BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 22:42   #3781
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Na razie BB które do tej pory testowałam,były dla mnie za jasne (elemong i Gingko 01) i tak się waham czy zamawiać lioele..
Jestem na poziomie bourjois healthy mix 52 i w żółci wyglądam zdrowo,jednak boję się żeby lioele nie był za jasny.
Jak myślicie,brać?
Macie jakieś doświadczenia porównawcze do ich odcieni?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 22:46   #3782
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Na razie BB które do tej pory testowałam,były dla mnie za jasne (elemong i Gingko 01) i tak się waham czy zamawiać lioele..
Jestem na poziomie bourjois healthy mix 52 i w żółci wyglądam zdrowo,jednak boję się żeby lioele nie był za jasny.
Jak myślicie,brać?
Macie jakieś doświadczenia porównawcze do ich odcieni?
Lioele sporo ciemniejszy od Elemonga, który jest naprawdę jaśniutki.
Może w takim razie Missha #21?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 23:23   #3783
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Na razie BB które do tej pory testowałam,były dla mnie za jasne (elemong i Gingko 01) i tak się waham czy zamawiać lioele..
Jestem na poziomie bourjois healthy mix 52 i w żółci wyglądam zdrowo,jednak boję się żeby lioele nie był za jasny.
Jak myślicie,brać?
Macie jakieś doświadczenia porównawcze do ich odcieni?
Ja 'jestem' 52-51 tego Bourjois i Lioele Triple jest w sam raz Missha 21 za ciemna i zbyt różowa.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 00:36   #3784
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Lioele sporo ciemniejszy od Elemonga, który jest naprawdę jaśniutki.
Może w takim razie Missha #21?
Nie,nie
Chodzi o to ze jestem zdecydowana że chcę właśnie lioele,tylko tak dumam czy mi odcień przypasuje,żeby nie był za jasny jak w ostatnich testowanych bb

---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24864058]Ja 'jestem' 52-51 tego Bourjois i Lioele Triple jest w sam raz Missha 21 za ciemna i zbyt różowa.[/QUOTE]

Ja chcę wziąć lioele BTS,jest podobno lżejszy.
A wybór padł właśnie teraz na lioele ze względu na żółć,dobre krycie i że nie jest aż taki jasny.
Bynajmniej z tych informacji które udało mi sie tu pozbierać
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-02-05 o 00:32
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 09:56   #3785
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
A który z tych dwóch Cię zapycha? Bo jeśli Gold to podejrzewam że to może być palmitynian izopropylu, w Lioele go nie ma.
Dzięki, właśnie Gold mnie zapchał - ale dam mu jeszcze szansę

Cytat:
Napisane przez mela250 Pokaż wiadomość
a czy któraś z was testowała Elemong? bo ja właśnie zagaduje do dziewczyn żeby mi któraś zamówiła
Ja osobiście bardzo lubię Elemonga

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Na razie BB które do tej pory testowałam,były dla mnie za jasne (elemong i Gingko 01) i tak się waham czy zamawiać lioele..
Jestem na poziomie bourjois healthy mix 52 i w żółci wyglądam zdrowo,jednak boję się żeby lioele nie był za jasny.
Jak myślicie,brać?
Macie jakieś doświadczenia porównawcze do ich odcieni?
Lioele jest ciemniejszy niż Elemong. Lioele powinno Ci przypasować, dla mnie jednak zaciemny jest, ale i tak go używam i lubię
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 12:47   #3786
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------



Ja chcę wziąć lioele BTS,jest podobno lżejszy.
A wybór padł właśnie teraz na lioele ze względu na żółć,dobre krycie i że nie jest aż taki jasny.
Bynajmniej z tych informacji które udało mi sie tu pozbierać
zobacz na swatche (link w 1 poscie), ostatnio nawet wkleilam zdjecie gdzie jest elemong obok lioele na moje oko będzie dobry, ale wiadomo, trzeba probowac...
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:08   #3787
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Nie,nie
Chodzi o to ze jestem zdecydowana że chcę właśnie lioele,tylko tak dumam czy mi odcień przypasuje,żeby nie był za jasny jak w ostatnich testowanych bb
Kachnaaaa, zerknij do swatchowego ja robiłam zdjęcie z elemongiem i lioele, wydaje mi się że tam wrzucałam, a jak nie to tutaj w wątku na pewno jest (wiesz jak włączyć spis wszystkich zdjęć? elemong + lioele mają tytuł).

Może coś Ci to pomoże w podjęciu decyzji
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 14:08   #3788
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
zobacz na swatche (link w 1 poscie), ostatnio nawet wkleilam zdjecie gdzie jest elemong obok lioele na moje oko będzie dobry, ale wiadomo, trzeba probowac...
Faktycznie,już widzę
Chyba zaryzykuję

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Kachnaaaa, zerknij do swatchowego ja robiłam zdjęcie z elemongiem i lioele, wydaje mi się że tam wrzucałam, a jak nie to tutaj w wątku na pewno jest (wiesz jak włączyć spis wszystkich zdjęć? elemong + lioele mają tytuł).

Może coś Ci to pomoże w podjęciu decyzji
Dzięki
Teraz tylko muszę czekać aż paypal mi się załaduje i kliknę go
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:10   #3789
Miminka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 25
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

A ja z trochę z innej beczki Zachęcona tym wątkiem postanowilam zamówić sobie bb cream w sklepie Pikmelon. Poradzono mi tutaj Skin 79 Orient... Zamowilam go 27 listooada i do dzisiaj go nie mam! Zrobilam od razu , tego 27, przelew do sklepu.
Po miesiącu napisalam do sklepu co z moim zamowieniem. Pani z Pikmelon odpisala mi ze ,ze go wysłala ale z powodu świąt widocznie sie zawieruszyl, po jakims czasie , kiedy kremu nie bylo nadal napisala ,że miala probemy rodzinne i cięzko bylo go wysłać ,ale że zaraz wysyła , a wczoraj napisala ,że kremy utknęły gdzieś z powodu cła ( czyli nie wysłała).
Nie wiem czy mam pecha , czy sklep Pikmelon jest niewiarygodny.
Zmienilam wczoraj zamowienie na inny krem ktory jest w ofercie sklepu w promocji D. Jart. Ma byc wysłany w przyszlym tygodniu.
Zalezy mi bardzo na bb creamie i dlatego nie zazadalam na razie zwrotu pieniędzy . Nie wiem czy dobrze zrobilam.
Gdzie jeszcze moglabym zamowic te kremy w Polsce?
Miminka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:25   #3790
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Kachnaaaa a można wiedzieć u kogo będziesz zamawiać, bo też chce kupić. Będziesz brała 30 czy 50 ml. Podpytuję, bo będą to moje pierwsze zakupy na e-bayu
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:42   #3791
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Miminka73 Pokaż wiadomość
A ja z trochę z innej beczki Zachęcona tym wątkiem postanowilam zamówić sobie bb cream w sklepie Pikmelon. Poradzono mi tutaj Skin 79 Orient... Zamowilam go 27 listooada i do dzisiaj go nie mam! Zrobilam od razu , tego 27, przelew do sklepu.
Po miesiącu napisalam do sklepu co z moim zamowieniem. Pani z Pikmelon odpisala mi ze ,ze go wysłala ale z powodu świąt widocznie sie zawieruszyl, po jakims czasie , kiedy kremu nie bylo nadal napisala ,że miala probemy rodzinne i cięzko bylo go wysłać ,ale że zaraz wysyła , a wczoraj napisala ,że kremy utknęły gdzieś z powodu cła ( czyli nie wysłała).
Nie wiem czy mam pecha , czy sklep Pikmelon jest niewiarygodny.
Zmienilam wczoraj zamowienie na inny krem ktory jest w ofercie sklepu w promocji D. Jart. Ma byc wysłany w przyszlym tygodniu.
Zalezy mi bardzo na bb creamie i dlatego nie zazadalam na razie zwrotu pieniędzy . Nie wiem czy dobrze zrobilam.
Gdzie jeszcze moglabym zamowic te kremy w Polsce?
Pewnie to tak długo trwa, bo jak ty zamówisz to Oni dopiero zamawiają z ebay i jak do nich dojdzie doliczają pewnie z 60/70zł i przesyłają do Ciebie niestety, polecamy raczej ebay, jest najtaniej.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 20:31   #3792
Miminka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 25
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Chyba rzeczywiście lepszy jest ebay lub allegro . Ale najchętniej poszłabym normaalnie do sklepu i spokojnie wybrala sobie cos odpowiedniego,bo jestem zupelnie skołowana
Nie wiem jaki BB cream wybrać. Zdecydowalam sie wtedy w listopadzie na Skin 79 Orient... ,a teraz przeczytalam ,że czasem zapycha...Teraz czekam na D. Jart ,ale po perypetiach z Pink Melon wątpię czy dojdzie. Wybór więc ciągle przede mna.
Może ktos moglby jeszcze cos mi doradzic. Mam mieszana, sklonna do wyprysków, wrażliwa i dojrzała cere-po 30tce. Bardzo zalezy mi na BB creamie, bo z tego, co tu przeczytalam bylby dla mnie super. Tylko ktory ???
Miminka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 21:26   #3793
Amino_kwas
Raczkowanie
 
Avatar Amino_kwas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 180
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Pink Melon, w sensie sklepu? to są zdziercy.....

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

a jeśli chodzi o cerę mieszana po trzydziestce i BB - trudna sprawa, sama eksperymentuje...
Amino_kwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 21:39   #3794
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Kachnaaaa a można wiedzieć u kogo będziesz zamawiać, bo też chce kupić. Będziesz brała 30 czy 50 ml. Podpytuję, bo będą to moje pierwsze zakupy na e-bayu
Będę brać 50 ml,bardziej się opłaca bo dodamy 5 zł a mamy już 20 ml więcej kremu
Zamierzam kupic z tej aukcji:
http://cgi.ebay.pl/Lioele-Beyond-the...item2a0dbe195c
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 09:00   #3795
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź.
Właśnie zastanwaiałam się nad tą aukcją, tylko nie pamiętam czy dziewczyny już pisały o tym sprzedawcy. Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała u tego sprzedawcy beauty_manager ? czy on jest wiarygodny?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:15   #3796
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Potrzebuję pomocy.
Mianowicie: miałam skin 79 różowy był całkiem nie złe chociaż krycie mnie nie zachwycało to kolor był mniej więcej odpowiedni. Miałam również próbkę lioele i on miał chyba najlepszy odcień jednak nie wiem co powiedzieć o jego kryciu ponieważ akurat gdy miałam tą próbkę nie miałam wiekszych problemów ze skórą. Obecnie mam elemonga i jest troszkę za jasny. Nie wiem w co powinna następnie zainwestować. Generalnie szukam mocnego krycia ale koloru ciemniejszego niż elemong. Które maja najmocniejsze krycie. Słyszałam coś o dr...coś tam ?xD i misshy, a może coś z etude. ? Pomocy :P
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:24   #3797
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez marrlen_n Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy.
Mianowicie: miałam skin 79 różowy był całkiem nie złe chociaż krycie mnie nie zachwycało to kolor był mniej więcej odpowiedni. Miałam również próbkę lioele i on miał chyba najlepszy odcień jednak nie wiem co powiedzieć o jego kryciu ponieważ akurat gdy miałam tą próbkę nie miałam wiekszych problemów ze skórą. Obecnie mam elemonga i jest troszkę za jasny. Nie wiem w co powinna następnie zainwestować. Generalnie szukam mocnego krycia ale koloru ciemniejszego niż elemong. Które maja najmocniejsze krycie. Słyszałam coś o dr...coś tam ?xD i misshy, a może coś z etude. ? Pomocy :P
Z testowanych przez nas BB - Missha Perfect Cover ma najlepsze krycie.
Jeśli Elemong za jasny to tutaj celowałabym w kolor 21 albo 23.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:58   #3798
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny a ja bym chciała krem na noc.Na codzien używam minerały i nie wiem jakby to mogło współdziałać
Możecie mi polecić jakiś krem właśnie na noc o działaniu na istniejące już zmarszczki i żeby wybielał przebarwienia?

Znalazłam taki: HANSKIN Magic BB Night Cream.Czy możecie coś o nim powiedzieć?
I jaki krem BB kryjący powinnam wybrać o odcieniu żółci?
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-02-06 o 17:15
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 18:00   #3799
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

właśnie testuję sobie Missha Cho Bo Yang od 2 dni i z tych bb które na sobie sprawdziłam (Missha PC, Lioele Beyond, Baviphat Magic do skóry tłustej) chyba najlepiej kryje i zarazem najmniej z nich wszystkich się świeci. Właściwie nie trzeba korektora tyle że przez to jest dość widoczny na twarzy, można sobie zrobić tapetę. Ma za to bardzo ładny odcień beżu bez różowych i szarych tonów jak w Misshy PC, na poziomie jasność Misshy PC 21. Trwałość też naprawdę niezła, pielęgnuje mniej niż Lioele. Krzywdy mi nie zrobił (zwykle wiem takie rzeczy po 1 użyciu). W moim rankingu na razie nr 2 po Lioele ale jeszcze nie używałam w pracy...
Testowane na skórze tłustej, 30+, z kilkoma niespodziankami do zakrycia, ze średnią skłonnością do zapychania.
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 19:15   #3800
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja bym chciała krem na noc.Na codzien używam minerały i nie wiem jakby to mogło współdziałać
Możecie mi polecić jakiś krem właśnie na noc o działaniu na istniejące już zmarszczki i żeby wybielał przebarwienia?

Znalazłam taki: HANSKIN Magic BB Night Cream.Czy możecie coś o nim powiedzieć?
I jaki krem BB kryjący powinnam wybrać o odcieniu żółci?
Ja mam ten krem i jest bardzo fajny, ale myślę, że najlepiej sprawdzi się na skórze suchej, ja mam mieszaną i np. na nos go nie mogę dawać bo rano mam ogromne pory po nim ale na suche policzki sprawuje się bardzo dobrze, na razie właściwości wybielających nie doznałam.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 20:48   #3801
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez marrlen_n Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy.
Mianowicie: miałam skin 79 różowy był całkiem nie złe chociaż krycie mnie nie zachwycało to kolor był mniej więcej odpowiedni. Miałam również próbkę lioele i on miał chyba najlepszy odcień jednak nie wiem co powiedzieć o jego kryciu ponieważ akurat gdy miałam tą próbkę nie miałam wiekszych problemów ze skórą. Obecnie mam elemonga i jest troszkę za jasny. Nie wiem w co powinna następnie zainwestować. Generalnie szukam mocnego krycia ale koloru ciemniejszego niż elemong. Które maja najmocniejsze krycie. Słyszałam coś o dr...coś tam ?xD i misshy, a może coś z etude. ? Pomocy :P
Najmocniejsze krycie zdecydowanie ma Dr. Jart, jeśli chodzi o kolor to no cóż trudno mi powiedzieć. Miałam Lioele i był dla mnie trochę za ciemny, za to Dr. Jart jest w sam raz.
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 07:21   #3802
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Ja mam ten krem i jest bardzo fajny, ale myślę, że najlepiej sprawdzi się na skórze suchej, ja mam mieszaną i np. na nos go nie mogę dawać bo rano mam ogromne pory po nim ale na suche policzki sprawuje się bardzo dobrze, na razie właściwości wybielających nie doznałam.
Ja też mam mieszaną niestety ale policzki i czoło suche bo rano stosuję Neostratę wybielającą.A mnie głównie chodzi o wybielanie
Dziękuję za odp
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:22   #3803
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja też mam mieszaną niestety ale policzki i czoło suche bo rano stosuję Neostratę wybielającą.A mnie głównie chodzi o wybielanie
Dziękuję za odp
nie wiem, czy ten kremik wybiela, jakiegoś spektakularnego efektu nie zauważyłam, ale pewnie na to trzeba czasu. Zajrzyj na wątek o sposobie japonek na piękną cerę tam jest więcej o kremach

Jeżeli chodzi o żółte bb, to z tym jest większy problem, ja już testowałam kilka i jeden był żółty(Etude House) ale ma słabe krycie, choć kolorek piękny. Desti też robiła porównanie kilku BB tutaj także polecam jej blog, dla początkującego kopalnia wiedzy

Dobrym sposobem może być zakupienie bb do swoich potrzeb, ale w kolorze takim jak one mają (tak naprawdę to super się dostosowują do odcienia skóry) i na wierz zakupić korektor np. SKIN79 jest na moich zdjęciach i ma żółty kolor. Mam nadzieję, że trochę pomogłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 018.jpg (89,8 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (90,2 KB, 91 załadowań)
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:40   #3804
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

BB kremy nie wybiela !!... tylko przez regularne i pewnie dlugie stosowanie moge lekko rozjasnic buzie... a glownie to maja rozjasniac przebarwienia

EDIT: Norbitku zeby nie bylo zamieszania... Skin79 The Oriental Line Cover BB cream... to przeciez korektor a nie typowy bb krem ... bo z tego co widze to masz "line cover" a nie zwyklego orientala ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2011-02-07 o 13:43
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:39   #3805
pulpet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 96
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Czy dostajecie jakieś próbki przy zakupach u rubyruby? Kupiłam u niej dwa produkty za jakieś 90 zł i nie dostałam ani jednej próbki. Smutno mi trochę, bo ideaseller już dwa razy mi coś dorzucał, chociaż zakupy były dosyć drobne
pulpet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:41   #3806
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez pulpet Pokaż wiadomość
Czy dostajecie jakieś próbki przy zakupach u rubyruby? Kupiłam u niej dwa produkty za jakieś 90 zł i nie dostałam ani jednej próbki. Smutno mi trochę, bo ideaseller już dwa razy mi coś dorzucał, chociaż zakupy były dosyć drobne
Raz od niej dostałam, a ostatnio również nie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:08   #3807
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

za każdym razem jak już sobie coś upatrzę to ktoś dorzuci nowe zdjęcia,sfarjuje niedługo
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:25   #3808
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
BB kremy nie wybiela !!... tylko przez regularne i pewnie dlugie stosowanie moge lekko rozjasnic buzie... a glownie to maja rozjasniac przebarwienia

EDIT: Norbitku zeby nie bylo zamieszania... Skin79 The Oriental Line Cover BB cream... to przeciez korektor a nie typowy bb krem ... bo z tego co widze to masz "line cover" a nie zwyklego orientala ...
tak tak ja wiem, że to korektor, a gdzieś napisałam, że to zwykły bb?

Cytat:
Napisane przez pulpet Pokaż wiadomość
Czy dostajecie jakieś próbki przy zakupach u rubyruby? Kupiłam u niej dwa produkty za jakieś 90 zł i nie dostałam ani jednej próbki. Smutno mi trochę, bo ideaseller już dwa razy mi coś dorzucał, chociaż zakupy były dosyć drobne
Ruby dorzuca tylko próbki z aukcji, gdzie jest zaznaczone, że doda, do takich "zwykłych zakupów" nie dodaje, przynajmniej mi
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 20:41   #3809
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ohohoho, sante, to aż mnie korci, żeby jeszcze namieszać

Duuużo swatchy bb creamów, filmik, który pomógł mi wybrać:
http://www.youtube.com/watch?v=MEuQOLbmiDw
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 06:58   #3810
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
nie wiem, czy ten kremik wybiela, jakiegoś spektakularnego efektu nie zauważyłam, ale pewnie na to trzeba czasu. Zajrzyj na wątek o sposobie japonek na piękną cerę tam jest więcej o kremach

Jeżeli chodzi o żółte bb, to z tym jest większy problem, ja już testowałam kilka i jeden był żółty(Etude House) ale ma słabe krycie, choć kolorek piękny. Desti też robiła porównanie kilku BB tutaj także polecam jej blog, dla początkującego kopalnia wiedzy

Dobrym sposobem może być zakupienie bb do swoich potrzeb, ale w kolorze takim jak one mają (tak naprawdę to super się dostosowują do odcienia skóry) i na wierz zakupić korektor np. SKIN79 jest na moich zdjęciach i ma żółty kolor. Mam nadzieję, że trochę pomogłam
Dziękuję za odp
Właśnie nigdy nie mam jakoś czasu na przejrzenie tego wątku o japonkach
Nie wiem czy BB się zachowują odcieniami jak minerały ale jeśli tak to nie mogę mieć ani beżowego odcienia ani tym bardziej różowego
Może ten korektor faktycznie by pomógł

A czy jest jakieś zestawienie który krem jest na co?chodzi mi to że jest ich masa i takie zestawienie bardzo by pomogło początkującym
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.