Pielęgnacja skórek - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-02, 19:45   #181
Marcia_E
Raczkowanie
 
Avatar Marcia_E
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 258
Dot.: Pielęgnacja skórek - wątek zbiorczy

Ja też od dziś zaczynam używać tą maść
Marcia_E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 20:00   #182
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Pielęgnacja skórek - wątek zbiorczy

Czy osobie, która ma zarośnięte na 1/3 paznokcia ,stwardniałe skórki, też polecicie tylko odsunięcie? Ja zawsze takie skórki wycinam (matrwy naskórek niestety nie zniknie w 1 dzień) i od razu polecam możliwie jak najczęstsze odżywianie i raz na tydzień odsuwanie. Czasem manicure tradycyjny w niektórych przypadkach jest niezbędny, za to manicure biologiczny świetnie podtrzymuje ten efekt, przez co m. tradycyjny staje się zbędny Wiadomo, że wycinanie skórek to błędne koło - chwilowy efekt, a potem jest coraz gorzej- tak jak z goleniem nóg
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 20:12   #183
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: skórki:/

Cytat:
Napisane przez maryna27 Pokaż wiadomość
Właśnie dziś kupiłam sobie maść z wit. A i zamierzam ją zacząć używać. Dzięki za pomysł Pozdrawiam
Pomysł nie jest mój Ba! sama nawet tej maści nie stosowałam na skórki Ja tylko skojarzyłam, o jaką maść chodzi i tyle.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 20:28   #184
maryna27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: skórki:/

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Pomysł nie jest mój Ba! sama nawet tej maści nie stosowałam na skórki Ja tylko skojarzyłam, o jaką maść chodzi i tyle.
Acha, to w takim razie dizęki temu kto podrzucił ten pomysł i tobie, że o nim przypomniałaś
maryna27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 20:16   #185
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Pielęgnacja skórek - wątek zbiorczy

Hej. Nie chce zakładać nowego wątku, dlatego poradzę sie tutaj

Ponad tydzień temu wybrałam się na pierwszy manicure do kosmetyczki. Myślę-nareszcie będę miała piękne paznokcie, zero skórek, itp.

Jakie było moje wielkie zdziwienie i rozgoryczenie gdy: najpierw-kosmetyczka zrobiła z moich paznokci jakiś 'niesamowity' kształt, gdzie 'u góry' paznokcie wchodziły w szpic Były zrobione nierówno, dziwnej długości, w ogóle dla mnie koszmar..

następnie-myślałam, że umrę na zawał gdy zobaczyłam, jak zaczyna obcinam mi skórki

Przecież od zawsze słyszałam, że skórek się nie obcina!! Więc myślę co jest grane?!

Tymbardziej, że ja mam akurat takie paznokcie tj. skórki, że jeśli się je obetnie, praktycznie od razu powstają mi takie zadziory, zaczynają mi tj. odstawać pojedyncze skórki.. Nie wiem jak Wam to wytłumaczyć. Ale widok jest okropny.

Paznokcie wyglądały łądnie.. ale z daleka.
Może takie wrażenie robił francuski manic. alegdy go zmyłam było jeszcze gorzej.

Teraz doprowadziłam paznokcie do jako takiej użyteczności.
Smaruje je jakimś preparatem do skórek Killysa (?)


I pytanie do Was: czy ja trafiłam na jakąś 'inną' kosmetyczkę czy wszędzie się tak robi?
I co zrobić, żeby mieć ładne paznokcie, ale nie powtórzyć tej sytuacji?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:03   #186
maryna27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: Pielęgnacja skórek - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Hej. Nie chce zakładać nowego wątku, dlatego poradzę sie tutaj

Ponad tydzień temu wybrałam się na pierwszy manicure do kosmetyczki. Myślę-nareszcie będę miała piękne paznokcie, zero skórek, itp.

Jakie było moje wielkie zdziwienie i rozgoryczenie gdy: najpierw-kosmetyczka zrobiła z moich paznokci jakiś 'niesamowity' kształt, gdzie 'u góry' paznokcie wchodziły w szpic Były zrobione nierówno, dziwnej długości, w ogóle dla mnie koszmar..

następnie-myślałam, że umrę na zawał gdy zobaczyłam, jak zaczyna obcinam mi skórki

Przecież od zawsze słyszałam, że skórek się nie obcina!! Więc myślę co jest grane?!

Tymbardziej, że ja mam akurat takie paznokcie tj. skórki, że jeśli się je obetnie, praktycznie od razu powstają mi takie zadziory, zaczynają mi tj. odstawać pojedyncze skórki.. Nie wiem jak Wam to wytłumaczyć. Ale widok jest okropny.

Paznokcie wyglądały łądnie.. ale z daleka.
Może takie wrażenie robił francuski manic. alegdy go zmyłam było jeszcze gorzej.

Teraz doprowadziłam paznokcie do jako takiej użyteczności.
Smaruje je jakimś preparatem do skórek Killysa (?)


I pytanie do Was: czy ja trafiłam na jakąś 'inną' kosmetyczkę czy wszędzie się tak robi?
I co zrobić, żeby mieć ładne paznokcie, ale nie powtórzyć tej sytuacji?
Według mnie wszystko zależy od kosmetyczki - są lepsze i gorsze. Mnie kiedyś pani kosmetyczka tak namiętnie wycinała skórki, że myślałam że umrę z bólu Ostatnio odkryłam fajną dziewczynę, która nie wycina tylko ściera je takim delikatnym pilnikiem. Ładnie później wyglądały. Powodzenia z doprowadzaniem paznokci do normalnego stanu
maryna27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 18:08   #187
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Pielęgnacja skórek - wątek zbiorczy

No tak wszystko zależy od osoby, która wykonuje manicure. Są panie, które robią to świetnie a są i takie, do których lepiej nie chodzić.
Kształt jest sprawą indywidualną i przed rozpoczęciem zabiegu powinnaś powiedzieć o jaki Ci chodzi - wtedy uniknęłabyś rozczarowania.
Jeśli chodzi o skórki, skoro masz już je powycinane, to teraz odsuwaj je co jakiś czas patyczkiem a nie będą odrastały. Olejek do skórek to bardzo fajna sprawa - polecam stosowanie nawet codziennie
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 11:34   #188
Anka-0103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 6
Dot.: problem ze skórkami wokół paznokci

Mam bardzo efektowny i prosty sposób na zapobieganie zadzierajacym sie skórkom... efekt widać juz po paru zabiegach... zreszta dziala nie tylko na skórki ale takze swietnie zapobiega rozdwajaniu sie paznokciom...
Trzeba wziąść łyzke siemienia lnianego, łyzke pokrzywy suszonej luz świeżej zalac to wodą i chwile gotowac... poczekac az troche ostygnie i w tak przygotowanym kleiku moczyć dłonie ok 10-15 min...
Pozdrawiam
Anka-0103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 11:35   #189
Anka-0103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 6
Dot.: Zadzierające się skórki przy paznokciach

Mam bardzo efektowny i prosty sposób na zapobieganie zadzierajacym sie skórkom... efekt widać juz po paru zabiegach... zreszta dziala nie tylko na skórki ale takze swietnie zapobiega rozdwajaniu sie paznokciom...
Trzeba wziąść łyzke siemienia lnianego, łyzke pokrzywy suszonej luz świeżej zalac to wodą i chwile gotowac... poczekac az troche ostygnie i w tak przygotowanym kleiku moczyć dłonie ok 10-15 min...
Pozdrawiam
Anka-0103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 19:44   #190
variable.brunette
Rozeznanie
 
Avatar variable.brunette
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 700
Dot.: Zadzierające się skórki przy paznokciach

Kiedy byłam mała, strasznie zadzierały mi się skórki i obgryzałam paznokcie... W pierwszym przypadku smarowałam codziennie skórę wokół paznokci zwykłą maścią witaminową, albo przekuwałam kapsułkę z witaminą A + E i tą cieczą smarowałam skórki. Były naprawdę pozadzierane, ale przy systematycznym stosowaniu ten problem nie powraca. Można dodać także te witaminy (w płynie) do ciepłej oliwy z oliwek i zrobić dłoniom kąpiel. Warto też delikatnie i dokładnie 'przyciąć' zadziorki tuż przy skórze.
__________________



'Pamięć to coś naprawdę dziwnego. Szufladki ma wypchane
kompletnie nieprzydatnymi, bezsensownymi rzeczami. A człowiek
zapomina jedną po drugiej te ważne, naprawdę potrzebne.
'


'Po zmierzchu' Haruki Murakami


variable.brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 17:46   #191
gracja00
Raczkowanie
 
Avatar gracja00
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hades; Gliwice
Wiadomości: 97
Dot.: Pielęgnacja skórek - wątek zbiorczy

Hej
mam takie pytanko:
gdzie moge kupic ten patyczek do odsowania skorek i jak on sie fachowo nazywa?ja wycinalam skorki ale juz z tym koncze ze wzg. na nieestetyczny wyglad.czy do zmiekczania skorek wystarczy moczyc dlonie w wodzie z mydlem i potemn tym patyczkiem czy lepiej stosowac jakies preparaty?jakie?
gracja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 17:51   #192
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Pielęgnacja skórek - wątek zbiorczy

Są specjalne preparaty do tego. Niektóre kosmetyczki zupełnie odchodzą od wody z mydłem - mydło wysusza skórę. Tutaj przykładowy produkt: KLIK!
Smarujesz tym skórki, czekasz chwilkę a one odchodzą po prostu cudownie lekko patyczki kupisz w każdym sklepie kosmetycznym, na stoiskach z przyborami do manicure. Nie mająspecjalnej nazwy Możesz też kupić sobie narzędzie metalowe, ale myślę, że do domowego manicure nie będzie potrzebne

edit:
tutaj masz patyczki http://www.allegro.pl/item253803591_...o_10_szt_.html
a tu iny płyn http://www.allegro.pl/item252787965_...e_remower.html
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 18:11   #193
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Pielęgnacja skórek - wątek zbiorczy

Agoosiu,czy tez płyn z all,jest dobry?Warto kupić? Moim skórkom nie pomógł ani olejek Killys ani smarowanie maścią z wit A ,ani nawet peelin z bromelainy (wlasnoręcznie robiony). Ciągle szukam "cudownego środka"do moich skórek bo nie lubię cotygodniowego wycinania...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:02   #194
elciakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Wiadomości: 4
GG do elciakk
Talking Pielęgnacja paznokci.

Witam, może troszeczkę zmienię temat, jednak chciałabym Wam o czyms opowiedzieć Od dawna szukałam wspaniałego domowego sposobu na pięlęgnację paznokci w krótkim czasie. Nic nie przekonywało mnie do końca, dopiero do momentu, kiedy kupiłam olejek rycynowy i regularnie zaczęłam pić mleko. Pomyślicie, że to jakaś brednia i rzecz oczywista, jednak poskutkowało naprawdę! Rzadko sięgałam po produkty mleczne (wyjątkami są jogurty), ale teraz kiedy jakoś "posmakowało" mi mleko: piję je min. 2 razy dziennie po szklance (zimne! gorące ochydne). Olejek rycynowy wcieram ok. 3-5 razy w tygodniu tuż przed zaśnięciem w skórki paznokcia i ten cały "wał". Dokładnie smaruję, do momentu, kiedy będę widzieć, że zaczyna powoli schnąć. Osobom, które przerażą się konsystencją radzę, dawkować minimalnie inaczej schnąć to ręce będą bardzo długo. Kładziecie się spać i w nocy czekacie na rezultaty Już po kilku dniach można zauważyć pierwsze efekty. Mocniejsze paznokcie i nawet bielsze. W moim przypadku nie są już takie przezroczyste jak kiedyś. Do wybielania płytki paznokcia polecam także świeży sok z cytryny. Naprawdę pomaga! Mam nadzieję, że pomogę komuś jakoś w ten sposób
Pozdrawiam
elciakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 14:55   #195
d68276de416838277a39fbd023aa7e20a7c576f1_63eacf26de4cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 149
Dot.: Zadzierające się skórki przy paznokciach

Ja mam rowniez problem ze skórkami od jakichs 2 miesiecy. Dodam ze wczesniej nie mialam chyba nigdy..Co prawda od 3 lat paznokcie troche mi sie lamia, ale zazwyczaj daje rade je troche zapuscic.
Zauwazylam ze glowna przyczyna (jak pisaly wczesniej inne Wizazystki) najprawdopodobniej jest mycie naczyn i pranie reczne. Wczesniej glownie wszystko wrzucalam do pralki i mialam zmywarke.. teraz sie przeprowadzilam i niestety.. Najmadrzejszym rozwiazaniem chyba faktycznie bedzie kupienie rekawic gumowych do mycia naczyn i wieksze dbanie o dlonie
d68276de416838277a39fbd023aa7e20a7c576f1_63eacf26de4cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 14:58   #196
d68276de416838277a39fbd023aa7e20a7c576f1_63eacf26de4cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 149
Dot.: Pielęgnacja paznokci.

Cytat:
Napisane przez elciakk Pokaż wiadomość
Witam, może troszeczkę zmienię temat, jednak chciałabym Wam o czyms opowiedzieć Od dawna szukałam wspaniałego domowego sposobu na pięlęgnację paznokci w krótkim czasie. Nic nie przekonywało mnie do końca, dopiero do momentu, kiedy kupiłam olejek rycynowy i regularnie zaczęłam pić mleko. Pomyślicie, że to jakaś brednia i rzecz oczywista, jednak poskutkowało naprawdę! Rzadko sięgałam po produkty mleczne (wyjątkami są jogurty), ale teraz kiedy jakoś "posmakowało" mi mleko: piję je min. 2 razy dziennie po szklance (zimne! gorące ochydne). Olejek rycynowy wcieram ok. 3-5 razy w tygodniu tuż przed zaśnięciem w skórki paznokcia i ten cały "wał". Dokładnie smaruję, do momentu, kiedy będę widzieć, że zaczyna powoli schnąć. Osobom, które przerażą się konsystencją radzę, dawkować minimalnie inaczej schnąć to ręce będą bardzo długo. Kładziecie się spać i w nocy czekacie na rezultaty Już po kilku dniach można zauważyć pierwsze efekty. Mocniejsze paznokcie i nawet bielsze. W moim przypadku nie są już takie przezroczyste jak kiedyś. Do wybielania płytki paznokcia polecam także świeży sok z cytryny. Naprawdę pomaga! Mam nadzieję, że pomogę komuś jakoś w ten sposób
Pozdrawiam
Elciakk czy olejek rycynowy wciera sie rowniez w skórki czy tylko w paznokcie?
d68276de416838277a39fbd023aa7e20a7c576f1_63eacf26de4cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 16:04   #197
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Pielęgnacja paznokci.

[1=d68276de416838277a39fbd 023aa7e20a7c576f1_63eacf2 6de4cc;6200994]Elciakk czy olejek rycynowy wciera sie rowniez w skórki czy tylko w paznokcie?[/quote]
W skórki też
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:30   #198
elciakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Wiadomości: 4
GG do elciakk
Dot.: Pielęgnacja paznokci.

[1=d68276de416838277a39fbd 023aa7e20a7c576f1_63eacf2 6de4cc;6200994]Elciakk czy olejek rycynowy wciera sie rowniez w skórki czy tylko w paznokcie?[/quote]

Wiesz, właściwie to ja wcieram i w płytkę paznokcia, i w skórki też tylko nie wcieraj za często, aby paznokieć nie przyzwyczaił się za bardzo
elciakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:47   #199
luizaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: Re: Pozadzierane skórki - awitaminoza?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Hmm... a nie jest to przypadkiem objaw jakiejs tam awitaminozy?
Moze mezulkowi wystarczy podrzucic jakas witaminke, zamiast torturowac go wizytami u kosmetyczki? (nie daj Panie Boze, zeby koledzy z pracy go tam zobaczyli...)

[img]icons/icon35.gif[/img]
dokładnie tak, to oznaka braku jakiejś witaminy....jakiej nie pamiętam...pamiętałam zapomniałam...
luizaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 08:13   #200
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Re: Pozadzierane skórki - awitaminoza?

Oliwka też pomaga
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 12:31   #201
d68276de416838277a39fbd023aa7e20a7c576f1_63eacf26de4cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 149
Dot.: Zadzierające się skórki przy paznokciach

Zastosowalam pare razy ten olejek na skorki i paznokcie i faktycznie ze skorkami po 3 uzyciach( w ciagu tygodnia) jest o wiele mniejszy problem! Jesli chodzi o paznokcie to trzeba pewnie dluzej poczekac. Teraz olejek rycynowy bede stosowac regularnie.


A tak na marginesie jesli chodzi o witaminy..ja np. od 3 lat biore regularnie centrum, czasami jakis plusz(najszesciej podczas sesji gdy czuje sie wyczerpana, niedawno bralam zenszen-ale juz nie..). Ewentualnie skrzyp na pewno pomaga-ja musze go znow kupic. Teraz jest zima, wiecej siedzi sie w domku a nie na sloncu.to wplywa na nasz ogranizm..

Wniosek jaki sie nasowa-o dlonie trzeba dbac(jak o inne partie naszego ciala-a nawet bardziej). Ja zawsze patrze sie u ludzi na dlonie- swiadcza troche o tym jak ludzie dbaja o swoje zdrowie i wyglad.
d68276de416838277a39fbd023aa7e20a7c576f1_63eacf26de4cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 12:57   #202
Bajm
Raczkowanie
 
Avatar Bajm
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Litwa
Wiadomości: 31
Dot.: Co robić ze skórkami?

szukam jakiegos olejku dla skorek, czekam na rekomendacje
a jak wam essence, delia produkcja?
Bajm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 21:07   #203
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: Co robić ze skórkami?

Polecam Sally Hansen Cutide Nail Oil. Zawiera wyciąg z lawendy, z pestek winogron i proteiny. Dobrze nawilża i pielęgnuje naskórek.
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 19:42   #204
madelaine49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Co robić ze skórkami?

A ja polecam olejek Oriflame. Już pisałam o nim w jakimś temacie. Działa najlepiej pod wpływem ciepła (chociaż nie wszyscy to wiedzą :p ). Do tego przyda się polerka, która rozgrzeje paznokieć.
__________________
www.my.oriflame.pl/magdallen
madelaine49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 18:49   #205
kasia97531
Przyczajenie
 
Avatar kasia97531
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Post Zmniejszony Wał paznokcia i zdzierająca się z niego skórka

Witam forumowicze, czy moglibyście mi dać dobrą radę do pielęgnacji wału panokcia, który jest opuchnięty i mały. zamiszczam zdjęcie.

PS: Zmniejszony jest tylko z jednej strony. Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 042108190728.JPG (61,2 KB, 177 załadowań)
kasia97531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 14:29   #206
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: Zadzierające się skórki przy paznokciach

A ja na suche skorki polceam amrowanie mascia z wit. A. Efekty są powalające. Juz po jednym uzyciu, jak sie na noc grubsza warstwę posmaruje (tlyko niewygodnie spac :P) to skorki są wygladzone. Dzieki tej masci, moje skorki juz nie strasza polecam.
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 15:58   #207
patiss93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
pozaciągane skórki

Witam.
Szukam jakiegos domowego sposobu na " pozaciagane skorki".
Prosze o rady

Pozdrawiam Pati
__________________
Świadoma swoich niedoskonałości mam ochotę tylko krzyczeć...
patiss93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 17:19   #208
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: pozaciągane skórki

Zadzieraja sie, bo sa suche. Jeżelo do tego jeszcze wycinasz je cązkami, badx ząbkami to beda się zadzierału jesszcze bardziej.
Najlepszym sposbem, choć wymaga on cierpliwości i samozaparcia jest- nie wycinac, a skórki smarowac raz,-dwa razydziennie oliwką doskórek by stały soe bardziej miękkie i elastyczne.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 06:04   #209
Nati0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 33
Red face Wstretne skórki-pomóżcie!!!!!!!!!!

Pomóżcie mam takie wstrętne skórki ze żadne odżywki mi niepomagaja! Paznokcie mam długie a wokół paznokcia mam takie zadziory ze az krew mi płynie. Odcinam je bo tak mi sterczą używam kremów ale nic niepomaga? Może znacie jakiś sposób na te zadziory? POMOŻCIE!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!
Nati0123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 22:12   #210
Carla-pwd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Wstretne skórki-pomóżcie!!!!!!!!!!

Z tego co mi wiadomo.. zadziory się tworza dlatego ze masz wysuszoną skórę koło paznokci... no i blednym kołem jest ich obcinanie...

Spróboj smarować gliceryna albo tłustym kremem do rak... palce i wszczególności skórę koło paznokci, tam gdzie masz zadziory... a co do obcinania.. to staraj sie tego unikac....

pozdrawiam
Carla-pwd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 13:47:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.