Co kupujecie u Thanatosa? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 08:57   #511
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Szkoda ,że Thanatos nie udziela się na forum...
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:40   #512
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez kizia mizia Pokaż wiadomość
Szkoda ,że Thanatos nie udziela się na forum...
A odpowiada na maile lub wiadomości na gg? Nie chcę biednego człowieka gnębić telefonicznie bez wyraźnej potrzeby, a mam masę pytań dotyczących sklepu i asortymentu.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 19:50   #513
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez cat. Pokaż wiadomość
A odpowiada na maile lub wiadomości na gg? Nie chcę biednego człowieka gnębić telefonicznie bez wyraźnej potrzeby, a mam masę pytań dotyczących sklepu i asortymentu.
Z tym to różnie podobno bywa. Nieraz odpowiada nieraz nie. Ja nigdy do niego nie pisałam, ale jakby co to uwagi przy zamówieniu czyta jakbyś chciała coś przetestować .
Spróbuj najpierw napisać, jak nie będzie odpowiadać to najwyżej zadzwonisz.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 19:55   #514
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

na maile czasami nie (gdy ja się dobijałam miał wirusa) ale na gg zawsze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 21:41   #515
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
na maile czasami nie (gdy ja się dobijałam miał wirusa) ale na gg zawsze
Napisałam na gg, ale niestety nie odpisał. Zależy mi potwornie na tej adenozynie i piperynie, więc póki co wstrzymuję się z zamówieniem. Rozumiem doskonale, że ma dużo na głowie w związku z prowadzoną działalnością... Nie chcę być nachalna. Poczekam kilka dni i wystosuję maila, potem znowu poczekam i ewentualnie zadzwonię.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 12:38   #516
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Nie chcę Cię martwić, ale kontakt niczego nie gwarantuje. Piperyna miała być na początku kwietnia, pisałam też kiedyś w sprawie ceramidów i miały być w czerwcu zeszłego roku, a do dziś się nie pojawiły.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 17:51   #517
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Ja 01. zrobilam zamowienie, a dzis 03. dostalam maila ze jest zrealizowane, kontakt przez maila dobry (ale na pytanie z formularza ze strony brak odpowiedzi- zapewne problemy techniczne)
Calkiem zacnie to poszlo, to moje pierwsze zamowienie wiec decydujace o tym czy beda dalsze hehe
Czekam na paczke i licze ze bedzie ok

Edytowane przez Bezcielesna
Czas edycji: 2009-06-03 o 22:18
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 20:13   #518
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

To Ci zazdroszczę, bo ja złożyłam zamówienie 13 maja i do tej pory nie dostałam paczki (nie została wysłana) a odzew na moje maile jest zerowy Czy ten numer gg jest jakoś ogólnie dostępny (na stronie nie widzialam)?? Nie wiem kompletnie co mam robić. Myslałam, ze Tanatos chory czy coś w tym stylu, ale widać inne zamówienia realizuje a na maile ( i te normalne i te z formularza ze strony) nie odpowiada.
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 11:37   #519
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Dostałam odpowiedź na gg, adenozyna jest już dostępna.

Smerfny_Paczus,
numer gg znalazłam na wizażowym profilu Thanatosa.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 16:38   #520
funky_girl
Raczkowanie
 
Avatar funky_girl
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 213
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

ja złzyłam zamowienie ok.06 maja, zero odzewu, potem próbowąłam się 2 razy na maila skonaktowac, 2 x na gg, za 3 razem na gg mi sie udało, przepraszał że się zapomniał, obiecał wysłać na sówj koszt....no ale na tym sięskończyło.
To aj nie wiem - myślę, ze jest nieźle zakręcony i ma bałagan
Liczę także na adenozynę i ni wiem czy mam ga dalej "molesotwać" czy odpuścić.....
__________________
wyleczona

www.missaliciakeys.net
funky_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 17:35   #521
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

funky_girl,
odezwał się na gg, adenozyna jest już dostępna. Mam nadzieję, że nie będę tak długo czekać na paczkę...
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 19:30   #522
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Moja radość była przed wczesna, bo teoretycznie paczka szybko wysłana tylko coś dojść nie może
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 19:42   #523
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Bezcielesna,
czy jesteś pewna, że paczka została już wysłana?

Piątego czerwca wpłaciłam pieniądze na poczcie (cholera, mogłam zrobić przelew, byłoby szybciej...). Wpłata miała dotrzeć najpóźniej we wtorek. To jest moje pierwsze zamówienie u Thanatosa, czy dostanę maila, informującego o dotarciu środków pieniężnych na konto?
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 19:58   #524
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Witam
ja też po raz pierwszy złożyłam zamówienie 3.06 i od tej pory echo
Tylko że ja wybrałam opcję za pobraniem w razie gdyby Panu się zapomniało o mojej przesyłce co się chyba nierzadko zdarza.

Poczekam jeszcze trochę cierpliwie i najwyżej zacznę molestowanie przesyłkowe
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 14:41   #525
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Ha mam już paczkę w łapkach, poplątana niestety, zamiast protein jedwabiu i mleka - 2x proteiny mleka, ale na szczęście nie stanowi to dla mnie problemu.
dużym zaskoczeniem jest dla mnie pełnowymiarowe opakowanie mleczka pszczelego i ekstraktu z ruszczyka jako gratis.

Mogę ruszczyk dodać do balsamu do ciała? jak najlepiej spożytkować mleczko pszczele? nie mam koncepcji..
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 17:17   #526
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Bezcielesna,
a dostałaś jakiegoś maila informującego, że paczka została wysłana? Bo np na mazidłach albo BU wysyłają maila o potwierdzeniu wpłaty, zrealizowaniu zamówienia itd. Nie wiem czy czekać, czy dzwonić.

Co do Twoich gratisów... Ja bym wrzuciła do małej ilości balsamu i sprawdziła jak podziała.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 10:21   #527
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

w kwietniu miałay wrócić mleczka...jest już czerwiec i nic...
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:53   #528
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Piątego czerwca wpłaciłam pieniądze i do tej pory przesyłki na oczy nie widziałam. Nie wiem gdzie mam zrobić dym, na poczcie czy u Thanatosa?
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:09   #529
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

A dostałaś informację o wysłaniu paczki?? Ja swoje zamówienie składałam 13 maja, tez nie miałam żadnej informacji o wysłaniu paczki, pisałam do Thanatosa maile, które zostawały bez odpowiedzi. Po miesiącu się odezwał, przeprosił i napisał, że zamówienie nie może być zrealizowane bo czegoś brakuje i wysłał mi pieniadze. Od tej pory minęły 2 tygodnie i pieniędzy nie dostałam na moje maile czy pieniądze zostały napewno wysłane nie ma żadnej odpowiedzi. Mówiąc szczerze jestem już zmęczona całą tą sytuacją...
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 17:06   #530
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Red face Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Ja już pasuje........ wcześniej na 4 zamówienia 2 "były zaginione lub nie wysłane" i teraz aby nie martwić się o przelaną kasę--10 .06 złożyłam zamówinienie za "pobraniem"...... i co .....znów nic nie dostałam.....mało tego od tygodnia wykonałam kilka telefonów i żadnego Thanatos nie odebrał.....

Szkoda, że nie zamówiałam tej kofeiny na ZSK----pewnie już dawno bym ją miała i "wcierała" w Siebie......... ech....szkoda, że szanuję się klientów.!
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 20:53   #531
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

A dostałaś zwrot kasy za te niezrealizowane zamówienia?? Bo ja dalej nie i zastanawiam się czy tego gdzieś nie zgłosić, bo już nie wiem jak mam odzyskać swoje pieniądze, a nie mam zamiaru tego tak zostawić, bo z tego co widzę to dość nagminna praktyka.
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:29   #532
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Tak za tamte "zaginione" spokojnie dostałam zwrot na konto po telefonicznej rozmowie..........
teraz zamawiam za pobraniem, więc problemu niby nie ma..... tylko tak jakoś przykro

No i teraz telefonów nie odbiera


Cytat:
Napisane przez Smerfny_Paczus Pokaż wiadomość
A dostałaś zwrot kasy za te niezrealizowane zamówienia?? Bo ja dalej nie i zastanawiam się czy tego gdzieś nie zgłosić, bo już nie wiem jak mam odzyskać swoje pieniądze, a nie mam zamiaru tego tak zostawić, bo z tego co widzę to dość nagminna praktyka.
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:40   #533
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Wiecie co , powiem tak... thanatos jest bardzo uczciwym człowiekiem, tylko ,ze on nie przykłada się do prowadzenia tego sklepu...jak wchodze na strone to asortyment się nie zmienia, jest ciężko o kontakt z nim, nie udziela się na forum...taki sklep widmo

Kiedyś powiedziałam ,że wydaje mi się ,ze on prowadzi ten sklep tak bardziej hobbystycznie i takie wrażenie mam do dzisiaj.Jak tak dajej pójdzie to straci klientów i bedzie po sklepie, a szkoda bo ma świetną ofertę . Ja lubie thanatosa i mam dobrą opinie o nim i jego sklepie ,ale chyba ostatnio sobie odpuśćił
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:47   #534
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Ja też lubię sklep i asortyment i dlatego skusiałam się na kolejne zamówienie i absolutnie nie uważam ,że prowadzący jest nieuczciwy czy cuś ...... bo wcześniej zawsze udawało Mi się "wyjaśnić sprawy braku zamówionych produktów".
A teraz nie......... nie wiem czemu?
Szkoda........
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:54   #535
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Ja też nie chcę nikogo o nic oskarżać, ale fakty są faktami. Po miesiącu od zamówienia ( i moich licznych mailach i wiadomościach na gg) dostałam maila, że zamówienie nie będzie zrealizowane i że pieniądze zostały mi zwrócone. Dziś mijają 3 tygodnie od tego maila i pieniądze nie doszły a na maile moje w tej sprawie czy na pewno zostały wysłane (bo nie wiem czy to wina poczty, czy po prostu nie wysłał mi tej kasy) nie ma żadnej odpowiedzi. Napisanie maila zajmuje 3 minuty, wiec ciężko jest mi uwierzyć, ze to kwestia braku czasu. Poza tym, nie zbyt rozumiem jak można prowadzić sklep hobbistycznie i się do tego nie przykładać, bo ludzie (np. ja) wpłacają pieniądze, czekają na zamówienie i potem nie ma ani zamówienia ani pieniędzy zwróconych, za to tylko stres jest. Ja czuję się bardzo nieprzyjemnie w tej sytuacji, jakbym ja próbowała coś od niego wyłudzić. Mam nadzieję, ze jest jakieś wytłumaczenie dla takiego olewania klientów i nie wynika to z jego złej woli ani chęci oszukania, ale na razie po prostu nie rozumiem jakie mogą być przyczyny takiego zachowania.
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 16:58   #536
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Dostałam przesyłkę wysłaną o7.o7 czyli prawie miesiąc po złożonym zamówieniu.......i dzień po wpisie w ten wątek----może to przypadek
jak zawsze gratisy (2).....ale niesmak pozostał, zero jakiś wyjaśniej czy coś.......
Może u innych też się ruszy z ich zamówieniami.???

Smerfny_Paczus a czemu dostałaś info. ,że zamówionych produktów nie otrzymasz?
przecież sklep dalej działa, pełen asortyment ma...... a pozatym człowiek zamawia/kupuje coś bo to potrzebuje a nie zamawia hobbystycznie aby czekać, denerwować się, pisać e-maile i w końcu otrzymać zwrot gotówki......prawda?

A może to taka "przymusowa" terapia odywkowo--zakupowa
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 18:47   #537
cat.
Rozeznanie
 
Avatar cat.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: polskie góry/Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Jakiś czas temu złożyłam zamówienie u Thanatosa, wpłaciłam pieniądze i czekałam... W końcu zaczęłam się pieklić, pisać, dzwonić, pan Marcin zapewniał, że paczka została wysłana. Poprosiłam u numer nadania i poszłam z nim na pocztę, tam zasugerowano mi rozwiązanie sprawy na własną rękę czyli kontakt ze sprzedawcą. Być może pomylił adres. Chciałam zadzwonić i zażądać skanu nadania paczki, jednak nie odbierał telefonów. Kiedy się dodzwoniłam, zapewnił mnie, że wysłał paczkę po raz drugi, że dane na poprzedniej się zgadzały, widocznie zaginęła z winy Poczty Polskiej.
Na drugi dzień dostałam przesyłkę, wszystko się zgadzało, ponadto dostałam próbki i gratisy.
W międzyczasie wystosowałam maila do Poczty Polskiej, podałam numer nadania i poprosiłam o pomoc. Przeoczyłam odpowiedź, wczoraj ją zauważyłam. Okazało się, że paczka o tym numerze nadania, owszem, została wysłana, jednak nie do mojej miejscowości. Podejrzewam, że pierwsza paczka nie została wysłana. Nie byłoby problemu, gdyby sprzedawca poinformował mnie, że z jakichś tam przyczyn nie może w tej chwili zrealizować zamówienia i że zrobi to za miesiąc, a nie wciskał mi lewy numer nadania, zrozumiałabym.

Nie uważam pana Marcina za nieuczciwego człowieka, jednak sposób w jaki prowadzi sklep jest karygodny. Nie ma czegoś takiego jak hobbystyczna działalność gospodarcza.
__________________
KOT NIEZALEŻNY
stwór samolubny, egoistyczny i roszczeniowy.

Kot jest zaopatrzony w certyfikat, którego posiadanie, w przypadku kota, zupełnie niczego nie gwarantuje.


...a tak właściwie, to po co Państwu kot?

Edytowane przez cat.
Czas edycji: 2009-07-08 o 18:50 Powód: literówka
cat. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 08:27   #538
Pfifferling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Faktycznie jest to ekstremalnie niepoważne , łatwiej znieść informację o koniecznośi nawet dłuzszego oczekiwania niż trwać w totalnej niewiedzy . Brak kontaktu w przypadku takiego przedsięwzięcia jak sklep to też nieuczciwość
Ja zapłaciłam pod koniec maja i pomimo prób kontaktu nic się nie dzieje.
Czy on nie zdaje sobie sprawy , że ktoś zgłosi sprawę nadużycia finansowego ? To niezbyt miłe , nawet jak dla niego to o robi , to hobby
Pfifferling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 12:23   #539
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Smerfny_Paczus a czemu dostałaś info. ,że zamówionych produktów nie otrzymasz?
przecież sklep dalej działa, pełen asortyment ma...... a pozatym człowiek zamawia/kupuje coś bo to potrzebuje a nie zamawia hobbystycznie aby czekać, denerwować się, pisać e-maile i w końcu otrzymać zwrot gotówki......prawda?

A może to taka "przymusowa" terapia odywkowo--zakupowa
Ana761, ja dostałam wiadomość (po miesiacu!), ze zamówienie nie będzie zrealizowane, bo nie ma cytryńca który zamawiałam. Zamawiałam co prawda tez inne rzeczy, wiec tak naprawde mogłabym dostac te inne które zamawiałam i zwrot kasy za tego cytrynca. Tak chyba byłoby najbardziej profesjonalnie. Za to Thanatos napisał mi, ze zwrócił mi pieniadze za całe zamówienie. No i jakos dziwnym trafem już miesiac idą i dalej ich nie ma.
W wtorek wyjezdzałam poza Warszawe i napisałam do niego w pon. , ze prosze o kontakt i wysłanie pieniedzy do konca tygodnia. Wracam dziś, byłam pewna, ze w koncu coś odpisał (zaraz będę 2 miesiace!!!!), no i oczywiscie zero odpowiedzi.
Juz po prostu ręce mi padają i nie wiem co mam zrobić, niby mogłabym to olać, ale nie chcę bo uwazam, ze takie podejscie jest bardzo nie w porzadku, hobbistycznie to może sobie znaczki zbierac a nie prowadzic działanosc gospodarczą. Moim zdaniem hobby się kończy gdy sprawa zaczyna dotyczyć innych ludzi ( i ich pieniędzy).
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:48   #540
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Co kupujecie u Thanatosa?

Co do tego "hobby " to ja tylko napisałam ,że mam takie wrażenie ( trochę żartobliwie) nie wiem dlaczego tak sie czepiłyscie tego stwierdzenia...przecież nikt nie powiedział ,ze tak naprawde jest...

Edytowane przez kizia mizia
Czas edycji: 2009-07-10 o 13:49
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.