zapuszczaie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-19, 11:29   #1
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740

zapuszczaie włosów


Niedawno ścięłam włosy na krótko, układałm je na żelu, ale juz trochę odrosły i zastanawiam się nad ich zapuszczeniem. Zdecydowanie lepiej czuję się z długimi włosami, ale coś mnie podkusiło do ich obcięcia i niestety - teraz żałuję, a czasami jestem na siebie wręcz zła. Zapuszczanie włosów to był dla mnie za każdym razem koszmar - pierwszy raz na krótko obcięłam się jeszcze w podstawówce i do tej pory raz tylko udało mi się zapuścić na długość za ramiona. Ten okres pamiętam jako totalny nieład na głowie, nie mogłam ich dobrze ułożyć, zawsze coś było nie tak, coś odstawało nie tak jak trzeba. Trwało to do czasu, kiedy w końcu mogłam je jakoś upinać. Kiedy pomyślę, że mam ten koszmar przechodzić jeszcze raz to mi się odechciewa, ale chcę mieć długą fryzurkę i muszę sie przełamać. Poradźcie mi tylko, co zrobić, żeby w tym czasie jakoś wyglądać. Jak układać włosy, kiedy nie nadają się już na żel, bo po prostu ich nie utrzymuje, a jeszcze nie da się ich upinać? Najbardziej denerwuje mnie grzywka, bo miałam ściętą pod skosem, a teraz nijak nie mogę sobie z nią poradzić. Z tyłu włosy są oklapnięte, stają się takie zaraz po ułożeniu, bo żaden żel ani lakier już ich porządnie nie trzyma. W sumie to nie chciałabym za bardzo walić na włosy różnorakich specyfików, bo zauważyłam, że bardzo szybko mi się niszczą po takich "ucztach". Doradźcie kochane Wizażanki co zrobić, żeby wyglądać w czasie zapuszczania włosków. Może macie jakieś zdjątka jak je układać w tym czasie?
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 19:14   #2
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: zapuszczaie włosów

hej!!a niemasz jakiejś fotki ze swoją fryzurą?ja myślę o takiej fryzurze żeby włosy z tyłu były układane na żel!!ale nie mam zdjęć a bardzo by się przydały!!
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.