Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-02, 22:41   #2221
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj w klubie. Kiedy¶ mia³am okazjê mieæ próbkê jakiego¶ podk³adu za 160z³ i jejku jaka kaszana to by³a. Wyobra¼ sobie, ¿e kupujesz takie cudo w ciemno (dobierasz tylko odcieñ do cery), bo by³ dostêpny tylko internetowo. A ta franca wysusza ci skórê tak, ¿e ci p³aty naskórka odchodz± po na³o¿eniu. Wstyd mia³am wtedy na studiach i zmywa³am paskudztwo w ³azience na szybko. Mia³ byæ nawil¿aj±cy a wysuszy³ jak nie wiem. Tragedia. Nigdy dorgich markowych bo to tylko nazwa. Wolê daæ mniej i nie ¿a³owaæ a¿ tak kasy potem. Do tej pory mia³am tylko dwa podk³ady jakby to powiedzieæ dobrych marek. Astor i Maybelline. Kupi³am je wy³±cznie bo by³y ostro w promocji. Jako¶ te -40% w Rossmannie. Inaczej bym ich nie kupi³a ale skoro mogê daæ 15z³ za co¶ lepszego ni¿ Verona to czemu nie
Ja te¿ uwa¿am, ¿e w tych "luksusowych" p³aci siê za markê, a nie za jako¶æ. Przynajmniej ostatnio.
Np. mój brat kupi³ conversy za prawie 200 z³ i siê po miesi±cu zaczê³y rozklejaæ, strzêpiæ. No masakra.


A tak wracaj±c do w³osów. Nikt siê nie farbowa³? Kto¶, cokolwiek? Bo tak jako¶ nudnawo bez fotek
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-02 o 22:42
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-02, 23:01   #2222
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ja siê farbowalam
Tym razem Wella Color Touch 5/1 z 2%. Jest mniej rudo ni¿ przy 5/0 ale do idea³u daleko. Stwierdzam, ¿e poziom 5 wychodzi na blondzie rudo.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-02, 23:46   #2223
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê farbowalam
Tym razem Wella Color Touch 5/1 z 2%. Jest mniej rudo ni¿ przy 5/0 ale do idea³u daleko. Stwierdzam, ¿e poziom 5 wychodzi na blondzie rudo.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A to nie mia³a byæ Wella Koleston 5/1? Eh... Widaæ co¶ mi siê porypa³o
Foty bêd±, czy nie ma szans w najbli¿szej przysz³o¶ci? Bom ciekawa, mimo ¿e bêdê sama robiæ Inebry± 5,0 (jak j± ju¿ kupiê w koñcu)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:06   #2224
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Nic ci siê nie porypalo :p
Ja przecie¿ ju¿ robi³am Kolestonem 2 tygodnie temu. Pisa³am o tym. Zrobi³am mieszankê 6/1 z 4/0.
Teraz po dwóch tygodniach ju¿ mam widoczne odrosty i ¿eby znowu nic nie mêczyæ w³osów farb± to zrobi³am tonerem. Ja tak robiê ju¿ ca³y czas na zmianê, raz farba raz toner.
Po tych kilku miesi±cach eksperymentów wiem ju¿ na pewno, ¿e na blondzie poziom 5 zawsze wpada w rudo¶æ i je¶li jej nie chcê, to muszê u¿ywaæ poziomu 4, który wychodzi piêknie ch³odno ale za to bardzo ciemno.

Fotek nie robi³am, bo nie ma po co. Ci±gle wygl±dam jak w awatarze. A same odrosty, na których widaæ ta ruda poswiate i tak nie widaæ tego na zdjêciu
.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:28   #2225
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê farbowalam
Tym razem Wella Color Touch 5/1 z 2%. Jest mniej rudo ni¿ przy 5/0 ale do idea³u daleko. Stwierdzam, ¿e poziom 5 wychodzi na blondzie rudo.
A próbowa³a¶ popielato opalizuj±ce odcienie. Mi wtedy w ogóle rudo¶æ nie wychodzi³a. Dlatego, ¿e popiel niwelowa³ jedno a opalizuj±cy drugie. Nie pamiêtam dokadnie ale chyba to wychodzi tak, ¿e popiel pokrywa rude a opalizuj±cy z³ote...? Nie pamiêtam ale kiedy¶ tak mi doradzono i dlatego wybra³am kiedy¶ matrixa 5av albo dia richesse 6,12

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ uwa¿am, ¿e w tych "luksusowych" p³aci siê za markê, a nie za jako¶æ. Przynajmniej ostatnio.
Np. mój brat kupi³ conversy za prawie 200 z³ i siê po miesi±cu zaczê³y rozklejaæ, strzêpiæ. No masakra.


A tak wracaj±c do w³osów. Nikt siê nie farbowa³? Kto¶, cokolwiek? Bo tak jako¶ nudnawo bez fotek
Jak mój mê¿u¶. Drogie super buty, super reklamowane na pi³kê kupi³ i po jednym meczu siê rozpad³y. Dwa razy naprawiali a¿ zdecydowali, ¿e jednak oddadz± nam kasê. Kupi³ tañsze i chodzi w nich do tej pory.

A co do farbowania to chyba nie wytrzymam d³u¿ej i walnê znowu blond Garniera 111

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Nic ci siê nie porypalo :p
Ja przecie¿ ju¿ robi³am Kolestonem 2 tygodnie temu. Pisa³am o tym. Zrobi³am mieszankê 6/1 z 4/0.
Teraz po dwóch tygodniach ju¿ mam widoczne odrosty i ¿eby znowu nic nie mêczyæ w³osów farb± to zrobi³am tonerem. Ja tak robiê ju¿ ca³y czas na zmianê, raz farba raz toner.
Po tych kilku miesi±cach eksperymentów wiem ju¿ na pewno, ¿e na blondzie poziom 5 zawsze wpada w rudo¶æ i je¶li jej nie chcê, to muszê u¿ywaæ poziomu 4, który wychodzi piêknie ch³odno ale za to bardzo ciemno.

Fotek nie robi³am, bo nie ma po co. Ci±gle wygl±dam jak w awatarze. A same odrosty, na których widaæ ta ruda poswiate i tak nie widaæ tego na zdjêciu
Tak jak pisa³am wy¿ej musisz spróbowaæ co¶ z poziomu 5 popielato opalizuj±cego i najlepiej w tej kolejno¶ci aby popieli by³o wiêcej.
A na jakiej wodzie robisz? 6%? Bo mo¿e warto zrobiæ sobie 4,5%? Tu co¶ pisa³y laski co i jak: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=372995
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 09:31   #2226
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula pisa³am wy¿ej.
Koleston to farba wiêc zawsze robiê na 6% , a Color Touch to toner i mo¿na go robiæ na 1, 8% lub 4%.
Bez wzglêdu na intensywno¶æ wody wychodz± mi rude odrosty czyli tam gdzie mam mój naturalny blond.
Farbuje tylko odrosty, a resztê tylko na sam koniec rozmasowuje.
Ca³o¶æ w³osów jest ci±gle tak samo ciemna czyli prawie czarna. Widaæ, ¿e 4/0 Koleston ¶wietnie trzyma

Chêtnie zeszlabym na poziom 5 ale nie mogê zaakceptowaæ tej rudo¶ci.

Odcienia popielato opalizujacego nie bra³am nawet pod uwagê, bo skoro sam popiel sobie nie radzi to chyba opal tym bardziej ma marne szanse.

Mogê w ramach eksperymentów kupiæ jeszcze 5/12 aby zaspokoiæ teraz moj± ciekawo¶æ, ale podejrzewam, ¿e efekt bêdzie taki sam.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 12:17   #2227
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Zalamalyscie mnie teraz, ze 5.0 wychodzi rudo na blondzie
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 12:17   #2228
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê farbowalam
Tym razem Wella Color Touch 5/1 z 2%. Jest mniej rudo ni¿ przy 5/0 ale do idea³u daleko. Stwierdzam, ¿e poziom 5 wychodzi na blondzie rudo.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a zadowolona jestes z tej welli?
pytam bo ja w³asnie zamówi³am farbe z tej lini ze tak powiem
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 12:30   #2229
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomo¶ci: 128
GG do Eyeshadow__
Red face Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej dziewczyny

Mam male pytanko

Moje wlosy sa ciemniejszego brazu jutro zamierzam je pofarbowac farba fryzjerska w odcieniu purpurowy sredni kasztan czyli rozjasnic o 2-3 tony uzyje do tego emulsji rozjasniajacej 9%. Moje odrosty sa jasniejsze... cos pod ciemny blond a nawet bardzo ciemny blon (szczerze nie mam pojecia- farbuje wlosy juz 5 lat )

Pytanie moje brzmi tak :P :
Jak mam pofarbowac wlosy zeby wyszedl jednolity kolor.... jak z odrostami ? jesli nalozyc farbe wczesniej lub pozniej na odrosty to ile min .....

Prosze pomozcie **
Eyeshadow__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 12:48   #2230
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Zalamalyscie mnie teraz, ze 5.0 wychodzi rudo na blondzie

weronisia zdaje siê ¿e mówi o innej farbie
wiêc nie ma co siê stresowaæ
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 12:56   #2231
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Zamowilam Inebrye 5.0 liczylam na chlodny braz, ale tez mam nie do konca pokryte wlosy. I moj naturalny to ciemny blond;/
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 13:07   #2232
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Nic ci siê nie porypalo :p
Ja przecie¿ ju¿ robi³am Kolestonem 2 tygodnie temu. Pisa³am o tym. Zrobi³am mieszankê 6/1 z 4/0.
Teraz po dwóch tygodniach ju¿ mam widoczne odrosty i ¿eby znowu nic nie mêczyæ w³osów farb± to zrobi³am tonerem. Ja tak robiê ju¿ ca³y czas na zmianê, raz farba raz toner.
Po tych kilku miesi±cach eksperymentów wiem ju¿ na pewno, ¿e na blondzie poziom 5 zawsze wpada w rudo¶æ i je¶li jej nie chcê, to muszê u¿ywaæ poziomu 4, który wychodzi piêknie ch³odno ale za to bardzo ciemno.

Fotek nie robi³am, bo nie ma po co. Ci±gle wygl±dam jak w awatarze. A same odrosty, na których widaæ ta ruda poswiate i tak nie widaæ tego na zdjêciu
.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Aaaa.... Czyli jeszcze nie tak ¼le ze mn±, bo dobrze mi siê wydawa³o. Zapomnia³am, ¿e w³a¶nie robisz na zmianê farb± i tonerem. Ale mo¿na mi to wybaczyæ, prawda?

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Zalamalyscie mnie teraz, ze 5.0 wychodzi rudo na blondzie
Weronisia robi³a teraz tonerem (co¶ a'la szampon koloryzuj±cy - czyli nie farba) i do tego innej firmy

Nie ma co siê baæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:08   #2233
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomo¶ci: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V




Pomozcie prosze
Eyeshadow__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:19   #2234
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mój mê¿u¶. Drogie super buty, super reklamowane na pi³kê kupi³ i po jednym meczu siê rozpad³y. Dwa razy naprawiali a¿ zdecydowali, ¿e jednak oddadz± nam kasê. Kupi³ tañsze i chodzi w nich do tej pory.

A co do farbowania to chyba nie wytrzymam d³u¿ej i walnê znowu blond Garniera 111
Dlatego ja nigdy nie kupujê butów dro¿szych ni¿ 90-100 z³. Chyba, ¿e chodzi o skórzane zimowe buty, które pó¼niej mam na 2-3 lata spokojnie.

Hahahaha, ale siê nakrêci³a¶ na ten blond To jak ju¿ nie wytrzymasz faktycznie i pofarbujesz to poka¿ efekt

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny

Mam male pytanko

Moje wlosy sa ciemniejszego brazu jutro zamierzam je pofarbowac farba fryzjerska w odcieniu purpurowy sredni kasztan czyli rozjasnic o 2-3 tony uzyje do tego emulsji rozjasniajacej 9%. Moje odrosty sa jasniejsze... cos pod ciemny blond a nawet bardzo ciemny blon (szczerze nie mam pojecia- farbuje wlosy juz 5 lat )

Pytanie moje brzmi tak :P :
Jak mam pofarbowac wlosy zeby wyszedl jednolity kolor.... jak z odrostami ? jesli nalozyc farbe wczesniej lub pozniej na odrosty to ile min .....

Prosze pomozcie **
Mo¿esz podaæ numer farby fryzjerskiej? Bo sama nazwa to du¿o nie mówi - producent mo¿e sobie nazwaæ dowolnie odcieñ.

A do rozja¶nienia to nie da rady o 2-3 tony sam± farb±. Musisz zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c± na te ciemniejsze partie i potem ca³o¶æ pofarbowaæ ja¶niejsza farb±, ale odcieniem naturalnym (samo ,0 lub N w numerku farby), bo je¶li na³o¿ysz jaki¶ inny odcieñ od razu na rozja¶nione w³a¶nie w³osy mo¿e wyj¶æ co¶ zupe³nie innego i bêdzie p³acz.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Zamowilam Inebrye 5.0 liczylam na chlodny braz, ale tez mam nie do konca pokryte wlosy. I moj naturalny to ciemny blond;/
Jak ju¿ napisa³am, Inebrya to farba trwa³a na amoniaku. A Wella Colour Touch to toner (szampon koloryzuj±cy) bez amoniaku na s³abszej wodzie, bo s³u¿y tylko do od¶wie¿enia koloru, a nie du¿ej jego zmiany.

Farbuj i nie wymy¶laj g³upotek
Tak jak z Kachula pisa³y¶my, najpierw na odrost i kontroluj efekt farbowania, a jak ju¿ bêdzie odpowiednio ciemno przeci±gnij farbê na resztê w³osów, zapieñ lub zmalaksuj
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:36   #2235
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Zalamalyscie mnie teraz, ze 5.0 wychodzi rudo na blondzie
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Zamowilam Inebrye 5.0 liczylam na chlodny braz, ale tez mam nie do konca pokryte wlosy. I moj naturalny to ciemny blond;/
Nie panikuj Ja mam ja¶niejszy blond, a na pewno nie ciemny. Okre¶li³abym go jako ¶redni w kierunku jasnego. Ty masz ciemny, wiêc tobie poziom 5 powinien wyj¶c dobrze

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a zadowolona jestes z tej welli?
pytam bo ja w³asnie zamówi³am farbe z tej lini ze tak powiem
Metaxa nie wiem co ci jeszcze napisac. Caly czas opisujê moje wra¿enia, a wiêc to ¿e poziom 5 wychodzi na blondzie rudawo. Natomiast 4/0 wysz³o rewelacyjnie, tak samo jak farba i delikatnie siê sp³ukuje, ale niestety z kazdym myciem idzie w coraz bardziej rudy odcieñ i wtedy musze znowu robiæ odrosty, zeby ten efekt ukryæ.
Co do jako¶ci i stanu w³osów, to rewelacja. Jeszcze nigdy w zyciu - no nie licz±c jak by³am noworodkiem - nie mia³am tak zdrowych w³osów A wiêc pewne jest, ¿e Wella pasuje moim w³osom. Robiê Kolestonem i Color Tauch na zmianê, albo raz Koleston a potem dwa razy CT. Chodzi mi o to, ¿eby jak najrzadziej uzywac typowej farby na wysokiej wodzie. A ¿e mam w³osy blond, to niestety odrosty widac mi ju¿ po 2 tygodniach, wiêc robiê CT na wodzie 1,8%.

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny

Mam male pytanko

Moje wlosy sa ciemniejszego brazu jutro zamierzam je pofarbowac farba fryzjerska w odcieniu purpurowy sredni kasztan czyli rozjasnic o 2-3 tony uzyje do tego emulsji rozjasniajacej 9%. Moje odrosty sa jasniejsze... cos pod ciemny blond a nawet bardzo ciemny blon (szczerze nie mam pojecia- farbuje wlosy juz 5 lat )

Pytanie moje brzmi tak :P :
Jak mam pofarbowac wlosy zeby wyszedl jednolity kolor.... jak z odrostami ? jesli nalozyc farbe wczesniej lub pozniej na odrosty to ile min .....

Prosze pomozcie **
Masz zamiar sama to zrobiæ? Gratuluje odwagi.
Na pewno nie mo¿esz tego samego na³ozyæ na ca³o¶æ. Osobno musisz rozja¶niæ ciemne w³osy, tylko czy ci sie uda nie naruszyc twoich odrostow...
Pofarbowaæ oddzielnie odrosty farb± ze s³absz± wod±, a oddzielnie resztê rozja¶nionych w³osów lub resztê w³osów nie rozja¶niac, tylko zrobiæ na wodzie 9%

Odrosty z³api± na pewno szybko, bo nie s± jeszcze farbowane, a wiêc powinny byæ krócej przytrzymane ni¿ reszta w³osów.
Mog³aby¶ najpierw zrobiæ ciemne w³osy trzymaj±c farbê z wod± 9% tak jak pisze w ulotce - pewnie co¶ ko³o 40 minut.
A na odrosty na³ozyæ farbê z wod± 6% na 20-30minut, a wiêc musia³aby¶ na³o¿yæ ok. 10-15 minut po na³o¿eniu na ciemne w³osy.
Ja jednak bym nie ryzykowa³a sama

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Aaaa.... Czyli jeszcze nie tak ¼le ze mn±, bo dobrze mi siê wydawa³o. Zapomnia³am, ¿e w³a¶nie robisz na zmianê farb± i tonerem. Ale mo¿na mi to wybaczyæ, prawda?

Weronisia robi³a teraz tonerem (co¶ a'la szampon koloryzuj±cy - czyli nie farba) i do tego innej firmy
Mo¿na ci wybaczyc tylko czê¶ciowo, bo ca³kowicie zapomnia³a¶, ¿e pisa³am o farbowaniu moja mieszkank±, a pisa³am o tym 2 tygodnie temu i nawet komentowa³a¶


Co do Welli Color Tauch, to nie jest to szampon. Jest to farba bezamoniakowa, pó³trwa³a, dlatego nazywam j± tonerem, przynajmniej kiedy¶ tak siê rozró¿nia³o trwa³± farbê od takiej sp³ukuj±cej siê.
Natomiast szampon koloryzuj±cy jest max. na kilka myæ i przewa¿nie po tygodniu ju¿ jej nie ma.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:39   #2236
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomo¶ci: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Oczywiscie ze moge bede mieszala purpurowy sredni kasztan 4.6 z purpurowy jasny kasztan 5.6

Przepraszam ale nic nie rozumiem z tego co napisalas

Nie slyszalam o zadnej kompieli rozjasniajacej....dlatego moze, ze nigdy nie farbowalam sama wlosow w domu...

Producent zapewnia, ze wlosy o 2-3 tony napewno rozjasni wlosy.
Eyeshadow__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:41   #2237
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 9 218
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Bede farbowac pod koniec wrzesnia. Serio wpierw odrost a pozniej reszta? To zupelnie inny kolor.. A kolezanka chce swiezy kolor zmienic na inny. To ona od razu na calosc?
NinaSimone jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 14:11   #2238
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywiscie ze moge bede mieszala purpurowy sredni kasztan 4.6 z purpurowy jasny kasztan 5.6

Przepraszam ale nic nie rozumiem z tego co napisalas

Nie slyszalam o zadnej kompieli rozjasniajacej....dlatego moze, ze nigdy nie farbowalam sama wlosow w domu...

Producent zapewnia, ze wlosy o 2-3 tony napewno rozjasni wlosy.
A jakim numerkiem wcze¶niej farbowa³a¶? Chodzi mi o poziom.

Odno¶nie zapewnieñ producenta o rozja¶nieniu to one zawsze dotycz± "dziewiczych", nigdy nie farbowanych w³osów. Bo z farbowanymi siê tak nie da.

Porównaj to do bia³ej kartki, która jest nie farbowanym w³osem. Ka¿dy kolor wyjdzie na niej jak powinien. Ale jak ju¿ masz kartkê pomalowan± np. kredk± na jaki¶ ciemny br±zowy kolor, to nie da rady pomalowaæ jej na jasno¿ó³ty bez wytarcia lub zmazania br±zu.

Tutaj na tym blogu masz dobry opis k±pieli rozja¶niaj±cej. To taka delikatniejsza wersja dekoloryzacji lub u¿ycia samego rozja¶niacza.

Poczytaj o niej, poszukaj tez troszkê w google i na wiza¿u. Jak co¶ to inne dziewczyny ci wyja¶ni±, bo one robi³y taki zabieg, a ja sama jeszcze nie.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Bede farbowac pod koniec wrzesnia. Serio wpierw odrost a pozniej reszta? To zupelnie inny kolor.. A kolezanka chce swiezy kolor zmienic na inny. To ona od razu na calosc?
Odrosty to "czysty" zdrowy i mocny w³os, nie zniszczony, wiêc ³apie farbê wolniej ni¿ poprzednio farbowane. Amoniak w farbie musi mieæ wiêc wiêcej czasu, ¿eby zadzia³aæ na odro¶cie.
Ta czê¶æ farbowana ju¿ zosta³a "poruszona" i przygotowana przy poprzednim farbowaniu, dlatego du¿o ³atwiej chwyta kolor i potrzeba mniej czasu na ni±.
Dlatego te¿ je¶li ci±gle k³adzie siê farbê od razu po ca³o¶ci odrost wychodzi ja¶niej ni¿ reszta. Bo na reszcie barwnik ju¿ siê bardzo skumulowa³, a na odro¶cie jest najmniej.

Odno¶nie kole¿anki bez odrostu, je¶li k³adzie ona ciemniejszy kolor ni¿ ten który ma to tak, od razu po ca³o¶ci mo¿na, ale pilnowaæ farby.
Je¶li chce rozja¶niæ, to najpierw k±piel rozja¶niaj±ca lub dekoloryzacja, bo ja¶niejszy kolor na ciemniejszym nie wyjdzie lub bêdzie tylko bardzo delikatna zmiana tonu.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na ci wybaczyc tylko czê¶ciowo, bo ca³kowicie zapomnia³a¶, ¿e pisa³am o farbowaniu moja mieszkank±, a pisa³am o tym 2 tygodnie temu i nawet komentowa³a¶

Co do Welli Color Tauch, to nie jest to szampon. Jest to farba bezamoniakowa, pó³trwa³a, dlatego nazywam j± tonerem, przynajmniej kiedy¶ tak siê rozró¿nia³o trwa³± farbê od takiej sp³ukuj±cej siê.
Natomiast szampon koloryzuj±cy jest max. na kilka myæ i przewa¿nie po tygodniu ju¿ jej nie ma.
Bior±c pod uwagê, ¿e pamiêtam mniej wiêcej co kto ostatnio ma na g³owie, to tak ¼le nie jest Tylko, ¿e zdjêæ nie pamiêtam, bo nie by³o. Dlatego mog³o mi umkn±æ
Przy Welli Colour Touch, któr± okre¶li³am jako szampon koloryzuj±cy to mój skrót my¶lowy, bo dzia³anie maj± podobne.
A szampony te¿ siê do koñca nie zmywaj±. Szczególnie Palette i co¶ tam jeszcze.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-03 o 14:12
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 14:29   #2239
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie panikuj Ja mam ja¶niejszy blond, a na pewno nie ciemny. Okre¶li³abym go jako ¶redni w kierunku jasnego. Ty masz ciemny, wiêc tobie poziom 5 powinien wyj¶c dobrze


Metaxa nie wiem co ci jeszcze napisac. Caly czas opisujê moje wra¿enia, a wiêc to ¿e poziom 5 wychodzi na blondzie rudawo. Natomiast 4/0 wysz³o rewelacyjnie, tak samo jak farba i delikatnie siê sp³ukuje, ale niestety z kazdym myciem idzie w coraz bardziej rudy odcieñ i wtedy musze znowu robiæ odrosty, zeby ten efekt ukryæ.
Co do jako¶ci i stanu w³osów, to rewelacja. Jeszcze nigdy w zyciu - no nie licz±c jak by³am noworodkiem - nie mia³am tak zdrowych w³osów A wiêc pewne jest, ¿e Wella pasuje moim w³osom.
Robiê Kolestonem i Color Tauch na zmianê, albo raz Koleston a potem dwa razy CT. Chodzi mi o to, ¿eby jak najrzadziej uzywac typowej farby na wysokiej wodzie. A ¿e mam w³osy blond, to niestety odrosty widac mi ju¿ po 2 tygodniach, wiêc robiê CT na wodzie 1,8%.


Masz zamiar sama to zrobiæ? Gratuluje odwagi.
Na pewno nie mo¿esz tego samego na³ozyæ na ca³o¶æ. Osobno musisz rozja¶niæ ciemne w³osy, tylko czy ci sie uda nie naruszyc twoich odrostow...
Pofarbowaæ oddzielnie odrosty farb± ze s³absz± wod±, a oddzielnie resztê rozja¶nionych w³osów lub resztê w³osów nie rozja¶niac, tylko zrobiæ na wodzie 9%

Odrosty z³api± na pewno szybko, bo nie s± jeszcze farbowane, a wiêc powinny byæ krócej przytrzymane ni¿ reszta w³osów.
Mog³aby¶ najpierw zrobiæ ciemne w³osy trzymaj±c farbê z wod± 9% tak jak pisze w ulotce - pewnie co¶ ko³o 40 minut.
A na odrosty na³ozyæ farbê z wod± 6% na 20-30minut, a wiêc musia³aby¶ na³o¿yæ ok. 10-15 minut po na³o¿eniu na ciemne w³osy.
Ja jednak bym nie ryzykowa³a sama


Mo¿na ci wybaczyc tylko czê¶ciowo, bo ca³kowicie zapomnia³a¶, ¿e pisa³am o farbowaniu moja mieszkank±, a pisa³am o tym 2 tygodnie temu i nawet komentowa³a¶


Co do Welli Color Tauch, to nie jest to szampon. Jest to farba bezamoniakowa, pó³trwa³a, dlatego nazywam j± tonerem, przynajmniej kiedy¶ tak siê rozró¿nia³o trwa³± farbê od takiej sp³ukuj±cej siê.
Natomiast szampon koloryzuj±cy jest max. na kilka myæ i przewa¿nie po tygodniu ju¿ jej nie ma.
chodzi³o mi w³a¶nie o efekt, w sensie kondycji w³osów
kolor jaki wyjdzie taki wyjdzie byleby z w³osów siano nie zosta³o
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 16:12   #2240
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej

Idê jutro do rossa po jak±¶ farbê i nie wiem co braæ.
Tradycyjnie Jasny Br±z Garnier Color Naturals : http://images.sklepy24.pl/51544355/2...jasny-braz.jpg

L'Oreal Sublime Mousse 40 lub 50
http://www.beautystat.com/site/wp-co...me-Mousse2.jpg

czy mo¿e co¶ innego... Jak zwykle nie wiem
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 16:26   #2241
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
chodzi³o mi w³a¶nie o efekt, w sensie kondycji w³osów
kolor jaki wyjdzie taki wyjdzie byleby z w³osów siano nie zosta³o
Aha no to ja tylko powtórzê, ¿e mi siana nie zrobi³y te farby. Wcze¶niej robi³am tylko drogeryjnymi, wiêc teraz mam porównanie. Wiadomo, ¿e po farbowaniu i tak w³os jest szorstki itp. ale przeciez po to sie k³adzie od¿ywki po farbowaniu, ¿eby by³o znowu miêkko
Ja jestem zadowolona bardzo
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-03, 20:28   #2242
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula pisa³am wy¿ej.
Koleston to farba wiêc zawsze robiê na 6% , a Color Touch to toner i mo¿na go robiæ na 1, 8% lub 4%.
Bez wzglêdu na intensywno¶æ wody wychodz± mi rude odrosty czyli tam gdzie mam mój naturalny blond.
Farbuje tylko odrosty, a resztê tylko na sam koniec rozmasowuje.
Ca³o¶æ w³osów jest ci±gle tak samo ciemna czyli prawie czarna. Widaæ, ¿e 4/0 Koleston ¶wietnie trzyma

Chêtnie zeszlabym na poziom 5 ale nie mogê zaakceptowaæ tej rudo¶ci.

Odcienia popielato opalizujacego nie bra³am nawet pod uwagê, bo skoro sam popiel sobie nie radzi to chyba opal tym bardziej ma marne szanse.

Mogê w ramach eksperymentów kupiæ jeszcze 5/12 aby zaspokoiæ teraz moj± ciekawo¶æ, ale podejrzewam, ¿e efekt bêdzie taki sam.
Ale mo¿e poipelaty zmieszany z opalem bêdzie super. A jak nie to szukaj odcieni podwójnie popielatych lub cos z takich serii specjalnie na siwki. One ³api± mocno na jasnych w³osach i wtedy poziom 5 powinien wyj¶æ prawid³owo.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Poka¿ wiadomo¶æ
Zalamalyscie mnie teraz, ze 5.0 wychodzi rudo na blondzie
Spokojnie, ka¿dy ma inne w³osy. Weronisia mo¿e mieæ du¿o pigmentu który przy farbowaniu rudzieje. Ja np mam naturalny kolor ciemny popielaty blond ale w s³oñcu robi siê z³oto rudy (totalne zaprzeczenie popielatego). W³osy zawsze rozja¶niaj± siê na rudy i przy blondzie mam nieco problem bo muszê zawsze poprawiaæ to co wcze¶niej rozja¶ni³am lub waliæ ostro rozja¶niaczem a¿ do bia³o¶ci i ch³odziæ p³ukank±. Ech...

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Idê jutro do rossa po jak±¶ farbê i nie wiem co braæ.
Tradycyjnie Jasny Br±z Garnier Color Naturals : http://images.sklepy24.pl/51544355/2...jasny-braz.jpg

L'Oreal Sublime Mousse 40 lub 50
http://www.beautystat.com/site/wp-co...me-Mousse2.jpg

czy mo¿e co¶ innego... Jak zwykle nie wiem
Bierz to co w promocji Np teraz Syoss wszystkie farby s± w Rossmannie -30%. A mo¿e co¶ z nowych farb z olejkami? Co¶ takiego z garniera albo z Syossa? Z Twoicch zdjêæ podoba mi siê mousse 50
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-03 o 20:31
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:17   #2243
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

farbowa³am...
Efekt? Jest ja¶niej ale... nie tak jakbym chcia³a
Niestety farby drogeryjne s³abo na moich w³osach rozja¶niaj±. No có¿...

Na razie fajnie bo jest ja¶niej i tak ma byæ.
Teraz muszê d³ugo wytrzymaæ przed nastêpnym farbowaniem ()
Jak widzicie od br±zu oddalam siê ca³y czas ale nie wiem na jak d³ugo. Minusem w blondzie jest to (u mnie chocia¿by), ¿e widaæ ka¿dy krzywy w³os. Mam pe³no odrastaj±cych baby hair w ro¿nych d³ugo¶ciach. Id± tak przez ca³± g³owê. Bez silikonu lekko rozprowadzonego na wierzchu wygl±dam jakbym spali³a w³osy na maksa. O ile w br±zie to nie rzuca³o siê w oczy jak w³osy trochê oklap³y tak w blondzie to maskara.
Zdjêcia z fleszem bo bez flesza co¶ mi nie wychodz± dzisiaj.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1050836.jpg (33,2 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1050844.jpg (32,5 KB, 25 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:23   #2244
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula wow ale zmiany widzê dawno mnie tu nei by³o. Fajnie, ¿e nie zniszczy³a¶ w³osów. Ja do blondu zejdê pewnie dopiero jak ca³kiem osiwiejê
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:30   #2245
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula wow ale zmiany widzê dawno mnie tu nei by³o. Fajnie, ¿e nie zniszczy³a¶ w³osów. Ja do blondu zejdê pewnie dopiero jak ca³kiem osiwiejê
Koñce cierpi± tylko ale ja chce mieæ jasne w³osy i mam w d... teraz koñcówki. Chce zmiany bo dobrze siê w niej czujê. A w³osy jak podetnê ciut na koñcach to przecie¿ odrosn±.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 10:35   #2246
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Koñce cierpi± tylko ale ja chce mieæ jasne w³osy i mam w d... teraz koñcówki. Chce zmiany bo dobrze siê w niej czujê. A w³osy jak podetnê ciut na koñcach to przecie¿ odrosn±.
ale wlosy to nie reka grunt, zebys Ty czula sie dobrze ja moje scielam o 10cm. Ale trzymam sie Illuminy 5/0.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 13:04   #2247
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ale wlosy to nie reka grunt, zebys Ty czula sie dobrze ja moje scielam o 10cm. Ale trzymam sie Illuminy 5/0.
No i super. Ja twierdzi³am "nigdy wiêcej blond" ale za ka¿dym razem têskni³am za tym s³omkowym kolorem na g³owie. Lubi³am byæ blond bo faceci inaczej do mnie podchodzili itp. Nawet chêtniej mnie przepuszczali jak autem jecha³am Dzi¶ zaraz po farbniêciu pojecha³am do sklepu i obejrza³o siê za mn± paru facetów, co po dwójce dzieci, z nadwag± i po trzydziestce sprawi³o mi wielk± przyjemno¶æ. Jak chodzi³am w tym poziomie 6 to zero zainteresowania. A dzi¶ normalnie bomba
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 14:10   #2248
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³am...
Efekt? Jest ja¶niej ale... nie tak jakbym chcia³a
Niestety farby drogeryjne s³abo na moich w³osach rozja¶niaj±. No có¿...

Na razie fajnie bo jest ja¶niej i tak ma byæ.
Teraz muszê d³ugo wytrzymaæ przed nastêpnym farbowaniem ()
Jak widzicie od br±zu oddalam siê ca³y czas ale nie wiem na jak d³ugo. Minusem w blondzie jest to (u mnie chocia¿by), ¿e widaæ ka¿dy krzywy w³os. Mam pe³no odrastaj±cych baby hair w ro¿nych d³ugo¶ciach. Id± tak przez ca³± g³owê. Bez silikonu lekko rozprowadzonego na wierzchu wygl±dam jakbym spali³a w³osy na maksa. O ile w br±zie to nie rzuca³o siê w oczy jak w³osy trochê oklap³y tak w blondzie to maskara.
Zdjêcia z fleszem bo bez flesza co¶ mi nie wychodz± dzisiaj.

super

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Aha no to ja tylko powtórzê, ¿e mi siana nie zrobi³y te farby. Wcze¶niej robi³am tylko drogeryjnymi, wiêc teraz mam porównanie. Wiadomo, ¿e po farbowaniu i tak w³os jest szorstki itp. ale przeciez po to sie k³adzie od¿ywki po farbowaniu, ¿eby by³o znowu miêkko
Ja jestem zadowolona bardzo
to ¶wietnie
ju¿ nie moge sie doczekaæ

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³am...
Efekt? Jest ja¶niej ale... nie tak jakbym chcia³a
Niestety farby drogeryjne s³abo na moich w³osach rozja¶niaj±. No có¿...

Na razie fajnie bo jest ja¶niej i tak ma byæ.
Teraz muszê d³ugo wytrzymaæ przed nastêpnym farbowaniem ()
Jak widzicie od br±zu oddalam siê ca³y czas ale nie wiem na jak d³ugo. Minusem w blondzie jest to (u mnie chocia¿by), ¿e widaæ ka¿dy krzywy w³os. Mam pe³no odrastaj±cych baby hair w ro¿nych d³ugo¶ciach. Id± tak przez ca³± g³owê. Bez silikonu lekko rozprowadzonego na wierzchu wygl±dam jakbym spali³a w³osy na maksa. O ile w br±zie to nie rzuca³o siê w oczy jak w³osy trochê oklap³y tak w blondzie to maskara.
Zdjêcia z fleszem bo bez flesza co¶ mi nie wychodz± dzisiaj.


moje koncówki te¿ sa widoczne ale po prostowaniu
poprostu s± jasniejsze i tak jak u Ciebie widac jakby by³y spalone

dlatego czekam na farbkê
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 15:11   #2249
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
super


moje koncówki te¿ sa widoczne ale po prostowaniu
poprostu s± jasniejsze i tak jak u Ciebie widac jakby by³y spalone

dlatego czekam na farbkê
No w³a¶nie te koñcówki dobijaj±. I moje no¿yczki, które mimo i¿ ostre i tak mi koñce rozmia¿d¿y³y i znowu mi siê wszystko zaczê³o rozdwajaæ. Zachcia³o mi sie tanich...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-04 o 15:36
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-04, 19:10   #2250
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³am...
Efekt? Jest ja¶niej ale... nie tak jakbym chcia³a
Niestety farby drogeryjne s³abo na moich w³osach rozja¶niaj±. No có¿...

Na razie fajnie bo jest ja¶niej i tak ma byæ.
Teraz muszê d³ugo wytrzymaæ przed nastêpnym farbowaniem ()
Jak widzicie od br±zu oddalam siê ca³y czas ale nie wiem na jak d³ugo. Minusem w blondzie jest to (u mnie chocia¿by), ¿e widaæ ka¿dy krzywy w³os. Mam pe³no odrastaj±cych baby hair w ro¿nych d³ugo¶ciach. Id± tak przez ca³± g³owê. Bez silikonu lekko rozprowadzonego na wierzchu wygl±dam jakbym spali³a w³osy na maksa. O ile w br±zie to nie rzuca³o siê w oczy jak w³osy trochê oklap³y tak w blondzie to maskara.
Zdjêcia z fleszem bo bez flesza co¶ mi nie wychodz± dzisiaj.
Bardzo ³adnie i jak dla mnie ju¿ wystarczaj±co jasno
Ale ja to nie lubiê takich bardzo jasnych blondów, wiêc nie s³uchaj co gadam

A ka¿dy "krzywy" w³os widaæ i u mnie. plus ja dodatkowo obciê³am wierzchni± warstwê tak do po³owy d³ugo¶ci, ¿eby siê unios³y. W³osy siê nie unios³y za bardzo, ale teraz odstaj± jak odrastaj±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.