Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 18:06   #4231
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Pastereczko ja sie niesmialo przypominam
nawet na edm chwile wczesniej pisalam do Ciebie ze pamietam i dzis Ci odpisze
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:22   #4232
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Gabsiu ja również Cię zauważyłam, nawet miałam pytać o avka, ale też jestem z doskoku i mi wczoraj 4 (słownie cztery) razy posta zjadło, długaśnego takiego (tak, to ja) i się wkurzyłam, i dałam sobie spokój.

Pastereczko, Gabs jaki seks?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:25   #4233
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pastereczko czy wysłalas mi 1/2 mydła +egm7?
chciałam napisac PW, ale sie nie udało wysłacI Ile jestem winna jeszcze?
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:26   #4234
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Gabsiu ja również Cię zauważyłam, nawet miałam pytać o avka, ale też jestem z doskoku i mi wczoraj 4 (słownie cztery) razy posta zjadło, długaśnego takiego (tak, to ja) i się wkurzyłam, i dałam sobie spokój.

Pastereczko, Gabs jaki seks?
Seria True Blood, taki o wampirach - no bo jaki inny w moim przypadku... A że są tam tzw. momenty, to dzieciom lepiej nie dawać w łapki

Pastereczko, następnych odcinków jeszcze nie mam, bo dopiero drugi sezon leci w TV. Jak zdobędę cały, to dam znać. Adres już smaruję na PW.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:56   #4235
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Seria True Blood, taki o wampirach - no bo jaki inny w moim przypadku... A że są tam tzw. momenty, to dzieciom lepiej nie dawać w łapki

Pastereczko, następnych odcinków jeszcze nie mam, bo dopiero drugi sezon leci w TV. Jak zdobędę cały, to dam znać. Adres już smaruję na PW.
Aha, a ja właśnie oglądam 6 odcinek drugiej serii Swoją drogą, zupełnie inaczej rozwiązane niż w książce, ale i tak mi się podoba. Jak ktoś chce, to mam te 6 na kompie, mogę nagrać. Pierwszy niestety już wyrzuciłam. Też lubię True Blood
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:59   #4236
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Przyszły dzisiaj do TŻ lampy samochodowe zamowione na Allegro. Jedna uszkodzona w srodku, druga ma potłuczony cały klosz TZ zły chodzi i nie wie czy teraz ma skladac reklamacje do GLSa czy sprzedajacy powinien to zrobic?
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:11   #4237
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
w UK mysla nad zakazem korzystania przez osoby niepełnoletnie.
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
zdaje się, że w Niemczech już taki zakaz obowiązuje.
bardzo dobry pomysł, podpisałabym się obiema ręcyma jak widzę te usmażone małolaty to żal ściska jeszcze najlepiej do tego fluorescencyjno-różowe ciuchy

na koniec dnia postanowilam pojsc na plaze, ale byla super zabawa z dziecmi i psem! bawiłam sie jak dziecko. usiadłam nad samym brzegiem tak że zalewała mnie woda i zrobiłam mocny peeling calego ciała mokrym piaskiem musze przyznać, ze efekt o wiele lepszy niż peelingi drogeryjne wyglądałam jak nienormalna jak się spacerujący ludzie patrzyli takim wzrokiem> ale co tam i tak ich nie znam a oni juz nie pamietaja mojej twarzy może komuś wysłać słoik piasku? darmowe spa, peeling i masaż z solą morską

a pomysł wziął się stą, że siostra ostatnio kupila sobie sól morską do kąpieli, po czym stwierdziła że głupia kupuje coś, co ma pod nosem

evelinek czekam z niecierpliwościa na wiadomość wampirki odnośnie miracollo, mam nadzieje ze nasze wszystkie rzeczy są (chociaż w sumie Ty brałaś w ciemno, więc nie wiadomo. aaa no i czesc z Twoich rzeczy była ze "starszej" dostawy, czyli z tych przebranych wiec moglo w sumie nie być...)

gdyby ktos był ciekawy to tutaj track do naszego Boohoo
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-29 o 19:23
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 19:22   #4238
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Frantic, a Ty gdzie się podziewałaś tyle czasu ?
Trochę na działce, ale to tylko w weekend, a tak to na miejscu, bo pracy mam tyle że nie wiem za bardzo za co się złapać. Dzisiaj mam dopiero luźniejszy dzień, to zaraz wpadłam tutaj.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
biale to maslo kakaowe prawdziwe
no jakas telepatia z tym ciachem

a kolczykami udało mi się trafic w gust obdarowanych bardzo mnie to cieszy!
Z kolczykami naprawdę trafiłaś jeżeli chodzi o mnie, to ciekawe zwłaszcza że mnie nie widziałaś.
To białe to masło? Jak to dobrze, że spytałam bo naprawdę zamierzałam nim buzię umyć. A pachnie jakoś tak znajomym aromatem i zastanawiałam się z czego to mydło jest zrobione.


Wybrałam się niedawno do sklepu po Delicje i wróciłam z zachwalaną przez WinlyEm maską Glorii. Najpierw rzucił mi się w oczy lakier do włosów Gloria, więc pomyślałam sobie że maska lub odżywka też musi być. No i się nie pomyliłam, chociaż odżywki (tej w butli) nie było. Jutro będę testować, ale mam pytanie - jak często się ją stosuję? Nie podają tego na opakowaniu niestety. No i ciekawa jestem czy polubię ją bardziej od Wax'a, który jest od kilku lat moją ulubioną maską do włosów.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:26   #4239
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

frantic, ja stosuje zazwyczaj raz w tyg, jak nie zapomne to dwa razy na zmiane z wax'em do blondów. Gloria na pewno o wiele lepiej nawilza moje włosy ale trzymam maski zazwyczaj dłużej niż podaje producent, sama nie wiem czy to dobrze, na wizażu znalazłam rózne opinie

wax'a zużyję i chyba już nie kupię. za to crema latte i gloria beda u mnie zawsze

no i placente musze znowu zainwestowac, bo mi znowu włoski lecą to słońce+ woda morska zapewne

ja jak siadam do kompa, gdziekolwiek- w domu, u siostry, u Tż to też pierwsze co to odpalam wizaż i ten wątek króciutko tu jestem a juz sie przywiązałam, na prawdę tutaj jest unikalna atmosfera
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-29 o 19:29
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:35   #4240
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

rany, was nadrabia sie ostatnio strasznie dlugo ale fajnie ze jest co czytac.
ja chyba tez sie wreszcie zmobilizuje do tej diety. nie lubie swego ciala wiec przyda sie rozsadnie nad nim popracowac. w dodatku dzis spotkalam znajoma ze starej pracy i jej tekst "i cialka ci przybylo" mnie calkowicie podbudowal do pracy nad soba

niestety dla mnie ciezko zapolowac na stanik... a kokietka baaardzo mi sie podoba

to zdjecie jest okropne. nie mam pojecia jak mozna sie do czegos takiego doprowadzic. masakra... bleee....
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:37   #4241
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Witam,
To chyba mój pierwszy post na plotkowym, już od jakiegoś czasu coraz bardziej uzależniam się od minerałów część osób już znam a sama chciałam się tutaj nieśmiało przedstawić: mam na imie Justyna ,lat 32, zyję sobie spokojnie z Małżem w Sosnowcu- ostatnimi czasy po pracy zajmują mnie minerały, biochemia i joga a czytanie wizazu to ostatnio moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu, to jak przygarniecie?
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 19:41   #4242
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Też zamierzam potrzymać ją dłużej, na początek 15 min., bo 5-8 to trochę mało mi się wydaje. Wiem, że nie powinno się trzymać masek dłużej niż producent zaleca, ale ja też zwykle robię po swojemu. Wax noszę na głowie nawet godzinę, o ile mam czas, natomiast pół godziny to minimum.

Ikka PRZYGARNIEMY! Witamy gorąco!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:43   #4243
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

witaj Ikka, jaki ładny wstęp pod tytułem parę słów o sobie

jestem ciekawa, czy wśród nas jest wiecej moich i Pauli rówieśniczek? przyznać sie kobitki
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:46   #4244
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
na koniec dnia postanowilam pojsc na plaze, ale byla super zabawa z dziecmi i psem! bawiłam sie jak dziecko. usiadłam nad samym brzegiem tak że zalewała mnie woda i zrobiłam mocny peeling calego ciała mokrym piaskiem musze przyznać, ze efekt o wiele lepszy niż peelingi drogeryjne wyglądałam jak nienormalna jak się spacerujący ludzie patrzyli takim wzrokiem> ale co tam i tak ich nie znam a oni juz nie pamietaja mojej twarzy może komuś wysłać słoik piasku? darmowe spa, peeling i masaż z solą morską

a pomysł wziął się stą, że siostra ostatnio kupila sobie sól morską do kąpieli, po czym stwierdziła że głupia kupuje coś, co ma pod nosem

evelinek czekam z niecierpliwościa na wiadomość wampirki odnośnie miracollo, mam nadzieje ze nasze wszystkie rzeczy są (chociaż w sumie Ty brałaś w ciemno, więc nie wiadomo. aaa no i czesc z Twoich rzeczy była ze "starszej" dostawy, czyli z tych przebranych wiec moglo w sumie nie być...)

gdyby ktos był ciekawy to tutaj track do naszego Boohoo
To prawda, sól morską macie, można by rzec, na wyciągnięcie ręki Dzięki za PW Moich rzeczy może niektórych nie być, tak jak piszesz, część jest ze starej dostawy, ale liczę po cichutku, że co fajniejsze jednak będą

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Wybrałam się niedawno do sklepu po Delicje i wróciłam z zachwalaną przez WinlyEm maską Glorii. Najpierw rzucił mi się w oczy lakier do włosów Gloria, więc pomyślałam sobie że maska lub odżywka też musi być. No i się nie pomyliłam, chociaż odżywki (tej w butli) nie było. Jutro będę testować, ale mam pytanie - jak często się ją stosuję? Nie podają tego na opakowaniu niestety. No i ciekawa jestem czy polubię ją bardziej od Wax'a, który jest od kilku lat moją ulubioną maską do włosów.
Muszę tej Glorii poszukać u siebie, w wawie raczej nie znajdę. Wiecie, że ja przez długi czas myślałam, ze rozmawiacie o perfumach

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
frantic, ja stosuje zazwyczaj raz w tyg, jak nie zapomne to dwa razy na zmiane z wax'em do blondów. Gloria na pewno o wiele lepiej nawilza moje włosy ale trzymam maski zazwyczaj dłużej niż podaje producent, sama nie wiem czy to dobrze, na wizażu znalazłam rózne opinie

wax'a zużyję i chyba już nie kupię. za to crema latte i gloria beda u mnie zawsze

no i placente musze znowu zainwestowac, bo mi znowu włoski lecą to słońce+ woda morska zapewne

ja jak siadam do kompa, gdziekolwiek- w domu, u siostry, u Tż to też pierwsze co to odpalam wizaż i ten wątek króciutko tu jestem a juz sie przywiązałam, na prawdę tutaj jest unikalna atmosfera
Też stosuję takie maski max 2 razy w tygodniu, i również trzymam dłużej, zwykle około 1h

To prawda, na mineralnym, a w szczególności na plotkowym, klimat jest niezapomniany

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
rany, was nadrabia sie ostatnio strasznie dlugo ale fajnie ze jest co czytac.
ja chyba tez sie wreszcie zmobilizuje do tej diety. nie lubie swego ciala wiec przyda sie rozsadnie nad nim popracowac. w dodatku dzis spotkalam znajoma ze starej pracy i jej tekst "i cialka ci przybylo" mnie calkowicie podbudowal do pracy nad soba

niestety dla mnie ciezko zapolowac na stanik... a kokietka baaardzo mi sie podoba

to zdjecie jest okropne. nie mam pojecia jak mozna sie do czegos takiego doprowadzic. masakra... bleee....
Taaa, niektóre 'życzliwe" osoby potrafią człowieka podbudować

Cytat:
Napisane przez Ikka1 Pokaż wiadomość
Witam,
To chyba mój pierwszy post na plotkowym, już od jakiegoś czasu coraz bardziej uzależniam się od minerałów część osób już znam a sama chciałam się tutaj nieśmiało przedstawić: mam na imie Justyna ,lat 32, zyję sobie spokojnie z Małżem w Sosnowcu- ostatnimi czasy po pracy zajmują mnie minerały, biochemia i joga a czytanie wizazu to ostatnio moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu, to jak przygarniecie?
Przegarniemy Tylko uważaj, bo jak już wejdziesz, to się nie wydostaniesz
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:47   #4245
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Ikka PRZYGARNIEMY! Witamy gorąco!
Cytat:
witaj Ikka, jaki ładny wstęp pod tytułem parę słów o sobie

jestem ciekawa, czy wśród nas jest wiecej moich i Pauli rówieśniczek? przyznać sie kobitki
Dziekuje za miłe przywitanie już czuję się jak w domu

Cytat:
Przegarniemy Tylko uważaj, bo jak już wejdziesz, to się nie wydostaniesz
Juz za późno przepadłam

Edytowane przez Ikka1
Czas edycji: 2009-07-29 o 19:49
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 19:49   #4246
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Też zamierzam potrzymać ją dłużej, na początek 15 min., bo 5-8 to trochę mało mi się wydaje. Wiem, że nie powinno się trzymać masek dłużej niż producent zaleca, ale ja też zwykle robię po swojemu. Wax noszę na głowie nawet godzinę, o ile mam czas, natomiast pół godziny to minimum.

Ikka PRZYGARNIEMY! Witamy gorąco!
Witaj w klubie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
witaj Ikka, jaki ładny wstęp pod tytułem parę słów o sobie

jestem ciekawa, czy wśród nas jest wiecej moich i Pauli rówieśniczek? przyznać sie kobitki
Że niby magiczny rocznik '86? Melduję się grzecznie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:03   #4247
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a mogłabym prosić o przesłanie tego ebooka?
np tylko proszę o adres email na PW
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Co z winem w diecie Dukana??? Mam dzis wyjscie...
doktorek nie pozwala, ale ja osobiście myślę, że lampka czerwonego wytrawnego nie zaszkodzi
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Pff, jaka duchota dzisiaj. Już nigdzie się nie ruszam. Mowy nie ma.
Jak taką pogodę znoszą Wasze minerały? Mi odpukać całkiem nieźle udaje się przetrwać. Tylko STF Rice się nie nadaje I muszę poszukać nowego primera.
mi dzisiaj pierwszy raz w zyciu joppa sie zwrzyla
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
MamoNiny, to ja bym też prosiła o przesłanie tego ebooka, bo nie mogę w necie znaleźć

Kokietka faktycznie ładniutka
nie ma sprawy prosze o adresy naPW

pastereczka, a Ciebie prosze o rozmiar kapelusika dla cory, tj obwod glowy mierzony nad uszami i kwestia wloczki masz jakas na oku?
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:26   #4248
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Ikka1 Pokaż wiadomość
Witam,
To chyba mój pierwszy post na plotkowym, już od jakiegoś czasu coraz bardziej uzależniam się od minerałów część osób już znam a sama chciałam się tutaj nieśmiało przedstawić: mam na imie Justyna ,lat 32, zyję sobie spokojnie z Małżem w Sosnowcu- ostatnimi czasy po pracy zajmują mnie minerały, biochemia i joga a czytanie wizazu to ostatnio moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu, to jak przygarniecie?
Witamy i chętnie przygarniemy


Ja tu melduję rocznik 84

MamoNiny - już wysyłam

Mam takie pytanko do osób, które były na diecie wysokobiałkowej - polecacie jakąś literaturę?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:31   #4249
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

lemirko już ślę

ja 80
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 20:34   #4250
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

89
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:39   #4251
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
lemirko już ślę

ja 80
to tak samo jak ja
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:41   #4252
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

wiecie co, wredne jesteście
jak jestem w domu to cisza panuje, jak tylko nogę za drzwi to one się za skrobanie biorą
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A mam. I kokietke tez
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Przeciez Tango jest seksowne Przynajmniej wersja plunge. Kwestia gustu. mam rozowe i czarne i oba bardzo lubie.
Nie mam Paris, mam Paige. Uwielbiam ja. Jest zabudowana jak typowy full cup, ale do dekoltow sie nadaje, robi piekny ksztalt.
Ale ta zolta Paryzanke dam glowe ze widzialam w ktoryms z polskich sklepow...

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Co z winem w diecie Dukana??? Mam dzis wyjscie...
ja nie mogę jej upolować
a aragona przymierzałam ale byl za luźny i za płytki, i wreszcie znalazłam - nie sukając wcale WI

żółciutka jestt na dopasowanej.pl ale strona mi nie działa

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Hmm... Chyba wypadłam z towarzystwa mineralnego, wystarczyło 10 dni się nie udzielać zbyt często i już nie wiem o co chodzi...

Cóż, chyba pójdę z grabkami na inną piaskownicę...

Smutno mi bez was było, tyle spraw na głowie, a nikt nie zauważył mnie wczoraj - to przez zmianę avatara i podpisu?
zauważyłam ale też w przelocie akurat
Cytat:
Napisane przez Ikka1 Pokaż wiadomość
Witam,
To chyba mój pierwszy post na plotkowym, już od jakiegoś czasu coraz bardziej uzależniam się od minerałów część osób już znam a sama chciałam się tutaj nieśmiało przedstawić: mam na imie Justyna ,lat 32, zyję sobie spokojnie z Małżem w Sosnowcu- ostatnimi czasy po pracy zajmują mnie minerały, biochemia i joga a czytanie wizazu to ostatnio moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu, to jak przygarniecie?
tylko żeby nie było na nas

to i ja się przyznam: 1972 przelicytuje mnie któraś
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:43   #4253
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
to tak samo jak ja
to póki co jesteśmy we 2
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:49   #4254
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Przyszły dzisiaj do TŻ lampy samochodowe zamowione na Allegro. Jedna uszkodzona w srodku, druga ma potłuczony cały klosz TZ zły chodzi i nie wie czy teraz ma skladac reklamacje do GLSa czy sprzedajacy powinien to zrobic?
O rany, współczuję ale teraz to możecie mieć problem - protokół reklamacyjny spisuje się z kurierem BEZPOŚREDNIO po odebraniu z jego rąk paczki, w jego obecności trzeba sprawdzić czy wszystko ok. Teraz to wam mogą powiedzieć, że sami lampy rozbiliście i głupiego szukacie ...


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wax'a zużyję i chyba już nie kupię. za to crema latte i gloria beda u mnie zawsze

no i placente musze znowu zainwestowac, bo mi znowu włoski lecą to słońce+ woda morska zapewne

ja jak siadam do kompa, gdziekolwiek- w domu, u siostry, u Tż to też pierwsze co to odpalam wizaż i ten wątek króciutko tu jestem a juz sie przywiązałam, na prawdę tutaj jest unikalna atmosfera
Latte z Kallosa? Też używam od 1,5 roku powoli zaczyna mnie drażnić ten kokosow0-mleczny zapach, dlatego kupiłam też wychwalany Stapiz, no i Wax obowiązkowo. Chyba muszę przyczaić tę Glorię Winly powoli stajesz się moim guru zaraziłaś mnie New Shoes, a teraz ta odżywka hmmm. A swoją drogą - dziś znowu nosiłam się w Cookie Sheet, bardzo łatwo z nim przesadzić (raz niechcący zrobiłam się a`la śwarna dziołcha zmyłam zanim obraz z lustra utkwił mi w pamięci ), ale przy odrobinie uwagi JEST PIĘKNY! Nie doczekam się aż go przywrócą


Cytat:
Napisane przez Ikka1 Pokaż wiadomość
Witam,
To chyba mój pierwszy post na plotkowym, już od jakiegoś czasu coraz bardziej uzależniam się od minerałów część osób już znam a sama chciałam się tutaj nieśmiało przedstawić: mam na imie Justyna ,lat 32, zyję sobie spokojnie z Małżem w Sosnowcu- ostatnimi czasy po pracy zajmują mnie minerały, biochemia i joga a czytanie wizazu to ostatnio moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu, to jak przygarniecie?
Cześć Ikka Mam na imię Wioleta, lat 22 i jestem minerałoholiczką [a propos - rocznik `87, jest tu kto? ]


Minerały to już oczywistość. Naturalną pielęgnacją też już mnie zaraziłyście, pierwszy koszyk na BU załadowany. Teraz pora na uświadomione staniki. Zaraz skoczę na wątek stanikowy jakiś, bo mam wątpliwości odnośnie rozmiaru (to moje pierwsze kroki) i liczę na pomoc


A swoją drogą - tydzień temu mój ukochany telefon nagle, sam z siebie przestał mi wysyłać smsy przerzuciłam sim do drugiego telefonu (taki byle jaki strup ), a w moim uruchomiłam nową (właśnie miałam zamiar zmienić sieć z Orange na Play, sim już czekała w domu). Smsy nadal nie zadziałały. Pojechałam do Krakowa do "mojego" komisu, bo telefon jeszcze rok gwarancji ma, zachodzę a tam kiosk Ruchu poinformowano mnie gdzie PRAWDOPODOBNIE jest "moja" firma gsm, szukam, łażę, dzwonię... nic. Wczoraj wyszukałam w Necie nowy adres, dziś pojechałam - okazuje się że to też nie to (nazwa firmy różniła się jedną literką) i że "moja" firma się zwinęła. Czyli gwarancję mogę sobie za przeproszeniem w ...buty wsadzić na szczęście okazało się, że ta awaria smsów to nic poważnego, wystarczył główny reset telefonu (jak zaraz nie znajdę w Necie mojego ukochanego motywu to się pochlastam ), a miły pan "naprawił" mi to za friko. Obiecałam sumiennie wracać do jego sklepu Nie wiem po co ja to tutaj opisuję chyba to przez to uczucie o którym wspomniała Winly, tu jest jak w kręgu dobrych znajomych albo jak w domu


A jeszcze w ogóle to co godzinę chodzę do pokoju brata i upewniam się czy żółw aby na pewno siedzi w terrarium
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:49   #4255
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Że niby magiczny rocznik '86? Melduję się grzecznie
taaa, czarnobylowy

nie wiedzialam że Ty też fajno
Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
89
no to w tym roku okrągłe
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ja 80
no to za rok okrągłe

pastereczko odnośnie Twojego podpisu- ja nie otrzymałam jeszce perfumku z EGM ani zwrotu na konto ale domyślam się, ze rozliczenia dopiero robisz bo chyba nikt nic nie wie o żadnyh kwotach?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:51   #4256
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

IlonaP, gdzie ty tak dokładnie meiszkasz w tych okolicach Płocka? Mam faceta z tamtych okolic i często bywam
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 20:57   #4257
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
IlonaP, gdzie ty tak dokładnie meiszkasz w tych okolicach Płocka? Mam faceta z tamtych okolic i często bywam
mieszkałam w Płocku na Dworcowej
a od 12 lat w Dobrzykowie
a Twój skąd?

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

to może na kawkę?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:02   #4258
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość

no to w tym roku okrągłe
Juz byly, ale nadal pytaja o dowod wiec nie jest tak zle
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:52   #4259
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
a istnieje dieta orzechowa? Kocham nerkowce, pistacje, pini, pekan, migdały, orzechy brazilijskie, macadamia, orzechy laskowe Mogłabym jeść codziennie tylko orzechy plus owoce
Ehhh....gdyby istniała taka dieta orzechowo-owocowa, mniam.....Uwielbiam wszelkie orzechy chrupać a ostatnio mam fazę na nerkowce i czereśnie (niestety mój tyłek już to odczuwa bo spodnie robią się jakieś ciasnawe )

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
buuuu Kupiłam ten stanik żeby mi go ktoś nie zwinął- jakby nie był na mnie dobry to Tobie podrzucę do pomierzenia
Może ktoś chce fajne, oryginalne i tańsze panache (masquerade, superbra)? Dużo jest w rozmiarze D-DD. Poza tym majcioszki do tego do kompletu za 35-49pln. Przesyłka do Polski 10pln priorytetowa z Anglii na pół czyli po 5pln Same majtki też można jakby co
Jeśli są jakieś DD to idę zobaczyć bo chętnie wzięłabym Regency

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja mam Regency i jestem w niej zakochana mimo za szerokiego obwodu Miska mogłaby być co prawda minimalnie mniejsza ale migracja przede mną więc
Aragona widziałam jak zamiast do Blondi trafił do mnie i już wtedy sobie obiecałam, że będzie mój W końcu się udało i mam nadzieję, że uda mi się też rozmiar

Pranie- Kokietka? Co to?
a Ty nie masz przypadkiem Miss Mandalay?
Na dobre wyszła nam wtedy ta pomyłka Pastereczki bo ja od tamtej pory marzę o takim jak Twój Regency

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny ja znowu nie na temat, ale widzialyscie to zdjecie? (bardzo wrazliwym radze nie wchodzic ) http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1121251876
Przegladam sobie wizaz i natknelam sie na nie w temacie o szkodliwosci opalania i solarium. Mysle, ze nie trzeba komentowac.
Takie zdjęcie kazałabym umieszczać w solariach gdzieś w widocznym miejscu ku przestrodze ( tak jak jest ostrzeżenie na paczkach papierosów o szkodliwości palenia )


ja jestem 79 czyli w tym roku nastąpiła" zmiana kodu, trójka z przodu"
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 21:56   #4260
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nadrobiłam zaległości.
Ilonko- w sprawie bielizny z allegro będziemy na PW.
W sobotę niestety nie pojawię się u Cathy. Podczytywać Was będę ale czy pisać to sama nie wiem. Na wesele nie jadę bo życie mi sie poprzewracało trochę. Odniosłabym się do kilku postów ale... No.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.