Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 13:28   #571
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
hm, ale czemu wysnuwasz wnioski że jak toleruje migdał to te też będą ok?
akurat migdał jest dość delikatnym olejem, nawet dla dzieci
Nie napisałam, że ten preparat będzie okej, tylko, że może podjedzie mi tak samo dobrze, jak migdał
Smarowała już buźkę migdałem i olejem sezamowych (oliwka hipp) i nic się nie działo. Więc zakładam, że moja skóra lubi oleje. Czy polubi ten preparat, nie wiem. Ale gdy jak nie spróbuję to nie będę widziała
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 17:50   #572
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

dziewczyny- pytanie moze glupie, ale czy macerat z Mazidel jest w komplecie z zelem HA? bo z ZSK dostalam macerat z zielonej herbaty razem z HA.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 18:06   #573
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziewczyny- pytanie moze glupie, ale czy macerat z Mazidel jest w komplecie z zelem HA? bo z ZSK dostalam macerat z zielonej herbaty razem z HA.
ja kupowałam kiedyś macerat z zielonej z ZSK i nie dostałam ha
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 18:14   #574
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja kupowałam kiedyś macerat z zielonej z ZSK i nie dostałam ha
moze dlatego ze to moje pierwsze zamowienie bylo?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 18:20   #575
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
moze dlatego ze to moje pierwsze zamowienie bylo?
moje też jak zamawiałam ale ja może nie dostałam HA bo sama zamówiłam
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:26   #576
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Kompletuję biochemiczne zamówienie i mam dylemat
Nie wiem jaki kwas hialuronowy zamówić:
- HA żel 1 % czy
- HA małocząsteczkowy+ HA wielkocząsteczkowy w połączeniu 1:1
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:30   #577
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

jestem zła! Złożyłam zamówienie na BU w poniedziałek i od razu zapłaciłam ( mają konto w mBanku, ja tez, więc kasa idzie od razu) Przesyłka nadal nie jest wysłana... Ciekawe czy jutro wreszcie coś ruszy.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 22:30   #578
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
jestem zła! Złożyłam zamówienie na BU w poniedziałek i od razu zapłaciłam ( mają konto w mBanku, ja tez, więc kasa idzie od razu) Przesyłka nadal nie jest wysłana... Ciekawe czy jutro wreszcie coś ruszy.
ja też mam konto w mbanku.
złożyłam zamówienie 16.06, zleciłam przelew 17.06 około godziny 23.00, mam potwierdzenie z BU z 18.06 że kasa jest, więc czekam jutro na wiadomość o wysyłce

napisali u siebie na stronie, że jak pieniążki mają u siebie w czwartek to i w czwartek najpóźniej wysyłają towar.
może nie będą kazali aż tak długo czekać

ps. pierwsze zamówienie było błyskawiczne, to jest drugie
aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 22:36   #579
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
ja też mam konto w mbanku.
złożyłam zamówienie 16.06, zleciłam przelew 17.06 około godziny 23.00, mam potwierdzenie z BU z 18.06 że kasa jest, więc czekam jutro na wiadomość o wysyłce

napisali u siebie na stronie, że jak pieniążki mają u siebie w czwartek to i w czwartek najpóźniej wysyłają towar.
może nie będą kazali aż tak długo czekać

ps. pierwsze zamówienie było błyskawiczne, to jest drugie
to już moje drugie i na pierwsze czekałam 2 tygodnie. Ostatnio dziewczyny pisały, że poprawili się z szybkością wysyłek, ale ja chyba mam pecha miałam nadzieję, że będę miała paczkę na weekend, ale teraz zastanawiam się czy na następny dotrze...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 09:12   #580
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny, jakiego kremu używacie. Zakupiłam na BU (narazie) specyfiki do mycia, HA, serum Lemon i nie mam kremu do kompletu. Cera czasem z niespodzianką, skłonna do przebarwień, ale nie tłusta.
aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 10:33   #581
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Nie napisałam, że ten preparat będzie okej, tylko, że może podjedzie mi tak samo dobrze, jak migdał
Smarowała już buźkę migdałem i olejem sezamowych (oliwka hipp) i nic się nie działo. Więc zakładam, że moja skóra lubi oleje. Czy polubi ten preparat, nie wiem. Ale gdy jak nie spróbuję to nie będę widziała
aha, inaczej zrozumiałam

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Kompletuję biochemiczne zamówienie i mam dylemat
Nie wiem jaki kwas hialuronowy zamówić:
- HA żel 1 % czy
- HA małocząsteczkowy+ HA wielkocząsteczkowy w połączeniu 1:1
wielkocząsteczkowy tworzy okluzyjna warstewkę a małocząsteczkowy ułatwia przenikanie wgłąb

ja rozwiązałam ten dylemat stosując wielko- na dzień a mieszankę zamówiłam sobie w Naturails z zamiarem stosowania na noc z peptydami
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 15:20   #582
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

W takim razie wezmę i ten i ten. Na dzień będę stosowała wielkocząsteczkowy, a na noc wielko i małocząsteczkowy z olejami
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 16:47   #583
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja wreszcie zrobilam zamowienia biochemiczne, mimo ze mialam jeszcze z tym poczekac ale zel myjacy drogeryjny mi sie wreszcie konczy wiec z przyjemnoscia zakupilam ten z BU. do tego dwie buteleczki jeszcze na hydrolaty bo bardzo spodobalo mi sie psikanie, no i serum lemon na zapas coby pozniej przypadkiem nie zrobic znowu wiekszego zamowienia (a pretesktem byloby serum oczywiscie)
no i mazidla jakos oblukalam porzadniej i troche nawybieralam. w obu sklepach troche poszlo, w mazidlach wiecej bo pokorzystalam ze maja tyle fajnych rzeczy
zamowienia skladalam wczoraj w nocy ale meile mialam rano wiec dopiero dzis oplacilam. mam nadzieje ze szybciutko podochodza do mnie paczuchy
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 17:46   #584
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja wreszcie zrobilam zamowienia biochemiczne, mimo ze mialam jeszcze z tym poczekac ale zel myjacy drogeryjny mi sie wreszcie konczy wiec z przyjemnoscia zakupilam ten z BU. do tego dwie buteleczki jeszcze na hydrolaty bo bardzo spodobalo mi sie psikanie, no i serum lemon na zapas coby pozniej przypadkiem nie zrobic znowu wiekszego zamowienia (a pretesktem byloby serum oczywiscie)
no i mazidla jakos oblukalam porzadniej i troche nawybieralam. w obu sklepach troche poszlo, w mazidlach wiecej bo pokorzystalam ze maja tyle fajnych rzeczy
zamowienia skladalam wczoraj w nocy ale meile mialam rano wiec dopiero dzis oplacilam. mam nadzieje ze szybciutko podochodza do mnie paczuchy
no i z odwyku nici
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 18:08   #585
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
no i z odwyku nici
ciiii bo sie wyda jednak na odwyku ciezko wytrzymac. bo to kit edm wycofuje, to promocja w egm, na szczescie na cs nie bylo ciekawej to sobie nic nie wzielam. no ale baza joko kupiona, tusze bell tez, BU i Mazidla. ale na jakis czas bedzie spokoj, a mineralowych zakupow tez na razie nie bedzie (raczej..) bo na nic chwilowo nie choruje i kasy tez na to nie bedzie. chce troszke odlozyc teraz.

wzielam hydrolat oczarowy i migdalowy ( tez z mysla o wlosach) i macerat brzozowy, spiruline, mocznik, jedwab hydrolizowany, nmf, olej kokosowy, i ekstrakt z ananasa.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 18:47   #586
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja wreszcie zrobilam zamowienia biochemiczne, mimo ze mialam jeszcze z tym poczekac ale zel myjacy drogeryjny mi sie wreszcie konczy wiec z przyjemnoscia zakupilam ten z BU. do tego dwie buteleczki jeszcze na hydrolaty bo bardzo spodobalo mi sie psikanie, no i serum lemon na zapas coby pozniej przypadkiem nie zrobic znowu wiekszego zamowienia (a pretesktem byloby serum oczywiscie)
no i mazidla jakos oblukalam porzadniej i troche nawybieralam. w obu sklepach troche poszlo, w mazidlach wiecej bo pokorzystalam ze maja tyle fajnych rzeczy
zamowienia skladalam wczoraj w nocy ale meile mialam rano wiec dopiero dzis oplacilam. mam nadzieje ze szybciutko podochodza do mnie paczuchy
Ja tez wczoraj zamawialam na BU. Niby skromnie, ale kwota juz nie taka skromna Wprowadzili w koncu duze pojemnosci hydrolatow wiec oczarowy polecial od razu do koszyka. Wzielam jeszcze tonik PHA, olej z kocanki(mam nadzieje, ze bedzie dzialal jak oslawiony hydrolat ) oraz 2 pudeleczka do pudru sypkiego

Kiedy wycofuja kit edm?
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 18:59   #587
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Ja tez wczoraj zamawialam na BU. Niby skromnie, ale kwota juz nie taka skromna Wprowadzili w koncu duze pojemnosci hydrolatow wiec oczarowy polecial od razu do koszyka. Wzielam jeszcze tonik PHA, olej z kocanki(mam nadzieje, ze bedzie dzialal jak oslawiony hydrolat ) oraz 2 pudeleczka do pudru sypkiego

Kiedy wycofuja kit edm?
2 lipca
ta biochemia to srasznie wciaga, bo o ile o mineralach moge powiedziec ze mam ogolnie komplet (bo primery i korektory i podklady i roze sa, choc oczywiscie zawsze mozna znalezc cos co sie koniecznie chce miec) to z biochemii ciagle bym cos dobierala. ale trzeba ograniczac zakupy bo po pierwsze skad wziac na to pieniadze, a po drugie gdzie to upchnac?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 19:09   #588
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
2 lipca
ta biochemia to srasznie wciaga, bo o ile o mineralach moge powiedziec ze mam ogolnie komplet (bo primery i korektory i podklady i roze sa, choc oczywiscie zawsze mozna znalezc cos co sie koniecznie chce miec) to z biochemii ciagle bym cos dobierala. ale trzeba ograniczac zakupy bo po pierwsze skad wziac na to pieniadze, a po drugie gdzie to upchnac?
Wiesz, miejsce zawsze sie znajdzie, gorzej z pieniedzmi
Obym znowu na przesylke z BU nie czekala 2 tyg.
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 19:15   #589
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Wiesz, miejsce zawsze sie znajdzie, gorzej z pieniedzmi
Obym znowu na przesylke z BU nie czekala 2 tyg.
ja tez mam nadzieje ze nie bede dlugo czekac... juz chce hydrolaty i kokoska
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 19:19   #590
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja tez mam nadzieje ze nie bede dlugo czekac... juz chce hydrolaty i kokoska
A ja chce tonik PHA, zeby zrobil porzadek z moja buzia Kwasow juz raczej nie wypada uzywac, a moja twarz wola o pomoc(ostatnio przechodzilam mnostwo stresow i niedosypialam).
Czekam rowniez na psia kupke od cioci(a wlasciwie powinno sie napisac siostry ) pastareczki
Mam nadzieje ze ze w takim duecie pokonam wszystki potworki na twarzy
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 19:45   #591
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
A ja chce tonik PHA, zeby zrobil porzadek z moja buzia Kwasow juz raczej nie wypada uzywac, a moja twarz wola o pomoc(ostatnio przechodzilam mnostwo stresow i niedosypialam).
Czekam rowniez na psia kupke od cioci(a wlasciwie powinno sie napisac siostry ) pastareczki
Mam nadzieje ze ze w takim duecie pokonam wszystki potworki na twarzy
no mam nadzieje, ze bedzie tak jak chcesz mnie kokos strasznie kusi od jakiegos czasu. zapach uwielbiam a i koncowki wlosow przyda sie troche odzywic a i jako balsamik mam zamiar sprobowac stosowac.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:01   #592
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
no mam nadzieje, ze bedzie tak jak chcesz mnie kokos strasznie kusi od jakiegos czasu. zapach uwielbiam a i koncowki wlosow przyda sie troche odzywic a i jako balsamik mam zamiar sprobowac stosowac.
O apropo kokosu to poprosilam o darmowa probke Prosilam tylko o to, wiec mam nadzieje, ze dolacza.
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:03   #593
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
O apropo kokosu to poprosilam o darmowa probke Prosilam tylko o to, wiec mam nadzieje, ze dolacza.
nie chce cie smucic ale ja ostatnio tez prosilam o jedna probke w BU- tamanu, i figa z makiem.
za to teraz w Mazidlach o kilka probek poprosilam, moze cos dorzuca.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:07   #594
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
nie chce cie smucic ale ja ostatnio tez prosilam o jedna probke w BU- tamanu, i figa z makiem.
za to teraz w Mazidlach o kilka probek poprosilam, moze cos dorzuca.
To prawda w mazidlach dorzucaja wszystko, o co sie poprosi(oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku )
Z probkowych mazidel mam spiruline, bromelaine(ktora starczy na wiele peelingow ) oraz d-pantenol.
Wplacalam dzis do poludnia i mam juz potwierdzenie wplaty
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:17   #595
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
To prawda w mazidlach dorzucaja wszystko, o co sie poprosi(oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku )
Z probkowych mazidel mam spiruline, bromelaine(ktora starczy na wiele peelingow ) oraz d-pantenol.
Wplacalam dzis do poludnia i mam juz potwierdzenie wplaty
wlasnie, zapomnialam o d-pantenolu... moze kiedys
ja wplacalam kolo poludnia tez ale potwierdzenia nie mam jeszcze- inny bank
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:26   #596
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Proście a otrzymacie-przynajmniej w Mazidłach i EcoSpa-dostałam wszystkie próbki jakie chciałam, w NP też nie skąpią, chyba,że nie mają (odpisali,że nie mają i zaproponowali inny wybór, i jeszcze dorzucili od siebie, fajnie).Ostatnio używałam na mordkę masło shea nierafinowane i jestem bardzo zadowolona-świetnie nawilża,odżywia skórę, łagodzi podrażnienia-wszystko się dużo szybciej goi (np. syfki, pęknięte usta, obtarty przy alergii nos)! A ręce stają się jedwabiście gładkie, koniecznie zamówię następnym razem.Łatwo się smaruje i szybko wchłania, wydajne,wcale nie jest bardzo tłuste, troszkę się lepi, zapach taki lekko czekoladowy z nutką dymu?Na razie mnie nie zapchało. A olej kokosowy ma cuudny zapach i świetny jako balsam do ciała, aż ślinka leci.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:31   #597
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Proście a otrzymacie-przynajmniej w Mazidłach i EcoSpa-dostałam wszystkie próbki jakie chciałam, w NP też nie skąpią, chyba,że nie mają (odpisali,że nie mają i zaproponowali inny wybór, i jeszcze dorzucili od siebie, fajnie).Ostatnio używałam na mordkę masło shea nierafinowane i jestem bardzo zadowolona-świetnie nawilża,odżywia skórę, łagodzi podrażnienia-wszystko się dużo szybciej goi (np. syfki, pęknięte usta, obtarty przy alergii nos)! A ręce stają się jedwabiście gładkie, koniecznie zamówię następnym razem.Łatwo się smaruje i szybko wchłania, wydajne,wcale nie jest bardzo tłuste, troszkę się lepi, zapach taki lekko czekoladowy z nutką dymu?Na razie mnie nie zapchało. A olej kokosowy ma cuudny zapach i świetny jako balsam do ciała, aż ślinka leci.
No i o to chodzi! Od razu widać, ze próbki działają. Jak firma nie ma tych próbek o które się prosi, to powinna chociaż przysyłać to z czego jest dumna i chce zareklamować. Szkoda że BU ma inną politykę Jak pisałam wcześniej moje przesyłki z BU szły bardzo szybko, a z mazideł sie grzebali strasznie, ale następne zamówienie właśnie w mazidłach szykuję i to głównie ze względu na próbki. Lista zamówieniowa już dość długa
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:39   #598
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Proście a otrzymacie-przynajmniej w Mazidłach i EcoSpa-dostałam wszystkie próbki jakie chciałam, w NP też nie skąpią, chyba,że nie mają (odpisali,że nie mają i zaproponowali inny wybór, i jeszcze dorzucili od siebie, fajnie).Ostatnio używałam na mordkę masło shea nierafinowane i jestem bardzo zadowolona-świetnie nawilża,odżywia skórę, łagodzi podrażnienia-wszystko się dużo szybciej goi (np. syfki, pęknięte usta, obtarty przy alergii nos)! A ręce stają się jedwabiście gładkie, koniecznie zamówię następnym razem.Łatwo się smaruje i szybko wchłania, wydajne,wcale nie jest bardzo tłuste, troszkę się lepi, zapach taki lekko czekoladowy z nutką dymu?Na razie mnie nie zapchało. A olej kokosowy ma cuudny zapach i świetny jako balsam do ciała, aż ślinka leci.
Ja masełko shea używam na co dzień do ust i rąk (czasem na noc pod oczy). Na całą buzię nie mogę, bo mnie zapycha...
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:40   #599
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

trzeba przyznac, ze bardzo ladnie sie zachwali proponujac cos w zamian.
mi rowniez podoba sie polityka np Mazidel. probki do zamowienia bardzo zachecaja do zakupow. i nie chodzi o to ze sie cos za darmo dostaje, ale ze mozna wyprobowac cos nowego, innego i byc moze wrocic po wieksza pojemnosc. a i prezencik mily
szkoda ze te sklepy sie tak uzupelniaja. lubie kilka rzeczy z BU ( zel HA ich mi jakos przypasowal, serum lemon, olej z pestek czeresni fajnie nawilza skore dookola oczu, no i hydrolat z kocanki) ale np hydroalty to sie bardziej oplaca z Mazidel brac. maja ciekawsze pojemnosci.
i juz chcialam narzekac ze nie wzielam masla shea (a chcialam) ale skoro pochwalilas kokosa to mi ulzylo
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:55   #600
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny , czy znacie jakiś fajny peeling do twarzy?Ostatnio mam problem z tym kosmetykiem, z bromelainą BU mi nie pasuje
Może znacie jakiś przepis....
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.