Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-13, 09:13   #1621
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
np do guessa i do tej co wrzucałaś dzisiaj linka. Zresztą takie butki, pasują do wszystkiego weź, w Ryłko zawsze możesz oddać
ale kusicielka
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:17   #1622
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a mi sie tam zapach podoba i w stradim też


po co ja tu właziłam, znowu chcę coś kupić
dziś buty kupujemy

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
urządzanie jest fajne, ale potrafi być stresujące, wybór jest olbrzymi, ja mam podobne kolory podłoga jasne drewno, kuchnia i szafki - biel w połysku - łazienka na dole i w przedpokoju szare kafelki + białe gładkie w połysku. Nudno nie jest można dać kolorowe zasłony i poduszki - ja mam na wiosnę jasno żywe zielone + plus dużo kwiatów - do tego szare nie są gładkie szare ale takie: jak na razie jeszcze mi się nie znudziło
Szary to genialny kolor

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość




wydaje Ci się do dresów bym nie założyła, ale do takich luźnych stylizacji super pasuje mam ją w dark khaki



bardzo wygodny fason, będziesz zadowolona pojemna, ale nie "rozwala" się na boki przy otwieraniu jak standardowy jet set
na razie leży w szafie, bo szkoda mi nosić
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:19   #1623
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a mi sie tam zapach podoba i w stradim też


po co ja tu właziłam, znowu chcę coś kupić
Też lubię zapach w Stradim
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:20   #1624
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
urządzanie jest fajne, ale potrafi być stresujące, wybór jest olbrzymi, ja mam podobne kolory podłoga jasne drewno, kuchnia i szafki - biel w połysku - łazienka na dole i w przedpokoju szare kafelki + białe gładkie w połysku. Nudno nie jest można dać kolorowe zasłony i poduszki - ja mam na wiosnę jasno żywe zielone + plus dużo kwiatów - do tego szare nie są gładkie szare ale takie: jak na razie jeszcze mi się nie znudziło
Wiecie, ja to bym wszystko dała na biało i szaro, bo tak najlepiej się czuję. Żadnych pomarańczy i fioletów Zasłon nie będzie, będą tylko białe rolety i delikatne firanki które nie bedą za bardzo zabierały światła. Nie po to kupuję słoneczne mieszkanie żeby się zasłaniać zasłonami

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kochane, moze moglybyscie mi cos poradzic, bo ostatnio mam bardzo duze problemy z cera i nie wiem juz, co zrobic Zaczelo sie od kilku drobnych krostek (to nie sa pryszcze, tylko takie zamkniete, rozowe grudki) na lewym policzku, ale jest ich coraz wiecej, tworza sie w takim skupisku blisko siebie i rozprzestrzeniaja coraz dalej, w tej chwili mam je na sporej czesci policzka i nachodza na szyje. Najpierw myslalam, ze to zwiazane z lekami, ktore bralam po operacji (usuniecie woreczka), pozniej ze zapchal mnie Revlon, a teraz to juz nie mam na co zwalic, bo uzywam wszystkich kosmetykow takich samych, co przed wysypem krostek. Ogolnie moja cera jest wrazliwa, mieszana, troche przetluszczajaca sie, a glowny problem to wlasnie te krostki. Mozecie cos polecic, moze ktos mial podobny problem? Dodam, ze przez 10 dni wcale sie nie malowalam i poprawy nie bylo wtedy zadnej.
Miałam tak po mikroserum Ch. Pomógł dopiero żel na bogdany z Origins, małe krostki wygoił w 3-4 dni, z dużymi radził sobie 8-10. Potem małe blizny potraktowałam białym glamglowem, bo ma w sobie dużo kwasów.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:21   #1625
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Dokladnie, trzeba przemianowac watek na " Od Golda do bankruta"



Anoli, życzę szybkiego powrotu męża i zero stresów w pracy



Oliwia, gratuluję podpisania umowy
dzięki

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
e ee jak wolę np BROKUŁ CLUB
bardzo radosne orędowniczki kolekcjonowania upatrzonych łupów ciągle lubiące uciekać bankructwu

dobre!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:22   #1626
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kochane, moze moglybyscie mi cos poradzic, bo ostatnio mam bardzo duze problemy z cera i nie wiem juz, co zrobic Zaczelo sie od kilku drobnych krostek (to nie sa pryszcze, tylko takie zamkniete, rozowe grudki) na lewym policzku, ale jest ich coraz wiecej, tworza sie w takim skupisku blisko siebie i rozprzestrzeniaja coraz dalej, w tej chwili mam je na sporej czesci policzka i nachodza na szyje. Najpierw myslalam, ze to zwiazane z lekami, ktore bralam po operacji (usuniecie woreczka), pozniej ze zapchal mnie Revlon, a teraz to juz nie mam na co zwalic, bo uzywam wszystkich kosmetykow takich samych, co przed wysypem krostek. Ogolnie moja cera jest wrazliwa, mieszana, troche przetluszczajaca sie, a glowny problem to wlasnie te krostki. Mozecie cos polecic, moze ktos mial podobny problem? Dodam, ze przez 10 dni wcale sie nie malowalam i poprawy nie bylo wtedy zadnej.
oj:/ a nie jest to jakieś uczulenie? co z jedzenia na przykład?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:22   #1627
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kochane, moze moglybyscie mi cos poradzic, bo ostatnio mam bardzo duze problemy z cera i nie wiem juz, co zrobic Zaczelo sie od kilku drobnych krostek (to nie sa pryszcze, tylko takie zamkniete, rozowe grudki) na lewym policzku, ale jest ich coraz wiecej, tworza sie w takim skupisku blisko siebie i rozprzestrzeniaja coraz dalej, w tej chwili mam je na sporej czesci policzka i nachodza na szyje. Najpierw myslalam, ze to zwiazane z lekami, ktore bralam po operacji (usuniecie woreczka), pozniej ze zapchal mnie Revlon, a teraz to juz nie mam na co zwalic, bo uzywam wszystkich kosmetykow takich samych, co przed wysypem krostek. Ogolnie moja cera jest wrazliwa, mieszana, troche przetluszczajaca sie, a glowny problem to wlasnie te krostki. Mozecie cos polecic, moze ktos mial podobny problem? Dodam, ze przez 10 dni wcale sie nie malowalam i poprawy nie bylo wtedy zadnej.
Ja z tym od ponad pół roku do dermatologa chodzę tylko u mnie to jest tak, pojawia się na 2 tygodnie znika i potem znowu za jakiś czas pojawia się w tym samym miejscu tylko u mnie to na brodzie jest.
byłam teraz w piątek u derma, dostałam Rozex i na razie nic ...
Jak brałam tetralysal to nic nie było, ale potem znowu wróciło, przeszłam multum maści i na razie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 09:23   #1628
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a mi sie tam zapach podoba i w stradim też


po co ja tu właziłam, znowu chcę coś kupić
to fajnie masz ja nie moge tego zapachu znieść. nie wiem czemu generalnie nie jestem jakaś wrażliwa na zapachy a ten wyjątkowo mi nie przypadł do gustu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:23   #1629
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Wiecie, ja to bym wszystko dała na biało i szaro, bo tak najlepiej się czuję. Żadnych pomarańczy i fioletów Zasłon nie będzie, będą tylko białe rolety i delikatne firanki które nie bedą za bardzo zabierały światła. Nie po to kupuję słoneczne mieszkanie żeby się zasłaniać zasłonami



Miałam tak po mikroserum Ch. Pomógł dopiero żel na bogdany z Origins, małe krostki wygoił w 3-4 dni, z dużymi radził sobie 8-10. Potem małe blizny potraktowałam białym glamglowem, bo ma w sobie dużo kwasów.
Wiec moze cos zaczelo mnie zapychac
Chyba pozbede sie calej pielegnacji i wroce do 3 krokow Clinique... Niestety, ale stan mojej skory pogorszyl sie mniej-wiecej w tym czasie, kiedy kupilam kwasy z Norela, co prawda odstawilam je, ale krostki wcale sie nie goja. One sie wrecz mnoza...
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:24   #1630
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Też lubię zapach w Stradim
jak nazywa się ten zapach ze stradiego, uwielbiam
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:27   #1631
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja miałam zapytać jak robisz fasolkę do słoików I jak ją potem wrzucasz ze słoika na wrzątek, to serio jest taka kruchutka jak latem?



Jeszcze jej nie używałam, ale ponoć fajna Za tę cenę bierz.

Postanowiłam- opłacę to serum z E. bo potem sobie będę w brodę pluła, że nie wzięłam za pół darmo

Moje M2 już moje, podpisałam umowę. Jestem szczerze przerażona
https://margarytka.blogspot.com/2012...zparagowa.html

Proszę, robię z tego przepisu Ważne, żeby w zimie nie gotować za długo, tylko wrzucić na wrzątek, bo może się rozgotować.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 09:32   #1632
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
jak nazywa się ten zapach ze stradiego, uwielbiam
nie mam zielonego pojęcia
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:38   #1633
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
jak nazywa się ten zapach ze stradiego, uwielbiam
Na perfumowym jest wątek o tym.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Na perfumowym jest wątek o tym.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=677842
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:40   #1634
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:42   #1635
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Na perfumowym jest wątek o tym.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=677842
czytałam niedawno artykuł na ten temat. Sieci zamawiają specjalne zapachy komponowane dla nich. nie używają na pewno zapachów kupionych przykładowo w Seforze jak znajdę ten artykuł to Wam podeslę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:46   #1636
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Masz talenta ja się niestety nie upijam na poetkę
Ja się niestety upijam na rozwiązłą sucz majtkoździercę

Testowałam bazę YSL Blur i wielka Na mojej buzi wysyp, w dodatku nie do końca wygładza i przez te chamskie drobinki świeciłam się jak choinka Także nie dla mnie ona Choć muszę przyznać, że KAŻDY podkład (od takiego za 15 zł do górnopółkowców) jest na niej nie do zdarcia

I żeby Was kusić => -20% do S. na makijaż kod EP6MAKIJA - ważny tylko dziś

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2016-07-13 o 09:48
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:46   #1637
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a mi sie tam zapach podoba i w stradim też


po co ja tu właziłam, znowu chcę coś kupić
Mi też!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:47   #1638
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Corii z tego co pamiętam to Ty jesteś MACowa dziewczynka. Możesz się wypowiedzieć na temat Studio Moisture Tint SPF 15. Capnęłam na przelew w D. i myslę czy opłacać czy szkoda kasy. Nie lubię dużej szpachli więc wizja lekko kolorowego nawilżacza mi się podoba, ale znowu przy cerze miesznej nie wiem czy mi się to świecić nie będzie. Masz jakieś zdanie na jego temat?
ja nie Corii,ale polecę Ci Lightful C tinted
jestem mega zadowolona, nie ma krycia zerowego, wręcz przeciwnie, uważam, że jest całkiem okey, na lato, jeżeli nie chcesz tapety rzecz jasna ostatnio zrobiłam na rowerze 35km w słońcu upał itp trwałość genialna, nic nie spłynęło itp
dla mnie obecnie nr 1, wszystkie lekkie podkłady poszły w odstawkę
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:49   #1639
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zdarza mi się

Korinka a ja nie mogę wytrzymać tego Kazarowego zapachu. Głowa mnie boli po 3 minutach w tym sklepie okropny jest ten zapach
Tez tak uważam. Tak samo nie mogę znieść zapachu w sklepie Lasockiego w Pasażu. Przechodząc obok już przestaje oddychać.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja nie Corii,ale polecę Ci Lightful C tinted
jestem mega zadowolona, nie ma krycia zerowego, wręcz przeciwnie, uważam, że jest całkiem okey, na lato, jeżeli nie chcesz tapety rzecz jasna ostatnio zrobiłam na rowerze 35km w słońcu upał itp trwałość genialna, nic nie spłynęło itp
dla mnie obecnie nr 1, wszystkie lekkie podkłady poszły w odstawkę
Dziękuję za opinię. Właśnie go od wczoraj testuję bo to jest ten produkt z którym tamtego tinta pomyliłam.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 09:52   #1640
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Tez tak uważam. Tak samo nie mogę znieść zapachu w sklepie Lasockiego w Pasażu. Przechodząc obok już przestaje oddychać.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------


Dziękuję za opinię. Właśnie go od wczoraj testuję bo to jest ten produkt z którym tamtego tinta pomyliłam.
Mnie odpycha w Pasażu trochę ten zapach rozpylany na schodach przy wejściu z parkingu. Nie jest brzydki ale mega słodki z taką mdlaca nuta.
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:58   #1641
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Tez tak uważam. Tak samo nie mogę znieść zapachu w sklepie Lasockiego w Pasażu. Przechodząc obok już przestaje oddychać.

-
nie jestem sama
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 10:03   #1642
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
https://margarytka.blogspot.com/2012...zparagowa.html

Proszę, robię z tego przepisu Ważne, żeby w zimie nie gotować za długo, tylko wrzucić na wrzątek, bo może się rozgotować.
dzięki
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 10:04   #1643
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 10:08   #1644
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Pozaznaczyłam sobie posty do cytowania i wszystko padło
Amyz, nie wiem co tam napisałam, jakieś głupoty, coś w stylu, że wciąż szukam kremu moich marzeń i nie spodziewałam się że mnie wybiorą zresztą to pierwszy raz się zdarzyło

Aniyam, czy później trzeba wypełniać jakąś ankietę czy coś? Bo szczerze mówiąc nie pamiętam już co tam w regulaminie było...

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-07-13 o 10:13
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 10:08   #1645
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

miałam plan na dzisiaj - przeleżeć całe popołudnie ale kusi mnie żeby kupić wiśnie na dżemik i na pasteryzację znowu cały dzień w kuchni
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 10:10   #1646
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 10:12   #1647
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja miałam zapytać jak robisz fasolkę do słoików I jak ją potem wrzucasz ze słoika na wrzątek, to serio jest taka kruchutka jak latem?



Jeszcze jej nie używałam, ale ponoć fajna Za tę cenę bierz.

Postanowiłam- opłacę to serum z E. bo potem sobie będę w brodę pluła, że nie wzięłam za pół darmo

Moje M2 już moje, podpisałam umowę. Jestem szczerze przerażona

Fajnie bedzie, zobaczysz A biela i szaroscia sie nie martw, naprawde fajnie to wyglada. U mnie wszedzie bialy, kreowy i rozne odcienie drewna. Mam firanki i zaslony (ale takie delikatne, w stonowanych kolorach i polprzezroczyste, wiec nie zaslaniaja swiatla), jakies poduchy,... Obrazki, serwetki, w kuchni na przyklad kolorowe noze... Zawsze wymyslisz cos zeby nie bylo nudno
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 10:15   #1648
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Pozaznaczyłam sobie posty do cytowania i wszystko padło
Amyz, nie wiem co tam napisałam, jakieś głupoty, coś w stylu, że wciąż szukam kremu moich marzeń i nie spodziewałam się że mnie wybiorą zresztą to pierwszy raz się zdarzyło

Aniyam, czy później trzeba wypełniać jakąś ankietę czy coś? Bo szczerze mówiąc nie pamiętam już co tam w regulaminie było...

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
i gratuluję
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 10:15   #1649
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

nie nadanżam
uciekam zatem, gratuluje umowy, gratuluje wyboru i kupna butów aniyam, bierz bo będziesz diabelnie żałować, torebka Marity piękna, na Malcie nie byłam, też mnie kuszą gumiaki,ale nie wiem ani jaki rozmiar ani gdzie kupić i jakie, do kazara jakbym wpadła to poł sklepu bym wykupiła, bez kitu !
zmykam do prac domowych i pakowania
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 10:16   #1650
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
miałam plan na dzisiaj - przeleżeć całe popołudnie ale kusi mnie żeby kupić wiśnie na dżemik i na pasteryzację znowu cały dzień w kuchni
masz zdrowie kobieto ja jedyne co mam zamiar dzisiaj robić (poza obiadem) to poczytać jakieś romansidło bo musze oczyścić mózg

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie nadanżam
uciekam zatem, gratuluje umowy, gratuluje wyboru i kupna butów aniyam, bierz bo będziesz diabelnie żałować, torebka Marity piękna, na Malcie nie byłam, też mnie kuszą gumiaki,ale nie wiem ani jaki rozmiar ani gdzie kupić i jakie, do kazara jakbym wpadła to poł sklepu bym wykupiła, bez kitu !
zmykam do prac domowych i pakowania
piękne streszczenie :d
miłego pakowanka a kiedy wyjeżdzacie?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-21 10:00:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.