Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 13:40   #2461
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

dla mnie St.Petersburgundy to najpiękniejsza czerwień z jaką miałam do czynienia

Choć ostatnio zdradziłam O.P.I na rzecz Orly, cudne kolory i trwałość rewelacyjna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 13:49   #2462
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
czyli wyszło mi , ze zostawię sobie Petersburga kupię czerwone jabłko i lincolna i czekam na parlez.... słuchajcie...czy ja już jestem chora. Jeszcze niedawno nie wiedziałam o istnieniu opi a teraz mam już siedem kolorków i chcę kupić kolejne trzy... ochrzańcie mnie albo wytłumaczcie...czy coś...
acha..jak trzymam je w lodówce to posłużą mi parę lat ? bo takiej ilości to nie wysmaruję do emerytury chyba...
Ennko, OPI wciągają Ogólnie lakiery wciągaja, ja mam około 100 buteleczek wszelakich i absolutnie nie jest mi dość
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 13:54   #2463
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Ennko, OPI wciągają Ogólnie lakiery wciągaja, ja mam około 100 buteleczek wszelakich i absolutnie nie jest mi dość
mistrzu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 13:56   #2464
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mistrzu
Uwielbiam lakiery, nie potrafię sobie odmówić takiego maleństwa
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 14:14   #2465
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dla mnie St.Petersburgundy to najpiękniejsza czerwień z jaką miałam do czynienia

Choć ostatnio zdradziłam O.P.I na rzecz Orly, cudne kolory i trwałość rewelacyjna

Boski jest ten kolor i ja sie chyba skuszeSzukam jeszcze jakiegos fajnego rózu, takiego zdecydowanego raczej
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 16:12   #2466
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

hehe...no to się pocieszyłam ale jeszcze dla pewności lilypad nie masz większej ilości palców ani rąk niż przeciętny człowiek ? bo wtedy moje usprawiedliwienie na nic
w takim razie moje następne zakupy to będzie parlez, red apple i lincoln jak tylko się pojawią w kupie na vs.
I w ogóle nie słucham nic o orly! NIC! już raz się na nie napaliłam i nie umiem ich kupić jak by mnie wciągnęły to masakra...narazie bardzo pasują mi Opi.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 16:18   #2467
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hehe...no to się pocieszyłam ale jeszcze dla pewności lilypad nie masz większej ilości palców ani rąk niż przeciętny człowiek ? bo wtedy moje usprawiedliwienie na nic
w takim razie moje następne zakupy to będzie parlez, red apple i lincoln jak tylko się pojawią w kupie na vs.
I w ogóle nie słucham nic o orly! NIC! już raz się na nie napaliłam i nie umiem ich kupić jak by mnie wciągnęły to masakra...narazie bardzo pasują mi Opi.
10 u rąk i 10 u stóp Więc chyba wszystko ze mną w porządku Jakby brakło Ci czegoś do darmwoej wysyłki daj znać, się podepnę
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 16:23   #2468
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

pamiętam, pamiętam tylko wiesz co? teraz jak zrealizowali mi to zamówienie to nie wiem czy się opłaca. Bo za przesyłkę zapłaciłam chyba 18 PLN a jak masz "darmo" to płacisz ubezpieczenie 7PLN plus przesyłka do Ciebie i mniej więcej wychodzimy podobnie.Ale jasne, jak będę zamawiać to dam znać a będę na pewno jak się pojawi lincoln i parlez i nie wykupią do tego czasu jabłka
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:24   #2469
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Enkoo, teraz wysyłka kosztuje 18 zł.? Podrożała
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 17:34   #2470
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Enkoo, teraz wysyłka kosztuje 18 zł.? Podrożała
no tak jakoś ale jak poszłam kupić te lakiery w sephorze to zemdlałam...49 PLN...a kolorki i tak średnio podejrzałam bo tam takie światło beznadziejne, więc wolę kupić na vs nawet z tą przesyłką.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:23   #2471
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no tak jakoś ale jak poszłam kupić te lakiery w sephorze to zemdlałam...49 PLN...a kolorki i tak średnio podejrzałam bo tam takie światło beznadziejne, więc wolę kupić na vs nawet z tą przesyłką.
wiadomo, że Sephora ma ceny zaporowe i absolutnie nie opłaca się tam kupować niech się cmokną z takimi cenami a wybór i tak jest malusieńki
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 22:29   #2472
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Boski jest ten kolor i ja sie chyba skuszeSzukam jeszcze jakiegos fajnego rózu, takiego zdecydowanego raczej
Jak taki jasny, cukierkowy róż, to Feelin' Hot-Hot-Hot z kolekcji South Beach A jak ni to ciemny róż, ni to różofiolet, to Ate Berries in the Canaries.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 10:01   #2473
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
wiadomo, że Sephora ma ceny zaporowe i absolutnie nie opłaca się tam kupować niech się cmokną z takimi cenami a wybór i tak jest malusieńki
ja to nawet byłam zdeterminowana coś kupić, ale sądziłam,ze kosztują 40 a nie 50 i faktycznie wybór niewielki ale i tak wybrałabym kilka
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 16:33   #2474
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Wreszcie zobaczyłam swoje nowe nabytki - 2 pełnowymiarowe: Elephantastic Pink i Louvre Me Louvre Me Not oraz zestaw mini Alice In Wonderland Wszystkie cudowne, od razu wypróbowałam Absolutely Alice i mogę z całą pewnością stwierdzić, że zdjęcia nie oddają jego uroku Kupiłam ten zestaw miniaturek właściwie tylko ze względu na nazwę i wcale nie byłam przekonana do tych brokatów i oklepanych czerwieni. Ale teraz bardzo się cieszę z zakupu Reszty jeszcze nie wypróbowałam, więc niewiele mogę powiedzieć, ale Absolutely Alice jest świetne Pięknie się mieni, nakłada się dużo lepiej niż się spodziewałam. Jakby ktoś chciał to mogę ewentualnie spróbować zrobić zdjęcia
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 20:22   #2475
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

a ja piszę posta żeby piać na cześć Agabil super , ze mi wspomniałaś o tym petersburgu. Sama bym go nie kupiła jak bym go zobaczyła we flakonie bo za ciemny.A na paznokciach, fakt, ze nadal ciemniejszy niż chciałam (więc następny zakup będzie ) ale ten za to jest super elegancki.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 21:53   #2476
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Też mam St. Petersburgundy i też się przeraziłam jak zobaczyłam, jaki ciemny jest w buteleczce. Ale na paznokciach jest inny, moja ulubiona czerwień jak na razie
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:03   #2477
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Wreszcie zobaczyłam swoje nowe nabytki - 2 pełnowymiarowe: Elephantastic Pink i Louvre Me Louvre Me Not oraz zestaw mini Alice In Wonderland Wszystkie cudowne, od razu wypróbowałam Absolutely Alice i mogę z całą pewnością stwierdzić, że zdjęcia nie oddają jego uroku Kupiłam ten zestaw miniaturek właściwie tylko ze względu na nazwę i wcale nie byłam przekonana do tych brokatów i oklepanych czerwieni. Ale teraz bardzo się cieszę z zakupu Reszty jeszcze nie wypróbowałam, więc niewiele mogę powiedzieć, ale Absolutely Alice jest świetne Pięknie się mieni, nakłada się dużo lepiej niż się spodziewałam. Jakby ktoś chciał to mogę ewentualnie spróbować zrobić zdjęcia
Ja mam Alicjowe czerwienie w wersji mini, trochę żałuję, że nie wzięłam tez tych brokatów. No ale cóż, mówi się trudno
Alicjowe czerwienie są ładne, ale jednak nie będą nalezec do grona moich ulubieńców. Z przyjemnością zużyję małe butelczyny.

Moje ulubione czerwienie OPI to Vodka&Caviar, Big Apple Red i I'm not really a waitress
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 23:07   #2478
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Ja mam Alicjowe czerwienie w wersji mini, trochę żałuję, że nie wzięłam tez tych brokatów. No ale cóż, mówi się trudno
Alicjowe czerwienie są ładne, ale jednak nie będą nalezec do grona moich ulubieńców. Z przyjemnością zużyję małe butelczyny.

Moje ulubione czerwienie OPI to Vodka&Caviar, Big Apple Red i I'm not really a waitress
Czerwieni z kolekcji Alicji jeszcze nie testowałam na pazkokciach, więc się nie wypowiem, ale chyba raczej nie dołączą do grona moich ulubieńców Off With Her Red wydaje mi się za ciepłe, a Thanks So Muchness takie jakieś pospolite... Nie wiem, może po prostu tak mnie te dwa brokatowe zachwyciły, że czerwienie mi jakoś nie podeszły Aż dziwne, bo ja zwykle wolę cremes

Odnośnie czerwieni jeszcze to moją ulubioną jest wspomniana już wyżej St. Petersburgundy - piękna i głęboka Lubię też Red Hot Gift, ale ten jest już jaśniejszy, bardziej jaskrawy.
A I'm Not Really A Waitress kusi mnie już od dawna
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 01:18   #2479
kometa333
Raczkowanie
 
Avatar kometa333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

dziewczyny macie jakies doswiadczenie z Go on green? jak sie prezentuje na zywo, czy jest bardzo perlowy? bardzo mi zalezy na jade is the new black albo get in lime, bo sa z tych nie perłowych, ale nigdzie ich nie ma
kometa333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 07:45   #2480
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Jakby ktoś chciał to mogę ewentualnie spróbować zrobić zdjęcia
no jasne że tak!

Cytat:
Napisane przez kometa333 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakies doswiadczenie z Go on green? jak sie prezentuje na zywo, czy jest bardzo perlowy? bardzo mi zalezy na jade is the new black albo get in lime, bo sa z tych nie perłowych, ale nigdzie ich nie ma
tutaj są zdjęcia:
http://www.nailgal.com/displayimage....h&cat=0&pos=29
http://www.nailgal.com/displayimage....h&cat=0&pos=33
http://www.nailgal.com/displayimage....h&cat=0&pos=27
http://www.nailgal.com/displayimage....ch&cat=0&pos=0
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 08:22   #2481
almirith
Raczkowanie
 
Avatar almirith
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 148
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cześć dziewczyny. Chciałabym kupić lakier OPI w jasnozielonym kolorze. Z tych co dotychczas widziałam najbardziej odpowiadałby mi odcień get in lime. Czytając parę poprzednich stron wątku zaobserwowałam, że kupujecie lakiery głównie na victoriasbeauty, jednakże co jest z tymi niskimi cenami u nich? Buteleczki 15ml po 25zł? W gazecie widziałam, że regularna cena to 42zł Jakaś większa pojemność czy co? Jestem podejrzliwa ;P
__________________
Words do not express thoughts very well. They always become a little different immediately after they are expressed, a little distorted, a little foolish.
almirith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 09:45   #2482
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Nie lakiery u nich są w porzo, też duuże itp, ale VB mają tanie bo:
- sprowadzają je nielegalnie do Polski poza wiedzą wyłącznego dystrybutora jakim jest Beauty In (to u nich cena wynosi 50 zł),
- podejrzewam, że i podatku VAT nie płacą,
- kradną zdjęcia blogerek i wklejają je jako własne z własnym logo - a wiadomo, że zrobienie ładnego zdjęcia lakieru wymaga wiele pracy, wysiłku no i kasy bo trzeba jedną buteleczkę otworzyć.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 20:03   #2483
almirith
Raczkowanie
 
Avatar almirith
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 148
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

No ładnie, takie rzeczy Dzięki serdeczne za odpowiedź, niestety się okazało, że mojego odcienia już nie ma Ale to nic, przed chwilą przeglądałam sobie Elle i wpadłam na miętowy lakier IsaDory, będę musiała go poszukać w drogeriach
__________________
Words do not express thoughts very well. They always become a little different immediately after they are expressed, a little distorted, a little foolish.
almirith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 20:29   #2484
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
no jasne że tak!
Wrzucam to, co udało mi się zrobić

Dwa pełnowymiarowe - Elephantastic Pink i Louvre Me Louvre Me Not, zestaw miniaturek kolekcji Alice In Wonderland i zdjęcia Absolutely Alice na paznokciach (pierwsze zdjęcie lepiej oddaje kolor).

Fotografie jednak zupełnie nie odzwierciedlają uroku lakierów, szczególnie Absolutely Alice Nie widać tego błyszczenia i mienienia się, wydaje się taki płaski i bez wyrazu

Jak wypróbuję pozostałe kolory również postaram się wrzucić zdjęcia

Edytowane przez dominikaha
Czas edycji: 2010-02-05 o 20:34
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 07:23   #2485
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dominika, dzięki za zdjęcia jak pomalujesz paznokcie pozostałymi to zrób proszę też zdjęcia. Szczególnie interesują mnie Elephantastic Pink i Louvre Me Louvre Me Not Świetne są te kolory
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 12:30   #2486
oliwka87
Raczkowanie
 
Avatar oliwka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 106
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kometa333 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakies doswiadczenie z Go on green? jak sie prezentuje na zywo, czy jest bardzo perlowy? bardzo mi zalezy na jade is the new black albo get in lime, bo sa z tych nie perłowych, ale nigdzie ich nie ma
jade is the new black jest z wiosennej kolekcji Hong Kong, a ona ma być w sprzedaży dopiero od 15 lutego (pytałam na kupkosmetyk.pl), nie wiem czy gdzieś indziej jest już dostępny...tych dwóch pozostałych nie znam, więc nie mogę powiedzieć czy są perłowe.....osobiście czekam na jade is the new black...
oliwka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:48   #2487
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kometa333 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie jakies doswiadczenie z Go on green? jak sie prezentuje na zywo, czy jest bardzo perlowy? bardzo mi zalezy na jade is the new black albo get in lime, bo sa z tych nie perłowych, ale nigdzie ich nie ma
Get in lime kupilam na Victoria's Beauty, moze ustaw go sobie w ulubionych i wtedy przychodzi mail gdy jest znowu dostepny, moze Ci sie uda. Sprzedaja tez podobny z China Glaze (re-fresh mint), ale nie wiem czy jest teraz.
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:37   #2488
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dominika, dzięki za zdjęcia jak pomalujesz paznokcie pozostałymi to zrób proszę też zdjęcia. Szczególnie interesują mnie Elephantastic Pink i Louvre Me Louvre Me Not Świetne są te kolory
Nie ma za co
Oczywiście wkleję resztę jak tylko przetestuję
Na razie wklejam zdjęcie Mad as a Hatter (znowu nie oddaje uroku lakieru ). Tutaj drobiny są nieco większe, niż w Absolutely Alice. Też bardzo mi się podoba
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:38   #2489
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

HA! http://www.lushiousbeauty.nl/2010/02...pi-goes-shrek/
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:21   #2490
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Słodkie Funky Dunkey mi się podoba
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.