Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 19:35   #2941
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
nie uważam żeby temanu miało okropny i intensywny zapach, mi on wcale nie przeszkadza, jest OK
To chyba mamy z TŻtem za wrażliwe nosy

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Jeśli nie odpowiada komuś czas oczekiwania na realizację, nie musi tam robić zakupów

A na paczki z zagranicy, czeka się często dłużej niż 6 dni
O, dokładnie. I dlatego już tam nie robię zakupów i wszystkim odradzam.

Ehe, na wielką pakę ze Stanów za 900zł czekam 11dni (wraz z wizytą w UC). Tyle samo czekałam na małe zamówienie z BU. I nikt mnie nie przekona, że się nie da, skoro inne sklepy z półproduktami dają radę wysyłać wszystko szybciej.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:06   #2942
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Sorki ,że się wtrącę, ale mi Skinoren nie pomógł, tylko buzię podrażnił.Od roku używam żelu Brevoxyl i jeszcze nigdy nic mi tak nie pomogło, a było tego sporo-kremy,maści, toniki, żele myjące,picie ziółek, tabletki anty (tylko mi skórę strasznie wysuszyły), antybiotyki w maści od dermatologa,robione w aptece płyny...Najpierw przetestowałam Brevoxyl na 18letnim szwagrze.Róznica kolosalna!Chłopak miał strupa na strupie a teraz buźka super.No to i ja się skusiłam, 20 zł nie majątek.Żel bardzo delikatnie złuszcza skórę, pomaga nawet na twarde i bolące gule, nie nakładać grubo bo wysuszy!Można nakładać pod i na krem, nawet na dzień i na makijaż (oczywiście cienko).Wreszcie pozbyłam się kaszy na czole.Polecam
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:08   #2943
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Sorki ,że się wtrącę, ale mi Skinoren nie pomógł, tylko buzię podrażnił.Od roku używam żelu Brevoxyl i jeszcze nigdy nic mi tak nie pomogło, a było tego sporo-kremy,maści, toniki, żele myjące,picie ziółek, tabletki anty (tylko mi skórę strasznie wysuszyły), antybiotyki w maści od dermatologa,robione w aptece płyny...Najpierw przetestowałam Brevoxyl na 18letnim szwagrze.Róznica kolosalna!Chłopak miał strupa na strupie a teraz buźka super.No to i ja się skusiłam, 20 zł nie majątek.Żel bardzo delikatnie złuszcza skórę, pomaga nawet na twarde i bolące gule, nie nakładać grubo bo wysuszy!Można nakładać pod i na krem, nawet na dzień i na makijaż (oczywiście cienko).Wreszcie pozbyłam się kaszy na czole.Polecam
Ja użyłam Skinorenu tylko raz (od wczoraj) i dzisiaj buzia jest taka gładka i pryszcze są mniejsze, oby tak dalej
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:43   #2944
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Literka 96
Trzymam kciuki żeby Skinoren pomógł,wiadomo,każdemu co innego pasuje.Ja byłam zadowolona z efektów tylko przez miesiąc, jak zaczął działać.Potem,sama nie wiem, skóra się przyzwyczaiła?Trochę to mnie podrażniało,zwłaszcza w lato jak było ciepło, chociaż filtry stosowałam.Zachwalam Brevoxyl, bo widzę trwałą poprawę, teraz mam problem tylko jak sama sobie coś nawyciskam Stosuję czasem profilaktycznie, cóż hormony szaleją

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-13 o 20:44 Powód: poprawka
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 22:42   #2945
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1143139 1]

Ehe, na wielką pakę ze Stanów za 900zł czekam 11dni (wraz z wizytą w UC). Tyle samo czekałam na małe zamówienie z BU. I nikt mnie nie przekona, że się nie da, skoro inne sklepy z półproduktami dają radę wysyłać wszystko szybciej. [/QUOTE]

Tak się wtrącę - chciałam tylko zauważyć, że inne sklepy nie wysyłają gotowych zestawów, co za tym idzie nie muszą odmierzać danych składników - mają gotowe produkty w 2-3 pojemnościach i to wsio. Uważam, że wtedy czas realizacji może wynosić 1-2 dni ( a skądinąd wiem, że wynosi więcej... ), natomiast jeśli do każdej formulacji trzeba odmierzyć inną porcję to trochę już to trwa. Zwłaszcza że nie wszyscy są tak niecierpliwi - i pewnie mają po prostu dużo klientów
Ale masz rację - nikt Cię do zakupów nie zmusza

A zmieniając temat - ma już ktoś ten nowy tonik BHA z lukrecją zamiast centelli? Jestem ciekawa działania
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 07:54   #2946
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

używając od paru dni hydrolatów geraniowego i z cytrynowego drzewa herbacianego (zapach ) ; mając teraz porównanie potwierdzam to co dziewczyny tu pisały, że hydrolat aloesowy nie robi chyba nic. Miałam go jako pierwszego i nie miałam porównania, teraz widzę znaczna róźnicę
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 08:22   #2947
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Mogłaś dobrać jeszcze do tego zestawu jakiś olej

Hydrolat geraniowy jest fajny dla tłustych cer i robi z buzią sporo
Zel z panthenolem spokojnie możesz mieszać z kremami gotowymi, nie ma żadnych przeciwwskazań.
Samego raczej nie nakładaj na twarz, bo mocno cię ściągnie i wysuszy, zawsze z czymś mieszaj [COLOR="Silver"]
O dziekuje za informacje. No wlasnie juz kasy nie mialam, bo tylko 30zł moglam wydac. W sumie mam cere tłustą bardzo odwodnioną a teraz przy Izoteku łuszczy mi sie jak szalona i kieruje sie w kierunku suchej, aczkolwiek w ciagu dnia smalec wyłazi jeszcze
No to swietnie, ze żel mogę wymieszać! Teraz tylko czekać aż status zamówienia się zmieni, dostać paczkę i doprowadzić buzię do ładu i składu.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 08:43   #2948
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dostałam paczkę z BU. jako gratis dołączono próbkę oleju monoi frangipani (nie pamiętam nazwy) który ma boski zapach - muszę następnym razem zamówić słoiczek, skwalan z HA jest niesamowity - akurat znów mam pogorszenie AZS a dzięki niemu skóra szybciej mi się goi a hydrolat lipowy łagodzi pieczenie. ze względu na obecnie gorszy stan mojej skóry muszę poczekać z tonikiem różano-mlecznym. gdybym teraz zamawiała, to pewnie wybrałabym raczej tonik z PHA, no ale trudno. czekam za to na serum z zieloną herbatą
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:41   #2949
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ten nowy tonik wygląda bardzo zachęcająco, zwłaszcza na zbliżające się lato. Będzie mój!
Zawiodłam się na toniku 10%, niestety jest chyba dla mnie za mocny. Któraś z wizażanek pisała o uczuleniu (zapaleniu?) w okolicach ust, u siebie widzę dokładnie w tym samym miejscu mocne zaczerwienienie, wygląda, jakbym dopiero co wydepilowała wąsy i brodę Przestałam tam aplikować ten tonik już ponad tydzień temu a dalej mam czerwoną i nadwrażliwą skórę. Tonik pójdzie na ramiona
Coraz bardziej jestem zadowolona z maseczki ze skrzypem, nie zastyga na twardą skorupę, a buzia jest taka aksamitna w dotyku, super
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:25   #2950
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

jejuuu ja chcę ten tonik PHA
Ale przydałoby sie zużyć co już mam
W ogóle widzieliście jaki krótki termin ma ? 2-4 tyg. w lodówce Bez konserwantu ani rusz.

Od razu zadam kilka pytań: który olejek myjący ładniej pachnie: wanilia czy pomarańcz?? Wolałabym wanilię, ale jak sobie przypomne jak pachnie lawenda w toniku z BU ........ fuj fuj.. po prostu różnie to bywa z zapachami u nich.
Czy monoi i monoi frangicośtam bardzo różnią się zapachem??

Ciekawi mnie hydrolacik z zielonej herbaty Miał ktoś??
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 14:19   #2951
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kolejne nowości na BU - olej z pestek czereśni i maseczka czereśniowa. Moim olejowym ideałem jest róża rdzawa, więc nie zamierzam kupować innego, ale na maseczkę na pewno się skuszę
Już powoli zaczynam układać kolejne zamówienie, tylko kasy brak
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 15:13   #2952
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
jejuuu ja chcę ten tonik PHA
Ale przydałoby sie zużyć co już mam
W ogóle widzieliście jaki krótki termin ma ? 2-4 tyg. w lodówce Bez konserwantu ani rusz.

Od razu zadam kilka pytań: który olejek myjący ładniej pachnie: wanilia czy pomarańcz?? Wolałabym wanilię, ale jak sobie przypomne jak pachnie lawenda w toniku z BU ........ fuj fuj.. po prostu różnie to bywa z zapachami u nich.
Czy monoi i monoi frangicośtam bardzo różnią się zapachem??

Ciekawi mnie hydrolacik z zielonej herbaty Miał ktoś??
Pomarańczowy jest cudowny... polecam bardzo! Już w przyszłym tygodniu przyjdzei do mnie druga butelczka, pierwszą wykończyłam. No i jest bardzo wydajny.

Hydrolat z zieloneh herbaty miałam, ale jakoś nie widzę efektów jego działania a uzywałam jako tonik.

Tera mam końcówke dodaje do maseczek

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Kolejne nowości na BU - olej z pestek czereśni i maseczka czereśniowa. Moim olejowym ideałem jest róża rdzawa, więc nie zamierzam kupować innego, ale na maseczkę na pewno się skuszę
Już powoli zaczynam układać kolejne zamówienie, tylko kasy brak
nowości ! no to biegnę na ich stonkę

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Dziewczyny, od tego toniku Zestaw - Tonik z kwasem PHA 6% będziecie teraz uzywać??
Boje się kwasów jednak na lato, sama nie wiem...
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 15:48   #2953
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[/COLOR]Dziewczyny, od tego toniku Zestaw - Tonik z kwasem PHA 6% będziecie teraz uzywać??
Boje się kwasów jednak na lato, sama nie wiem...
[/QUOTE]

Kwasów PHA można spokojnie używać latem, nawet są wskazane bo zwiększają ochronę przed promieniowaniem
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 15:53   #2954
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
[/color]Dziewczyny, od tego toniku Zestaw - Tonik z kwasem PHA 6% będziecie teraz uzywać??
Boje się kwasów jednak na lato, sama nie wiem...
Kwasów PHA można spokojnie używać latem, nawet są wskazane bo zwiększają ochronę przed promieniowaniem [/quote]

Dziękuje
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 16:00   #2955
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam jakiś czas temu odkryłam BU oczywiście dzięki wizażowi jestem pod wrazeniem hydrolantów wyprobowalam narazie :
-geraniowy i jest cudny
-i cytrynowy ten nie bardzo mi się podoba
oraz peelig enzynmatyczny jest cudny
Teraz przymierzam się do serum co dziewczyny myslicie o tym http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumamlaCE.html ?
Mysle nad nim bo nietrzeba dawac alkoholu ktorego moja naczynkowa i tlusta cera w jednym nie znosi pozdrawiam
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 16:06   #2956
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hmmm, ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł odnośnie tego peelingu ezymatycznego, który wręcz mnie spalił? Hydrolat zawinił (oczarowy), czy po prostu takie działanie enzymu na moją skórę? (uczulenia na ananasa nie mam...)

Hmmm, własnie zaczałem stosować tonik BHA 2%, ale ten PHA zaczyna mnie ciekawić... muszę się mu przyjżeć.
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 16:15   #2957
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Witam jakiś czas temu odkryłam BU oczywiście dzięki wizażowi jestem pod wrazeniem hydrolantów wyprobowalam narazie :
-geraniowy i jest cudny
-i cytrynowy ten nie bardzo mi się podoba
oraz peelig enzynmatyczny jest cudny
Teraz przymierzam się do serum co dziewczyny myslicie o tym http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumamlaCE.html ?
Mysle nad nim bo nietrzeba dawac alkoholu ktorego moja naczynkowa i tlusta cera w jednym nie znosi pozdrawiam
ja wybralam to http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html ze wzgledu na dodatek glikolu propylenowego w tym poprzednim ( czekam na przesylke )
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 16:21   #2958
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Co do próbek, ostatnio przy zamówieniu na ponad 100zł prosiłam o próbki, a nic nie dostałam Dali mi za to kupon na 5%, choć szczerze mówiąc, wolałabym jakąś próbkę

Po dłuższym zastosowaniu mogę powiedzieć, że żel HA z panthenolem i allantoiną bardzo ładnie nawilża (w połączeniu z olejkiem lemon), lepiej niż sam HA. Oleju tamanu użyłam wczoraj po raz pierwszy, i dla mnie ma dosyć intensywny zapach ale nie przeszkadza mi. A działanie? Hmm... Ciężko mi coś powiedzieć po pierwszym razie Na pewno w połączeniu z żelem ładnie nawilżył.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 16:23   #2959
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Hmmm, ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł odnośnie tego peelingu ezymatycznego, który wręcz mnie spalił? Hydrolat zawinił (oczarowy), czy po prostu takie działanie enzymu na moją skórę? (uczulenia na ananasa nie mam...)

Hmmm, własnie zaczałem stosować tonik BHA 2%, ale ten PHA zaczyna mnie ciekawić... muszę się mu przyjżeć.
dla mnie peeling jest idealny używam z hydrolatem z zielonej herbaty i ostatnio z hydrolatem migdałowym.
Teraz zamówiłam jeszcze jedna porcję. Chyba jednak zamówie ten tonik PHA.
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 16:28   #2960
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hmm, kurcze sam nie wiem co robić. Czy odstawić, czy jeszcze raz spróbować...
Wykonałem na bank dobrze (z resztą to tylko wymieszanie składników), więc obstawiam na proporcje.
Na BU piszą, że jedna łyżka miarowa starcza na twarz + dekolt, więc używając tylko na twarz powinienem użyć mniejszej ilości? Czyżby peelingu było za dużo na twarzy?
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 16:37   #2961
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Hmm, kurcze sam nie wiem co robić. Czy odstawić, czy jeszcze raz spróbować...
Wykonałem na bank dobrze (z resztą to tylko wymieszanie składników), więc obstawiam na proporcje.
Na BU piszą, że jedna łyżka miarowa starcza na twarz + dekolt, więc używając tylko na twarz powinienem użyć mniejszej ilości? Czyżby peelingu było za dużo na twarzy?
Ja robie z załączonej łyżeczki i starcza na twarz... trochę szczypie ale po zmyciu jest ok.
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 20:38   #2962
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
ja wybralam to http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html ze wzgledu na dodatek glikolu propylenowego w tym poprzednim ( czekam na przesylke )
A czy to serum tez posiada wlasvciwosci wybielajace?:->
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:13   #2963
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hey dziewczyny mam takie glupie pytanie jak place przelewem-priorytem to na poczcie jak potam numer konta to mam powiedziec ile mam do zaplaty czy pani mi powie ? Jesli mowie ja to podaje cene z opata za wysylke czy bez? A po drugie przy przelewie tez paczka przychodzi mi do domu czy musze isc po nia na poczte? przepraszam ale nigdy tak niekupowalam
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:18   #2964
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
A czy to serum tez posiada wlasvciwosci wybielajace?:->
Zadne serum z witaminą C nie wybieli Cię, co najwyżej delikatnie rozjaśni/ wyrówna koloryt skóry, nie takie jego główne zadanie.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetpoison1991 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny mam takie glupie pytanie jak place przelewem-priorytem to na poczcie jak potam numer konta to mam powiedziec ile mam do zaplaty czy pani mi powie ? Jesli mowie ja to podaje cene z opata za wysylke czy bez? A po drugie przy przelewie tez paczka przychodzi mi do domu czy musze isc po nia na poczte? przepraszam ale nigdy tak niekupowalam
Musisz wypełnić specjalny druczek na przelew.
Wpisujesz tam dane sklepu i numer konta i swoje dane, sumę do zapłaty wraz z kosztami przesyłki, tak wypełniony druczek podajesz pani w okienku i ona już wszystko zrobi. Przesyłka przychodzi normalnie jak każda do domu.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 19:52   #2965
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Kolejne nowości na BU - olej z pestek czereśni i maseczka czereśniowa. Moim olejowym ideałem jest róża rdzawa, więc nie zamierzam kupować innego, ale na maseczkę na pewno się skuszę
Już powoli zaczynam układać kolejne zamówienie, tylko kasy brak
Maseczka czereśniowa już kiedyś była... I fajnie, że wróciła, bo pamiętam, że była świetna!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 20:21   #2966
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

O, nie wiedziałam o tym (interesuję się biochemią dopiero od grudnia). Cieszy mnie pozytywna opinia, na pewno wypróbuję tę maseczkę
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 20:40   #2967
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kurczę ale narobiłam Właśnie składam kolejne zamówienie, wchodzę na pocztę, szukam kodu na zniżkę i... guzik - musiałam usunąć tego maila ;( Kurczę no ze mnie jest gapa na potęgę. Musiałam się gdzieś wygadać Niby to parę złotych ale buuu...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 21:17   #2968
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Kurczę ale narobiłam Właśnie składam kolejne zamówienie, wchodzę na pocztę, szukam kodu na zniżkę i... guzik - musiałam usunąć tego maila ;( Kurczę no ze mnie jest gapa na potęgę. Musiałam się gdzieś wygadać Niby to parę złotych ale buuu...
ja mam na poczcie specjany folder- "potrzebne" i od razu przeniosłam tam maila z kodem zniżkowym inaczej pewnie też bym go usunęła (wiele rzeczy tak straciłam, dlatego założyłam ten folder)
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 21:33   #2969
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Szczerze mówiąc, ale nie wiem o co chodzi?
Kod zniżkowy? Kiedy się go dostaje?

Nie dostałem, a może powinienem? Chętnie skorzystałbym, bo już szykuje zamówienie kolejne.
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 21:45   #2970
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja mam na poczcie specjany folder- "potrzebne" i od razu przeniosłam tam maila z kodem zniżkowym inaczej pewnie też bym go usunęła (wiele rzeczy tak straciłam, dlatego założyłam ten folder)
No i chyba tak zrobię... Ale i tak mi jakoś żal.

Cytat:
Szczerze mówiąc, ale nie wiem o co chodzi?
Kod zniżkowy? Kiedy się go dostaje?

Nie dostałem, a może powinienem? Chętnie skorzystałbym, bo już szykuje zamówienie kolejne.
Ja dostałam kupon zniżkowy dopiero po drugim zamówieniu - na 4%, no ale przepadł... trudno

Edit: utworzyłam takowy folderos w związku z tym, że właśnie dostałam kolejny kuponik uhu uhu

Edytowane przez April007
Czas edycji: 2009-03-15 o 21:54 Powód: Dobra nowina :)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.