Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 20:49   #2731
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Issabel Pokaż wiadomość
jesienią, zimą i wiosną serwuje skórze kwasy, kolejną kurację zaczęłam jakis tydzien temu, stąd zaczerwienienia, ale będą one większe bądź mniejsze przez jakiś czas. wolę zaczerwienioną skórę niż pryszcze
czyli light golden powinien zgasić mi twarz? dzięki AliMa5
Mnie Light Medium Golden wydobył jakieś czerwone tony, a też mam dużo zaróżowień. Light Golden z kolei był za blady. Mnie rodzina Goldenów przy zaróżowionych policzkach i dość jasnej, ale nie bladej cerze zdecydowanie nie pasuje.
Neutral najlepiej zgasił to, co różowe i wtopił się w resztę skóry, ujednolicają całość też Cool'e, ale lepiej mi w czymś neutralnym. Medium Cool Beige 2.3 też jest w miarę.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Issabel Pokaż wiadomość
to zdjęcie w świetle dziennym, jeszcze ciepłe sprzed 10 minut.
Jaki wg Was odcień podkładu z lumiere mi pasuje?

wcześniej miałam linen edm.
Moim zdaniem odcienie Fair są za blade dla Ciebie, one wszystkie (mam Cool, Golden, Warm) są strasznie jasne, dla naprawdę bardzo bladolicych, prawie białych karnacji.
Wg mnie nawet Light są baaardzo jasne, a sama zawsze określałam swoją cerę jako jasną. Próbowałam Light Warm, Light Golden, Light Beige, Light Cool i wszystkie były za blade, co mnie niesamowicie zdziwiło.
Weź to pod uwagę
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:31   #2732
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
mam tak samo z tym odcieniem,wyglądam prawie jak trup, zwłaszcza właśnie na dworze;
w ogóle odcienie lumiere źle na mnie leżą, albo za jasne, albo za ciemne i jakieś takie "nietwarzowe " ,twarz wygląda na zmęczoną, do tego mnie przesuszają, zwłaszcza formuła VV, formuła FF jednak trochę za ciężka..daję sobie spokój z lumiere,chyba nie dla mnie te minerały, a szkoda bo myślałam,że od razu znajdę odpowiednią firmę i nie będę musiała dalej próbować
mi sie ten kolor/podkład wogóle nie wtopił w skórę. Nie wyglądałam na pomalowaną, ale jak wyszłam na dwór to wszystkie zaczerwienienia mi widać do tego twarz wygladała jakby była opruszona mąką - wszystko na wierzchu. Dobrze że się malowałam jak siedziałam w domu, bo chyba by ludzie upadali ze śmiechu jakby mnie zobaczyli na ulicy ;p z Neutralem było już dużo lepiej jeśli chodzi o ogolny look, ale i tak kolor za jasny.... ale nie poddaję się, jakoś się nauczę używać tych minerałów!
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:32   #2733
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Mam dokładnie te same odczucia co ty i żegnam się chyba z Lumiere... teraz spróbuję sie zaprzyjaźnić z Meow
ja testuję za to od soboty Pixie i nie chcę zapeszać , ale póki co jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
mi sie ten kolor/podkład wogóle nie wtopił w skórę. Nie wyglądałam na pomalowaną, ale jak wyszłam na dwór to wszystkie zaczerwienienia mi widać do tego twarz wygladała jakby była opruszona mąką - wszystko na wierzchu. Dobrze że się malowałam jak siedziałam w domu, bo chyba by ludzie upadali ze śmiechu jakby mnie zobaczyli na ulicy ;p z Neutralem było już dużo lepiej jeśli chodzi o ogolny look, ale i tak kolor za jasny.... ale nie poddaję się, jakoś się nauczę używać tych minerałów!
może akurat "te" minerały Ci nie podeszły, ja przetestowałam większość odcieni Lumiere od light do medium w każdej formule i żaden nie wyglądał na mnie dobrze, więc nic na siłę,ale absolutnie nie mówię "nie" wszystkim minerałom, daję sobie spokój tylko z lumiere
__________________


Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2010-10-05 o 08:33
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 01:23   #2734
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
no wlasnie wybijaja sie i nie wiem co jest grane, ale tylko w Lumiere sie wybijaja, bo inne "rozowki" sa ok. chyba sie na goldeny przerzuce

Dogadalas sie juz z Lumiere?
Póki co wolę nie zapeszać Z cashmere mam dobre wspomnienia. Dziś użyłam pierwszy raz Fair Golden (luminesse). Przerazil mnie w opakowaniu (już po przyjściu paczuszki), bo sądzilam, że będzie sporo ciemniejszy. Uznalam, ze jak będę wyglądała jak trup, to jakoś może to naprawię bronzerem. W myślach miałam, że ponoć ciemnieje na skórze, więc może nie będzie tak źle. No i nie było. Trochę mnie wybledził, ale dodałam bronzera, różu i jakoś było. Nawet całkiem całkiem. Kolor na zimę mógłby być W inne pory roku byłoby za blado... Porównam jeszcze go z cashmere, czy efekty są b.podobne. Po cashmere na szczęscie nie byłam jakoś matowa

Jesli troche dziwnie się wypowiedzialam, to wybaczcie, ale pozna pora
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 07:58   #2735
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja też mam teraz na twarzy Cashmere.Całkiem fajna formuła.Przedtem kładłam minerały normalnym pedzlem,od kiedy przyszły zamówione z Allegro Flat top i kabuki-nakładam tylko nimi.I różnica jest ogromna ale i znaczne jak dla mnie utrudnienia.Muszę się jeszcze duuuuzo nauczyć
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 08:33   #2736
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyy, jaki krem używacie pod lumiere?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 08:37   #2737
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Wczoraj dostalam moje bigi z lumiere ale lm warm VV jest strasznie jasne... prawie jak l golden VV wczoraj uzywalam l golden, minimalnie za jasny. Ale widze juz ze formula cashmere jest ciemniejsza od VV.
Aaaa i na pudelkach XXL mam zle naklejki bo z waga 4g a nie 12g. Tylko na l golden jest dobra naklejka
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 12:02   #2738
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dziewczyy, jaki krem używacie pod lumiere?
Używałam do tej pory (w fazie testów) Triple Active L'Oreala do cery mieszanej.
Dzisiaj kupiłam sobie nowy krem, a właściwie emulsję "Complete" Olay, do cery mieszanej. Zaraz sprawdzę, jak współpracuje z makijażem.
Lekką, ale dobrze nawilżającą formulę ma też Nutri-dermist Garniera, również wersja do cery mieszanej oraz Olay "... hydrating" (nie pamiętam dokładnie), żel nawilżający do cery mieszanej - to już wersja naprawdę light, taka delikatna galaretka.

Przyszły dzisiaj moje pędzle Sunshade, zaraz idę robić makijaż flat topem
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 13:15   #2739
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja też mam teraz na twarzy Cashmere.Całkiem fajna formuła.Przedtem kładłam minerały normalnym pedzlem,od kiedy przyszły zamówione z Allegro Flat top i kabuki-nakładam tylko nimi.I różnica jest ogromna ale i znaczne jak dla mnie utrudnienia.Muszę się jeszcze duuuuzo nauczyć

Ja tak samo używałam najpierw pędzla nie typu flat top, tylko jakiegoś grubego, bardziej chyba do pudrów sypkich. Nie dość, że makijaż trwał sporo dłużej (proszek wpadał we włoski, nie przyczepiał podkładu do skóry, tylko omiatał lekko), to efekt nie był zadowalający. Kiedy użyłam pierwszy raz mojego różaka z Lumiere (small flat buffer), byłam zachwycona. Jest równie milutki jak mój poprzedni (nie nadający się do minerałów), za to pracuje o niebo lepiej. Choć używałam wtedy innego podkładu i na 100% już do niego nie wrócę (pudrowy, matujący efekt i kolor jednak za jasny), to i tak ten pędzel sprawiał, że podkład wyglądał lepiej. Obecnie mam 2 różaki i nie wykluczam, że kiedyś jeszcze dokupię 3-ci . Zastanawiałam się nad zachwalanym Hakuro, ale u którejś wizażanki widziałam jego zdjęcie na blogu (Goldika?) i tam zobaczyłam, że jest b.duży, a ja mam drobną twarz i wolę mniejsze pędzlaki. Wykreśliłam go więc z mojej listy i zostanę tylko przy pędzlu Lumiere.


Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dziewczyy, jaki krem używacie pod lumiere?
Ja używam kremu z Avonu SPF30 - jeszcze z lata. (na to primer z Silk Naturals).

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Wczoraj dostalam moje bigi z lumiere ale lm warm VV jest strasznie jasne... prawie jak l golden VV wczoraj uzywalam l golden, minimalnie za jasny. Ale widze juz ze formula cashmere jest ciemniejsza od VV.
Aaaa i na pudelkach XXL mam zle naklejki bo z waga 4g a nie 12g. Tylko na l golden jest dobra naklejka
Obiło mi się kiedyś o uszy (a raczej o oczy, bo tu na wizażu czytałam), że najciemniejszy jest cashmere i później luminesse. A FF i VV chyba takie same jasnością.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 13:38   #2740
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dziewczyy, jaki krem używacie pod lumiere?
Mieszankę olejową lub seurm wit.C olejowe , puder perłowy z BU i minerały . Od paru dni zaczęłam stosować na noc serum Renew wobec czego na dzień filtr Sorai 45 ( ten z algami) i na to również puder perłowy i minerały.
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-10-06 o 13:41
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 13:41   #2741
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22517618]

Obiło mi się kiedyś o uszy (a raczej o oczy, bo tu na wizażu czytałam), że najciemniejszy jest cashmere i później luminesse. A FF i VV chyba takie same jasnością.[/QUOTE]
Chyba raczej Luminesse najciemniejszy, potem Cashmere, potem VV, a najjaśniejszy FF.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 13:48   #2742
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Chyba raczej Luminesse najciemniejszy, potem Cashmere, potem VV, a najjaśniejszy FF.
Tak tak, ja podałam w takiej kolejności, że cashmere jest ciemniejszy od FF i VV, a później Luminesse (najciemniejszy) . Czyli z 4-ech formuł na 3-cim (pod względem "ciemności") jest Cashmere a na 4 Lumin.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:16   #2743
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22511142]Póki co wolę nie zapeszać Z cashmere mam dobre wspomnienia. Dziś użyłam pierwszy raz Fair Golden (luminesse). Przerazil mnie w opakowaniu (już po przyjściu paczuszki), bo sądzilam, że będzie sporo ciemniejszy. Uznalam, ze jak będę wyglądała jak trup, to jakoś może to naprawię bronzerem. W myślach miałam, że ponoć ciemnieje na skórze, więc może nie będzie tak źle. No i nie było. Trochę mnie wybledził, ale dodałam bronzera, różu i jakoś było. Nawet całkiem całkiem. Kolor na zimę mógłby być W inne pory roku byłoby za blado... Porównam jeszcze go z cashmere, czy efekty są b.podobne. Po cashmere na szczęscie nie byłam jakoś matowa

Jesli troche dziwnie się wypowiedzialam, to wybaczcie, ale pozna pora [/QUOTE]
teraz tez goldenow uzywam, light golden dokladnie w vv i jestem zadowolona. nawet lubie jak mnie podklad rozjasnia, potem daje brazerek troszku, roz i jest lepszy efekt niz przy samym ciemniejszym podkladzie
no i co teraz, biga kupic?
lauressem tez ostatnio jestem zachwycona, cud, miod, opisalam na lauressowym watku
no i co, tez biga?
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:49   #2744
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
teraz tez goldenow uzywam, light golden dokladnie w vv i jestem zadowolona. nawet lubie jak mnie podklad rozjasnia, potem daje brazerek troszku, roz i jest lepszy efekt niz przy samym ciemniejszym podkladzie
no i co teraz, biga kupic?
lauressem tez ostatnio jestem zachwycona, cud, miod, opisalam na lauressowym watku
no i co, tez biga?

W zimę właśnie fajnie wygląda taka bledsza cera, można fajnie ją "ozdobić" . Na wiosnę, lato i początek jesieni wolę się ociupkę ozłocić . Będę na zmianę używać Light Golden Cashmere i Fair Golden Luminesse, jeśli nadal moje zdanie o nich się nie zmieni. Wczoraj było pochmurno, więc taki jaśniejszy wyglądał ok, dziś pewnie użyłabym Cashmere (znów słoneczko ). I uwielbiam Ditto O (mój pierwszy różowy róż od hmmm.. jakoś 1,5 roku). Jedynie w lato zrezygnuję z różu.
Tak, czytałam Twoje zachwyty Lauressem (i że nie jesteś zadowolona z ich korektorów). Sama mam też pełen wymiar Lauressa, ale jednak wolę efekt Lumiere. Lauress jednak bardziej krył Na czole bardziej podobał mi się Lauress, bo po Lumiere (cashmere) szybko mi się świeciło . Będę musiała sobie kupić bibułę prasowaną . Oj, szalejesz z tymi bigami . Ja mam nadzieję, że pozostanę już przy Lumiere. Teraz tylko czekam na korektory Meow (próbki), muszę coś znaleść troszkę ciemniejszego niż Lauress "vanilla". Macie co niektóre zdrowie do tego zamawiania . Ja chciałam już mieć "swój" i móc go używać, bez zamawiania ciągle, czekania, dopasowywania...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 15:00   #2745
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny ja mam bigi i z Lauressa i Lumiere i na chwile obecna nie umialabym zrezygnowac z ktoregos z nich. Do tego meow jeszcze leci
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:16   #2746
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22519370]W zimę właśnie fajnie wygląda taka bledsza cera, można fajnie ją "ozdobić" . Na wiosnę, lato i początek jesieni wolę się ociupkę ozłocić . Będę na zmianę używać Light Golden Cashmere i Fair Golden Luminesse, jeśli nadal moje zdanie o nich się nie zmieni. Wczoraj było pochmurno, więc taki jaśniejszy wyglądał ok, dziś pewnie użyłabym Cashmere (znów słoneczko ). I uwielbiam Ditto O (mój pierwszy różowy róż od hmmm.. jakoś 1,5 roku). Jedynie w lato zrezygnuję z różu.
Tak, czytałam Twoje zachwyty Lauressem (i że nie jesteś zadowolona z ich korektorów). Sama mam też pełen wymiar Lauressa, ale jednak wolę efekt Lumiere. Lauress jednak bardziej krył Na czole bardziej podobał mi się Lauress, bo po Lumiere (cashmere) szybko mi się świeciło . Będę musiała sobie kupić bibułę prasowaną . Oj, szalejesz z tymi bigami . Ja mam nadzieję, że pozostanę już przy Lumiere. Teraz tylko czekam na korektory Meow (próbki), muszę coś znaleść troszkę ciemniejszego niż Lauress "vanilla". Macie co niektóre zdrowie do tego zamawiania . Ja chciałam już mieć "swój" i móc go używać, bez zamawiania ciągle, czekania, dopasowywania...
[/QUOTE]
czyli masz 2 bigi lumiere? ja chyba sprawie sobie light golden..
a mialas viki's radiant creation lucent EDMu? to tez moj jedyny rozowy roz, jest cudny, musze jakos biga dorwac

Lauress swietnie matuje, to fakt. skoro podoba Ci sie vanilla to czemu nie przyciemnisz jej czyms z kolorowki np? bo ciezko znalezc korektor dobry..
achh a ja uwielbiam te proby.. i nie moge zostac przy jednej firmie bo jak sie nie maluje na zmiane roznymi podkladami to twarz jakby sie "przyzwyczajala" i juz nie wyglada tak dobrze. nie wiem czemu

Goldiko ja sie do meow przymierzam tylko narazie stopuje bo zbankrutuje.. a bluscha dorwalam na all(probki), bo tez mnie korci
A dzisiaj mam na sobie CS honey light i calkiem calkiem, ladnie sie wtopil,twarz wyglada zdrowo, trzyma sie niezle. oszaleje..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 18:31   #2747
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

i znowu przypomniałyście mi o istnieniu lauress, zastanawiam się nad ich wypróbowaniem, może tam znajdę swój kolor, bo w lumiere takiego nie ma

chociaż bardzo lubię lumierowe promocje i mam jakiś sentyment no i 2 bigi
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 18:53   #2748
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Pomalowałam się dzisiaj pierwszy raz Flat Topem z Sunshade Minerals wczesniej stemplowałam i rozcierałam Lumiere pędzelkiem kabuki Loreala.

Muszę potwierdzić, że różnica jest diametralna! Bardzo dobre krycie już po 2 warstwie i jakiś taki jedwabisty efekt, super naturalny. Pędzelek jest tak miękki i delikatny, że to smeranie się nim po twarzy jest bardzo przyjemne i odprężające. Kabuki L'Oreala to przy nim tarka!

Makijaż wygląda o wiele lepiej i robi się go o wiele wygodniej.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:13   #2749
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Pomalowałam się dzisiaj pierwszy raz Flat Topem z Sunshade Minerals wczesniej stemplowałam i rozcierałam Lumiere pędzelkiem kabuki Loreala.

Muszę potwierdzić, że różnica jest diametralna! Bardzo dobre krycie już po 2 warstwie i jakiś taki jedwabisty efekt, super naturalny. Pędzelek jest tak miękki i delikatny, że to smeranie się nim po twarzy jest bardzo przyjemne i odprężające. Kabuki L'Oreala to przy nim tarka!

Makijaż wygląda o wiele lepiej i robi się go o wiele wygodniej.
Super

Dobry pedzel przy nakladaniu mineralow jest b wazny.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 20:05   #2750
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Myślałam, że to trochę naciągane, ale rzeczywiście różnica jest bardzo duża.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:10   #2751
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Exclamation Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ciekawe czy faktycznie te kosmetyki mineralne z Lumiere sa 100% naturalne mineralne i zastanawi mnie dlaczego nie sa latwiej dostepne dla wszystkichw drogeriach,skoro sa tak swietne,dziwne ...Jaki najlepszy pedzel polecacie do nakladania tego podkladu?jaka jest cena podkladu? i jaki odcien najczesciej wybieracie ?Dzieki pozdrawiam
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:26   #2752
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
czyli masz 2 bigi lumiere? ja chyba sprawie sobie light golden..
a mialas viki's radiant creation lucent EDMu? to tez moj jedyny rozowy roz, jest cudny, musze jakos biga dorwac

Lauress swietnie matuje, to fakt. skoro podoba Ci sie vanilla to czemu nie przyciemnisz jej czyms z kolorowki np? bo ciezko znalezc korektor dobry..
achh a ja uwielbiam te proby.. i nie moge zostac przy jednej firmie bo jak sie nie maluje na zmiane roznymi podkladami to twarz jakby sie "przyzwyczajala" i juz nie wyglada tak dobrze. nie wiem czemu
.
Tak, mam 4gramowe opakowanie Light golden cashmere, fair golden luminesse i light golden luminesse, ale tego nie zdecyduję się użyć, bo wyglądał w teście paskowym bardzo ciemno. Kiedy zrobiłam test paskowy, to najlepiej wyglądał LG Cashmere. A bierz, goldenek jest ładny . Co do EDM, to miałam Viki i nie urzekła mnie wcale . Z tej firmy mam róz waffle cone i winter bronzer Oba bez LL jeszcze. No i rozświetlacze Sparkle Beige i Champagne
Powiem Ci, że jeśli nie trafię w Meow z odcieniem korektora (wzięłam 5 próbek o ile pamiętam), albo efekt nie będzie mi się podobał, to poważnie zastanowię się nad tymi tlenkami, o których parę dziewczyn pisało .


Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Pomalowałam się dzisiaj pierwszy raz Flat Topem z Sunshade Minerals wczesniej stemplowałam i rozcierałam Lumiere pędzelkiem kabuki Loreala.

Muszę potwierdzić, że różnica jest diametralna! Bardzo dobre krycie już po 2 warstwie i jakiś taki jedwabisty efekt, super naturalny. Pędzelek jest tak miękki i delikatny, że to smeranie się nim po twarzy jest bardzo przyjemne i odprężające. Kabuki L'Oreala to przy nim tarka!

Makijaż wygląda o wiele lepiej i robi się go o wiele wygodniej.
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Myślałam, że to trochę naciągane, ale rzeczywiście różnica jest bardzo duża.
Ja też myślałam, że wcale różnica nie będzie aż taka duża i się pozytywnie zaskoczyłam
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:27   #2753
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

W Polsce generalnie w normalnych drogeriach to chyba prawdziwych minerałów w ogóle nie ma...
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:11   #2754
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
W Polsce generalnie w normalnych drogeriach to chyba prawdziwych minerałów w ogóle nie ma...
Ciekawe dlaczego troche dziwne ,przeciez z pewnoscia dobrze by sie sprzedawaly,chociaz w jakis zielarskich by zaczeli sprzedawac hmm...

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2010-10-06 o 21:16
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:34   #2755
iwonagos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczynki, jestem TU nowa
Moja przygoda z pudrami mineralnymi trwa od 2 lat. Używałam art deco i edm. Niestety nie dobrałam nigdy dobrego koloru. Mam zamiar przerzucić się na lumiere. Mam bardzo, bardzo jasną cerę, normalą, a niektórych miejscach przetłuszczającą się. Poradźcie proszę, który kolor wziąć? Na all dość skromna oferta, gdzie kupujecie?
iwonagos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:36   #2756
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez iwonagos Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jestem TU nowa
Moja przygoda z pudrami mineralnymi trwa od 2 lat. Używałam art deco i edm. Niestety nie dobrałam nigdy dobrego koloru. Mam zamiar przerzucić się na lumiere. Mam bardzo, bardzo jasną cerę, normalą, a niektórych miejscach przetłuszczającą się. Poradźcie proszę, który kolor wziąć? Na all dość skromna oferta, gdzie kupujecie?
Jak bardzo jasną cerę, to Fair powinny być dobre. Są naprawdę blade Formuła chyba VV. A który kolor...To nic nie powiedziałaś, w jakich tonacjach masz cerę... Jeśli nie wiesz, to wklej zdjęcie w świetle dziennym, dziewczyny pomogą ocenić.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:53   #2757
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Ciekawe dlaczego troche dziwne ,przeciez z pewnoscia dobrze by sie sprzedawaly,chociaz w jakis zielarskich by zaczeli sprzedawac hmm...
A jaki dystrybutor się tego podejmie?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 22:40   #2758
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kilka zdjec Lumiere - Flawless Face - Light Medium Beige

Na twarzy mam tylko podklad
Moja cera nie wyglada najlepiej - rozpoczelam sezon peelingowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A.jpg (82,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B2.jpg (63,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C.jpg (55,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg D.jpg (112,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg E.jpg (85,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F.jpg (63,7 KB, 9 załadowań)
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-12-02 o 21:44
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 23:24   #2759
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

To jest jakieś "stare" opakowanie podkładu? Czy może ten największy słoiczek? Ja mam wszystko z przezroczystą pokrywką i nalepka... Stąd pytanie
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 00:19   #2760
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22530089]To jest jakieś "stare" opakowanie podkładu? Czy może ten największy słoiczek? Ja mam wszystko z przezroczystą pokrywką i nalepka... Stąd pytanie [/QUOTE]

To nowe opakowanie (12 gramów) przyszlo do mnie w ubieglym tygodniu
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.