Krem po 30 - jaki? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-30, 08:12   #211
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Cytat:
Napisane przez *Cafe Latte* Pokaż wiadomość
Mydło do mycia twarzy plus krem Nivea. Przetestowane na mojej mamie 52 lata. Cera jak alabaster i wygląd 30 latki

Sama mam 30 lat i zauważyłam, że im więcej używam kosmetyków tym gorzej a używałam już sporo i tych z najwyższej i średniej półki. Mam tez wrażenie, że im częściej robi sie peelingi i inne zdzieranie tym cera jest bardziej podrażniona, wysuszona i podatna na uszkodzenia. Wspomniany krem Nivea ma natomiast działanie okluzyjne na skórę, co chroni ją przed utratą wody i dobrze natłuszcza, dzięki czemu nie uszkadza się jej bariera ochronna.

Takie sa moje spostrzeżenia przez pare ładnych lat. Ja sama nie mam jeszcze odwagi a może i chęci (lubie wypróbowywać nowe kosmetyki) żeby stosować magiczny zestaw mojej mamy, ale słyszałam wieeele, naprawdę wiele opinii na temat wspomnianej pielęgnacji prostym kremem typu Nivea i rewelacyjnych efektach, więc coś w tym musi być.
Tylko pozazdrościć mamie Jednak nie każdy ma to szczęście na "posiadanie" skóry bez problemów. A w takich przypadkach mydło i krem Nivea nie wystarczą
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 09:14   #212
ance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 143
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Ja mam ostatnio jakieś obawy co do kosmetyków nivea - ich chusteczki znalazły się na tej francuskiej liście 185 szkodliwych kosmetyków.... wiem, że niby nie ma tam ich mydeł, ale po różnych doświadczeniach na razie ich unikam. Zresztą ta lista to dla mnie kolejny dowód na to, że chyba lepiej zainwestować w dermokosmetyki niż kosmetyki, o których potem czytasz, że zawierają szkodliwe substancje.
ance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 11:35   #213
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Cytat:
Napisane przez *Cafe Latte* Pokaż wiadomość
Mydło do mycia twarzy plus krem Nivea. Przetestowane na mojej mamie 52 lata. Cera jak alabaster i wygląd 30 latki

Sama mam 30 lat i zauważyłam, że im więcej używam kosmetyków tym gorzej a używałam już sporo i tych z najwyższej i średniej półki. Mam tez wrażenie, że im częściej robi sie peelingi i inne zdzieranie tym cera jest bardziej podrażniona, wysuszona i podatna na uszkodzenia. Wspomniany krem Nivea ma natomiast działanie okluzyjne na skórę, co chroni ją przed utratą wody i dobrze natłuszcza, dzięki czemu nie uszkadza się jej bariera ochronna.

Takie sa moje spostrzeżenia przez pare ładnych lat. Ja sama nie mam jeszcze odwagi a może i chęci (lubie wypróbowywać nowe kosmetyki) żeby stosować magiczny zestaw mojej mamy, ale słyszałam wieeele, naprawdę wiele opinii na temat wspomnianej pielęgnacji prostym kremem typu Nivea i rewelacyjnych efektach, więc coś w tym musi być.
U mnie jest tak samo, im prosciej i mniej tym lepiej.
Zanim przeszlam calkiem na nature, to wlasnie porzucilam wszelkie cuda i wianki na kiju , wrocilam do kremu Nivea. Cera sie uregulowala przestala byc coraz to suchsza, zaczela wracac do mieszanej , przestalam miec wiecznie zarumieniona cere( myslalam juz ze to pierwszy stopien tr. rozowatego), problemy z wrazliwoscia sie skonczyl. Skora rozjasnila sie. Wczesniej uzywalam kremu Nivea a im starsza bylam tym wiadomo , coraz wiecej tych tzw. anti age, bo przeciez musze zapobiegac , az skora zaczela sie buntowac i zamiast byc ladniej , bylo gorzej.
Jak by sie okazalo, ze nie moge uzywac naturalnych kosmetykow, ze w olejach mi cos nie pasuje itd, to moja pierwsza przystania w konwencjonalnych kosm. bedzie znow Nivea Creme. Jesli sie okaze, ze cera nie jest sucha, a nadal mieszana i krem ten jest za ciezki, bede szukac lekkiego odpowiednika o prostym skladzie.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ance Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio jakieś obawy co do kosmetyków nivea - ich chusteczki znalazły się na tej francuskiej liście 185 szkodliwych kosmetyków.... wiem, że niby nie ma tam ich mydeł, ale po różnych doświadczeniach na razie ich unikam. Zresztą ta lista to dla mnie kolejny dowód na to, że chyba lepiej zainwestować w dermokosmetyki niż kosmetyki, o których potem czytasz, że zawierają szkodliwe substancje.
Nivea nadal uzywa pochodnych ropy naftowej, nadal wypuszcza kosmetyki z parabenami, peg itp wiec pewnie dlatego co niektore produkty znajduja sie na tej liscie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 08:38   #214
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Krem po 30 - jaki?

http://www.yvesrocher.ca/control/pro...duct_id=57622/
wiem, że ten krem jest niby dla 50 latek , ale ja go używam od miesiąca i mogę powiedzieć, że jest dla mnie rewelacyjny.
Na tyle bogaty, że skóra jest dopieszczona, ładnie odżywiona, promienna, ale jednocześnie nie świeci się, krem nie zatyka porów.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 15:54   #215
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

Nivea nadal uzywa pochodnych ropy naftowej, nadal wypuszcza kosmetyki z parabenami, peg itp wiec pewnie dlatego co niektore produkty znajduja sie na tej liscie

Nie wierzę w żadne bajki pt. starsza pani wygląda na 20 lat mniej dzięki płynnej parafinie i pochodnym ropy naftowej. Produkty Nivea mają tragiczny, archaiczny skład. Każdy jaki miałam w ręku był podobny w składzie. Ludzie chyba tylko przez sentyment kupują to dziadostwo.
A tak wogóle, to nie wierzę, że jakakolwiek 50tka bez zabiegów medycyny estetycznej może wyglądać na 30tkę. C'mon.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
Na metryczkę przy wyborze kremu nie ma co patrzeć. Moja koleżanka kosmetologii wyśmiewa generlalnie te oznaczenia
To jest racja.
Moja koleżanka kiedyś (miłośniczka solarium i paląca jak smok - cera w stanie tragicznym) z wielką satysfakcją mi 'dokuczała', że ja już MUSZĘ kupować kremy 30 +, a ona nie, bo taka młodziutka Była 25 + i wyglądała na 10 lat więcej. Ale co tam.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ance Pokaż wiadomość
ale przy kosmetykach wzmacnianych chemicznie nie ma się co dziwić, że jest masa zakazów - młoda skóra mogłaby sobie z takim "dobrodziejstwem" nie poradzić.
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli.
W pielęgnacji każdej skóry bez względu na wiek podstawą jest nawilżenie, czy natłuszczenie. I młodej i starszej cerze dobrze zrobi też złuszczenie.
Przecież te kremy i tak 'operują' tylko na tej najbardziej zewnętrznej warstwie skóry, nie mają szans przeniknąć głębiej pomimo tego co bajdurzą producenci.
Starzejącej się skórze najbardziej więc pomogą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, pielęgnacja w domu w sumie i tak powinna się ograniczać do porządnego nawilżenia czy natłuszczenia naskórka albo lekkiej eksfoliacji. I tyle można powalczyć.
Podstawa to dobra, zbilansowana dieta (unikać cukru !), porządnie nawodnienie organizmu, unikanie używek, stresu i słońca, porządna dawka ruchu, a dla pań 50 + ewentualnie hormonalna terapia zastępcza. Kremy to jest pikuś.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-04-23 o 16:35
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 13:46   #216
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Krem po 30 - jaki?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5939265 6]Nie wierzę w żadne bajki pt. starsza pani wygląda na 20 lat mniej dzięki płynnej parafinie i pochodnym ropy naftowej. Produkty Nivea mają tragiczny, archaiczny skład. Każdy jaki miałam w ręku był podobny w składzie. Ludzie chyba tylko przez sentyment kupują to dziadostwo.
A tak wogóle, to nie wierzę, że jakakolwiek 50tka bez zabiegów medycyny estetycznej może wyglądać na 30tkę. C'mon.
[/QUOTE]

nikt tego wczesniej nie mowil

Cytat:
Napisane przez ance Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio jakieś obawy co do kosmetyków nivea - ich chusteczki znalazły się na tej francuskiej liście 185 szkodliwych kosmetyków.... wiem, że niby nie ma tam ich mydeł, ale po różnych doświadczeniach na razie ich unikam. Zresztą ta lista to dla mnie kolejny dowód na to, że chyba lepiej zainwestować w dermokosmetyki niż kosmetyki, o których potem czytasz, że zawierają szkodliwe substancje.
Cytat:

Nivea nadal uzywa pochodnych ropy naftowej, nadal wypuszcza kosmetyki z parabenami, peg itp wiec pewnie dlatego co niektore produkty znajduja sie na tej liscie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 12:36   #217
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
nikt tego wczesniej nie mowil
A no widzisz... bo się tak kojarzy ludziom... Wiadomo, że reklamy to ogólnie ściema, ale są skłądniki take jak colostrum, które naprawdę działają głeboko na skórę, a nie tlyko nawilżają.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-27, 15:22   #218
ance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 143
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Tu się akurat zgadzam z przedmówczynią - jest kilka produktów, które rzeczywiście dobrze wpływają na naszą skórę, wśród nich jednym z najlepszych jest właśnie colostrum. A że jest to produkt naturalny i dostępny w ograniczonych ilościach, to nie ma się co dziwić, że kremy, które rzeczywiście mają w swoim składzie colostrum, mają swoją cenę.
ance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 07:58   #219
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
A no widzisz... bo się tak kojarzy ludziom... Wiadomo, że reklamy to ogólnie ściema, ale są skłądniki take jak colostrum, które naprawdę działają głeboko na skórę, a nie tlyko nawilżają.
Jakim cudem coś nałożone na naskórek - bez wspomagania typu prąd, fale radiowe, laser - może działać na głębokie warstwy skóry ?
O kolostrum słyszałam, mój dermatolog to poleca ale do łykania - w tabletkach.
Jak dla mnie to kolejny 'magiczny środek' głownie o działaniu na psychikę, tak samo jak mumio, śluz ślimaka i inne cuda.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
nikt tego wczesniej nie mowil
Oczywiście, że mówił i sama cytujesz wcześniej tę wypowiedź o matce, co całe życiu używała kremu Nivea i wieku 52 lat wygląda na 30tkę.
Ciągle słyszę podobne historie, ale nie spotkałam do tej pory nikogo, kto by był faktycznym/naocznym potwierdzeniem tej teorii.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-05-29 o 08:04
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 13:25   #220
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Przejrzalam watek, bo nie za bardzo pamietam co my tak dawno pisalysmy Chodzi ci o moj post nr 213?

To nie ja pisalam o mojej matce tylko Cafe Latte o swojej i nie o wyglad jej matki mi chodzilo( choc znam przypadek gdzie matka wygladala duzo mlodziej, a jej corka tez, ale zdaje sobie sprawe, ze takich genow jest w spoleczenstwie malutko). odnioslam sie do tego, ze im prosciejsza pielegnacja tym lepsza. Bo sama widze po sobie, ze jesli moje kosmetyki maja prosciejszy/krotszy sklad tym lepiej dla mojej skory i jej wygladu.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-05-29 o 13:27
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 11:23   #221
ance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 143
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Moim zdaniem za to, że ktoś wygląda młodziej odpowiadają nie tylko geny, ale też styl życia. Nie dziwi mnie to, że wyglądam młodziej niż moje koleżanki, które palą, nie ćwiczą, nie zwracają uwagi na zdrową dietę, nakładają na siebie tonę makijażu i regularnie chodzą do solarium. Geny to dużo, ale drugie tyle to dbanie o siebie.

Macintosh - ja bym nie była taka sceptyczna odnośnie colostrum. To, że pierwszy pokarm ssaków jest bardzo silną, zdrową i w pełni naturalną substancją wiemy. Gdyby tak nie było nie byłoby takiego ciśnienia na karmienie piersią chociaż przez pierwsze godziny, dni. Myślę, że problemem jest to, że podgrzewane colostrum traci swoje wartości a większość firm nie chce inwestować w dużo droższą metodę liofilizacji, stąd różnice w cenie i skuteczności.
ance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 14:11   #222
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Cytat:
Napisane przez ance Pokaż wiadomość
Moim zdaniem za to, że ktoś wygląda młodziej odpowiadają nie tylko geny, ale też styl życia. Nie dziwi mnie to, że wyglądam młodziej niż moje koleżanki, które palą, nie ćwiczą, nie zwracają uwagi na zdrową dietę, nakładają na siebie tonę makijażu i regularnie chodzą do solarium. Geny to dużo, ale drugie tyle to dbanie o siebie.
.
tez tak uwazam i tez mam takie same obserwacje jak ty. Czesto wygladam mlodziej od babek w moim wieku. One dziwia sie jak mowie ze zaraz mi stuknie 40-cha, bo one przepokane ze ja gora 30-tke mam, a ja udaje glupa jak one mi mowia ze maja 40-ci, a ja dalabym im pare latek wiecej. No udaje glupa, bo jak tu obcej babeczce powiedziec , ze staro wyglada, niech rzuci te kiepy w cholere itpNie chce byc niemila.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 18:39   #223
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Cytat:
Napisane przez ance Pokaż wiadomość
Moim zdaniem za to, że ktoś wygląda młodziej odpowiadają nie tylko geny, ale też styl życia. Nie dziwi mnie to, że wyglądam młodziej niż moje koleżanki, które palą, nie ćwiczą, nie zwracają uwagi na zdrową dietę, nakładają na siebie tonę makijażu i regularnie chodzą do solarium. Geny to dużo, ale drugie tyle to dbanie o siebie.
No dobra, ale są jakieś granice tej łaski Ja tam jestem sceptyczna i w opowieści o żelaznym wilku w stylu: 50 letnia kobieta wygląda na 20 lat mniej, wkładam tam gdzie ich miejsce, czyli między bajki.

Cytat:
Napisane przez ance Pokaż wiadomość
Macintosh - ja bym nie była taka sceptyczna odnośnie colostrum. To, że pierwszy pokarm ssaków jest bardzo silną, zdrową i w pełni naturalną substancją wiemy. Gdyby tak nie było nie byłoby takiego ciśnienia na karmienie piersią chociaż przez pierwsze godziny, dni. Myślę, że problemem jest to, że podgrzewane colostrum traci swoje wartości a większość firm nie chce inwestować w dużo droższą metodę liofilizacji, stąd różnice w cenie i skuteczności.
Podważam rzekomą niezwykłą skuteczność tego preparatu jak chodzi o aplikację na skórę i możliwości jego przenikania w jej głębokie warstwy - przecież wyraźnie to podkreśliłam
Colostrum przyjmowane doustnie może i ma jakieś lecznicze właściwości. Aczkolwiek łykałam ten preparat pół roku i nie zauważyłam żadnej poprawy swojego słabego zdrowia. W żadnym jego aspekcie. A kupowałam ten polecany przez mojego dermatologa, drogi jak jasny gwint. Ale może na kogoś to działa lepiej, nie przeczę.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-06-02 o 10:59
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 20:47   #224
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Szczerze, to nie wiem, co mają geny do wyglądania "młodo"/"poważnie" -"staro".
Dostajemy taki, a nie inny zestaw cech fizycznych od natury/w spadku od rodziców i naszym zadaniem jest utrzymanie tego w optymalnym stanie tak długo, jak tylko się da. A da się coraz dłużej .
To samo tyczy się dbania o cerę/skórę, żeby służyła nam jak najdłużej. Pielęgnowanie jej po to tylko, żeby wyglądać "młodo"/"młodziej", nie jest, moim zdaniem, najlepszą motywacją. Dlaczego? Bo pomijając względy jedynie estetyczne, mamy gdzieś z tyłu głowy zakodowane, że im cechy utożsamiane z młodością przysługują nam na bardzo krótko, a potem podejmujemy "walkę z (abstrakcyjnym) czasem". Nakręcamy się, niejako nastrajając się na to, co utożsamiamy ze starością. Jakby tak stan zębów przyjęto za wyznacznik metryki, ludzie szturmem odwiedzaliby gabinety dentystyczne . Zresztą stan zębów ma duży wpływ na utrzymanie optymalnego ("młodzieńczego") owalu twarzy i skóry również .

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2016-12-27 o 20:52
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 09:25   #225
L_i_b_r_a
Przyczajenie
 
Avatar L_i_b_r_a
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Te osoby które piszą że "starsze" osoby 50+ nie mogą wyglądać na 20 lat młodziej bez zabiegów medycyny estetycznej, prawdopodobnie mało w życiu widziały Moja mama jest w wieku 50+ i cerę ma ładniejszą, gładszą ode mnie (mam 32 lata). W życie nie robiła żadnych peelingów, glinek i innych cudów na kiju które niewiele dają, a wręcz przeciwnie, działają jak błędne koło. Mama od zawsze myje twarz zwykłą kranówką i nakłada właśnie krem Nivea, ten tradycyjny bardzo gęsty w płaskim granatowym opakowaniu. Nagminnie zdarzają się sytuację że ludzie chwalą jej promienną piękną cerę i nie mogą się nadziwić że tak młodo wygląda. Amatorki zabiegów medycyny estetycznej mogą się przy niej schować. Powiem więcej - wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej postarza. Najlepsze efekty uzyskuje się na początku, kiedy zaczyna się z nich korzystać. Potem jest już tylko gorzej, ponieważ twarz zaczyna wyglądać nienaturalnie. Gołym okiem widać ile te panie mają lat, pomimo zabiegów. Określiłabym je bardziej jako zadbane 50-tki, 60-tki, a nie 30-latki tak jak wydaje im się że wyglądają. Moja mama zawsze szanowała swój organizm - nie piła, nie paliła itd. Jak widać ma to ogromny wpływ na wygląd, co najbardziej wychodzi kiedy przekroczy się już 30 rok życia.

Edytowane przez L_i_b_r_a
Czas edycji: 2017-08-31 o 09:26
L_i_b_r_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 07:57   #226
Alafik
Aktywność
 
Avatar Alafik
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 2
Dot.: Krem po 30 - jaki?

A ja od jakiegoś czasu używam kremu Loreal Laser na noc. Na razie jestem pod dużym wrażeniem - zmarszczki mimiczne spłycone, cera wyrównana, gładsza...Krem bardzo dobrze się wchłania, ma dobrą konsystencję, a cena przyzwoita, częste promocje pomagają!
Alafik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 12:10   #227
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Cytat:
Napisane przez L_i_b_r_a Pokaż wiadomość
Te osoby które piszą że "starsze" osoby 50+ nie mogą wyglądać na 20 lat młodziej bez zabiegów medycyny estetycznej, prawdopodobnie mało w życiu widziały Moja mama jest w wieku 50+ i cerę ma ładniejszą, gładszą ode mnie (mam 32 lata). W życie nie robiła żadnych peelingów, glinek i innych cudów na kiju które niewiele dają, a wręcz przeciwnie, działają jak błędne koło. Mama od zawsze myje twarz zwykłą kranówką i nakłada właśnie krem Nivea, ten tradycyjny bardzo gęsty w płaskim granatowym opakowaniu. Nagminnie zdarzają się sytuację że ludzie chwalą jej promienną piękną cerę i nie mogą się nadziwić że tak młodo wygląda. Amatorki zabiegów medycyny estetycznej mogą się przy niej schować. Powiem więcej - wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej postarza. Najlepsze efekty uzyskuje się na początku, kiedy zaczyna się z nich korzystać. Potem jest już tylko gorzej, ponieważ twarz zaczyna wyglądać nienaturalnie. Gołym okiem widać ile te panie mają lat, pomimo zabiegów. Określiłabym je bardziej jako zadbane 50-tki, 60-tki, a nie 30-latki tak jak wydaje im się że wyglądają. Moja mama zawsze szanowała swój organizm - nie piła, nie paliła itd. Jak widać ma to ogromny wpływ na wygląd, co najbardziej wychodzi kiedy przekroczy się już 30 rok życia.
Jeśli do tego wysypiała się, nie opalała, jestem skłonna uwierzyć
Z pogrubionym to się zgodzę - wystarczy spojrzeć na Kim Kardashian czy Dodę które już dawno przestały być podobne do siebie.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 07:30   #228
Kopfschmerzen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: Krem po 30 - jaki?

ja używam takiego z mocznikiem, można kupić w aptece. Najlepiej nawilża. Po kremach drogeryjnych nie mam żadnych efektów, a po mocznikowym jest bardzo miękka skóra
Kopfschmerzen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 18:57   #229
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Bardzo lubię krem Mizon, troszkę mnie obrzydza że jest w nim śluz ślimaka... ale naprawdę fajnie działa, nawilża, wydaje mi się że przyspiesza regenerację skóry. Może to efekt placebo ale nie narzekam A w zimie różany krem Dr. Hauschka.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 18:42   #230
fantazja__
Raczkowanie
 
Avatar fantazja__
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 116
Dot.: Re: Reaktywujmy Klub Seniora!

ja używam zwykłego kremu nivea
__________________
"Life is too short to wait"


fantazja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 16:37   #231
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Mam zestaw Vianek. Cudowne kremy! Miałam zniszczoną cerę na początku ciąży i vianek dla wrażliwej cery szybko ją uratował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 09:47   #232
majaberka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 47
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Nie używam jeszcze jakiś specjalnych kremów przeciwzmarszczkowych ale chcę wypróbować ekspresowy korektor do zmarszczek lift bielendy na moje nieszczęsne kurze łapki, jak myślicie warto kupić?
majaberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:28   #233
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Cytat:
Napisane przez L_i_b_r_a Pokaż wiadomość
Te osoby które piszą że "starsze" osoby 50+ nie mogą wyglądać na 20 lat młodziej bez zabiegów medycyny estetycznej, prawdopodobnie mało w życiu widziały Moja mama jest w wieku 50+ i cerę ma ładniejszą, gładszą ode mnie (mam 32 lata). W życie nie robiła żadnych peelingów, glinek i innych cudów na kiju które niewiele dają, a wręcz przeciwnie, działają jak błędne koło. Mama od zawsze myje twarz zwykłą kranówką i nakłada właśnie krem Nivea, ten tradycyjny bardzo gęsty w płaskim granatowym opakowaniu. Nagminnie zdarzają się sytuację że ludzie chwalą jej promienną piękną cerę i nie mogą się nadziwić że tak młodo wygląda. Amatorki zabiegów medycyny estetycznej mogą się przy niej schować. Powiem więcej - wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej postarza. Najlepsze efekty uzyskuje się na początku, kiedy zaczyna się z nich korzystać. Potem jest już tylko gorzej, ponieważ twarz zaczyna wyglądać nienaturalnie. Gołym okiem widać ile te panie mają lat, pomimo zabiegów. Określiłabym je bardziej jako zadbane 50-tki, 60-tki, a nie 30-latki tak jak wydaje im się że wyglądają. Moja mama zawsze szanowała swój organizm - nie piła, nie paliła itd. Jak widać ma to ogromny wpływ na wygląd, co najbardziej wychodzi kiedy przekroczy się już 30 rok życia.
Nie mogę się z Toba zgodzić w pewnej kwestii albo inaczej, nie do końca się z Tobą zgadzam w tym co napisałaś... To prawda że po niektórych zabiegach po zcasie wcakle nie wygląda sie młodziej np. po botoxie jest ryzyko, że sie bedzie wyglądało gorzej jak się go odstawi ale takie zabiegi jak mezoterapia miroigłowa czy igłowa lub wampirzy lifting stymulują skórę do samoistnego odnawiania się. Te zabiegi pobudzają skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Nie można wszystkich zabiegów medycyny estetycznej wrzucać do jednego worka... Wszystko trzeba dopasować do wieku i realnego zapotrzebowania skóry.
Niektóre osoby szanują się, nie opalają, wysypiają ale mają geny jakie mają i szybciej im się starzeje skóra. Inny przykład. Tłusta skóra o wiele później będzie miała zmarszczki niż sucha. Starzenie się to niestety nie tylko zależy od nas ale też od tego czego doświadczyliśmy w życiu. Wszystko odbija się na naszej twarzy, każda trauma, każdy smutek. Nie wszystcy ludzie maja tak samo cięzki bagaż doświadczeń.

Wracając do głównego tematu, z kremów bardzo polecam Estee lauder revitalizing supreme.
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 08:35   #234
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Miałam kiedyś próbke tego kremu i był super.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 23:12   #235
esaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 33
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Według mnie najważniejsze jest to, żeby dobrze nawilżać i oczyszczać skórę. Zmarszczki nie są najgorszą rzeczą w starzeniu się twarzy, według mnie poważniejszym problemem jest utrata jędrności oraz migracja twarzy – dolina łez, worki pod oczami, opadanie kącików ust, to prawdziwy problem. W tym wypadku dobrą opcją są masaże twarzy, oczywiście odpowiednie kosmetyki również są ważne. Ja póki co zaopatrzyłam się w krem z serii rose revita od eveline.
esaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 12:20   #236
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Używam kremu Dermika i jakoś rewelacji niema , teraz może się skuszę na vichy idealia.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 08:11   #237
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Kremow jak każda z nas miałam na pęczki, niestety bardzo wiele z nich więcej mi poszkodziło jak pomogło. Miałam takie do cery wrażliwej, troche tych wysokopolkowych, generalnie dopiero po trzydziestce zwróciłam uwagę, ze bardzo mi szkodzą wszelkie kremy z drogerii, te chemiczne. Kremiki które zadziałały, mogę policzyć na palcach jednej ręki: La roche posay active c ,teraz chyba redermic, polskie sylveco, fitomed, az medica. I choc te ostatnie sa świetne jako nawilżacz to w tym wieku trzeba czegoś więcej. Jestem zachwycona ostatnio kremem z colostrum (wyżej widziałam ktoś tez polecał), moja cera chlonie go jak gąbka, po jednym opakowaniu zmniejszyła sie zmarszczka na czole, świetnie działa z mezororellem, a maz podkrada mi go na swoje podrażnienia. Zdecydowanie odradzam drogie lancomy, clinige itp. U mnie działały tylko optycznie. Teraz szukam idealnego podkładu, który mi zmarszczek nie podkresli i nie wysuszy i tu nie znalazłam jeszcze nic☹
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 14:17   #238
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 762
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Cytat:
Napisane przez Brenda Pokaż wiadomość
Kremow jak każda z nas miałam na pęczki, niestety bardzo wiele z nich więcej mi poszkodziło jak pomogło. Miałam takie do cery wrażliwej, troche tych wysokopolkowych, generalnie dopiero po trzydziestce zwróciłam uwagę, ze bardzo mi szkodzą wszelkie kremy z drogerii, te chemiczne. Kremiki które zadziałały, mogę policzyć na palcach jednej ręki: La roche posay active c ,teraz chyba redermic, polskie sylveco, fitomed, az medica. I choc te ostatnie sa świetne jako nawilżacz to w tym wieku trzeba czegoś więcej. Jestem zachwycona ostatnio kremem z colostrum (wyżej widziałam ktoś tez polecał), moja cera chlonie go jak gąbka, po jednym opakowaniu zmniejszyła sie zmarszczka na czole, świetnie działa z mezororellem, a maz podkrada mi go na swoje podrażnienia. Zdecydowanie odradzam drogie lancomy, clinige itp. U mnie działały tylko optycznie. Teraz szukam idealnego podkładu, który mi zmarszczek nie podkresli i nie wysuszy i tu nie znalazłam jeszcze nic☹
Mówisz o tym kremie http://kolorowyswiatkobiety.blogspot...rapy-krem.html
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 19:03   #239
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Nie. O tym
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...-na-dzien.html
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-13, 12:27   #240
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Krem po 30 - jaki?

Zmieniam pielęgnację co jakiś czas, mój obecnie ulubiony krem to ślimak z Vis Plantis. Ściągam go wiadrami z Polski
Do tego raz na czas slimak w masce. W ogóle zakochałam się w slimaczyskach

Podkładu zasadniczo nie muszę używać, ale na wielkie wyjścia kładę Fit Maybelline, jest leciutki i nie podkreśla zmarszczek, nie wysusza również facjaty, przy czym imho nie jest dla kogoś, kto oczekuje mega krycia. Moja cera z wiekiem robi się bardziej sucha, więc cięższe rzeczy odpadają. Do takich pyszczkow dobre są też podkłady Make Up Factory (oil free), ale niestety jest to marka dość trudno dostępna.

Sent fra min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-16 17:27:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.