wykonam za darmo stronę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-24, 22:07   #1
matozau
Raczkowanie
 
Avatar matozau
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Thumbs up

wykonam za darmo stronę


Cześć dziewczyny,
temat troszkę tu może nie pasować, ale wydaje się mi, że tu najwięcej znajdę zainteresowanych moją propozycją.

Troszkę dłubię sobie ostatnio w HTML & CSS (mniej w JS, ale i to planuje opanować) i szukam jakiegoś ciekawego projektu, nad którym mogłabym popracować.

Mam w planach zaprojektować i wykonać najpierw projekt wizualny (czyli po prostu wyrysować jak strona będzie wyglądać), a potem przerobić go na stronę. Najchętniej zrobiłabym stronę główną i dwie-trzy pasujące do tego podstrony.

W tym momencie nie mam zamiaru podpinać do tego żadnego CMS (czyli nie będzie opcji np. dodawania nowych postów z panelu administracyjnego - jeśli będzie się chciało dodać coś nowego, trzeba będzie zrobić dodając kod HTML), ale nie wykluczam, że za miesiąc czy dwa, zrobię i to. Nie ma też możliwości zrobienia czegoś w rodzaju sklepu, bo to są już cięższe sprawy, których na razie nie ogarniam.

Bardzo poglądowe strony, na kształt których mogłabym coś zrobić: przykład 1, przykład 2, przykład 3.

Jak to będzie przebiegać:
Do projektu potrzebuję opisu (im bardziej szczegółowy, tym lepiej!).
1) tematyka,
2) preferowana kolorystyka (jeden kolor dominujący czy trzy kolory dopełniające się, stonowane czy kontrastowe),
3) jaki mniej więcej layout(czyli czy wszystko ma być np. w jednej kolumnie, a może w dwóch czy trzech, czy pasek nawigacyjny ma być u góry strony, czy z boku, czy ma być "zablokowany" jak na wizażu, gdzie trzyma się góry strony, gdy przewijamy stronę, czy nie, itd.).
4) TEKST - niby nie jest to do końca potrzebne w fazie projektowania, ale ogromnie ułatwia to pracę, bo potem się okazuje, że tekstu jest mniej/więcej i albo tworzy to niepotrzebne przerwy na stronie, przesuwa elementy, albo zmienia się czcionkę, żeby wypełnić spodziewana przestrzeń i wygląda to głupio, bo czcionka za mała/za duża.
5) ZDJĘCIA - mogą być nawet z google, mogą być od was (jestem w stanie troszkę je przerobić, żeby dopasować do strony np. pod względem kolorystycznym czy podocinać, ale nie chciałabym robić żadnego głębszego retuszu).
6) Bardzo fajnie, gdybym dostała link do strony, która jest inspiracją dla wyglądu waszej strony.

Jak już mam takie informacje zrobię projekt wizualny i wyślę go do was - wy wypiszecie poprawki (np. wolałabym rozjaśnić tło, wycentrować nagłówki, to zdjęcie dać większe, czcionkę taką-a-taką, etc.). Robię poprawki i wysyłam jeszcze raz i tak aż do momentu, kiedy dojdziecie do wniosku, że to wygląda tak, jak powinno.

I wtedy już robię stronkę, wysyłam do was kod lub wgrywam na jakiś darmowy hosting. Co z tym zrobicie - zależy tylko od was, możecie użyć, przerobić, przekazać komuś innemu, etc.

Co ja z tego mam - doświadczenie w pracy z innymi i projekt dla potencjalnego pracodawcy (chcę się rozwijać w tym kierunku zawodowo).

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Zastrzegam sobie, prawo do wyboru projektu, jeśli będzie więcej zgłoszeń. Im więcej podacie danych, tym łatwiej będzie mi się pracować (bo najgorsze jest to, że ludzie w większości nie wiedzą, czego chcą... spędzi się nad czymś kupę czasu, a oni powiedzą na koniec, że w sumie chcieli ZUPEŁNIE coś innego ). Zatem większe jest prawdopodobieństwo, że wybiorę projekt lepiej opisany.
Tematyka tak naprawdę nie gra roli (chyba, że jest zakazana prze polskie prawo! ).

Jeśli nie chcecie zdradzać szczegółów strony na forum (bo to wielki sekret/niespodzianka), to proszę wysyłać PM - podam maila.

Mam nadzieję, że ktoś się skusi.
__________________
66,6 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52
matozau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-24 23:07:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.