rozstępy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 12:50   #61
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: rozstępy

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
widziałaś efekty tych zabiegów?
Widziałam efekty. Miałam mieć w pakiecie 20 zabiegów, ale przerwałam je, bo były już wakacje i wiadomo, że nie mogłabym potem opalać nóg, bo chodziło mi o nogi- za kolanami wzwyż. Zresztą nie ma chyba miejsca, gdzie nie miałabym rozstępów nawet na lewym policzku kilka mi się pojawiło, ale robiąc mikro na twarz już są prawie niewidoczne, co bardzo zdziwiło panią dermatolog, która nie spotkała się nigdy z takim przypadkiem. Cóż, tak już mam Co do tych zabiegów- to kosmetyczka od razu powiedziała, że nie ma sposobu na usunięcie rozstępów, jedynie może je zminimalizować i ,,zetrzeć" doprowadzając do koloru skóry. Na najwyższych obrotach miałam je wykonywane, więc potem skóra piekła, była czerwona i robiły się jakby ,,krwawe ranki", ale po kilku dniach to mijało. Teraz też chciałam wrócić do mikrodermabrazji, ale na konsultacji usłyszałam, że może i takie zabiegi dają jakieś efekty, ale trzeba je powtarzać i że tylko laser może trwale je usunąć. Choć i tu bólu nie będzie brakowało, więc na razie się zastanawiam co wybrać, bo nie wyobrażam sobie chodzenia w spodniach lub długich sukienkach czy kieckach latem po mieście.
lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 14:16   #62
D0tty
Raczkowanie
 
Avatar D0tty
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 82
Dot.: rozstępy

Witam.
Ja mialam rozstepy na brzuchu i troche na bokach. Na laserowe usowanie nie mialam za bardzo funduszy, a jeszcze bardziej odwagi, jakos nie przekonuja mnie. Kolezanka przekonala mnie do zakupu Kolagenu i do tej pory jestem jej wdzieczna...Rozstepy nie zniknely, ale staly sie niewidocznie (trzeba sie na prawde dobrze przyjzec zeby je zobaczyc). Ten preparat nie nalezy do tanich, chyba z 200zl za 100ml w Polsce kosztuje, ale dozuje sie go w niewielkich dawkach wiec starcza na pol roku. Jestem bardzo zadowolona, w koncu moge kupic dwuczesciowy kostium i nie wstydzic sie pokazac na plazy
__________________
Wzrost: 1,7m
Waga poczatkowa: 78kg
Cel: 60kg OSIAGNIĘTY!!! (24.02.11) OBECNIE:
58kg

D0tty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 21:59   #63
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: rozstępy

A ja mam teraz mętlik w głowie... Jestem umówiona jutro na laser fraksyjny, ale byłam na konsultacji dzisiaj w innym miejscu i tam z kolei dr poleca mi Dermaroller i np. koszt jednego zabiegu z obszaru nóg (od kolan wzwyż) wynosiłby 2000zł; potem mezoterapia i jakieś ostrzyknięcie. Odradza mi zabiegi laserowe za mniejsze kwoty, (tam, gdzie jutro idę zapłaciłabym połowę tego za laser fraksyjny) gdyż jego moc jest zdecydowania za słaba i nie dotarłaby do głębszych warstw skóry, co w moim przypadku jest niezbędne. Zaś koszty lasera u niego byłyby olbrzymie, dlatego doradza mi ten Dermaroller. Nie wiem, co mam zrobić. Mam jutro iść na ten zabieg i spróbować czy wybrać drugą opcję? Mam 22 lata i moja lekarka odradzała mi jakieś laserowe ingerencje, bo jej zdaniem skóra jest jeszcze młoda i może się zregenerować, a ja chciałabym po prostu pokazać latem nogi i się nie wstydzić. Tak mało mi do szczęścia potrzeba... Rozstępy mam stare, prawie 5-7letnie, jak nie starsze. Proszę o pomoc Może ktoś miał zabiegi w Epi-Centrum i SkinClinic?
lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 22:14   #64
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: rozstępy

ja bym zrezygnowała z tego jutrzejszego zabiegu, zwłaszcza po tym co lekarz powiedział (kilkuletnie rozstępy trzeba 'mocno' potraktować). zapłacisz połowę, ale prawdopodobnie efekt nie będzie zadowalający, a dołożysz trochę i pójdziesz ina inny, głębszy (wnika głębiej i silniej działa) zabieg, który prawdopodobnie da lepsze rezultaty niż ten tańszy laser.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 00:05   #65
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: rozstępy

Eldo_rado dziękuje za radę
Chyba zrezygnuję i przemyślę to wszystko, bo niedługo zbankrutuję, bo jestem w trakcie leczenia zębów i za kilka tyg. zakładam aparat Wydaje mi się, że widziałabym efekty skoro widziałam po mikrodermabrazji i kwasach, a wiadomo, że ścierały naskórek nie docierając do głębszych warstw skóry. Trochę przestraszyłam się jak usłyszałam o oparzeniach po laserze... Może faktycznie zacznę od mniej inwazyjnych zabiegów, ale boję się, że efekty nie będą powalające, a ja tylko stracę tyle kasy, za którą miałabym kilka innych zabiegów. Nie wiem już sama... Załamałam się troche
lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 18:57   #66
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: rozstępy

ja tez mam rozstepy...na wew.stronie ud,pod kolanami,na plecach.posladkachpo prostu wszedziestosował ktos jakies kwasy czyli glebokie zluszczanie na rozstępy??znacia jakies godne polecenia sposoby??mam białe i staremasakra((
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 19:01   #67
Carmen1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 47
Dot.: rozstępy

hej wizazystki!
ja tez mam bardzo duzo rozstepow , wszytskie sa dosc stare bo powstaly w czasie dojrzewania i rosniecia ponad 10 lat temu, i po takim czase juz sa prawie nie widoczne niestety zawsze musze pamietac zeby ich nie opalac bo niestety sie nie opalaja, i powstaje paskudny kontrast na skorze. teraz jestem w ciazy i stosuje specjalny krem dla kobiet w ciazy, ktory smierdzi jak zdechla krowa, mam nadzieje ze pomoze a jak nie pomoze to trudno. Dziewczyny nie ma co sie zalamywac. Osobiscie nie znam nikogo kto by nie mial ani jednego rozstepu, moj maz ma je nawet na posladkach i to jest normalna rzecz poprostu pojawia sie na skorze. trzeba miec zdrowe podejscie i zaakceptowac siebie samego. Nie dajcie sobie mydlic oczu ze lasery i inne wynalazki calkowicie je zlikwiduja. Z tego co tutaj przeczytalam duzo osob specjalnie odklada kase na wizyty w specjalnych gabinetach, nie lepiej pojechac sobie na wycieczke i dobrze sie bawic. co innego jak ktos spi na kasie i nie ma co z nia zrobic ale napewno nie ma tu wiele takich osob... Zaraz mi powiecie, ze to jest indywiudlana decyzja na co sie odklada - tak zgadzam sie z tym. Ale chodzi mi tutaj o zupelnie cos innego, a mianowcie teraz w mlodym wieku sa rozstepy, uporacie sie w miare z rostepami, pojawia sie zmarszczki, np worki pod oczami lub cienie, z biegiem lat zwiotczenie skory twarzy i ogolnie ciala pajczki na skorze przebarwinia itp. az w koncu bedzimy miec 70 i wiecj lat. trzeba spojrzec prawdzie w oczy starzejmy sie codziennie i nie mozna zatrzymac mlodosci, wszyscy bedziemy starzy i brzydcy chyba ze umrzemy mlodo, dlatego moim zdaniem ne warto sie tym przejmowac tylko korzystac i cieszyc sie z zycia i dobrze sie bawic. ZAAKCEPTUJCIE SIEBIE
Carmen1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 09:55   #68
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: rozstępy

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, nie ma co się taki błahostkami przejmować. Ładowanie kupy kasy w idealny wygląd ? Bez sensu. Chociaż nie jest perfekcyjna, to staram się dobrze wyglądać i to wystarczy. A jeśli chodzi wam o podobanie się płci przeciwnej, to zapewniam was, że jeśli takich pierdół facet nie jest w stanie zaakceptować, to nie jest wart uwagi. Chyba nie chcecie być ciągle traktowane przedmiotowo, jak opakowanie z którym może się po prostu pokazać i to wszystko.
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 14:01   #69
barcy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: rozstępy

Na rozstepy polecam
http://pharmacylaboratories.com/produkt_reduce.php
barcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 20:46   #70
aranie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: rozstępy

Sama stosuje Reduce (link w odpowiedzi barcy) i naprawde jest rewelacyjny. Skora jest bardziej sprezysta i mila w dotyku.
aranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 18:39   #71
Mag1993
Madzia
 
Avatar Mag1993
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 131
Dot.: rozstępy

Wcześniej czytałam, że dziewczyny pisały o laserze. Miałam rozstępy na udach, niewielkie cieniutkie. Pozbyłam się ich a w sumie to nie wiem czy pozbyłam ale ich nie widać i to się dla mnie liczy. Zapłaciłam za to 800 zł ale to była niewielka ilość. To była moja pierwsza wydana kasa za tyranie na wakacjach xD
Mag1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 00:55   #72
Murieel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: rozstępy

A czy ktoś może stosował maść z arniki? Słyszałam, że pomaga na prawie wszystkie dolegliwości skórne.
Murieel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 19:44   #73
lajfentuzjast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 56
Dot.: rozstępy

Lasery sa skutecznym zabiegiem na rozstepy. Można je usunąć laserem erbowo - yagowy Alma Harmony XL. Kremy nie likwidują istniejących już rozstępów,lecz czasami pozwalają w zapobieganiu ich powstawania.Na rozstępy skuteczne są zabiegi wykonane w kilku seriach przez lekarza dermatologa
lajfentuzjast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 07:40   #74
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: rozstępy

Nie ma się co oszukiwać - tak jak pisała poprzedniczka - tak to właśnie wygląda, że kremy nie zlikwidują rozstępów, jedyne co mogą je troszkę rozjaśnić, ewentualnie zapobiec powstawaniu nowych. Ale podstawą jest ruch i zdrowa dieta, aby nie doprowadzać do takich sytuacji, aby nagle przybrać na wadze, później zrzucić zbędne kilogramy - ponieważ nasze ciało tego po prostu nie znosi i buntuje się - właśnie poprzez takie nieestetyczne rozstępy czy cellulit.
bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 19:15   #75
tadeuszekx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
GG do tadeuszekx
Dot.: rozstępy

Ciężko to zlikwidować , na pewno nie kremami.
W miare skuteczne sposoby to Peeling medyczny [cena od 400 do 800 zł], Mikrodermabrazja, Mezoterapia,
Chirurgia laserowa [3-5 tys. zł]. Więc to trochę kosztuję . Jesli rozstępy są świeże wtedy kremy i maść maja sens. Tu jest dobry artykuł na ten temat xxxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-18 o 14:36 Powód: Nieopłacona reklama
tadeuszekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 17:45   #76
martamak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 106
Dot.: rozstępy

dziś na kozaczku przeczytałam rady Kasi Cichopek na pozbycie się rozstępów ) poleca kremy i peelingi, ja stosowałam wiele różnych, tańszych i droższych a efekty są słabe(
martamak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 22:27   #77
Nella87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: rozstępy

Mój sprawdzony sposób na rozstępy to wałek Derma Roller. Kupowałam go ze sklepu ze sprzętem kosmetycznym i jestem mega zadowolona z jego skuteczności!

http://yourspa.pl/przedmioty/14/Derm...ro-Needle.html
Nella87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 12:24   #78
jodent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Rozstępy , odsysanie tłuszczu

Siemka
Jestem facetem więc jestem blady w tym temacie więc proszę się nie śmiać
Kiedyś byłem grubasem i teraz został mi ciągle duży brzuch ciężko to spalić do tego mam liczne rozstępy na które próbowałem wielu kremów/balsamów i bez rezultatu. Koło pazdziernika chciałbym iść na zabieg usunięcie rozstępów z brzucha lub odsysanie tłuszczu i potrzebuje pomocy jakiego lekarza do tego wybrać , interesuje mnie Poznań i okolice
Ahh i jeszcze jaki rodzaj zabiegu na usunięcie rozstępów polecacie i jakie przebyliście / efekty
Pozdrawiam
jodent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 14:45   #79
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Rozstępy , odsysanie tłuszczu

Na rozstępy tylko laser Fraxel. Co do lekarza, nie pomogę, bo nigdy nie poddawałam się liposukcji, więc nie wiem kogo polecić.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 15:24   #80
jodent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstępy , odsysanie tłuszczu

Więc najlepszy jest Fraxel na rozstępy? A orientacyjnie cena usunięcia z brzucha jest jakiej wysokości ? I czy efekty są zadowalające?
jodent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 16:13   #81
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Rozstępy , odsysanie tłuszczu

Musisz wybrać się na konsultację, żeby lekarz mógł obejrzeć zmiany i określić czy efekty będą zadowalające czy nie. Z tego co się orientowałam, to Fraxel przynosi najlepsze rezultaty. Ceny są różne, zależy od gabinetu, popatrz na stronach.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 16:22   #82
jodent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Rozstępy , odsysanie tłuszczu

A dobrze rozumiem , że aby efekty były zadowalające trzeba zabieg powtarzać wielokrotnie?
jodent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 16:27   #83
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Rozstępy , odsysanie tłuszczu

Tak.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 14:09   #84
EwaTranquility
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 17
Dot.: rozstępy

Dziewczyny a jakich preparatów do dermapenu na ciało stosujecie? I na jakich najdłuższych igłach robiłyście zabiegi?
EwaTranquility jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 12:31   #85
issasq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Rozstępy , odsysanie tłuszczu

a ile takich zabiegów mniej / więcej trzeba wykonać, żeby efekt był widoczny?
issasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 09:59   #86
EwaTranquility
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 17
Dot.: rozstępy

Ja dawno temu robiłam rolkową mezoterapie i już po 2 zabiegach były fajne efekty, igły 1,5mm i koncentrat L Karnityna. Teraz zaczynam dermapen, igły 2mm i koncentrat z Kofeiną i Teofiliną. Dam znać jak efekty bo na razie tylko na twarz stosowałam dermapen. Ale u koleżanek widziałam super efekty nawet na takiej przerostowej bliźnie.
EwaTranquility jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 13:57   #87
Basia2404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: rozstępy

Mnie osobiście na rozstępy pomogła karboksyterapia. W klinice, w której wykonywałam zabiegi mieli specjale urządzenie do karboksyterapii Fenix. Ma ono podgrzewany gaz, dzięki czemu zabieg nie był bolesny, czego na początku się obawiałam. Rozstępy się rozjaśniły, już nie są widoczne jak poprzednio. Dlatego bez wahania mogę polecić tę metodę
Basia2404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 14:13   #88
mariettaa44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: rozstępy

Rozstępy to był do niedawna moj ogormny porblem! Mimo że schudłam 23 kg, to jednak nie mogłam się w pełni cieszyc nową figurą, bo na moim ciele pojawiło się właśnie to coś....kremy są nieskuteczne, to potwierdza wiele osób. Zabieg laserowego usuwania brzmi poważnie, ale w pełni polecam Byłam w melitusie w Warszawie i tam robią to bardzo profesjonalnie. Nie znam się na tajnikach, ale efekty są REWELACYJNE!
mariettaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 11:22   #89
koszalekopalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 31
Dot.: rozstępy

U mnie fajnie działa Censtria, smaruję dopiero 2 miesiące, a już widać efekty
koszalekopalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 13:34   #90
Murieel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: rozstępy

Moim zdaniem nic nie zadziałą w 100%. Próbowałam już prawie wszystkiego, ale najlepsze efekty miałam po przygotowaniu takiej miksturki:

BALSAM NA ROZSTĘPY
- oliwa z oliwek
- masło shea
- tabletki z witaminą A i E

Najlepiej do butleczki po szamponie wlać oliwę, nałożyć do środka troche masła shea i wsypać zawartość kapsułek. A potem mocno wymieszać. Naprawdę pomaga i mimo że rostępy nie zniknęły całkowicie, jestem naprawdę zadowolona z efektów.
UWAGA! Bardzo ważne, żeby kupić masło shea nierafinowaane!
Murieel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-19 14:05:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.