik,lazienka z prysznicem oraz mini kuchenka w przedpokoju - zaplacilismy niecale po przeliczeniu 80zł.
Powyzsza oferta nie ciekawie wyglada
Praga ... to miasto w ktorym sie zakochalam
AgaWW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 09:00   #38
barboro
Raczkowanie
 
Avatar barboro
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 49
Praga

Witam.2-ego grudnia lece do Pragi naswoje urodzinkiMam pytanko do tych,ktorzy juz tam byli.Chcialabym sie dowiedziec gdzie warto pojsc,jakies fajne dyskoteki i czy Praga jest droga bo nie mam pojecia.Z gory dziekuje i pozdrawiam
barboro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 10:52   #39
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Praga

Praga jest piękna i bardzo droga - no ale to w końcu stolica.
Warto zobaczyć Most Karola, Zamek Praski, zegar Orloj na Rynku Staromiejskim i jeszcze różne inne miejsca w zależności od zainteresowań.

Co do dyskotek i klubów, nie wiem, bo zawsze nastawiałam się na zwiedzanie, ale jest ich sporo i na pewno znajdziesz coś fajnego. Życie nocne na pewno tam istnieje
Życzę udanej wyprawy
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 13:15   #40
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Praga

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=praga
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=praga
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=praga

Ceny w Pradze porównywalne do Polski.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 09:18   #41
barboro
Raczkowanie
 
Avatar barboro
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 49
Dot.: Praga

Dziekuje wam bardzo za pomoc pozdrawaiam
barboro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-09, 13:16   #42
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Praga

Wypij moje zdrowie mam urodziny drugiego hihi, Praga jest śliczna, niestety byłam tylko raz dość krótko.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 13:26   #43
NaRtEcZkA
Rozeznanie
 
Avatar NaRtEcZkA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 513
Dot.: Praga

Cytat:
Napisane przez Diorissimo Pokaż wiadomość
Praga jest piękna i bardzo droga - no ale to w końcu stolica.
Warto zobaczyć Most Karola, Zamek Praski, zegar Orloj na Rynku Staromiejskim i jeszcze różne inne miejsca w zależności od zainteresowań.

Co do dyskotek i klubów, nie wiem, bo zawsze nastawiałam się na zwiedzanie, ale jest ich sporo i na pewno znajdziesz coś fajnego. Życie nocne na pewno tam istnieje
Życzę udanej wyprawy

No i jescze Muzeum Miniatur- swietna sprawa... Praga jest piękna...
__________________
..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D

Hindi

..BOnnie Parker and Clyde Barrow
..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D

L.F Scolari!
NaRtEcZkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 09:33   #44
barboro
Raczkowanie
 
Avatar barboro
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 49
Dot.: Praga

Bardzo bardzo Wam dziekuje postaram sie wszystko zobaczyc,wypije Twoje zdrowie 2-go a Ty wypij za mnie 4-go hihi.Pozdrawiam
barboro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 10:59   #45
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Praga

Praga droga? Hmm, dla mnie to jedna z tańszych stolic europejskich Za "grosze" można zjeść obiad w ekskluzywnej restauracji (oczywiście porównując ceny do np. warszawskich czy paryskich).
Dla młodej osoby, która głownie bawi się w pubach idyskotekach - jeszcze fajniej - bo piwo bardzo tanie, ceny idą w górę oczywiście na otoczeniu mostu Karloa, czyli na praskiej starówce, ale to i tak na portfel studencki jest taniocha.
Fajne dyskoteki i kluby muzyczne są na osiedlu akademickim (Strachov) ok. 10-15 min pieszo od mostu Karola. Mnóstwo klubów też w centrum, tu jednak będzie drożej niż w studenckich.
A co zobaczyć? Koniecznie Josefov, Złotą uliczkę, Muzeum Literatury, Most Karola, zmianę warty... wszystko znajdziesz w pierwszym lepszym przewodniku, których w Pradze pełno (darmowe mini przewodniki wykładają punkty informacji turystycznej niemal w każdej knajpce i restauracji). Jeśli chcesz wziąć coś z Polski to fajny jest przewodnik Pascala.
Miłej zabawy! Zobaczysz, zakochasz się w Pradze.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:26   #46
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Praga

selfish ma rację w Pradze można się zakochać(i to dosłownie )
Polecam Złotą ulczkę i szlak Szwejkowski
Baw się dobrze
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:28   #47
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Praga

Cytat:
Napisane przez selfish Pokaż wiadomość
Praga droga? Hmm, dla mnie to jedna z tańszych stolic europejskich Za "grosze" można zjeść obiad w ekskluzywnej restauracji.
Być może dla Ciebie jest tania.
Generalnie praskie ceny są nieco wyższe niż w Polsce. Piwo i alkohol stanowią wyjątek.
Poza Centrum za obiad trzeba zapłacić około 20 zł.
W Centrum w eleganckiej restauracji ok. 70 zł.
Zwykła mała bułeczka- kajzerka kosztuje 50 gr, duży chleb prawie 3 zł.
Do tego doliczyć wstępy, przemieszczanie się metrem itd.
Dla mnie tanio wcale nie jest, ale to moje zdanie.
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 11:09   #48
barboro
Raczkowanie
 
Avatar barboro
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 49
Dot.: Praga

Poprawilyscie mi humor drogie kolezanki.Juz sie balam,ze bede musiala jakos oszczedzac,a z tego co czytam wychodzi,ze bede miala udane urodzinkitroszke zaszaleje.Bardzo Wam dziekuje i pozdrawiam goraco.Buziaczki
barboro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 16:30   #49
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Romantyczna Praga

Mam sentyment do Pragi. Mój mąż mi się tam oswiadczył.A dokładniej na moście Karola. Cudowne miejsce.
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-12, 20:19   #50
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Romantyczna Praga

Myszolinko, to możemy sobie podac rękę (z tym, że nie zaręczyłam się na moście Karola, a w bardziej dzikim, praskim zakątku). W mieście zakochałam się już parę lat temu i jeżdżę do Pragi najczęściej, jak tylko mogę. To najpiękniejsze miejsce na ziemi!
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 00:19   #51
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Romantyczna Praga

Cytat:
Napisane przez asica7 Pokaż wiadomość
... Pozniej sobie uswiadomilam, ze krecik w swojej bajeczce najczesciej wzdycha i mowi "achhh ...jo" Ubaw byl po pachy - poliglotka ze mnie

Mówi jeszcze "jee" i nie jestem pewna, czy mu się czasem "hele" nie wymknie. A za pomocą tych trzech okrzyków można już wyrazić szeroką gamę odczuć .


Asica, w jakiej szkole uczysz?
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 12:41   #52
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Romantyczna Praga

Cytat:
Napisane przez eklerka Pokaż wiadomość
Też znalazłam tani nocleg (tańszy nawet niż niektóre kempingi), jednak dla mało wymagających (tylko łóżka i szafka w pokoju). Taki "wersja na studencką kieszeń" ale za to przy samym metrze Śmiesznie, jak rozmawialiśmy z obsługą i dziewczyna zapytała po angielsku, czy płacimy w "czek grandach", to przez chwilę nikt nie zakumał o co chodzi. Niezłe mieliśmy miny
a możesz napisac cos więcej> gdzie to jest dokładnie?
bardzo bym chciała zobaczyć Pragę. Jak nie w tym roku, to w przyszłym juz koniecznie
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 14:28   #53
amour
Przyczajenie
 
Avatar amour
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10
Dot.: Romantyczna Praga

W Pradze byłam raz i to baaardzo dawno temu( miałam z 10 lat), kompletnie nic z tego nie pamiętam, jedyna wskazówka dla mnie to to, co została uwiecznione na zdjęciach
__________________
życie często przewraca mnie, ale wierzę, że podniosę się!

* bo wszystko to iluzjest i magią ...*
amour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 20:36   #54
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Praga

Cytat:
Napisane przez Diorissimo Pokaż wiadomość
Być może dla Ciebie jest tania.
Generalnie praskie ceny są nieco wyższe niż w Polsce. Piwo i alkohol stanowią wyjątek.
Poza Centrum za obiad trzeba zapłacić około 20 zł.
W Centrum w eleganckiej restauracji ok. 70 zł.
Zwykła mała bułeczka- kajzerka kosztuje 50 gr, duży chleb prawie 3 zł.
Do tego doliczyć wstępy, przemieszczanie się metrem itd.
Dla mnie tanio wcale nie jest, ale to moje zdanie.
No właśnie to miałam na myśli - w Polsce za 70 zł w eleganckiej restauracji zjesz co najwyżej przystawki No chyba że myślisz o czymś w rodzaju Sphinxa, chociaż i tu trzeba się trzymać za kieszeń.
Pisząc o ekskluzywnych i tanich praskich restauracjach miałam na myśli standard 5 i 6 gwiazdek
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 11:10   #55
C4lamity
Raczkowanie
 
Avatar C4lamity
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Żagań/Poznań
Wiadomości: 283
GG do C4lamity
Question Dot.: Praga - pytanie

Hej dziewczyny

Ja dopiero zaczynam moją przygodę z podrózowaniem i za pierwszy cel wybrałam sobie Pragę. Juz na zdjęciach miasto mnie zachwyciło i postanowiłam wybrać się na weekend. Jako, że wszystkie aspekty związane z podróżowaniem są dla mnie całkiem nowe, chciałam zadać pytanie, które może wydac się głupie, ale co tam, kto pyta nie błądzi
Już upatrzyłam sobie hostel w Pradze i zastanawia mnie jedna rzecz. Gdy zarezerwuję łóżko w pokoju kilkuosobowym w tzw dormitory i podczas mojego pobytu zdarzy się, że pozostałe łózka będą wole to czy za nie też będę musiała zapłacić? W ofercie hostelu jest napisane, że cena w takich pokojach jest za łóżko, a nie za pokój, więc jak to jest?
Pomóżcie, bo chciałabym jak najszybciej coś zarezerwować
__________________
"Gdy słońce wschodzi, kończą się nocne żniwa."
C4lamity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 22:06   #56
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Praga

Cytat:
Napisane przez Diorissimo Pokaż wiadomość
Praga jest piękna i bardzo droga - no ale to w końcu stolica.
Warto zobaczyć Most Karola, Zamek Praski, zegar Orloj na Rynku Staromiejskim i jeszcze różne inne miejsca w zależności od zainteresowań.

Co do dyskotek i klubów, nie wiem, bo zawsze nastawiałam się na zwiedzanie, ale jest ich sporo i na pewno znajdziesz coś fajnego. Życie nocne na pewno tam istnieje
Życzę udanej wyprawy
jestem zachwycona Praga to co wyminila Diori to z pewnoscia miejsca warte uwagi
co do dyskotek rowniez nie moge sie wypowiedziec, ale z pewnoscia jest mnostwo ciekawych miejsc i cos znajdziesz Zycze udanej podrozy
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 17:59   #57
barboro
Raczkowanie
 
Avatar barboro
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 49
Dot.: Praga

Czesc dziewczyny.W Pradze bylo super,bylam tam odsoboty i odrazu na dyskoteke,bylam w "MISH MASH"bylo calkiem fajnie jednak w niedziele,poniedzialek i wtorek wiekszosc klubow pozamykane,najlepiej przyjechac tak wsrodku tygodnia,jesli myslicie sie zabawic.Praga jest naprawde piekna mozna sie zakochac,tylko ze Czeskiego jezyka niemoglam zrozumiec i musialam sie poslugiwac angielskim na szczescie nie mam z tym problemu.Urodzinki sie udaly.Dziekuje Wam bardzo za pomoc i pozdrawiam buziaki
barboro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 10:57   #58
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: Praga - pytanie

Cytat:
Napisane przez C4lamity Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ja dopiero zaczynam moją przygodę z podrózowaniem i za pierwszy cel wybrałam sobie Pragę. Juz na zdjęciach miasto mnie zachwyciło i postanowiłam wybrać się na weekend. Jako, że wszystkie aspekty związane z podróżowaniem są dla mnie całkiem nowe, chciałam zadać pytanie, które może wydac się głupie, ale co tam, kto pyta nie błądzi
Już upatrzyłam sobie hostel w Pradze i zastanawia mnie jedna rzecz. Gdy zarezerwuję łóżko w pokoju kilkuosobowym w tzw dormitory i podczas mojego pobytu zdarzy się, że pozostałe łózka będą wole to czy za nie też będę musiała zapłacić? W ofercie hostelu jest napisane, że cena w takich pokojach jest za łóżko, a nie za pokój, więc jak to jest?
Pomóżcie, bo chciałabym jak najszybciej coś zarezerwować
Nie zapłacisz za puste niezajęte łózka w Twoim pokoju, ale licz się z tym, ze do takiego pokoju mogą Ci kogoś dokwaterować. Jeśli chcesz mieć pokój tylko dla siebie, wtedy za te puste łóżka będziesz musiała zaplacić - takie są praktyki w domach studenckich i hostelach.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 10:44   #59
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Praga - pytanie

Nie chciałam dublować wątku, więc postanowiłam odświeżyć ten już istniejący.
Tak sobie myślałam nad wycieczką do Pragi właśnie. Miałaby to być podróż poślubna
Dopiero się rozglądam za ofertami, ale może ktoś mi doradzi?
Zastanawiam się jak lepiej udać się do tego miasta. Czy lepiej jechać na wycieczkę zorganizowaną przez Biuro Podróży czy lepiej jechać na własną rękę samochodem?
W biurze podróży wiem, że harmonogramy zwiedzania są trochę napięte, my jednak wolelibyśmy chyba na własną rękę jechać gdzie i kiedy nam się chce, ale z drugiej strony nie wiem jak za bardzo znaleźć dobry i dość tani nocleg w Pradze i żeby było łatwo dojechać do centrum.
Co sądzicie na ten temat?
Jeżeli miałybyście namiary na jakieś pensjonaty w Pradze to bardzo proszę o ich podanie.
Dziękuję i pozdrawiam
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:38   #60
erina7
Raczkowanie
 
Avatar erina7
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 248
Dot.: Romantyczna Praga

a acica juz tu nie wchodzi? Szkoda bo nie wiele tu informacji o Pradze. może by tak chociaż kilka tekstów ,żeby sie dogadac w zwiazku z noclegiem? Tez sie wybieramy do Pragi w maju, i chociaz ja juz byłam to z checią sie wybiore
erina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.