Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 16:48   #2011
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dziewczyny wlasnie przeczytalam w takiej ksiazeczce ze z benzacne (wiec rowniez brevoxyl ktory stosuje) nie wolno uzywac kremow z kwasem witaminy A.
kurcze nie wiedzialam.... myslicie ze jak mam masc z wit. A lub krem taki robiony z apteki witaminkowy i jest tam wit. A to nie wolno mi ich uzywac??? kurcze bo raz tak nalozylam brevoxyl a po jakims czasie masc z wit A i parzyla mnie twarz i byla czerwona, ale myslalam ze poprostu to od brevoxylu. Czy wit. A to to samo co kwas wit.A ?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:11   #2012
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie, to nie to samo...

kwasy wit. A to tzw. retinoidy jak na przyklad izotrex
witamina A to retinol inaczej
jeszcze jest prowitamina A czyli beta-karoten

tak mi sie wydaje
nie sadze bys miala sie czego obawiac
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:13   #2013
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

http://www.luskiewnik.gower.pl/retin.html

to jest troche o tym ale jak na mnie za duzo tam teorii, czytac mi sie nie chce :p
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:20   #2014
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 174
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
w ogóle mam apel do dziewczyn które sa z nami od bardzo krótka- polecam przeczytac nasz wątek tak duzo jak tylko się da zobaczycie ile my tu juz pomysłów miałyśmy

No!! Pomysłow miałyście tysiące- zaparłam sie i przeleciałam ten wątek, w wolnych chwilach poczytałam ile sie dało- czasem dokładnie czasem pobieżnie(w pracy musiałam sie ukrywac...) i powiem szczerze że pomylenia z pomieszaniem można dostac od natłoku informacji!!!
Ale juz zdecydowałam co zakupie (jak tylko wypłatka wpłynie na konto). Poza tym podeszłam dzis do dermatologa i zapytałam co mi poleca do oczyszczania twarzy i na przebarwienia bo teraz głownie to mi spędza sen z powiek i powiedziała zeby kupic Retin A i emulsje do mycia Cetaphil. Po wnikliwym studiowaniu Wizażu zdecydowałam sie na:
-Retin A ( tylko nie mam pojecia jak go stosowac- punktowo, na całą buźke i jak często)
-żel do buźki Avene
-nio i koniecznie filtr- też Avene
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:24   #2015
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmmm widze ze dermatolodzy namiętnie zapisują cetapfil bo kto by tam nie poszedl to to dostaje.. mialam i ja to i nie moglam sie doczekac aż się skonczy... nie wiem co w nim takiego zbawiennego ma niby być

żel avene z tego co slyszalam jest supe a świetne oczyszczanie to świetna podstawa filtr tez supe a to trzecie to nie uzywalam wiec nie wiem
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 17:28   #2016
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 174
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Od momentu jak się pilnuje zeby nie grzebać w twarzy sporo sie poprawiło, tylko teraz widać ile mam przebarwien Dzis trochę podziobałam i zafundowałam sobie czerwonego placka na brodzie- jak TŻ wroci z pracy i to zobaczy to znow mi sie dostanie- ale dobry obiadek dzis zrobiłam wiec mam nadzieje ze sie zajmie tym co znajdzie na talerzu a nie moja broda

Jakbyście miały jakies uwagi co do wybranych przeze mnie kosmetyków to bardzo chętnie przyjme wszelkie komentarze, z góry dziękuje
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 20:40   #2017
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A u mnie tragedia - jeszcze niedawno miałam gładkie czoło, a teraz... szkoda gadać. Jestem pewna, że to zasługa Novity Wiadomo, wysyp nie zniknie w jeden dzień po odstawieniu jej, ale skóra nie jest przynajmniej już taka zaogniona.
Kupiłam dziś ten płyn Afronis - w nim pokładam wszelką nadzieję, że mi to zasuszy.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 21:08   #2018
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tylko zebys nie przesadziła z nim bo to mocno alkoholowe jest... dziewczyny nie polecaly do twarzy ale moze takie kilkudniowe BUM pomoże twojej buzi i nie bedziesz musiala wiecej go uzywac ciekawa jestem co to moglo spowodowac ten wysyp.. ta novita to witaminy?

heh przeczytalam w internecie o novicie.. miala byc nocna regeneracja co..?
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 06:06   #2019
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Alcohol na pewno bedzie zasuszał, jednak po skóra będzie sie bardziej przetuszczała i świecenie zapewnione. Może lepiej zastosowaś pastę cynkową? Ona również wysusza, natomiast nie jest na alkoholu.
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 13:58   #2020
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie wiem dlaczego u ciebie tak bylo ale ja uzywam novity i fajna jest nie dojsc ze melonowy smak to jeszcze naprawde dobrze sie czuje, rano wypoczeta, wyspana nawet jak malo spie


afronis ja uzywalam ale nie na cala twarz!! robilam sobie takie malutkie plastereczki - malutkie kawaleczki chusteczki na to nalewalam plyn i na wyprysk i tak chodzilam dopuki nie wyschlo, taki "niby" plasterek :P:P
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 14:30   #2021
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hmmm widze ze dermatolodzy namiętnie zapisują cetapfil bo kto by tam nie poszedl to to dostaje.. mialam i ja to i nie moglam sie doczekac aż się skonczy... nie wiem co w nim takiego zbawiennego ma niby być
Bo nie podrażnia, nie wysusza i nie ma żadnych składników, które mogłyby przeszkadzać w kuracji jakimiś lekami zewnętrznymi.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 14:31   #2022
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej dziewczyny padam z nóg ale do was muszę zajrzeć
u mnie w porządeczku kolejny dzien bez makijażu chociaz jak sie o siwcie zobaczylam niewyspana w lustrze to o mało co nie złamałam postanowienia na szczęście mój mózg się obudzil i w koncu aby zamaskowalam cienie pod oczami.. buzia się świeci niestety przez te 8 godzin co jestem poza domem ale cóż poradzic.. jakbym nawaliła makijażu to by tez sie swiecila ale syfiastymi zaskórnikami a tych o dziwo ostatnio prawie nie widac.. kilka w kącikach nosa itp bo nos to moje zaskornikowe miejsce a poza tym rewelacja tylko na ramieniu wyskoczyla mi jakaś mega krosta i okrutnie boli ale mam nadzieje ze juz sie nie powiekszy bo takiego giganta na pewno bym zaraz wycisnełą
buziaczki moje drogie
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 19:58   #2023
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny, będę uważać z tym płynem. Mam nadzieję, że niebawem będę mogła go odstawić...
Przed chwilą nie wytrzymałam i wycisnęłam 3 delikwenty, które już się o to prosiły. Oby jutro nie urosły dwa razy większe.

A co do tej Novity - też mam melonową. W smaku przepyszna, ale w działaniu (u mnie) -

Tancerka, tak, to była cudowna nocna regeneracja... wszystkich pryszczoli
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 13:37   #2024
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wczoraj znowu swoje. :/ Bleh.
Ale ogólnie i tak mi nieźle idzie z tym całym nie wyciskaniem. ;p
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 14:15   #2025
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

UWAGA! UWAGA !
Chciałam się pochwalić ;-)
a więc : dziś już będzie 5 dzień [oby] jak nie wyciskam!
zrobiłam sobie kalendarzyk - z jednej strony plusikami zaznaczam dni które wytrzymałam ;] a z drugiej zaznaczam dni przebyte z aerobiczną 6 weidera :P
dziwne, że perspektywa ładniejszej cery mnie jakoś nie motywowała do zaprzestania znęcania się nad twarzą, a widok każdego zaliczonego dnia ;p motywuje.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 15:13   #2026
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

u mnie bylo gorzej, wiec znowu systematycznie zaczelam nakladac brevoxyl tylke ze znowu mam sucha i luszczaca sie skore i to tylko koło ust, na brodzie lekko... ale pryszczy brak!
kurcze noo.... no i znowu pierwszego dnia po brevoxylu buzia byla czerwona a nastepnego pomaranczowa lekko! a potem zaczela sie luszczyc.... mam gesty tlusty krem ale nic nie daje....
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 16:47   #2027
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Staram się doprowadzić twarz do porządku po tym co robiłam przez ostatni tydzień, póki co marnie mi idzie. Wszystko strasznie powoli się goi ale się staram ... uhhh
na co stosuje się maść cynkową, punktowo czy tak ogólnie?
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 17:39   #2028
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

masc cynkową rzczej punktowo bo chyba wiekszosc skladu to wazelina wiec wiesz...
dziewczyny co z wami nie dotykajcie buziaków... mi się zrobila dis pierwsza od nie pamietam kiedy krostka na czole ale jakos mnie do niej nie ciągnie.. w ogole po lekturze wizazu wszystko na buzi mi sie szybciej jakos goi niz kiedys jestem dobrej myśli
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 18:24   #2029
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
u mnie bylo gorzej, wiec znowu systematycznie zaczelam nakladac brevoxyl tylke ze znowu mam sucha i luszczaca sie skore i to tylko koło ust, na brodzie lekko... ale pryszczy brak!
kurcze noo.... no i znowu pierwszego dnia po brevoxylu buzia byla czerwona a nastepnego pomaranczowa lekko! a potem zaczela sie luszczyc.... mam gesty tlusty krem ale nic nie daje....
Nie smaruj Brevoxylem okolic ust. Mówię z własnego doświadczenia. ;d Tam skóra jest wrażliwa i łatwo o podrażnienie. Chociaż ja mam wągry tuż przy wargach, więc żałuję, że nie mam za bardzo możliwości pozbycia się ich.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 21:11   #2030
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka jak ja sie ciesze ze ty tu tak dzielnie opos7ujesz swoje wyboje, przeboje i wogole..
dzieki tobie od poniedzialku nie robie make-upu.. tzn ograniczylam sie do korektora punktowego,rozu na polikach i tuszu.. <odpukac> widze roznice! ponadto nie ciskam..!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 22:35   #2031
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hehe dzieki
chodzenie bez makijazu wcale nie jest takie proste hehe tym bardziej ze maluje sie odkąd pamietam.. ale teraz jak juz tyle osiągnelam to nie moge sie poddac
dzis w lazience zblizylam sie do lustra i dostrzeglam kilka wągrów na nosie-tam sie zawsze beda robic i juz sie na to chyba nic nie poradzi i chcialam usunąc takiego jednego przykladowego delikwenta i w morde nie chcial sie usunąć!!! mam wrazenie ze mam tak zwezone pory ze nawet jakbym chciala to bym nic z nich nie wycisnela!!!! na jedno dobrze bo na pewno juz nie zrobie zadnej ostrej masakry na twarzy ale na drugie to jak mam sie ich teraz pozbyc???
trzebaby jakąś paróke zrobic i dopiero delikatnie te kilka kropek usunąć.. ale nie mam czasu na parówke no i nie mam jak sie wycisnąć skoro postanowilam chodzic bez makijazu!!! przeciez z czerwonymi plamami nie wyjde do ludzi a jak sie zaczne malowac to znow sie pory zabrudzą... hmmmmm no nie wiem co tu zrobic.. juz tydzien sie nie maluje matko co za sukces!!! szczególnie w zimie kiedy zawsze sie malowalam bo bylam blada i pryszczata; )
w sobote jest dzien kobiet wiec w ten weekend jeszcze nie bede nic majstrowac bo muszę być śliczna dla mojego tżcika ale w przyszly weekend cos wymysle
juz nie moge sie doczekac dnia kobiet hehe jak ja uwielbiam dostawac kwiaty studiujemy w innych miastach z moim tżcikiem wiec chocbym chciala to nie moge dostawac kwiatuszkow często dzień kobiet jest chyba lepszy niz walentynki
dobranoc moje piękne dziewczęta
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 23:34   #2032
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka.. ja jak chodzilam do szkoly to absolutnie sie nie malowalam-tylko tusz.. jak bawilam sie w domu przed lustrem i nalozylam sobie fluid to odrazu z przerazeniem zmywalam..
jednak jak zaczely sie moje problemy z buzka tak zaczelam sie malowac..fluid, puder pylkowy, korektor, roz, tusz i inne bajery.. normalnie bez tego ani rusz.. az glupio, ale czulam ze musze zeby miec choc odrobine pewnosci siebie..
teraz nie mowie ze jest mi latwo-nie spogladam w lustro w pracy by sie nie wkurzyc..zasmucic czy cos..
ale jak zauwazam ze to co mam sie goi.. i narazie nic nowego nie kielkuje mi na buzi to czuje pewnego rodzaju maly motorek do tego by dac rade..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 08:56   #2033
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 174
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cześć kobietki ja też podchwyciłam pomysł z chodzeniem bez tapetki na buźce i musze powiedzieć że mi się to bardzo podoba. Nie cisne nic a nic!!!!! w sumie nie mam co bo mi sie wszystko ładnie wygoiło- co prawda drażnią mnie strasznie wągierki ale nie ruszam ich żeby znów sobie nie porobić plam i strupków no i te chorerne przebarwienia. Kupiłam sobie żel do mycia buźki Avene- jest rewelacyjny i smaruje sie na wieczór Acne derm. Widze ze cera robi się coraz ładniejsza a wychodząc z domku nakładam tylko filterek, odrobine różu na poliki i tusz. Mam nadzieję że wytrzymam i nie bedę paluchami macać po twarzy...
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 09:40   #2034
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

widze że pociągam za sobą tłumy hihihi bardzo sie z tego powodu ciesze moja buzia tez nie wygląda rewelacyjnie bez makijazu- mówie ze jest cudownie bo w porownaniu z tym co mialam wczesniej to dla mnie jest cudownie ale jak wiadomo nie da sie zlikwidowac z twarzy wszystkiego co wczesniej jej zrobilam.. wiec zaciskam zęby i dziś znow wychodze bez tapety
mój tżcik powiedzial ze bede miala dwa dni kobiet wiec staram sie wlasnie dla niego
trzymajcie sie dziewczyny wracam w niedziele
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 09:49   #2035
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No to dziewczynki składam najszczersze gratulacje i wyrazy uznania za to chodzenie bez make-up'u Ja zimą nie mogę się przestawić bo nie dość, że jestem blada to jeszcze mam wrażliwą skórę, która przy byle zimnie, wietrzyku robi się zaczerwieniona i odsłania wszystkie przebarwienia. Także puder musi być

A tak ogólnie stan cery nie jest zły (odpukać!). Czoło powoli się wyrównuje - Afronis spisuje się jak na razie na 5.
Od niedawna zaczęłam też stosować Atrederm na pojedyncze blizny i muszę powiedzieć, że jest świetny! Złuszcza i wyrównuje. Żałuję, że wcześniej nie odważyłam się na nałożenie tego na twarz, ale myślę, że do wiosny jeszcze zdążę się z tym wszystkim uporać.

Pozdrawiam
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 10:00   #2036
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja też chętnie wysżłabym bez makijażu . Ale jestem taka blada po acne derm, że się nie odważę. Myślicie , ze trochę samopalacza pogorszy bardzo stan mojej cery. Zostało mi jescze trochę przebarwień do usunięcia i troche zaskórników do zasuszenia. Samoopalacz zamiast pudru? Co myslicie? W pudrze też jest sporo zapychaczy, wieć moze sie skłonie na Dax-a w piance .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 10:40   #2037
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cześć kobietki

Z nadmiaru czasu nie miałam kiedy was poczytywać ale mam wiadomość heh poszłam do dermatologa przypisała mi pani differin stosuję go od tygodnia i powiem że widzę już rezulatyt to nic że skóra mi się łuszczy że wyskakują mi wielkie gule podskórne nic nie ruszam jak jestem w domku to nakładama na to benzacne które też mi pani dermatolog przypisała i czekam cierpliwie od tygodnia praktyczni enic nie wyciskałam w ogóle jakby mnie wągrów pryszczy nie ma tak dużo nawet drugi dzień już nie nakładam "tapety" na buśke biorę cynk bratka i capivit a+e w tabletkach i jest super nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa mam nadzieje że za 3 miesiące będe mieć spokój z tym wszystkim

Mam również nadzieję że i wam uda się to wszystko zwalczyć i będziecie równie szczęsliwe jak ja pomimo iż to początek kuracji i 2 dni stosowałam codziennie na noc ale że miałam podrażnioną skóre co drugi dzień teraz i jestem super zadowolona tak się tego bałam od pół roku zwlekałam z tą maścią ale widzę że byłam w wielkim błędzie już nigdy nie będe zwlekać Teraz to nawet może mnie wysypać byle by później było lepiej

Nawet przyłapałam się na tym że stoję przed lustrem i podziwiam moją buśkę jak ślicznie wygląda i nawet niekorci mnie nic aby wyciskać bo w sumie nie wiecz czy nie widzę czy jestem tak zadowolona że nic nie widzę
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 12:24   #2038
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 174
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Ja też chętnie wysżłabym bez makijażu . Ale jestem taka blada po acne derm, że się nie odważę. Myślicie , ze trochę samopalacza pogorszy bardzo stan mojej cery. Zostało mi jescze trochę przebarwień do usunięcia i troche zaskórników do zasuszenia. Samoopalacz zamiast pudru? Co myslicie? W pudrze też jest sporo zapychaczy, wieć moze sie skłonie na Dax-a w piance .

Nie wiem czy samoopalacz nie pozapycha Ci porów, ja jak poczytałam o zapychaczach to kremiki z samoopalaczem do buźki poleciały do kosza!!!! Ja też mam jasną cere, a teraz przy acne derm mnie pewnie jeszcze bardziel wybieli. Mam mleczko dla dzieci z filtrem 40+ które stosuje na buzie i jak mnie drażni moje blade lico to mieszam mleczko z odrobina filtra koloryzującego i nakładam na twarz- efekt jest bardzo fajny( a kolorowy filterek wyciagnełam od pani w aptece tzn poprosiłam o próbki)
36824e82e51c7225a5b2c1a5779aef88dc0a5eae_5f10dc15a8e6e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 15:40   #2039
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
Nie smaruj Brevoxylem okolic ust. Mówię z własnego doświadczenia. ;d Tam skóra jest wrażliwa i łatwo o podrażnienie. Chociaż ja mam wągry tuż przy wargach, więc żałuję, że nie mam za bardzo możliwości pozbycia się ich.

tuz przy ustach nie smaruje tylko tak moze 2cm od nich bo tam na brodzie mam malutkie podskórne grudki i wągry dlatego musze.
Teraz juz przez kilka dni po przyjsciu ze szkoly zmywam resztki po pudrze i korektorze i nakladam maseczke miód i mleko daxa na te obszary i jakby lekko lepiej choc myslalam na poczatku ze ta maska zapycha mnie to teraz widze ze chyba nie


[1=36824e82e51c7225a5b2c1a 5779aef88dc0a5eae_5f10dc1 5a8e6e;6825049]Nie wiem czy samoopalacz nie pozapycha Ci porów, ja jak poczytałam o zapychaczach to kremiki z samoopalaczem do buźki poleciały do kosza!!!! Ja też mam jasną cere, a teraz przy acne derm mnie pewnie jeszcze bardziel wybieli. Mam mleczko dla dzieci z filtrem 40+ które stosuje na buzie i jak mnie drażni moje blade lico to mieszam mleczko z odrobina filtra koloryzującego i nakładam na twarz- efekt jest bardzo fajny( a kolorowy filterek wyciagnełam od pani w aptece tzn poprosiłam o próbki)[/quote]
podaj pełną nazwe filtra koloryzujacego i mleczka
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 22:44   #2040
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

cześć dziewczyny mam pytanie...bo jak powszechnie wiadomo nie wolno wyciskać ale jak ta ropa już sie tak nazbiera i ją niesamowicie widać to co zrobić?!to samo pęknie?zniknie?ususzy się?no przecież to takie....brzyyyyydkie
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.