Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-26, 21:04   #4081
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez 2cats Pokaż wiadomość
Potwierdzam rekomendacje lolusl.
Chifure to bardzo lagodna pianka, ale o ile pamietam, to pH ma dosyc wysokie.
Osobiscie mnie to nie przeszkadza, ale jesli masz tendencje to sciagania skory, to i ta moze byc problematyczna.

Proszki, ktore mozna ubic na piane, jak np Fancl, maja niskie pH i sa bardzo lagodne. Nie przejmuj sie, ze sprzedawcy w Polsce oznaczaja je jako "peelingi enzymatyczne". Jedyne co peelinguja to brud ze skory. Sa niesamowicie lagodne w porownaniu do tych koreanskich.

Pianki Bifesta maja idealne pH i sa bardzo lagodne, ale niestety sa w opakowaniach pod cisnieniem, wiec jesli chodzi o wysylke, to tylko droga morska.
Dzięki Z tego co piszesz, to chyba najlepsza dla mnie byłaby Bifesta.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 18:50   #4082
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

chimay, a próbowałaś mydła aleppo ? przyznam że ja korzystam z olejku i zamiast jakiejś azjatyckiej pianki myjącej - wybrałam właśnie aleppo (wcześniej używałam 40%, teraz mam 10%, chciałabym obniżyć nawet do 5%) - i u mnie się sprawdza, przynajmniej na razie. Nie wiem czy to zasługa kombinacji tych wszystkich kosmetyków czy co, ale ogólnie w końcu polepszyła mi się cera (mniej ropnych bolących krostek, mniej kaszaków, i mniej przetłuszczająca się skóra - wreszcie!)
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 19:39   #4083
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
chimay, a próbowałaś mydła aleppo ? przyznam że ja korzystam z olejku i zamiast jakiejś azjatyckiej pianki myjącej - wybrałam właśnie aleppo (wcześniej używałam 40%, teraz mam 10%, chciałabym obniżyć nawet do 5%) - i u mnie się sprawdza, przynajmniej na razie. Nie wiem czy to zasługa kombinacji tych wszystkich kosmetyków czy co, ale ogólnie w końcu polepszyła mi się cera (mniej ropnych bolących krostek, mniej kaszaków, i mniej przetłuszczająca się skóra - wreszcie!)
Próbowałam to mało powiedziane. Używałam tego szkodnika wszechczasów prawie że rok, bo byłam wtedy tak głupia, że nie potrafiłam właściwie obserwować swojej skóry i nie mogłam uwierzyć, że mega łojotok i obłażąca skóra to może być wina czegoś, co wszyscy tak zachwalali. Skóra na ciele swędziała mnie i była wysuszona, co zwalałam na karb wizyt na basenie. Po odstawieniu mydła objawy ustąpiły w ciągu kilku dni. Produkty zasadowe a mydła w szczególności omijam od tej pory szerokim łukiem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 20:35   #4084
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

No i zamówiłam Bifesta Foaming Whip Oil Clear. A dzisiaj przyszedł Cezanne Mild Cleansing Oil. Pierwsze wrażenia pozytywne, brak zapachu, dobrze się emulguje, konsystencja trochę cięższa niż Black Sugar Skinfood, który nie przypadł mi do gustu. To mój pierwszy olejek na parafinie, ciekawa jestem jak się sprawdzi na dłuższą metę.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-07-04 o 10:54 Powód: pomyłka w nazwie
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 21:05   #4085
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy jak zamawiam kilka produktów od jednego sprzedawcy i tylko do jednego dodam opcję rejestrowanej przesyłki, to... wszystkie produkty będą w jednej przesyłce, czy te bez tej opcji - w innej ? [iamlove-shop] a może, jak się po prostu trafi ?

Ktoś miał produkty z COSRX ? (Aha, BHA), nadają się do trądzikowej, tłustej cery ?
__________________
Lubię czytać

Edytowane przez Farisss
Czas edycji: 2017-07-11 o 21:06
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 22:04   #4086
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Czy jak zamawiam kilka produktów od jednego sprzedawcy i tylko do jednego dodam opcję rejestrowanej przesyłki, to... wszystkie produkty będą w jednej przesyłce, czy te bez tej opcji - w innej ? [iamlove-shop] a może, jak się po prostu trafi ?
U mnie zawsze były w jednej paczce,niezależnie z jakiego sklepu zamawiałam na eBayu.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 22:31   #4087
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Czy jak zamawiam kilka produktów od jednego sprzedawcy i tylko do jednego dodam opcję rejestrowanej przesyłki, to... wszystkie produkty będą w jednej przesyłce, czy te bez tej opcji - w innej ? [iamlove-shop] a może, jak się po prostu trafi ?

Ktoś miał produkty z COSRX ? (Aha, BHA), nadają się do trądzikowej, tłustej cery ?
W jednej rejestrowanej
Sprawdzone u tego sprzedawcy
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 13:03   #4088
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny, próbowałam przeszukać wątek w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie, ale 137 stron to niełatwe zadanie!

Czy mogłybyście mi polecić koreańskie podkłady, które nie byłyby ani matujące ani rozświetlające (w sensie tłuste w efekcie)? Na bazie wody albo silikonowe chyba by mi się przydały. Z zachodnimi nie mogę ostatnio dojść do ładu, albo mnie przesuszają, albo przetłuszczają:/ Lata temu stosowałam bb creamy i cc creamy ale teraz już za tłuste dla mnie i krycie nie wystarczające.
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 22:07   #4089
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
W jednej rejestrowanej
Sprawdzone u tego sprzedawcy
O, to super!

Teraz z tego co widzę jest jakaś promocja (-10%) jakby się kogoś interesowało... a może tak często jest
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 19:22   #4090
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
O, to super!

Teraz z tego co widzę jest jakaś promocja (-10%) jakby się kogoś interesowało... a może tak często jest
Dzisiaj dotarła moja przesyłka od tego sprzedawcy - nie pożałowali próbek
uploadfromtaptalk1499970103740.jpg
uploadfromtaptalk1499970117211.jpg
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 13:03   #4091
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kto chętny na wspólne zamówienie na Gmarket ? Reaktywuje wątek kupujemy azjatyckie bo creamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-19, 16:24   #4092
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Przyszłam pochwalić polecaną mi przez 2cats piankę Bifesta. Zamowiłam wersję Oil Clear, właśnie ja kończę. Słaba wydajność to jedyne, do czego bym się mogła przyczepić, bo jestem tym produktem zachwycona i na pewno zamówię kolejne opakowanie. Dla tłustej ale wrażliwej cery trudno mi znaleźć coś lepszego. Z ciekawości zamówiłam też proszek Fancl w zestawie z gąbką do spieniania go.

Poza Bifestą mam obecnie mało produktów, postanowiłam nie robić zapasów. Zużywam na bieżąco: esencję Manyo z GFF, żel Dr Troubex Tosowoong, peeling kłaczkowy Primera. Z doskoku filtry, ale z wielką niechęcią, podobnie jak i Sebum Treatment Whamisy. Im dłużej mam ten produkt, tym gorzej mi się go stosuje, roluje się, zostawia białe paprochy, no okropieństwo to jest, ktore bynajmniej nie zachęca do zapoznania się z ofertą marki.
W kolejce mam zachomikowaną esencję SK-II z piterą kupioną niedawno w dużej promocji na yesstyle.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 10:11   #4093
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Lekki krem BB dla suchej skóry - POMOCY!

Cześć Dziewczyny!

Postanowiłam! Kupuję krem bb, tylko... nie wiem który. Zależy mi, żeby był to kosmetyk koreański, lekki, słabo kryjący, rozświetlający, przede wszystkim wyrównujący koloryt skóry. Moja skóra ma raczej szarawy odcień, na pewno nie jest różowa, oprócz tego mogę określić ją mianem normalnej w stronę suchej. Zależy mi na naturalnym efekcie.

Zrobiłam rozeznanie i najbardziej przychylam się do Skin79 Oragne, ale czytałam, że jest dość gęsty i najlepiej rozprowadzać go palcami, ja wolałabym coś lekkiego, co mogę nakładać gąbeczką. Brałam też pod uwagę IT'S SKIN Babyface Silky BB i HOLIKA HOLIKA MOISTURE PETIT BB, ale sama nie wiem... Doradzicie coś? Z opisów bardzo spodobał mi się SKINFOOD herbaciany, ale chyba nigdzie nie można go już dostać.
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 16:00   #4094
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lekki krem BB dla suchej skóry - POMOCY!

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Postanowiłam! Kupuję krem bb, tylko... nie wiem który. Zależy mi, żeby był to kosmetyk koreański, lekki, słabo kryjący, rozświetlający, przede wszystkim wyrównujący koloryt skóry. Moja skóra ma raczej szarawy odcień, na pewno nie jest różowa, oprócz tego mogę określić ją mianem normalnej w stronę suchej. Zależy mi na naturalnym efekcie.

Zrobiłam rozeznanie i najbardziej przychylam się do Skin79 Oragne, ale czytałam, że jest dość gęsty i najlepiej rozprowadzać go palcami, ja wolałabym coś lekkiego, co mogę nakładać gąbeczką. Brałam też pod uwagę IT'S SKIN Babyface Silky BB i HOLIKA HOLIKA MOISTURE PETIT BB, ale sama nie wiem... Doradzicie coś? Z opisów bardzo spodobał mi się SKINFOOD herbaciany, ale chyba nigdzie nie można go już dostać.
jeśli chodzi o ten https://skin79-sklep.pl/74167-skin79...-paorange.html
to on jest mocno kryjący i na pewno nie daje naturalnego efektu
pozostałych nie znam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-02, 17:29   #4095
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Lekki krem BB dla suchej skóry - POMOCY!

Cytat:
Napisane przez nina219 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Postanowiłam! Kupuję krem bb, tylko... nie wiem który. Zależy mi, żeby był to kosmetyk koreański, lekki, słabo kryjący, rozświetlający, przede wszystkim wyrównujący koloryt skóry. Moja skóra ma raczej szarawy odcień, na pewno nie jest różowa, oprócz tego mogę określić ją mianem normalnej w stronę suchej. Zależy mi na naturalnym efekcie.

Zrobiłam rozeznanie i najbardziej przychylam się do Skin79 Oragne, ale czytałam, że jest dość gęsty i najlepiej rozprowadzać go palcami, ja wolałabym coś lekkiego, co mogę nakładać gąbeczką. Brałam też pod uwagę IT'S SKIN Babyface Silky BB i HOLIKA HOLIKA MOISTURE PETIT BB, ale sama nie wiem... Doradzicie coś? Z opisów bardzo spodobał mi się SKINFOOD herbaciany, ale chyba nigdzie nie można go już dostać.
Zdecydowanie polecan Ci ten http://drgshop.pl/index.php/produkt/...uper-light-bb/ Obejrzyj sobie filmiki, recenzje na jutubie. Mysle, ze zakochasz sie w nim.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-11, 17:25   #4096
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy miałyście kiedykolwiek problem z przesyłką rejestrowaną z Korei?
Zamówiłam parę rzeczy na ebayu 1 listopada, dostałam już piankę którą zamówiłam listem zwykłym, a polecona przesyłka od 6 listopada ma status "Ready for dispatch". 16 listopada domówiłam jeszcze krem BB i tutaj to samo, od 22 "Ready for dispatch" i słuch po nich zaginął Zawsze czekałam 1-2 tyg
edit. Krem z 16 już jest w Polscwe, a paczki z 1 dalej nie ma, sprzedawca prosi żeby czekać i że ostatnio jest problem z przesyłkami do Pl.

Edytowane przez Sugarbomb
Czas edycji: 2017-12-12 o 16:21
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 16:51   #4097
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ojej, wątek trochę nieaktywny Chciałam zapytać o to czy ktoś miał styczność z kremem Skin79 SPF50 Dark Panda Brightening. Na razie jest chyba tylko jedna opinia na blogu i jedna na wizażu, ale najbardziej zaniepokoil mnie fakt, że go nie znalazłam na eBay, myślałam że tam dorwę jakąś próbkę, a tu klops, nie ma zupełnie nic poza zwierzęcymi maskami! Trochę dziwne...
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 09:04   #4098
mag_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;80290946]Ojej, wątek trochę nieaktywny Chciałam zapytać o to czy ktoś miał styczność z kremem Skin79 SPF50 Dark Panda Brightening. Na razie jest chyba tylko jedna opinia na blogu i jedna na wizażu, ale najbardziej zaniepokoil mnie fakt, że go nie znalazłam na eBay, myślałam że tam dorwę jakąś próbkę, a tu klops, nie ma zupełnie nic poza zwierzęcymi maskami! Trochę dziwne...[/QUOTE]

To krem wyprodukowany przez Skin79, ale dla polskiego dystrybutora, dlatego nie znajdziesz go na koreańskiej stronie firmy czy eBayu i dlatego też nie ma jego próbek. Podobno krem dostępny jest w Hebe i mają mieć testery.
mag_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 09:12   #4099
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mag_b Pokaż wiadomość
To krem wyprodukowany przez Skin79, ale dla polskiego dystrybutora, dlatego nie znajdziesz go na koreańskiej stronie firmy czy eBayu i dlatego też nie ma jego próbek. Podobno krem dostępny jest w Hebe i mają mieć testery.
Mag, bardzo dziękuję za odpowiedź! To wiele tłumaczy
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 11:49   #4100
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mag_b Pokaż wiadomość
To krem wyprodukowany przez Skin79, ale dla polskiego dystrybutora, dlatego nie znajdziesz go na koreańskiej stronie firmy czy eBayu i dlatego też nie ma jego próbek. Podobno krem dostępny jest w Hebe i mają mieć testery.
W jakiej cenie sa w Hebe kosmetyki Skin79?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 07:54   #4101
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Pytanie chyba trochę za ogólne Różne kosmetyki mają różne ceny.

Te kremy BB chyba 49 zł, ale właśnie zobaczyłam je też w Douglas (online)
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 10:54   #4102
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;81143641]Pytanie chyba trochę za ogólne Różne kosmetyki mają różne ceny.

Te kremy BB chyba 49 zł, ale właśnie zobaczyłam je też w Douglas (online)[/QUOTE]

A dostane ten krem BB? Bo nigdzie go juz nie moge dorwac w pelnowymiarowym opakowaniu, w akcie desperacji nawet moge sobie go z Polski sprowadzic, bo swietnie sie u mnie sprawdzil.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 11:30   #4103
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Czy miałyście kiedykolwiek problem z przesyłką rejestrowaną z Korei?
Zamówiłam parę rzeczy na ebayu 1 listopada, dostałam już piankę którą zamówiłam listem zwykłym, a polecona przesyłka od 6 listopada ma status "Ready for dispatch". 16 listopada domówiłam jeszcze krem BB i tutaj to samo, od 22 "Ready for dispatch" i słuch po nich zaginął Zawsze czekałam 1-2 tyg
edit. Krem z 16 już jest w Polscwe, a paczki z 1 dalej nie ma, sprzedawca prosi żeby czekać i że ostatnio jest problem z przesyłkami do Pl.
Ostatnio nic nie zamawiałam. Ale gdy to robiłam wybierała darmową i zawsze dochodziła bez najmniejszego problemu.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 12:43   #4104
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A dostane ten krem BB? Bo nigdzie go juz nie moge dorwac w pelnowymiarowym opakowaniu, w akcie desperacji nawet moge sobie go z Polski sprowadzic, bo swietnie sie u mnie sprawdzil.
Oj nie wiem... Kiedyś go widziałam w Rossmannie, ale czy jest nadal, to nie mam pojęcia.

A ja z kolei mam go jeszcze jakieś 3/4 i strasznie go nie lubię Ale jak patrzyłam na wysyłkę do Sydney (PP) to kosmos cenowy!
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 18:00   #4105
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;81152206]Oj nie wiem... Kiedyś go widziałam w Rossmannie, ale czy jest nadal, to nie mam pojęcia.

A ja z kolei mam go jeszcze jakieś 3/4 i strasznie go nie lubię Ale jak patrzyłam na wysyłkę do Sydney (PP) to kosmos cenowy![/QUOTE]

Ja tez go nie lubię.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 20:08   #4106
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;81152206]Oj nie wiem... Kiedyś go widziałam w Rossmannie, ale czy jest nadal, to nie mam pojęcia.

A ja z kolei mam go jeszcze jakieś 3/4 i strasznie go nie lubię Ale jak patrzyłam na wysyłkę do Sydney (PP) to kosmos cenowy![/QUOTE]

Kolezanka mi bedzie wysylala paczke, taka wieksza, wiec ten koszt sie rozlozy na co najmniej kilkanascie produktow. U mnie ten krem sprawdza sie bardzo dobrze, bo super kryje, nie splywa mi z twarzy, nie wlazi w pory i ma wysoki filtr. Mialam wersje rozowa, zuzylam cale opakowanie, niby go lubilam, ale jakos nie powalil mnie na kolana. Pomaranczowego zamowilam probke 7ml, bo jedna Wizazanka polecila mi go na instagramie. I teraz szukam i znalezc nie moge, na beautynetkorea maja tylko probki.
Swoja droga koreanskie kosmetyki, nawet w typowo koreanskich dzielnicach sa tu tak drogie, ze o wiele bardziej oplaca mi sie zlozyc spore zamowienie na beautynetkorea i zaplacic $50-60 za transport.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 21:02   #4107
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A nie możesz go kupić na stronie polskiego dystrybutora?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 21:12   #4108
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
A nie możesz go kupić na stronie polskiego dystrybutora?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaciekawilas mnie, sprawdzilam i stwierdzam, ze cena jest z kosmosu, to ja sobie chyba jednak wiecej probek zamowie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 21:42   #4109
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czekaj na promocję. Wtedy kosztuje ok 79zl z bezpłatną dostawą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 21:44   #4110
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
Czekaj na promocję. Wtedy kosztuje ok 79zl z bezpłatną dostawą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bede sprawdzac cene co kilka dni Dziekuje
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.