Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 11:13   #61
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jp, przykro mi


buuuuu, ja siedzę, zapuchnięta, zaryczana od 3 dni, bo ostatecznie się rozstaliśmy z chłopakiem. a najgorsze jest to, że nie przez brak uczuć, tylko przez odległość on jest w Łodzi, ja w Krakowie, a ciągnięcie związku przez internet przerosło nasze możliwości. A tak cholernie trudno budzić się ze świadomością, że nie ma czegoś, co trwało 3lata.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dopiero wstałam i dowiedziałam się, że nie zdałam wczorajszego egzaminu. Wczoraj byłam najbardziej obkuta w całym swoim życiu, byłam zarąbiście pewna siebie. Wiedziałam, że nie dostanę 5, bo nie znałam wszystkich nazwisk ale 4,5 byłam pewna na 100% a tu masz
Jutro mam kolejny egzamin, aż nie chce mi się uczyć
Przykro mi to słyszeć, Dziewczyny
Coś ten styczeń felerny jakiś
Wszyscy mamy kłopoty....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:13   #62
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Przykro mi to słyszeć, Dziewczyny
Coś ten styczeń felerny jakiś
Wszyscy mamy kłopoty....
Rzeczywiście styczeń jest paskudny. Najpierw ta cała historia z morfologią synka. Nie wiem jak labolatorium może sobie pozwolić na taki błąd. Czyste zaniedbanie. W cywilizowanym świecie miałoby ogromne problemy. Do tego lekarka stawiająca diagnozę o życiu i śmierci dziecka po jednym badaniu! Teraz męczy nas wirus Rota i już nie mam siły. Co mój synek zje, czy wypije przelatuje przez niego. Ale jest niesamowity, pomimo bolącego brzuszka uśmiecha się. Jakby mówił "mamuś jest ok". Dzisiaj idziemy do lekarza na kontrolę. Boję się, że wyląduje w szpitalu. Najgorzej było wczoraj. Dzisiaj na szczęście jest już poprawa, ale do normalnego stanu jeszcze daleko.

Zuzia i Kakulinka nie martwcie się spotkacie tego jedynego. Jesteście jeszcze młode Wierzcie wiem, co mówię Też miałam związek na odległość (1200km) Był to mój pierwszy chłopak na poważnie i pomimo, że uczucia były, nie dało się wytrzymać tęsknoty. Później był Pan Kłamca. Ten to potrafił kłamać. Spotykał się z kilkoma, opowiadał bajki o sobie. Po zerwaniu z nim, nagle mu się odmieniło. Stał co rusz pod moim domem z kwiatami, nawet w deszczu. Łaził za mną jak cień. Najlepsze, że jestem mężatką już cztery lata, a on dalej dzwoni i pisze. Przed moim mężem był jeszcze jeden wariat. Już na pierwszej randce stwierdził, że mnie zabije jeśli go zostawię, że mam go nauczyć kochać (cokolwiek to miało znaczyć) I powiem Wam, miałam z nim kłopoty. Nie chciałam się z nim już drugi raz spotkać, to zaczął grozić, nachodzić, śledzić. Ogólnie było trochę niebezpiecznie. Postanowiłam więc, pobyć sama, już nikogo szukać. Chciałam skupić się na sobie, skończyć studia i wyjechać za granicę. W głębi duszy czułam, że nie znajdę już nikogo. Starałam się to zaakceptować. I mama umówiła mnie na randkę w ciemno. Nawiasem mówiąc myślałam, że spotykam się tylko z koleżanką W ten sposób poznałam mojego męża. Moje całkowite przeciwieństwo. Czasami dziwię się, że jesteśmy razem. Ale jest nam dobrze. Tak spokojnie Oczywiście moje plany legły w gruzach
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-01-26 o 12:34
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:21   #63
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ale na następnych zajęciach musisz nadrobić brak tej umiejętności
wiesz tak czasami myslę , że mój mąż właśnie ze strachu przed byciem moim byłym jeszcze ze mną wyytrzymuje
Oj tam, oj tam, może i bajeczka, ale skoro działa......
to jest dopiero romantyczna historia

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dopiero wstałam i dowiedziałam się, że nie zdałam wczorajszego egzaminu. Wczoraj byłam najbardziej obkuta w całym swoim życiu, byłam zarąbiście pewna siebie. Wiedziałam, że nie dostanę 5, bo nie znałam wszystkich nazwisk ale 4,5 byłam pewna na 100% a tu masz
Jutro mam kolejny egzamin, aż nie chce mi się uczyć

ten wątek został założony specjalnie po to żeby ponarzekać sobie na studia


Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jp, przykro mi


buuuuu, ja siedzę, zapuchnięta, zaryczana od 3 dni, bo ostatecznie się rozstaliśmy z chłopakiem. a najgorsze jest to, że nie przez brak uczuć, tylko przez odległość on jest w Łodzi, ja w Krakowie, a ciągnięcie związku przez internet przerosło nasze możliwości. A tak cholernie trudno budzić się ze świadomością, że nie ma czegoś, co trwało 3lata.

A nie ma możliwości żeby któreś z was się przeprowadziło?
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:21   #64
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Tylko, że Sz. nie jest idealny, (jak każdy ), ale wspierał mnie, był kiedy go potrzebowałam, było nam razem dobrze. Wiadomo, że pewne rzeczy mnie irytowały, ale ja też mam ciężki charakter i nieraz miał mnie pewnie dość. Z tym, że teraz to ja zawiniłam, bo zaczęłam się oddalać, trudno mi było rozmawiać ("rozmawiać'=gg).
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:31   #65
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Tylko, że Sz. nie jest idealny, (jak każdy ), ale wspierał mnie, był kiedy go potrzebowałam, było nam razem dobrze. Wiadomo, że pewne rzeczy mnie irytowały, ale ja też mam ciężki charakter i nieraz miał mnie pewnie dość. Z tym, że teraz to ja zawiniłam, bo zaczęłam się oddalać, trudno mi było rozmawiać ("rozmawiać'=gg).
Zuzia, a może dacie sobie czas, przemyślicie wszystko i dogadacie się. Musicie do siebie jeździć. Na zmianę. Raz Ty do Łodzi, raz on do Krakowa. To są koszty, owszem, ale trzeba tak robić. Ja jestem na drugim roku studiów, 200 km od mojego tż i jeździmy do siebie cały czas. Najczęsciej to on, bo ja nie mogę często jeździć do domu. Jak się na prawdę kochacie, to odległość nie jest przeszkodą. Chyba, że to odległość otworzyła Wam oczy, że raczej nie jest tak kolorowo jak myśleliście...

Margo, super, jesteś wdzięczna Mamie na pewno

Materiału na jutrzejszy egzamin za nic w świecie nie ogarnę. Czysta pamięciówa, nic na logikę i myślenie. Wszystko kucie kucie Nie znoszę takich egzaminów. Nie miałam czasu uczyć się wcześniej bo były inne rzeczy na głowie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:33   #66
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

kurcze, Justys, cholernie glupio z tym egzaminem... tez najgorzej mi wychodzily te, na ktore bylam super przygotowana poza ustnymi!

Zuzia, cholernie przykro... ale postaraj sie skupic teraz na sobie. w razie wspominania skup sie na tych negatywnych stronach Sz i calego zwiazku takie troche wmawianie sobie... ale pomaga przetrwac najgorszy okres
no i po czasie zaczniesz chodzic na randki tylko potem opisujcie... mnie malz jakos nie zabiera, cholera jedna... to sobie chociaz poczytam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:40   #67
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Margo, super, jesteś wdzięczna Mamie na pewno

Materiału na jutrzejszy egzamin za nic w świecie nie ogarnę. Czysta pamięciówa, nic na logikę i myślenie. Wszystko kucie kucie Nie znoszę takich egzaminów. Nie miałam czasu uczyć się wcześniej bo były inne rzeczy na głowie
Jestem wdzięczna i to bardzo. Chociaż przed randką w ciemno, kiedy przyznała się, co zrobiła, musiała mnie dosłownie wyrzucić z samochodu. I powiem szczerze, że nawet po tej randce nie pomyślałabym, że będziemy razem. On był taki spokojny! I ogólnie nasz związek jest spokojny. Bez tych wszystkich romantycznych uniesień z filmów, czy książek. Od tego czasu nic już nie planuję

Egzaminem się nie przejmuj. Podobnie jak Cloche im mniej się przygotowywałam, tym lepiej
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 12:45   #68
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kurcze, Justys, cholernie glupio z tym egzaminem... tez najgorzej mi wychodzily te, na ktore bylam super przygotowana poza ustnymi!

Zuzia, cholernie przykro... ale postaraj sie skupic teraz na sobie. w razie wspominania skup sie na tych negatywnych stronach Sz i calego zwiazku takie troche wmawianie sobie... ale pomaga przetrwac najgorszy okres
no i po czasie zaczniesz chodzic na randki tylko potem opisujcie... mnie malz jakos nie zabiera, cholera jedna... to sobie chociaz poczytam
a u nas nie ma ustnych bo grupa nigdy nie chce, a ja lubie gadać, na zajęciach zawsze gadam

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Jestem wdzięczna i to bardzo. Chociaż przed randką w ciemno, kiedy przyznała się, co zrobiła, musiała mnie dosłownie wyrzucić z samochodu. I powiem szczerze, że nawet po tej randce nie pomyślałabym, że będziemy razem. On był taki spokojny! I ogólnie nasz związek jest spokojny. Bez tych wszystkich romantycznych uniesień z filmów, czy książek. Od tego czasu nic już nie planuję

Egzaminem się nie przejmuj. Podobnie jak Cloche im mniej się przygotowywałam, tym lepiej
Super mieć takiego męża spokojnego. Ja jestem ta krzycząca i niestety mój tż też się zrobił krzyczący z czasem, a był oazą spokoju.
Ale niech się cieszy z takiej przyszłej żony, bo mi po kłótni libido skacze

Zuzia! ozłocę Cię! Przyszła paczka Dziękuję A to jest próbka kremu pod oczy?! Mi wystarczy chyba na miesiąc!!!!
jedna maska to z rutyną a druga?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:52   #69
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Justyna, używaj, używaj, będziesz piękna :P
jedna z rutyną, druga ze spiruliną
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:04   #70
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ty wiesz, że jesteś moją idolką? Teraz to już w ogóle


zetuzetia Popłacz sobie kochana, a zobaczysz że za jakiś czas będzie lepiej. Odkryjesz nowe horyzonty w swoim życiu. Znajdź sobie zajęcie które pozwoli Ci nie myśleć, skup się na sobie. Ja mam cały czas w głowie słowa Wachlarzyka żeby o różnych sytuacjach w swoim życiu myśleć jak o lekcji, a nie jak o karzę. Ja wiem gdzie popełniałam błędy, i wiem nad czym powinnam pracować. Nie zrobiłam nic złego, ale akceptowałam swoje nieszczęście i nudę w życiu! Czy związek na odległość nie jest ciągłym czekaniem na przyszłe spotkanie - zamiast cieszyć się obecną chwilą? Staram się cały czas dostrzegać pozytywne strony, tego co się stało.Np. teraz już wiem kto jest moim prawdziwym przyjacielem, na kogo mogę na prawdę liczyć, że ten mój młodszy, głupszy brat jest najważniejszym facetem w moim życiu, bo każdy zawiedzie a On nie! Wypłacz się, przeinstaluj system w głowie od nowa i ciesz się każdą chwilą bo ona nigdy nie wróci.

margoltka Romantyczna historia Wiem że lepiej nie planować niczego, że życie pisze własne scenariusze i bawi się z nami w kotka i myszkę... Tylko muszę sobie wyciąć z mózgu ten fragment odpowiedzialny za planowanie...

Kolega jakiś czas temu bawił się we wróżkę i tak z sufitu powiedział mi że najpierw poznam kogoś na chwilę a dopiero ten kolejny będzie na zawsze, i niby skąd On ma to wiedzieć, ale powtarza mi ciągle "zobaczysz że tak będzie" i tak też myślę. Teraz szukam tego faceta na chwilę, nie wkręcam sobie miłości do końca życia, nie planuje nić... Chcę tylko wywalić ze swojego życia nudę
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:15   #71
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Po pierwsze Dziewczyny trzymam kciuki aby wszystko poszło u was dobrze.
Aby osłodzić ten feralny styczeń to mam dobrą nowinę. Mogę iść jutro spróbować zaliczyć, mam nadzieję, że się uda. Babka powiedziała abym chociaż z krytyki literackiej się dobrze przygotowała, a znalazłam artykuł o tym, więc przynajmniej to chce wykuć, bo zakładam, że mnie faktycznie o to zapyta. No po prostu nie mogłam się poddać. Ja naprawdę chcę uczyć, wkładam w lekcje całe serce chociaż czasami jest ciężko. To już nawet nie o studia chodzi, ale o zawód.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 14:17   #72
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Wachlarzyk, suuuper, bardzo się cieszę! Jesteś na filologii polskiej?


(mam nadzieję, że u mnie też się ułoży.. wyszłam z założenia, że jeżeli to TO, to się dogadamy i postaramy wszystko naprawić)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:34   #73
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Po pierwsze Dziewczyny trzymam kciuki aby wszystko poszło u was dobrze.
Aby osłodzić ten feralny styczeń to mam dobrą nowinę. Mogę iść jutro spróbować zaliczyć, mam nadzieję, że się uda. Babka powiedziała abym chociaż z krytyki literackiej się dobrze przygotowała, a znalazłam artykuł o tym, więc przynajmniej to chce wykuć, bo zakładam, że mnie faktycznie o to zapyta. No po prostu nie mogłam się poddać. Ja naprawdę chcę uczyć, wkładam w lekcje całe serce chociaż czasami jest ciężko. To już nawet nie o studia chodzi, ale o zawód.
No widzisz Ucz sie, uda Ci się

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Wachlarzyk, suuuper, bardzo się cieszę! Jesteś na filologii polskiej?


(mam nadzieję, że u mnie też się ułoży.. wyszłam z założenia, że jeżeli to TO, to się dogadamy i postaramy wszystko naprawić)
Ułoży się, postarajcie się oboje
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 15:31   #74
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Materiału na jutrzejszy egzamin za nic w świecie nie ogarnę. Czysta pamięciówa, nic na logikę i myślenie. Wszystko kucie kucie Nie znoszę takich egzaminów. Nie miałam czasu uczyć się wcześniej bo były inne rzeczy na głowie
Dasz radę
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a u nas nie ma ustnych bo grupa nigdy nie chce, a ja lubie gadać, na zajęciach zawsze gadam


Super mieć takiego męża spokojnego. Ja jestem ta krzycząca i niestety mój tż też się zrobił krzyczący z czasem, a był oazą spokoju.
Ale niech się cieszy z takiej przyszłej żony, bo mi po kłótni libido skacze

Zuzia! ozłocę Cię! Przyszła paczka Dziękuję A to jest próbka kremu pod oczy?! Mi wystarczy chyba na miesiąc!!!!
jedna maska to z rutyną a druga?


Zuzia jeśli TO to to dacie radęJeśli nie to rozejdzie się po kościach.
Trzymam kciuki za co czego oczekujesz od sytuacji
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:21   #75
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Wachlarzyk, suuuper, bardzo się cieszę! Jesteś na filologii polskiej?


(mam nadzieję, że u mnie też się ułoży.. wyszłam z założenia, że jeżeli to TO, to się dogadamy i postaramy wszystko naprawić)
I tak i nie. Ja jestem na studiach nauczycielskich polski + historia + przygotowanie pedagogiczne + przez całe 3 lata praktyki. Na uniwerku wygląda to inaczej. Ja pomimo dwóch kierunków za drugi nie płacę. Pomimo przygotowania pedagogicznego też nic nie płacę, a wiem, że taki kurs drogi jest. Po trzecie moje praktyki tez wyglądają inaczej niż te na uniwerku.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:59   #76
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Melduje się

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem czy spotykać się czy nie, na razie napisałam że w piątek nie mogę (tak jak fachowa literatura podaje nie można mieć każdego terminu wolnego) Na sobotę On kręci nosem.
Ja bym chciała, ale jak znowu coś wymyśli albo będzie za długo zwlekał, to chyba będzie musiał poćwiczyć jogę żeby móc się pocałować w dupkę.
Wkurza mnie bo Ex lata do tej swojej pindzi bez przerwy i ja tez chcę żeby do mnie tak ktoś latał


Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Wiem ze lata bo teoretycznie do końca miesiąca mieszkamy razem, a praktycznie On pomieszkuje u swojej pindzi a do mnie przychodzi tylko po nowe majtki. Ale w piątek idę po klucze od swojego nowego mieszkanka i w niedziele mogę się wprowadzać
No zobaczymy co pan randka wymyśli teraz... a jak nie ten to żeby się szybko jakiś nowy napatoczył
I to jest najgorsze Rozstaliście się a nadal musicie mieszkać "razem" Ja to bym gościa od razu kopnęła w dup.. cztery litery! A właśnie dlaczego Ty miałaś się wyprowadzić? Ale już niedługo na szczęście!!

Jeśli chodzi o auto i pieniądze to szacunek! Ooj będzie jeszcze chłop płakał, oj będzie!

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
buuuuu, ja siedzę, zapuchnięta, zaryczana od 3 dni, bo ostatecznie się rozstaliśmy z chłopakiem. a najgorsze jest to, że nie przez brak uczuć, tylko przez odległość on jest w Łodzi, ja w Krakowie, a ciągnięcie związku przez internet przerosło nasze możliwości. A tak cholernie trudno budzić się ze świadomością, że nie ma czegoś, co trwało 3lata.
Przykro mi Zuzia bardzo Może nie wszystko jest jeszcze przesądzone.
A ja Wam Dziewczynki mówie, że nad tym KRAKOWEM to nie tylko smog zawisł!! Tu jest coś nie tak! Ja pokłóciłam się z tż'tem dokładnie w ten sam dzień co Zuzia, nie odzywamy się do siebie w ogóle i na razie się na to nie zanosi I jedyne myśli jakie mi krążą po głowie to myśli o rozstaniu (po 3,5 roku). Aale jakby co to wszystkie 3 na miasto skoczymy na podryw I zapraszamy reszte oczywiście!

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zuzia i Kakulinka nie martwcie się spotkacie tego jedynego. Jesteście jeszcze młode Wierzcie wiem, co mówię Też miałam związek na odległość (1200km) Był to mój pierwszy chłopak na poważnie i pomimo, że uczucia były, nie dało się wytrzymać tęsknoty. Później był Pan Kłamca. Ten to potrafił kłamać. Spotykał się z kilkoma, opowiadał bajki o sobie. Po zerwaniu z nim, nagle mu się odmieniło. Stał co rusz pod moim domem z kwiatami, nawet w deszczu. Łaził za mną jak cień. Najlepsze, że jestem mężatką już cztery lata, a on dalej dzwoni i pisze. Przed moim mężem był jeszcze jeden wariat. Już na pierwszej randce stwierdził, że mnie zabije jeśli go zostawię, że mam go nauczyć kochać (cokolwiek to miało znaczyć) I powiem Wam, miałam z nim kłopoty. Nie chciałam się z nim już drugi raz spotkać, to zaczął grozić, nachodzić, śledzić. Ogólnie było trochę niebezpiecznie. Postanowiłam więc, pobyć sama, już nikogo szukać. Chciałam skupić się na sobie, skończyć studia i wyjechać za granicę. W głębi duszy czułam, że nie znajdę już nikogo. Starałam się to zaakceptować. I mama umówiła mnie na randkę w ciemno. Nawiasem mówiąc myślałam, że spotykam się tylko z koleżanką W ten sposób poznałam mojego męża. Moje całkowite przeciwieństwo. Czasami dziwię się, że jesteśmy razem. Ale jest nam dobrze. Tak spokojnie Oczywiście moje plany legły w gruzach
Niech już się ten pech u Was skończy! Przecież kiedyś musi!
A historia z randką w ciemno, wspaniała

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Po pierwsze Dziewczyny trzymam kciuki aby wszystko poszło u was dobrze.
Aby osłodzić ten feralny styczeń to mam dobrą nowinę. Mogę iść jutro spróbować zaliczyć, mam nadzieję, że się uda. Babka powiedziała abym chociaż z krytyki literackiej się dobrze przygotowała, a znalazłam artykuł o tym, więc przynajmniej to chce wykuć, bo zakładam, że mnie faktycznie o to zapyta. No po prostu nie mogłam się poddać. Ja naprawdę chcę uczyć, wkładam w lekcje całe serce chociaż czasami jest ciężko. To już nawet nie o studia chodzi, ale o zawód.
Trzymam kciuki!
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:42   #77
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Po pierwsze Dziewczyny trzymam kciuki aby wszystko poszło u was dobrze.
Aby osłodzić ten feralny styczeń to mam dobrą nowinę. Mogę iść jutro spróbować zaliczyć, mam nadzieję, że się uda. Babka powiedziała abym chociaż z krytyki literackiej się dobrze przygotowała, a znalazłam artykuł o tym, więc przynajmniej to chce wykuć, bo zakładam, że mnie faktycznie o to zapyta. No po prostu nie mogłam się poddać. Ja naprawdę chcę uczyć, wkładam w lekcje całe serce chociaż czasami jest ciężko. To już nawet nie o studia chodzi, ale o zawód.
No to trzymam kciuki.

U Tomusia trochę lepiej. Może jeść TYLKO sucharki i pić TYLKO herbatkę. Chyba najbardziej brakuje mu mleczka. Ma też zmienione lekarstwo. Na szczęście lepiej się czuje i nie jesteśmy w szpitalu. Trzymajcie za moje maleństwo kciuki.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:14   #78
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

kurna chata, dziewczyny! wszystkie urzedujace w krakowie singielki... przesz jak wyjdziecie razem na podryw, to chyba bedzie jakis szal cial

---

margolcia, czyli powoli do przodu z maluchem - bedzie dobrze, a kciuki oczywiscie masz jak w banku!

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2012-01-26 o 21:15
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 00:39   #79
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
dlaczego Ty miałaś się wyprowadzić?
Bo jak On nikogo nie znajdzie na moje miejsce, to stać go na zapłacenie mieszkania, ja w podobnej sytuacji naraziła bym rodziców na niepotrzebne koszty. Poza tym za dużo wspomnień....
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 08:24   #80
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Bo jak On nikogo nie znajdzie na moje miejsce, to stać go na zapłacenie mieszkania, ja w podobnej sytuacji naraziła bym rodziców na niepotrzebne koszty. Poza tym za dużo wspomnień....
dobrze zrobilas poza tym sie udalo i juz za dwa dni sie wprowadzisz do nowego miejsca. zaczniesz od nowa, bedzie duzo lepiej
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:31   #81
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

A ja zaczełam z Sz. rozmawiać tak, jak kieeedyś potrafiliśmy. Fakt, że widzę, że próbuje mi pokazać, jak bardzo ma mnie w nosie, ale rozmawiałam z kolegą, że to chyba maska tylko (powiedział, że w weekend raczej nie porozmawiamy, bo ma w pon. ciężki egzamin i bedzie siedział w książkach. więc zgodnie z prawdą mu powiedziałam, że w poniedziałek raczej też nie porozmawiamy, bo ja mam zawalony cały dzień..). W każdym razie cieszę się, że udało nam się chociaż przez godzinę dzisiaj normalnie porozmawiać.


jp, Wachlarzykku, trzymam kciuki za Wasze egzaminy!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:02   #82
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziękuję za trzymanie kciuków, udało się. Szłam w sumie pewnie, bo wiedziałam, że się nauczyłam. Babka nawet nie kazała mi kończyć, bo powiedziała, że widzi, że porządnie się nauczyłam aczkolwiek nadal nie rozumie po co ja do końca się trzymałam, a nie przyszłam wcześniej (ja też tego do końca nie wiem). Wiadomo za egzamin trzy, bo jaki termin minąąąąął, ale to już nie ważne. Jest wpis.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:10   #83
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Suuuuuuuuper, ale się cieszę
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:47   #84
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:53   #85
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Sekretny za to,że się nie poddałaś.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:08   #86
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Wachlarzyku widzisz , jak chcesz to potrafisz . Tak trzymaj . Cel i sukces , cel i sukces
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:50   #87
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Wachlarzyku oby tak dalej, samych sukcesów i wiary we własne możliwości
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:56   #88
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Sekretny - no to rozumiem
Dziewczyno, weź nie rób tak więcej i nie czekaj na taki drastyczny przebieg wydarzeń, bo osiwieję przez Ciebie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:02   #89
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny - no to rozumiem
Dziewczyno, weź nie rób tak więcej i nie czekaj na taki drastyczny przebieg wydarzeń, bo osiwieję przez Ciebie
I będzie Ci musiała Justynka płacić za hennę

Wachlarzyku Ty bez kopa w tyłek się nie umiesz zebrać, co? Gratulacje i nie daj się! )
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 14:19   #90
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
A ja zaczełam z Sz. rozmawiać tak, jak kieeedyś potrafiliśmy. Fakt, że widzę, że próbuje mi pokazać, jak bardzo ma mnie w nosie, ale rozmawiałam z kolegą, że to chyba maska tylko (powiedział, że w weekend raczej nie porozmawiamy, bo ma w pon. ciężki egzamin i bedzie siedział w książkach. więc zgodnie z prawdą mu powiedziałam, że w poniedziałek raczej też nie porozmawiamy, bo ja mam zawalony cały dzień..). W każdym razie cieszę się, że udało nam się chociaż przez godzinę dzisiaj normalnie porozmawiać.


jp, Wachlarzykku, trzymam kciuki za Wasze egzaminy!
No widzisz, ułoży się, pogadacie i bedzie ok
Dzięki za kciuki Egzamin do dupy, nie umiem wykuwać na pamięć, ale nie załamuje się, bo spodziewałam się tego. Będę się poprawiać, aż będzie 5!!

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziękuję za trzymanie kciuków, udało się. Szłam w sumie pewnie, bo wiedziałam, że się nauczyłam. Babka nawet nie kazała mi kończyć, bo powiedziała, że widzi, że porządnie się nauczyłam aczkolwiek nadal nie rozumie po co ja do końca się trzymałam, a nie przyszłam wcześniej (ja też tego do końca nie wiem). Wiadomo za egzamin trzy, bo jaki termin minąąąąął, ale to już nie ważne. Jest wpis.
Bomba!!! ciesze się bardzo
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.