Lakiery hybrydowe - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 23:48   #1771
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
niestety nie ale nie raz się zastanawiałam nad kupnem jakiegoś kolorku na próbę
Ja mam 1 - Viking Winter, aplikacja taka sobie, bo musiałam nałożyć aż 4 warstwy dla dobrego krycia, ale teraz jak patrze na pomalowane pazury to całkiem całkiem Zobaczymy jak z trwałością. Mam na pazurach od wczoraj.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 23:58   #1772
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

widzę, że testujesz z różnych firm ja na razie skupiłam się na bazie i topie ale powoli wracam do kolorówki na początek kolor 94 z Estetiq a później pewnie kilka z Tiftona na próbę
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 00:09   #1773
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
widzę, że testujesz z różnych firm ja na razie skupiłam się na bazie i topie ale powoli wracam do kolorówki na początek kolor 94 z Estetiq a później pewnie kilka z Tiftona na próbę
Baza i top tylko z Gelisha, kolorówkę z Gelisha też uwielbiam, ale za drogo żebym mogła szaleć Miniatury z Gelisha się nie opłacają - 4ml ponad 50zł to lekka przesada
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 06:55   #1774
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

miniaturka gelisha ma 9ml nie 4
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 07:28   #1775
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Pokusiłam się na Mistero Milano i jestem ZACHWYCONA. Kolory kryją pięknie, nie robią żadnych smug nawet przy pierwszej warstwie jak to się działo z CZ. Do głębokiego koloru wystarczą 2, bardzo cienkie warstwy. Kolory są bardziej intensywne niż na zdjęciu, ja mam na paznokciach środkowy z zestawu i jest to piękny, intensywny róż.

Ja się zakochałam, na pewno zamówię więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lakier-permanente-uv-della-terra-ziemisty-braz.jpg (11,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestaw-lakierow-hybrydowy-autumn-collection.jpg (17,7 KB, 34 załadowań)
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 07:28   #1776
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny ma któraś kolorki z CZ i tiftona ? chodzi mi o porównanie konsystencji lakierów , czy tifton ma taką konsystęcję jak CZ? Co do porównania krycia to pewnie zależy od koloru , tak jak we wszystkich firmach, te pokazowe kolorki w ich ofercie wyglądają śliczne
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 07:29   #1777
agila86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 138
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja mam 1 - Viking Winter, aplikacja taka sobie, bo musiałam nałożyć aż 4 warstwy dla dobrego krycia, ale teraz jak patrze na pomalowane pazury to całkiem całkiem Zobaczymy jak z trwałością. Mam na pazurach od wczoraj.
Dziewczyny ja mam może z 8 kolorów wszystkie ibd.
Problem jest z kryciem ale głównie w przypadku jaśniejszych kolorów.
Czasami wystarczą 2 ale czasami muszą być aż cztery warstwy.
Oto zdjęcia.

Granat z drobinkami Pixie POP - 3 warstwy (pierwsza cieniutka)
Koralowy Serendipity - 2 warstwy

Bardzo lubię ibd ze względu na to, że super odmaczają się w acetonie i schodzą płatami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131221_185134.jpg (79,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140123_075313.jpg (118,2 KB, 51 załadowań)
agila86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 07:45   #1778
agila86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 138
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
widzę, że testujesz z różnych firm ja na razie skupiłam się na bazie i topie ale powoli wracam do kolorówki na początek kolor 94 z Estetiq a później pewnie kilka z Tiftona na próbę
Yashe daj znać co do trwałości Estetiq też zakupiłam na próbę ale jeszcze nie miałam okazji nimi pomalowac pazurków
agila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 08:41   #1779
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś kolorki z CZ i tiftona ? chodzi mi o porównanie konsystencji lakierów , czy tifton ma taką konsystęcję jak CZ? Co do porównania krycia to pewnie zależy od koloru , tak jak we wszystkich firmach, te pokazowe kolorki w ich ofercie wyglądają śliczne
ja mam lakiery z tych dwoch firm. Konsystencja jest taka sama i tez pieknie schodza
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 08:59   #1780
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
ja mam lakiery z tych dwoch firm. Konsystencja jest taka sama i tez pieknie schodza
dzięki
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 09:14   #1781
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
CZ nie używałam, ale mam kilka kolorów a.t.a (mają bardzo podobne wzorniki, podejrzewam że to ta sama rozlewnia) i tak np czerwony nr 10 nawet po nałożeniu 3 warstw jest półprzezroczysty, niby ładny, ale coś z nim nie tak. Cielisty 42 nawet spoko, ale na stronie był opisany jako carmel czy tam toffi, a jest zdecydowanie jaśniejszy. Mam też ciemny niebieski, atramentowy z drobinkami - ten jest najbardziej trafiony i najlepiej kryje.
Mam z CZ czerwień 011 dałam dwie warstwy uważając ze spokojnie pokryje, jakież było moje zdziwienie kiedy po skończonym mani w świetle dziennym przebijają końcówki niby kolor piękny nasycony ale końce jeszcze lekko przebijają po 2 warstwach

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
wklejam fotkę dzisiejszych mojej mamy kolor 025 z C.Z. plus Fireworks IBD
Piękny Właśnie wczoraj przyszedł mi Fireworks patrząc na to zdjęcie nie żałuję zakupu

Cytat:
Napisane przez agila86 Pokaż wiadomość
Granat z drobinkami Pixie POP - 3 warstwy (pierwsza cieniutka)
Jest obłędy


Wczoraj przyszła moja baza gelish faktycznie ma bardzo "śmieszny" pędzelek takiego jeszcze nie widziałam ciekawe jak będzie mi się nim operować przyszedł także fireworks ibd kiedy odkręciłam buteleczkę i zobaczyłam te mieniące się drobiny oniemiałam już mam tyle pomysłów na mani a tak mało paznokci
Teraz myślę żeby sobie w lutym zamówić zestaw 5ml tifton bo jednak te 15ml na mój chwilowy mały domowy użytek to sporo lakieru, normalnych 8ml nie mogę zużyć a tu 15ml może jak będzie większe zainteresowanie zainwestuje znów w kilka 15
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 10:10   #1782
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
s gdzie znalazlas wzorniki z estetiq ?chcialam zrobić u nich zamówienie i zazwyczaj pojedyncze kolorki znajdowalam a nie wzorniki.
W tym wątku kilkanaście stron wcześniej dodałam zdjęcia wzorników z Estetiq (chyba wszystkie kolory) a kilka stron wcześniej mój wzornik z kolorkami Estetiq który dopiero zapełniam

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez agila86 Pokaż wiadomość
Yashe daj znać co do trwałości Estetiq też zakupiłam na próbę ale jeszcze nie miałam okazji nimi pomalowac pazurków
Ja bazuje w większości na Estetiq (bo mam w swoim rodzinnym mieście sklep z ich produktami, wiec jest tanio, szybko i wygodnie ) i jak na razie nie mogę złego słowa o tych lakierach powiedzieć
Trwałość porównałabym do CZ, czyli u mnie do dwóch tygodni ( więcej nie trzymałam ze względu na duży odrost)
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 10:22   #1783
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
miniaturka gelisha ma 9ml nie 4
To zmienia postać rzeczy

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez agila86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam może z 8 kolorów wszystkie ibd.
Problem jest z kryciem ale głównie w przypadku jaśniejszych kolorów.
Czasami wystarczą 2 ale czasami muszą być aż cztery warstwy.
Oto zdjęcia.

Granat z drobinkami Pixie POP - 3 warstwy (pierwsza cieniutka)
Koralowy Serendipity - 2 warstwy

Bardzo lubię ibd ze względu na to, że super odmaczają się w acetonie i schodzą płatami.
Cudna ta serpentynka
Ja mam ciemny szary i 4 warstwy są konieczne.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam z CZ czerwień 011 dałam dwie warstwy uważając ze spokojnie pokryje, jakież było moje zdziwienie kiedy po skończonym mani w świetle dziennym przebijają końcówki niby kolor piękny nasycony ale końce jeszcze lekko przebijają po 2 warstwach
Dokładnie tak samo jest z 10, niby ładnie, ale końcówki przebijają, nawet po 3 warstwach.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 11:00   #1784
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

przed chwilą ściągałam dwutygodniowy mani-mix wyglądał następująco: baza gelish, lakier indigo, fireworks i top charbonne. Jedną rękę delikatnie zmatowiłam i zawinęłam w waciki nasączone isaną i trzymałam 15 min. Drugą rękę bez piłowania owinęłam i trzymałam 20min. Efekt taki sam- z części zeszło płatami a części musiałam pomóc metalowym kopytkiem. Więc gelish już tak ma że się ładnie trzyma ale nie schodzi rewelacyjnie. Właśnie przybył kurier z lakierami SPN które się moczą w ciepłej wodzie bo były zimne i przez to tak gęste że się ciągnęły gluty jak z kleju Za chwilkę atakuję nowe mani
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 11:34   #1785
DorciaT86
Przyczajenie
 
Avatar DorciaT86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez wegula Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny a zna może któraś z was lakiery hybrydowe z Activ? Mam primer, top i bazę z tej firmy w domu i zastanawiam się czy mogłabym ich użyć przy lakierach z cosmetics zone. Mam jeszcze jedno pytanko. Wydaje mi się że w tym wątku natknęłam się na to, że któraś z Was pod hybrydy nakładała żele aby hybrydy były trwalsze. Nie moge tego znaleźć dlatego nie jestem pewna czy wyczytałam to w tym temacie czy w innym. Mmimo wszystko jeśli macie jakieś doświadczenie to bardzo Was proszę o jakąś instrukcję jak to zrobić jakim żelem itp. Dodam że nie mam żadnego doświadczenia z żelami więc prosiłabym o szczegółowy opis. Z góry serdecznie dziękuje Pozdrawiam
Hej ja mam bazę i top z tej firmy Activ i mam problem z nałożeniem topu na którym robią się bąble lub faluje się nakładam go cienką warstwą ale dalej tak się robi i niewiem dlaczego czy jest stary mimo że kupiłam go tydzień temu czy robię coś źle...może mogłabyś podpowiedziec jak pracowac nim żeby było ok?
DorciaT86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 14:00   #1786
agila86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 138
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
W tym wątku kilkanaście stron wcześniej dodałam zdjęcia wzorników z Estetiq (chyba wszystkie kolory) a kilka stron wcześniej mój wzornik z kolorkami Estetiq który dopiero zapełniam

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Ja bazuje w większości na Estetiq (bo mam w swoim rodzinnym mieście sklep z ich produktami, wiec jest tanio, szybko i wygodnie ) i jak na razie nie mogę złego słowa o tych lakierach powiedzieć
Trwałość porównałabym do CZ, czyli u mnie do dwóch tygodni ( więcej nie trzymałam ze względu na duży odrost)
Dzięki a bazę też z Estetiq używasz?
Ja mam baze tylko z ibd i niestety ale lakiery z C.Z dziwnie się na niej ścinają na brzegach, z estetiq będzie podobnie. Podejrzewam, że ta baza się do nich nie nadaje
agila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 14:02   #1787
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Pokusiłam się na Mistero Milano i jestem ZACHWYCONA. Kolory kryją pięknie, nie robią żadnych smug nawet przy pierwszej warstwie jak to się działo z CZ. Do głębokiego koloru wystarczą 2, bardzo cienkie warstwy. Kolory są bardziej intensywne niż na zdjęciu, ja mam na paznokciach środkowy z zestawu i jest to piękny, intensywny róż.

Ja się zakochałam, na pewno zamówię więcej.
proszę o fotkę kolorku ??

moje ostatnio robione gelish i indigo



Edytowane przez calineczka99
Czas edycji: 2014-01-24 o 14:04
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 14:03   #1788
agila86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 138
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny od jakiegoś czasu poszukuje koloru brudny róż.
Wiecie może jaka firma posiada taki kolor i jaki to numer??
Może macie jakieś fotki?
agila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 14:06   #1789
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ma któraś kolorki z CZ i tiftona ? chodzi mi o porównanie konsystencji lakierów , czy tifton ma taką konsystęcję jak CZ? Co do porównania krycia to pewnie zależy od koloru , tak jak we wszystkich firmach, te pokazowe kolorki w ich ofercie wyglądają śliczne
Ja mam większość tiftona i parę z CZ konsystencja dla mnie jest inna bo tifton jest gęściejszy i przy butelce 15 ml ma króciutki pędzelek
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 14:11   #1790
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

alttari a dobrze kryją te hybrydy z Tiftona ?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 14:49   #1791
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość

proszę o fotkę kolorku ??

moje ostatnio robione gelish i indigo


Poproszę o nazwy i który to który ten różowy jest boski

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
alttari a dobrze kryją te hybrydy z Tiftona ?
Te co mam kryją świetnie ale numer 13 potrzeba 3 warstw ale moje dziewczny co im robie kochają ten kolor
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 15:01   #1792
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja mam większość tiftona i parę z CZ konsystencja dla mnie jest inna bo tifton jest gęściejszy i przy butelce 15 ml ma króciutki pędzelek
dla mnie konsystencja taka sama, ja mam miniaturki i pędzelek jest taki jak w CZ czyli zwykły
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 15:04   #1793
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

alttari a masz jakieś fotki pazurków z manicure hybrydowym z Tiftona? widziałam na innym wątku twój wzornik ten 13 faktycznie śliczny, ale jak na złość niedostępny w sprzedazy
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 15:22   #1794
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
alttari a masz jakieś fotki pazurków z manicure hybrydowym z Tiftona? widziałam na innym wątku twój wzornik ten 13 faktycznie śliczny, ale jak na złość niedostępny w sprzedazy
gdzie ten wzornik dziewczęta , bo nie mogę znaleźć

miałam już nić nie zamawiać, bo się zraziłam charbonne , ale jeszcze raz zaryzykowałam i zamówiłam te mini z tiftona , jestem ciekawa czy w rzeczywistości wyglądają tak pięknie jak oni to przedstawiają :?

Edytowane przez Roszpunka34
Czas edycji: 2014-01-24 o 15:26 Powód: -
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 15:25   #1795
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=738478 na samym dole wątku

Edit. raczej w połowie

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2014-01-24 o 15:28
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 15:26   #1796
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

na dniach jak będę miała chwilę zrobię nowe zdjęcia bo mam nowe ich kolory to wrzucę wam
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 15:42   #1797
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez agila86 Pokaż wiadomość
Dzięki a bazę też z Estetiq używasz?
Ja mam baze tylko z ibd i niestety ale lakiery z C.Z dziwnie się na niej ścinają na brzegach, z estetiq będzie podobnie. Podejrzewam, że ta baza się do nich nie nadaje
Na bazie.topie 2in1 Mistero Milano też mi się ściągają po bokach hybrydy tak samo i te z CZ i Estetiq dlatego teraz zamówiłam gelish i mam nadzieję, że problem zniknie, MM jako top sprawdza się dobrze niestety jako baza ma minu za to ściąganie lakieru
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 15:43   #1798
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
na dniach jak będę miała chwilę zrobię nowe zdjęcia bo mam nowe ich kolory to wrzucę wam
czekamy z niecierpliwością przynajmniej ja
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 15:54   #1799
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
czekamy z niecierpliwością przynajmniej ja
I jaaa przymierzam się do zamówienia mini zestawu


Dziewczyny mam do was pytanie macie większe doświadczenia w jakim stopniu kolor różni się o tym internetowych. Jak myślicie czy tifton lollipop to faktycznie róż czy coś typu fuksja cz ?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 16:03   #1800
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Poproszę o nazwy i który to który ten różowy jest boski

gelish after party espresso i różowy indigo summer joy Co do indigowego jest dość gęsty ten kolor kładłam 3 warstwy bo były smugi
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.