Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-10, 20:34   #4741
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
pierwsza z chin przyszla
Napisane, że wyprodukowana w Polsce

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Ee, próbka 1ml 3,9zł? Czyli jak sobie kupimy 6 próbek to wyjdzie nas 23zł, a taka sama pojemność w opakowanku kosztuje 90zł? Fuck logic? XD
Jak dla mnie to co sobą reprezentują to parodia. Podkład ze złota XDD Może celują w grupe docelową: nadziane żony szejków z RPA xD
Bez przesady, mało to podkładów i innych kosmetyków w takich cenach?
Alexzus, mililitr to zupełnie inna jednostka miary! Ale z szejkami w RPA to pojechałaś ostro Gdzie szejkowie, a gdzie RPA?

Mnie dziwi, że nie ma pudrów, róży, pędzli, a na start ładują taką cenę. I nie zrobili nawet obniżki na otwarcie. Już widzę te tłumy przeciążające serwer i setki słoików sprzedanych w pierwszych godzinach od otwarcia
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 21:05   #4742
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To ja tego kijem nie tknę...
Za jakiś czas pewnie je dokładniej opisze na blogu. Myślałam, że jak są mniej kryjące, to mimo wszystko jakoś lepiej się na twarzy będą trzymać i nie otrzymam takiego ciasta jak przy Annabelle czasami :P Ku zaskoczeniu, wytrzymują u mnie jeszcze krócej. Po zmianie pielęgnacji i tak jest już lepiej i jedna poprawka wystarczy, żeby przetrwać 8 godzin w pracy, ale mimo wszystko AM trzymają się lepiej, lepiej kryją, są o wiele tańsze... no niestety. Starą formułę wspominam milej.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 21:10   #4743
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Przy okazji, skopiowałam sobie na własny użytek opisy odcieni z żółcią i złotkiem, więc się podzielę:
Almond Milk
do bardzo jasnej, neutralnej karnacji z domieszką oliwkowych tonów
Satin Sand
do bardzo jasnej karnacji, w tonacji lekko złotawej
Butter Cream
do bardzo jasnej oraz jasnej karnacji, o intensywnych złocisto-żółtych tonach
Dune
do bardzo jasnej oraz jasnej karnacji o intensywnych oliwkowo-żółtych tonach
Light Sunset
do karnacji od jasnej do średniej w tonacji złotej
Song of Summer
przeznaczony do karnacji od jasnej do średniej w tonacji żółtej
Warm Muffin
do karnacji od jasnej do średniej w tonacji żółtej i lekko oliwkowej
Warm Honey
do karnacji średniej w tonacji złoto-beżowej
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 21:10   #4744
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Napisane, że wyprodukowana w Polsce



Bez przesady, mało to podkładów i innych kosmetyków w takich cenach?
Alexzus, mililitr to zupełnie inna jednostka miary! Ale z szejkami w RPA to pojechałaś ostro Gdzie szejkowie, a gdzie RPA?

Mnie dziwi, że nie ma pudrów, róży, pędzli, a na start ładują taką cenę. I nie zrobili nawet obniżki na otwarcie. Już widzę te tłumy przeciążające serwer i setki słoików sprzedanych w pierwszych godzinach od otwarcia
a bo cos mi sie kojarzy, ze te pedzle w stylu edm i sunshade minerals tez mialo pixie, i podobno ten sam chinski producent. Pelerynke latwo uszyc wiec moze faktycznie w Polsce robiona

A moze to jest promocyjna cena na start? a za 2 tyg. skoczy do 109,99
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 21:36   #4745
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Chyba gdzieś czytałam, że Annabelle są dość ciemne, jeśli w Pixie pasował mi poziom 0 to mam tam w ogóle czego szukać? Konkretnie o golden mi chodzi. AM chyba jakoś na dniach też ma podnieść ceny, maila dostałam bo kiedyś zarejestrowałam się w sklepie, choć zakupów w końcu nie zrobiłam.
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 21:44   #4746
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Eee nie ma porównania do Amilie, z Amilie 3 warstw potrzebowałam... a Pixie 1 wystarcza i pięknie zakrywa co trzeba. Konsystencja jest zupełnie inna, bardziej kremowa... podobna do Annabellek..ale Pixie u mnie trzyma się troszkę lepiej... ale to wrażenia po 3 czy 4 tygodniach... zobaczę jak dalej będzie. ..

Acha Amilie mi bardzo pory podkreślało ... Pixie tego absolutnie nie robi

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

K_cieciorka dodałabym tam Antique Beige.. u mnie na twarzy podobnie wygląda do golden fairest z AM. I właśnie na ten odcień się zdecydowałam
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 00:30   #4747
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość

Bez przesady, mało to podkładów i innych kosmetyków w takich cenach?
Alexzus, mililitr to zupełnie inna jednostka miary! Ale z szejkami w RPA to pojechałaś ostro Gdzie szejkowie, a gdzie RPA?

Mnie dziwi, że nie ma pudrów, róży, pędzli, a na start ładują taką cenę. I nie zrobili nawet obniżki na otwarcie. Już widzę te tłumy przeciążające serwer i setki słoików sprzedanych w pierwszych godzinach od otwarcia
Mineralnych w takich cenach raczej mało

Z tym mililitrem już się poprawiłam, nie zauważyłam tego i odczytałam jako gram, a reszta tekstu to temu że mnie poniosło :P Spodziewałam się, że to nie ta lokacja szejków, ale miałam na to wyrąbane przez złość. Ja za taką cenę nie kupię od nich nic, nawet fartuszka. Wkurzyłam się, ale odnalazłam jako rekompensatę godną konkurencję.

Otworzyli miesiąc temu, uwaga nową polską firmę mineralna 'Neauty minerals' i tam większa pojemność jakoś nie kosztuje 90zł a dwa razy mniej

Dopiero co się dowiedziałam i jestem zadziwiona tym faktem Zapowiada się dobrze. https://www.facebook.com/pages/Neaut...94?sk=timeline
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 03:23   #4748
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dzięki za radę.

Tworazka - Pixie miało trochę inne pędzle. Podobne, ale trzonek był pomalowany a napis chyba był na skuwce, która też była inna - kolorowa i mocno błyszcząca. Ponadto mieli duży flat top.

---------- Dopisano o 04:23 ---------- Poprzedni post napisano o 04:22 ----------

Alexzus, super wiadomość!
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 04:02   #4749
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Chyba gdzieś czytałam, że Annabelle są dość ciemne, jeśli w Pixie pasował mi poziom 0 to mam tam w ogóle czego szukać? Konkretnie o golden mi chodzi. AM chyba jakoś na dniach też ma podnieść ceny, maila dostałam bo kiedyś zarejestrowałam się w sklepie, choć zakupów w końcu nie zrobiłam.
Musialabym sprawdzić, bo nie chce Cię wprowadzać w błąd, ale ja z Pixie miałam chyba kiedyś podkład z poziomu 1 i to, co oferuje teraz AM jest trochę dla mnie za ciemne.
Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
(...)
Otworzyli miesiąc temu, uwaga nową polską firmę mineralna 'Neauty minerals' i tam większa pojemność jakoś nie kosztuje 90zł a dwa razy mniej

Dopiero co się dowiedziałam i jestem zadziwiona tym faktem Zapowiada się dobrze. https://www.facebook.com/pages/Neaut...94?sk=timeline
Ekstra! Będzie konkurencja, to zaczną się bić o klienta.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 09:46   #4750
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

o fajosko ide robic research
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 12:47   #4751
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Musialabym sprawdzić, bo nie chce Cię wprowadzać w błąd, ale ja z Pixie miałam chyba kiedyś podkład z poziomu 1 i to, co oferuje teraz AM jest trochę dla mnie za ciemne.
Dziękuję czyli faktycznie AM są ciemne, nawet nie mam co patrzeć w ich stronę. Jessica też potwierdza, porównując najjaśniejszy do dość ciemnego nowego odcienia Pixie:

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
K_cieciorka dodałabym tam Antique Beige.. u mnie na twarzy podobnie wygląda do golden fairest z AM. I właśnie na ten odcień się zdecydowałam
havana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 15:21   #4752
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Dziękuję czyli faktycznie AM są ciemne, nawet nie mam co patrzeć w ich stronę. Jessica też potwierdza, porównując najjaśniejszy do dość ciemnego nowego odcienia Pixie:
Sprawdziłam, miałam Calista 1.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 23:05   #4753
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Widziałyście te wisiorki, co są rozdawane przez Pixie w konkursach? Podobają się Wam?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 23:40   #4754
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mnie nie, nie lubuję się w takich rzeczach. Moim zdaniem lepiej by zrobili, gdyby zamiast tych wisiorków do wygrania był np. pakiet kilku próbek. Ale co ja tam wiem. :p
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:07   #4755
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Sprawdziłam, miałam Calista 1.
czyli wszystko jasne, dla mnie nawet latem AM byłby za ciemny Szkoda, że pomijają bladolice

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Widziałyście te wisiorki, co są rozdawane przez Pixie w konkursach? Podobają się Wam?
Mnie się nie podobają, a poza tym nie wiem po co takie gadżety lepiej byłoby się skupić na sednie sprawy, a nie mydlić oczy bajerami, wrzucać na fb jakieś informacje o bliskim uruchomieniu strony, po czym je usuwać.
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 20:08   #4756
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Za jakiś czas pewnie je dokładniej opisze na blogu. Myślałam, że jak są mniej kryjące, to mimo wszystko jakoś lepiej się na twarzy będą trzymać i nie otrzymam takiego ciasta jak przy Annabelle czasami :P Ku zaskoczeniu, wytrzymują u mnie jeszcze krócej. Po zmianie pielęgnacji i tak jest już lepiej i jedna poprawka wystarczy, żeby przetrwać 8 godzin w pracy, ale mimo wszystko AM trzymają się lepiej, lepiej kryją, są o wiele tańsze... no niestety. Starą formułę wspominam milej.
ja na początku byłam zachwycona..swietne krycie , ładnie wygląda na skórze , po czym po całym dniu wróciłąm i zobaczyłam się w moim magicznym podświetlanym lustrze i
tragedia, ale pokombinowałam z kremem rano i już lepiej się utrzymuje aczkolwiek nie jest to efekt co przy EDM które wspominam najlepiej

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Widziałyście te wisiorki, co są rozdawane przez Pixie w konkursach? Podobają się Wam?
ooooj nie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 17:41   #4757
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

No właśnie, mnie też zupełnie nie podobają się te wisiorki, nie chciałabym takiego nosić.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 09:08   #4758
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a'propos podziału kolorystycznego - na www.kosmetyki-mineralne.com jest takowy. jeśli kliniecie na zakładkę pixie>>podkłady, pojawiają się grupy kolorystyczne
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 09:35   #4759
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jowinia Pokaż wiadomość
a'propos podziału kolorystycznego - na www.kosmetyki-mineralne.com jest takowy. jeśli kliniecie na zakładkę pixie>>podkłady, pojawiają się grupy kolorystyczne
nie do końca bym mu wierzyła, właśnie weszłam z ciekawości w zakładkę dla oliwek i widzę tam Dune, który jest mega złocisto-żółty, w życiu bym go do oliwek nie zaliczyła :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 10:38   #4760
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Przyszłam się pochwalić, że już nie tęsknię za Pixie (no, może za korektorem). Znalazłam piękny kolor w Neauty, celowałam w goldeny, a pasuje mi oliwka Piękne, jasne kolory, formuła też dobrze się zapowiada, więc jest duża szansa, że mam swojego ulubieńca, Pixie, jak dla mnie może nie istnieć
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 12:23   #4761
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
nie do końca bym mu wierzyła, właśnie weszłam z ciekawości w zakładkę dla oliwek i widzę tam Dune, który jest mega złocisto-żółty, w życiu bym go do oliwek nie zaliczyła :P
oj Dune to na bank nie oliwka...
typowy żółtek, mocno żółty....
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:22   #4762
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Nie wiem, czy nie mam złego nastawienia, ale czy tylko mnie się wydaje, że sprzedaż nie ruszyła z kopyta, skoro co chwila jakieś dodatki dają? Dzisiaj pędzel dla pierwszych pięciu osób z pełnym wymiarem.
Niby pisałam wcześniej, że byłabym skłonna tyle zapłacić za podkład, ile sobie życzą, ale przypomniało mi się, że kiedyś postanowiłam być co najmniej sceptyczna, zanim kupię coś w kwocie powyżej 10zł za gram i póki co nie skuszę się nawet na próbki.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-11-21 o 16:23
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 20:49   #4763
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy nie mam złego nastawienia, ale czy tylko mnie się wydaje, że sprzedaż nie ruszyła z kopyta, skoro co chwila jakieś dodatki dają? Dzisiaj pędzel dla pierwszych pięciu osób z pełnym wymiarem.
Niby pisałam wcześniej, że byłabym skłonna tyle zapłacić za podkład, ile sobie życzą, ale przypomniało mi się, że kiedyś postanowiłam być co najmniej sceptyczna, zanim kupię coś w kwocie powyżej 10zł za gram i póki co nie skuszę się nawet na próbki.
Pierwszych pięciu osób haha.. mały ten ruch w sklepie
Nie ma co płacić tyle olewaczom nawet jeśli jest się skłonnym do tego
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 22:42   #4764
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Pierwszych pięciu osób haha.. mały ten ruch w sklepie
Nie ma co płacić tyle olewaczom nawet jeśli jest się skłonnym do tego
Może próbują odrobić czas "niebytu" na rynku ale się trochę przeliczyli więc teraz trzeba kombinować
Promocja faktycznie licha, nie robi szału. Slabiutko jak dla mnie. Poczekam, popatrze co będzie dalej

Alexzus, Slalom to taki DobryDuszek pixie (choć ja odnoszę ogromne wrażenie że to próba marketingu szeptanego -
wypowiada się tylko tu )

Nie widzę sensu kupowania próbek skoro narazie nie zamierzam kupować produktu. I dla Twojej wiadomości Slalom dodam jeszcze, stać mnie

____________
Pisze z tel., sorki za błędy
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 22:50   #4765
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Nie będę się już wypowiadać w tym odmienionym, jakże luksusowym temacie o pixie bo widzę, że nie warto
Eeee, to teraz sama się popisałaś Nie wymiękaj. Wątek i forum takie będzie, jakim je same uczynimy.

Slalom typowy fioletowy flat top Pixie. Nie miałam, ale opinie ma dobre. Plus specyficzny wygląd (błyszczący i z diamencikami). Informacja o promocji jest na facebooku Pixie
Stać mnie na ich podkład, ale ponieważ uwielbiam kupować kosmetyki, sama sobie nałożyłam limit, bo kupuję i tak dużo. Rozsądek mówi, że za dużo, ale lubię. Próbkę, jeśli będę mogła przy, tak zwanej okazji zakupić, to zrobię to chętnie, ale specjalnie nie będę płacić za wysyłkę. Mnie też zniechęca bardzo polityka firmy, ale już to wyjaśniałam. Choć o ekspansji na zachód nic mi nie wiadomo :P.
Nie jest jednak nowością, że liczby zaokrąglamy do pełnych dziesiątek, powyżej piątki w górę, nie rozumiem Twojego czepialstwa w tym przypadku.
Nikt po Pixie chyba nie jeździ, no może jesteśmy kąśliwe. Ale mamy podstawy do bycia rozczarowanymi stosunkiem do klienta. Nie lubię teorii spiskowych, ale dziwi mnie Twoja misja bronienia właśnie Pixie.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 23:17   #4766
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
Może próbują odrobić czas "niebytu" na rynku ale się trochę przeliczyli więc teraz trzeba kombinować
Promocja faktycznie licha, nie robi szału. Slabiutko jak dla mnie. Poczekam, popatrze co będzie dalej

Alexzus, Slalom to taki DobryDuszek pixie (choć ja odnoszę ogromne wrażenie że to próba marketingu szeptanego -
wypowiada się tylko tu )

Nie widzę sensu kupowania próbek skoro narazie nie zamierzam kupować produktu. I dla Twojej wiadomości Slalom dodam jeszcze, stać mnie

____________
Pisze z tel., sorki za błędy
Odnoszę takie samo wrażenie.

Moje zdanie jest takie, że Pixie raczej 'odstrasza' klientów, aniżeli przyciąga. Jak wpadnie jakaś minerałowa nowicjuszka, to pierwsze co, ceny mogą ją zniechęcić, a wtedy pozamiatane. Poza tym brak poukładania kolorów w konkretnych tonacjach i poziomach kolorystycznych sprawia, że błądzi się trochę po omacku. To nie pomaga. A 'stare' minerałoholiczki patrząc przez pryzmat cen, złota w składzie, które mnie osobiście nie jest do szczęścia potrzebne, tego jak Pixie wodziło za nosy, też niechętnie bądź nieprędko skierują swoje mineralne upodobania w stronę Pixie...
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 23:36   #4767
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość

Alexzus, Slalom to taki DobryDuszek pixie (choć ja odnoszę ogromne wrażenie że to próba marketingu szeptanego -
wypowiada się tylko tu )

Nie widzę sensu kupowania próbek skoro narazie nie zamierzam kupować produktu. I dla Twojej wiadomości Slalom dodam jeszcze, stać mnie
Aa, zapomniałam, że to ta sama przewrażliwiona i broniąca ich jak lew osoba, co parę stron temu.

K_cieciorka
jeśli o tą 'ekspansję' chodzi. Miałam na myśli ich angielską stronę i ciągoty do zagranicy. Najpierw by się zajęli klientami, którzy ich nie zawiodą a nie tymi, których nie mają.
Odczekam jednak, aż pewne sezonowe osoby sobie pójdą, zanim się tu rozgadam.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 08:02   #4768
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Slalom Pokaż wiadomość
A ok. Już widzę. Do każdego biga pędzelek w prezencie. Taki sam jest tez tu do kupienia :
http://kosmetyki-mineralne.com/pixie...ple-p1520.html

To nie jest czepialstwo z mojej strony. Jak wpadam tu czasem to dziwi mnie brak rzetelnej informacji.

Poza tym jak widać jak ktoś tu pisze dobrze to jest to " marketing szeptany ", a jak źle to już to jest opinia. To bzdura.

W pewnym momencie ktoś napisał nawet że jestem "Panią Sylwią", teraz przynajmniej " dobrym duszkiem ". Napiszę do nich może biga dadzą

Dobrze że na rynku jest wybór. I każdy budżet może sobie pozwolić na minerały bo ceny faktycznie są różne.
Rzetelne informacje są. Wypowiedziały się dziewczyny które używały i wyraziły swoje opinie. Wypowiedziały się dziewczyny które mają prawo skomentować atrakcyjność oferty firmy, baa nawet podsuwaja aktualne promocje. Co tu nierzetelnego?

Pedzelek mam (ten z dawnej oferty), ale po kilku praniach zrobił się bardzo twardy i podraznia moja delikatną skórę - nie mogę go używać. Też tak mialyscie?
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 09:32   #4769
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Slalom Pokaż wiadomość
Tak - ta informacja jest szczególnie "rzetelna" heheheheheh.
Ten pędzelek jest tak ostry że go kupię do krojenia chleba.

Też tak sądzicie ? hahahahahahahaha Co za bzdura

Pozdrawiam i znikam Czekam na kolejne komentarze
Dla mnie Twoja postawa jest bardzo ostentacyjna i czytając Twoje posty mam wrażenie, że za wszelką cenę próbujesz bronić Pixie, a tym samym wmówić nam jakie to wspaniałe minerały o CUDOWNYM (innym niż wszystkie) składzie. Z tym, że jakoś nikt nie rozumie dlaczego...?

Ja 'zaprzyjaźniłam się' z minerałami zaledwie pół roku temu i każda nowość bardzo mnie cieszy... I tak jak z chęcią wypróbowałam AM, Amillie, a teraz Neauty, to 'polityka' Pixie kompletnie nie zachęca mnie do zakupu (i na pewno nie z powodu ceny, bo akurat za podkład jest skłonna zapłacić nawet i 300 zł!).
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 10:37   #4770
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Slalom Pokaż wiadomość
Jak to firmy poczytają to dopiero ceny skoczą
Pełna zgoda bronię Pixie Cosmetics. Choć na tym wątku to chyba zabronione.

Tak jak ktoś powiedział wyżej :

"Eeee, to teraz sama się popisałaś Nie wymiękaj. Wątek i forum takie będzie, jakim je same uczynimy".

Z tej wypowiedzi wynika że tu nie pisze się merytorycznie o marce.
Tu wywala się oceny nie mające nic wspólnego z polityką jakiejkolwiek marki - nie tylko o Pixie.
swoją drogą, na jakiej podstawie bronisz Pixie? Próbowałaś chociaż ich podkładów z nowej serii, że bronisz ich jak lwica? Na razie wszystko to brzmi jak puste, opłacane słowa.

Zmieniając temat - trochę więcej o samych podkładach :P Na początku byłam nastawiona sceptycznie, nie podobały mi się właściwości tego produktu. Od jakiegoś czasu jest chyba lepiej - to kwestia dobrania lepszego koloru i metody alikacji. O wiele lepiej minerały zachowują się na skórze, jak wklepuje je na sucho flatem w skórę. Próbowałam wcześniej na mokro oraz wcierając proszek, ale wtedy miał problemy z równomiernym pokryciem skóry, efektem była zaburzona struktura cery. Teraz jest o wiele lepiej, podkład wytrzymał nawet 8 godzin bez jakiś drastycznych zmian, ale to nadal za wcześnie na pełniejszą opinię. No i cena - jeżeli będzie to szło w parze z wydajnością, to jeszcze można przymknąć na to oko. Jeżeli będą mi się kończyły tak szybko, jak np. Annabelle, to trochę gorzej :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.