Propozycja dla przecietnej panny młodej????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 12:14   #1
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099

Propozycja dla przecietnej panny młodej?????


Dla przecietnej panny młodej.Więc dla mnie. Od razu pastele odpadły, bo po pierwsze wyglądałam w nich jak dziecko, po drugie mam figurkę dziecka- strasznie chuda (rozmiar 32/34 przy 168 cm), więc makijaż chciałabym mocniejszy- nie pin up tylko taki z lat 20-tych, ciemne usta - Chanel Infrarouge Pretty to ta wybrana szminka, i oczy podkreśone brązem. Cos takiego jak ma na zdjęciu Keira w Edge of Love tylko jakaś żółta tutaj jest dziwnie zawsze jest blada.
Oczywiscie wizażystka na wszystko mówi tak, tak, tak, ale nie sądzę, że mówi obiektywnie i pewnie mówi to samo każdemu. Słyszałam jak panią z okrągłą twarzą przekonywała, że ma ostre rysyAle maluje bardzo satysfakcjonująco, mnie, i moją siostrę od dawna więc co do umiejętności będę mieć zaufanie.
Te zdjęcia zrobiłam przed atakiem alergii który już się kończy i przed obcięciem troche włosów.
Nie były z przeznaczeniem na MM, ale ogólnie czy taki makiajż do mnie pasuje? Na buzi będę mieć coś w style Face Fabric Armani czyli bardzo bladego. Oczy pewnie zrobią mi Guerlainem, jakimiś brązami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KKKNNN1.jpg (29,5 KB, 476 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KKKNNN2.jpg (31,0 KB, 510 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gnijąca panna młoda.jpg (30,3 KB, 511 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg article-0-01F652A500000578-729_634x414.jpg (41,9 KB, 287 załadowań)

Edytowane przez kkknnn
Czas edycji: 2009-06-18 o 12:16
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:18   #2
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Moim zdaniem to nie jest makijaz dla panny mlodej.
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:21   #3
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Mi jest ciężko powiedzieć, bo słabo widać makijaż. Wygląda trochę jakby cień był nałożony za daleko w zewnętrznych kącikach, a może to cień przez dziwne oświetlenie... Z tego co widzę to jednak oczy zbyt ciemne są, trochu takie zmęczone, ale na prawdę niewiele widzę więc ciężko ocenić.
NIe kojarzy mi się to za bardzo ze ślubnym makijażem
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:22   #4
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Kkknnnuś Piekna kobieta z Ciebie....ale uwazem, ze ktos Cie skrzywdzil tym mejkapem. Jest on ok. Tylko ok.

Dodam jeszcze, ze dlaczego do cholerci, masz byc przecietna panna mloda,przeciez Ty nie jestes przecietna?! Masz byc najpiekniejsza panna mloda....przecietnosc mozna se o kant d...potluc. O!


ZBulwersowalam sie,ide po meliske :d
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-06-18 o 12:27
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:31   #5
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Tu zdjęcie po skróceniu włosów. Mam tu okropną tapetę, nie patrzcie na nią. Musiałam jakos się umalować bo było obowiazkowe wyjście, ale chodzi o włosy nie o twarz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kkknnn.jpg (128,1 KB, 395 załadowań)
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:33   #6
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kkknnnuś Piekna kobieta z Ciebie....ale uwazem, ze ktos Cie skrzywdzil tym mejkapem. Jest on ok. Tylko ok.

Dodam jeszcze, ze dlaczego do cholerci, masz byc przecietna panna mloda,przeciez Ty nie jestes przecietna?! Masz byc najpiekniejsza panna mloda....przecietnosc mozna se o kant d...potluc. O!


ZBulwersowalam sie,ide po meliske :d
Gdzie tam piękna i ja to dwa różne pojecia. chociaż każda panna młoda ma być ładna tak chyba jest powiedziane
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:40   #7
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Kkknnn, nie pitol
Jak tak sadzisz to poco sie malowac itp :P
No prosze Cie,cos ty taka niedowartosciowana Keira sie przy Tobie chowa
Wlosy masz gites tapetka tez niczego sobie

No a jak Ty sie czulas w tym mejkapie? Z postu wnioskuje ze jakos nieteges. Ale jak sie czulas dobrze, to to jest wazniejsze niz nasze zdanie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 12:43   #8
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kkknnn, nie pitol
Jak tak sadzisz to poco sie malowac itp :P
No prosze Cie,cos ty taka niedowartosciowana Keira sie przy Tobie chowa
Wlosy masz gites tapetka tez niczego sobie

No a jak Ty sie czulas w tym mejkapie? Z postu wnioskuje ze jakos nieteges. Ale jak sie czulas dobrze, to to jest wazniejsze niz nasze zdanie
Całość była nie taka jak oczekwiałam. Nie kobieca. Myślałam, że to będzie wszystko inaczej wyglądało, a wszystko co takie mi się wydawało piękne- chudość i bladość okazały sie hmmm...nie za piękne w takich sukniach. A pewnych rzeczy juz nie zmienię.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:46   #9
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Gdzie tam piękna i ja to dwa różne pojecia. chociaż każda panna młoda ma być ładna tak chyba jest powiedziane
co Ty mówisz Piekna z Ciebie kobieta i juz! nie wymyslaj sobie prosze
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:48   #10
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Oj znaczy ze nie trafilas na taka wymarzona. Ogladam czasami jakis pogram o pannach mlodych na kablowce, i dopero teraz widze ile jest odcienie bieli,ile jest fasonów itp.
Ze wcale nie tak prosto znalezc ta wymarzona
I trzeba siebie zaakcpetowac z calym inwenatarzem wadów i zaletów
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:50   #11
jestemtutylkonachwile
Zakorzenienie
 
Avatar jestemtutylkonachwile
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 745
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Mnie nie przekonuje ten makijaz, moze taki jak dolaczylam Ci na zdjeciach? On jest sliczny, klasyczny i mysle ze pasowalby Ci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t-bridal-3.jpg (23,1 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t-bridal-4.jpg (30,2 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t-bridal-1.jpg (40,2 KB, 137 załadowań)
jestemtutylkonachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 12:52   #12
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Nie, Dziewczyny to nie tak, że wymyślam. Skórą mam bladą i to już jest niezdrowa anemiczna bladość, nie mam niedoskonałości typu krostki, ale ta skóra jest dziwna, jakby przezroczysta. Do tego są ciemne włosy co jest u mnie naturalnym kolorem i to podkreśla bladość. Na rękach widać mi każdą żyłkę. Myslałam o zmianie koloru na blond ale mam ciemna oprawę oczu i taki kolor włosów od natury więc co to zmieni na lepsze? Może by ożywiło? Nie jestem z tego zadowolona i piszę to szczerze.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez jestemtutylkonachwile Pokaż wiadomość
Mnie nie przekonuje ten makijaz, moze taki jak dolaczylam Ci na zdjeciach? On jest sliczny, klasyczny i mysle ze pasowalby Ci
Ladny ale ja wolałabym tamten ze zdjęcia czyli ciemne usta i w sumie oczy jak u Ciebie. Sama zaczełam sie krytykować- zbliża się koniec świata
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:55   #13
jestemtutylkonachwile
Zakorzenienie
 
Avatar jestemtutylkonachwile
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 745
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

To zrob takie oczka i ciemniejsze usta.
jestemtutylkonachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:57   #14
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Cytat:
Napisane przez jestemtutylkonachwile Pokaż wiadomość
To zrob takie oczka i ciemniejsze usta.
Uparłam się na tę fryzurę Keiry bo figurowo to nie widziałam kogoś bliższego mnie. Poza tym kocham styl lat 20-tych i ta fryzura też jest pod to. Miałam za cieżkie włosy i przestały falować, pod swoim ciężarem. Teraz mam krótsze. Nie wiem co mnie naszło.Jak zobaczyłam na jakim etapie przygotowaqń są cudowne Dziewczyny z MM to pomyslałam
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 13:02   #15
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

NO to może idź do solarium dwa, trzy razy. Chyba, że jesteś totalną przeciwniczką opalania to zrozumiem. Ja również nie lubię tyakiego sposobu opalania ale ostatnio się nawet nad tym zastanawiałam, bo jak jestem blada to wyglądam chorowicie. No ale na razie nie dotarłam do solarium
Lekko złota skóra wygląda na pewno lepiej w białej sukni. Bladolice chyba powinny wybierać jakieś odcienie bieli, ecru czy tym podobne. Może to jest wyjście??
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 13:13   #16
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Moja kuzynka jest bladaa strasznie tez i w ecru wyglada tak jednolicie ze skora ze porazka...musi miec sniezna biel jedynie bo wkoncu suknia musi sie odcinac nieco od skory a nikt nie ma skory sniezno bialej
dooobrz co do makijazu to mi sie w ogole nie podoba..usta sa niedokladnie pomalowane..lub chociaz sprawiaja takie wrazenie jakby kto malnal tylko pomadka bez zadnej konturowki ani nic a w takim makijazu wszystko musi byc idealnie zeby usta nie wygladaly jakby sie rozplywaly a teraz tak wygladaja..
oczy nie widze.
moze sprobuj zrobic podobna wersje slubnego co robila Gwedhen https://wizaz.pl/Makijaz/Inspiracje/...z-slubny-cz.-1 tylko ze z ta swoja czerwona pomadka..
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 13:16   #17
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
NO to może idź do solarium dwa, trzy razy. Chyba, że jesteś totalną przeciwniczką opalania to zrozumiem. Ja również nie lubię tyakiego sposobu opalania ale ostatnio się nawet nad tym zastanawiałam, bo jak jestem blada to wyglądam chorowicie. No ale na razie nie dotarłam do solarium
Lekko złota skóra wygląda na pewno lepiej w białej sukni. Bladolice chyba powinny wybierać jakieś odcienie bieli, ecru czy tym podobne. Może to jest wyjście??
Madie ja raz byłam 5 minut (na urodziny TŻ) i dostałam takich placków czerwonych wszędzie. Nie wyszło to najlepiej a efektu żadnego (musiałbym iść ze trzy razy). Mnie się podoba bladość wogóle tylko kiedy zobaczyłam się w sukni to jest kontrast gdybym miała jasne włosy no to jeszcze, ale one są ciemne, oprawa oczu też, same oczy zielone stąd z tą bladością to tak nie współgra pięknie a przy mojej wadze wyglądałam jak trup. Sa dziewczyny z ciemnymi włosami,ale opaloną skórą i błekitnymi oczami im byłoby lepiej (ostatnio na festiwalu w Opolu taka pani śpiewała). A u mnie jest taka nietypowa kombinacja. W dziennym światle te włosy czasem wydaja sie czarne
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 13:19   #18
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Moja kuzynka jest bladaa strasznie tez i w ecru wyglada tak jednolicie ze skora ze porazka...musi miec sniezna biel jedynie bo wkoncu suknia musi sie odcinac nieco od skory a nikt nie ma skory sniezno bialej
dooobrz co do makijazu to mi sie w ogole nie podoba..usta sa niedokladnie pomalowane..lub chociaz sprawiaja takie wrazenie jakby kto malnal tylko pomadka bez zadnej konturowki ani nic a w takim makijazu wszystko musi byc idealnie zeby usta nie wygladaly jakby sie rozplywaly a teraz tak wygladaja..
oczy nie widze.
moze sprobuj zrobic podobna wersje slubnego co robila Gwedhen https://wizaz.pl/Makijaz/Inspiracje/...z-slubny-cz.-1 tylko ze z ta swoja czerwona pomadka..
Ja widziałam w jakimś programie bladą dziewczynę która przepięknie wyglądała w takiej jakby srebrnej bieli, ale pewnie dostać w Polsce coś na prawdę wyszukanego i wymarzonego jest ciężko.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Madie ja raz byłam 5 minut (na urodziny TŻ) i dostałam takich placków czerwonych wszędzie. Nie wyszło to najlepiej a efektu żadnego (musiałbym iść ze trzy razy). Mnie się podoba bladość wogóle tylko kiedy zobaczyłam się w sukni to jest kontrast gdybym miała jasne włosy no to jeszcze, ale one są ciemne, oprawa oczu też, same oczy zielone stąd z tą bladością to tak nie współgra pięknie a przy mojej wadze wyglądałam jak trup. Sa dziewczyny z ciemnymi włosami,ale opaloną skórą i błekitnymi oczami im byłoby lepiej (ostatnio na festiwalu w Opolu taka pani śpiewała). A u mnie jest taka nietypowa kombinacja. W dziennym światle te włosy czasem wydaja sie czarne
To może rozjaśnij nieco włosy, jakiś ładny brąz i słoneczne refleksy bardzo delikatne. Nie będzie takiego kontrastu. Myślę, że masz bardzo dużo "ale" do swojego wyglądu i jestem pewna że trochę przesadzasz

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-06-18 o 13:21
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 13:24   #19
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Moja kuzynka jest bladaa strasznie tez i w ecru wyglada tak jednolicie ze skora ze porazka...musi miec sniezna biel jedynie bo wkoncu suknia musi sie odcinac nieco od skory a nikt nie ma skory sniezno bialej
dooobrz co do makijazu to mi sie w ogole nie podoba..usta sa niedokladnie pomalowane..lub chociaz sprawiaja takie wrazenie jakby kto malnal tylko pomadka bez zadnej konturowki ani nic a w takim makijazu wszystko musi byc idealnie zeby usta nie wygladaly jakby sie rozplywaly a teraz tak wygladaja..
oczy nie widze.
moze sprobuj zrobic podobna wersje slubnego co robila Gwedhen https://wizaz.pl/Makijaz/Inspiracje/...z-slubny-cz.-1 tylko ze z ta swoja czerwona pomadka..
Suknia będzie biała, fason empire, blisko ciała bo w innej wyglądałabym głupio. Pomadka jest nawet nie czerwona tylko taki bardzo ciemny róż. Już chiałam rozjaśnić włosy ale to raziłoby przy oprawie oczu. No i zawsze miałam ciemne, nie chcę farbować bo może sie zniszczą.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Myślę, że masz bardzo dużo "ale" do swojego wyglądu i jestem pewna że trochę przesadzasz

Nie Myslę że nie przesadzam, do zjawiskowej panny młodej wiele, wiele brakuje.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 13:29   #20
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Wiesz, są takie blasamy koloryzujące z Venity. Są to balsamy ziołowe które nie pozostawiają trwałych zmian na włosach. KOszt to ok.7 złotych. Bardzo duży wybór odcieni, kilka brązów jest, ja używam czekoladowego. Plusem jest to, że włosy pięknie się błyszczą, ożywiają buzię na prawdę Kolor zmywa się z każdym myciem trochę, aż do naturalnego koloru włosów.
Możesz poeksperymentować. Oczywiście tym na blond sę nie przefarbujesz, ale to dobry sposób na to, by były błyszczące, z jakimś odcieniem, albo żeby naturalny kolor pogłębić, żeby fryzura nie wyglądała smętnie i płasko.
Spróbuj może

załączę zdjęcie mojego koloru. Może się skusisz na małe eksperymenty. Niebieski odcień na włosach na drugim zdjęciu to raczej wina trybu w aparacie na jakim było robione. Nie pamiętam czy to świeżo po farbowaniu ale mniej więcej tak to się prezentuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (62,4 KB, 153 załadowań)

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-06-18 o 13:50
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:01   #21
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Zgadzam się z każdym słowem Madie mądrze prawi
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:11   #22
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Dziewczyno, ale Ty siebie nie lubisz
W dodatku zupełnie nie rozumiem czemu, jesteś naprawdę ładna Kolorystyką się nie przejmuj, jest świetna, wiem co mówię, sama mam jasną skórę, ciemne włosy i ciemne oczy, za nic bym tego nie zmieniła ) Szczupłość też jest tylko zaletą, znacznie łatwiej wizualnie dodac sobie tu i ówdzie niż odjąć.

A co do makijażu, mi się nie podoba. Tak jak dziewczyny pisały, wyglada na rozmazany, czyni Cię zmęczoną, smutną. Wyobrazam sobie Ciebie w pięknej sukni, może być empire, bladym różu na policzkach, ciemnych, ale tak delikatnie, cos a'la ciemna mgiełka, nie żadna czarna plama cieniach na oczach i ustach podkreslonych transparentym błyszczykiem. Bosko )
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:15   #23
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

slub sie szykuje????kiedy kiedy???
w takim mejkapie wygladasz ladnie aczkolwiek widzialabym Cie w czyms innym-tutaj wydaja mi sie zbyt mocne oczy-buzke bym ozywila rozswietlaczem i brazerem sama z checia bym Cie pomazala na te uroczystosc-ta sliczna kkknnn

a jest taki system opalania w psikaniu-ale przeciez Ty lubisz bladosc nie???
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:23   #24
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

kkknnn- zawsze miałam wrażenie, że jesteś pewna siebie, zawsze broniłaś swoich makijażowych wzorów kiedy je krytykowałam
Dlatego uważam, że wszystko co dziś piszesz to jest efekt zdenerwowania.
I nic innego. Rozpracuję po kolei:
-piszesz, że jesteś bardzo szczupła i tak podejrzewałam.
Takiej dziewczynie dużo łatwiej kupić suknię marzeń bo właściwie nie masz co maskować.
Poza tym nie odkryję ameryki jak powiem, że za taka figurkę wiele kobiet dałoby się pokroić
-włosy masz piekne, bardzo gęste, piekny kolor aż trudno uwierzyć, że naturalny.
NIC bym z nim nie robiła bo i po co? Masz piekne włosy w pięknym kolorze.
-skóra, może być popostu cienka i płytko unaczyniona i tyle.
Ja nic niezdrowego nie widzę w niej.
Nie lubię bladości ale Ty blada byłaś zawsze na MM i właśnie ciemne włosy, brwi i oprawa oczu robią kontrast z suknią.
-makijażyk Keiry jaki jest w pierwszym poście pasuje do ciebie ale nie na ślub.
Ona ma tam woalkę dlatego jest niby żołta tak pada światło.
To nie jest makijaż na ślub, poza nim ok.
Jeśli chodzi o ślubny to ja widziałabym cię w makiajżyku jaki miała Keira na premierze Pokuty, taki na lata 20-te, ale dużo piekniejszy niz ten.
I suknię ma tam taką empire, też taki fason by pasował tobie ślubnej.
Zgadzam się jak pisała Madie - srebrna byłaby cudowna.
Nie mam tych zdjęć Keiry ale bez problemu znajdziesz.

No i wreszcie - nie masz moim zdaniem przeciętnej urody.
I wiesz o tym tylko teraz coś chyba nie gra(?)
Bo tak piszesz jak nie Ty
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:45   #25
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
kkknnn- zawsze miałam wrażenie, że jesteś pewna siebie, zawsze broniłaś swoich makijażowych wzorów kiedy je krytykowałam
Dlatego uważam, że wszystko co dziś piszesz to jest efekt zdenerwowania.
I nic innego. Rozpracuję po kolei:
-piszesz, że jesteś bardzo szczupła i tak podejrzewałam.
Takiej dziewczynie dużo łatwiej kupić suknię marzeń bo właściwie nie masz co maskować.
Poza tym nie odkryję ameryki jak powiem, że za taka figurkę wiele kobiet dałoby się pokroić
-włosy masz piekne, bardzo gęste, piekny kolor aż trudno uwierzyć, że naturalny.
NIC bym z nim nie robiła bo i po co? Masz piekne włosy w pięknym kolorze.
-skóra, może być popostu cienka i płytko unaczyniona i tyle.
Ja nic niezdrowego nie widzę w niej.
Nie lubię bladości ale Ty blada byłaś zawsze na MM i właśnie ciemne włosy, brwi i oprawa oczu robią kontrast z suknią.
-makijażyk Keiry jaki jest w pierwszym poście pasuje do ciebie ale nie na ślub.
Ona ma tam woalkę dlatego jest niby żołta tak pada światło.
To nie jest makijaż na ślub, poza nim ok.
Jeśli chodzi o ślubny to ja widziałabym cię w makiajżyku jaki miała Keira na premierze Pokuty, taki na lata 20-te, ale dużo piekniejszy niz ten.
I suknię ma tam taką empire, też taki fason by pasował tobie ślubnej.
Zgadzam się jak pisała Madie - srebrna byłaby cudowna.
Nie mam tych zdjęć Keiry ale bez problemu znajdziesz.

No i wreszcie - nie masz moim zdaniem przeciętnej urody.
I wiesz o tym tylko teraz coś chyba nie gra(?)
Bo tak piszesz jak nie Ty
Ze wszystkim, absolutnie ze wszystkim, się zgodzę
Znalazłam ten makijaż, o którym pisze nirenanovak , jest świetny, mocny jak na ślub, ale bardzo piękny i elegancki. Trzeba tylko przypilnować by wizażystka dobrze roztarła dymek
A w ogóle to pochwal się suknią, hę? Szczupła sylwetka to zaleta, można wybierać i przebierać w fasonach, nie trzeba za bardzo niczego maskować.

Co do tematu wątku- kim jak kim, ale przeciętną panną młodą to Ty w życiu nie będziesz, choćbyś się i starała Na pewno będzie przepięknie!
PS Kiedy Twój dzień?
Edit: Dodaję dwie opalone pudrem brązującym propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kkknnn.jpg (24,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnn1.jpg (34,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnn2.jpg (31,5 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez Voodia
Czas edycji: 2009-06-18 o 14:53
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:05   #26
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

dla panny młodej
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:13   #27
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Wiesz, są takie blasamy koloryzujące z Venity. Są to balsamy ziołowe które nie pozostawiają trwałych zmian na włosach. KOszt to ok.7 złotych. Bardzo duży wybór odcieni, kilka brązów jest, ja używam czekoladowego. Plusem jest to, że włosy pięknie się błyszczą, ożywiają buzię na prawdę Kolor zmywa się z każdym myciem trochę, aż do naturalnego koloru włosów.
Możesz poeksperymentować. Oczywiście tym na blond sę nie przefarbujesz, ale to dobry sposób na to, by były błyszczące, z jakimś odcieniem, albo żeby naturalny kolor pogłębić, żeby fryzura nie wyglądała smętnie i płasko.
Spróbuj może

załączę zdjęcie mojego koloru. Może się skusisz na małe eksperymenty. Niebieski odcień na włosach na drugim zdjęciu to raczej wina trybu w aparacie na jakim było robione. Nie pamiętam czy to świeżo po farbowaniu ale mniej więcej tak to się prezentuje.
Bardzo naturalnie wygląda

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z każdym słowem Madie mądrze prawi
Madie madra

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczyno, ale Ty siebie nie lubisz
W dodatku zupełnie nie rozumiem czemu, jesteś naprawdę ładna Kolorystyką się nie przejmuj, jest świetna, wiem co mówię, sama mam jasną skórę, ciemne włosy i ciemne oczy, za nic bym tego nie zmieniła ) Szczupłość też jest tylko zaletą, znacznie łatwiej wizualnie dodac sobie tu i ówdzie niż odjąć.

A co do makijażu, mi się nie podoba. Tak jak dziewczyny pisały, wyglada na rozmazany, czyni Cię zmęczoną, smutną. Wyobrazam sobie Ciebie w pięknej sukni, może być empire, bladym różu na policzkach, ciemnych, ale tak delikatnie, cos a'la ciemna mgiełka, nie żadna czarna plama cieniach na oczach i ustach podkreslonych transparentym błyszczykiem. Bosko )
Nie lubię? Nie czemu...lubię, jakbym nie lubiła nie byłoby tu tyle moich wypocin
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:13   #28
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Suknia będzie biała, fason empire, blisko ciała bo w innej wyglądałabym głupio. Pomadka jest nawet nie czerwona tylko taki bardzo ciemny róż. Już chiałam rozjaśnić włosy ale to raziłoby przy oprawie oczu. No i zawsze miałam ciemne, nie chcę farbować bo może sie zniszczą.

-
.
a ja nic nie pisalam o rozjasnianiu wlosow:P pieknee masz wlosy i nic nie rob z nimi
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:14   #29
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Najpiękniesza panna młoda pod słońcem!
Ale kolor cieni wymieniłabym na jakiś perłowy beż
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:21   #30
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
slub sie szykuje????kiedy kiedy???
w takim mejkapie wygladasz ladnie aczkolwiek widzialabym Cie w czyms innym-tutaj wydaja mi sie zbyt mocne oczy-buzke bym ozywila rozswietlaczem i brazerem sama z checia bym Cie pomazala na te uroczystosc-ta sliczna kkknnn

a jest taki system opalania w psikaniu-ale przeciez Ty lubisz bladosc nie???
Szykuje to się od dawnaPołowa sama sierpnia. Suknia będzie taka.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
kkknnn- zawsze miałam wrażenie, że jesteś pewna siebie, zawsze broniłaś swoich makijażowych wzorów kiedy je krytykowałam
Dlatego uważam, że wszystko co dziś piszesz to jest efekt zdenerwowania.
I nic innego. Rozpracuję po kolei:
-piszesz, że jesteś bardzo szczupła i tak podejrzewałam.
Takiej dziewczynie dużo łatwiej kupić suknię marzeń bo właściwie nie masz co maskować.
Poza tym nie odkryję ameryki jak powiem, że za taka figurkę wiele kobiet dałoby się pokroić
-włosy masz piekne, bardzo gęste, piekny kolor aż trudno uwierzyć, że naturalny.
NIC bym z nim nie robiła bo i po co? Masz piekne włosy w pięknym kolorze.
-skóra, może być popostu cienka i płytko unaczyniona i tyle.
Ja nic niezdrowego nie widzę w niej.
Nie lubię bladości ale Ty blada byłaś zawsze na MM i właśnie ciemne włosy, brwi i oprawa oczu robią kontrast z suknią.
-makijażyk Keiry jaki jest w pierwszym poście pasuje do ciebie ale nie na ślub.
Ona ma tam woalkę dlatego jest niby żołta tak pada światło.
To nie jest makijaż na ślub, poza nim ok.
Jeśli chodzi o ślubny to ja widziałabym cię w makiajżyku jaki miała Keira na premierze Pokuty, taki na lata 20-te, ale dużo piekniejszy niz ten.
I suknię ma tam taką empire, też taki fason by pasował tobie ślubnej.
Zgadzam się jak pisała Madie - srebrna byłaby cudowna.
Nie mam tych zdjęć Keiry ale bez problemu znajdziesz.

No i wreszcie - nie masz moim zdaniem przeciętnej urody.
I wiesz o tym tylko teraz coś chyba nie gra(?)
Bo tak piszesz jak nie Ty
Fakt. Keira żółta przez woalkę
Dziękuję za miłe słowa. Tamten makijaż znam, wydaje się bardzo elgancki.
No i blady


---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Ze wszystkim, absolutnie ze wszystkim, się zgodzę
Znalazłam ten makijaż, o którym pisze nirenanovak , jest świetny, mocny jak na ślub, ale bardzo piękny i elegancki. Trzeba tylko przypilnować by wizażystka dobrze roztarła dymek
A w ogóle to pochwal się suknią, hę? Szczupła sylwetka to zaleta, można wybierać i przebierać w fasonach, nie trzeba za bardzo niczego maskować.

Co do tematu wątku- kim jak kim, ale przeciętną panną młodą to Ty w życiu nie będziesz, choćbyś się i starała Na pewno będzie przepięknie!
PS Kiedy Twój dzień?
Edit: Dodaję dwie opalone pudrem brązującym propozycje
Kupiłam z myslą o tym dniu brązer jasny bardzo ale jakoś go się nie naużwałam przez te alergiczne suche placki. Ta propozycja mi się podoba.
Voodia i bardzo dziękuję za miłe słowa. Mój dzień jest 15 sierpnia.


---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
dla panny młodej
To tylko punkt wyjscia dla Waszych cennych rad

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
a ja nic nie pisalam o rozjasnianiu wlosow:P pieknee masz wlosy i nic nie rob z nimi
Candy ja w gonitwie myśli brałam pod uwagę nawet utlenienie ich

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Najpiękniesza panna młoda pod słońcem!
Ale kolor cieni wymieniłabym na jakiś perłowy beż
Moje Kochanie
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.