Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-21, 14:24   #121
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Wink Dot.: kolczyk koło ust

O jacie kręce kto to w ogole wymyslil? Nie, nie, nie, absolutnie nie podoba mi sie to cos Ale w koncu kazdy ma inny gust, jak ci sie podoba to zrób Ale odradzam!
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 14:25   #122
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: kolczyk koło ust

O taki mi chodzi, jest świetny, ale jak narazie się na niego nie odważę
__________________
Water from a thousand tears
Feeling of a thousand years
Flow over me
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 16:24   #123
EmoPlastic
Przyczajenie
 
Avatar EmoPlastic
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6
Talking Kolczyk w brodzie/dolnej wardze

Hey hey, mam pytanie... Chodzi mi o kolczyka w brodzie tak ten co załączę (jak mi sie uda)... Jak pielęnować, ile trzeba nosić, ile i jak się goi... Chodzi mi głównie o doświadczenia. No i ile kosztuje. I ile lat mieliście jak przekłuliście... Jeśli macie oczywiście.
__________________
"I don’t care if you don’t mind
I’ll be there not far behind
I will dare
Keep in mind
I’ll be there for you"

I miss you baby...
EmoPlastic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 17:25   #124
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Kolczyk w brodzie/dolnej wardze

wyszukiwarka odpowie Ci na dręczące Cię pytania
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 09:38   #125
pauliniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w brodzie/dolnej wardze

Siema ja mam kolczyk w brodzie robiłam 2 miesiące temu [mam juz w pępku i języku] no i po niecałym miesiącu wyciągałam kolczyka sobie itd.. minimalnie ropiało ale przemywałam rywanolem i smarowałam tribiotykiem no i jest wszysttkooo okeeee samo przebijanie troche bolało bo mniałam bez znieczulenia .. i płaciłam 80 zł ale miałam swój kolczyk pozdraawiam
pauliniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 08:40   #126
extazka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w brodzie

No ja wczoraj musialam wyciagnac kolczyka z brody. Masakra czulam sie jakbym odrywala sobie reke hehe. Mialam kolczyka juz 4 lata po okolo roku moze1,5 zaczol mi draznic dziasla, widziala ze zaczynaja sie osowac, ale nie myslalam ze to cos strasznego. Pare dni temu poszlam do dentysty na przeglad zebow co sie okazalo niezwlocznie musialam wyciagnac kolczyka. Dziasla mi sie bardzo osunely i zaczely odkrywac sie szyjki zebowe.Powiedzial ze to jest klasyczny p rzypadek osoby ktora nosi kolczyka w brodzie i jesli nie wyciagne to nastepstwem tego bedzie paradontoza i wypadanie zebow. Miejsca w okolicy dziasel i zebow nie powinny bys przekowane. Dletego teraz robie sobie wolczyka w brwi albo w nosie, musze zastapic moja brode czyms hehe, ale na pocieszenie pozwolil zostawic mi kolczyka w jezyku, ogladnal zabki i powiedzial ze ze nic sie nie dzieje.Pozdrawiam
extazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 12:05   #127
natisku
Raczkowanie
 
Avatar natisku
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Talking Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Ja mam kolczykiw uszach i w pępku,w lipcu albo w sierpniu(ewentualnie wrzesień) chcem sobie zrobić jeszcze jeden w prawym uchu.Ale czy na 13 lat to nie przesada?Chyba nie! xD
natisku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 15:03   #128
Etherine
Przyczajenie
 
Avatar Etherine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kg
Wiadomości: 17
GG do Etherine
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

niee, nie ma żadnej przesady
ja mam 8 w uszach i teraz zamiast wargi zdecydowałam się na język w lato 2006.
__________________
Hm?
Etherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 16:48   #129
matyskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ból przy przekłuwaniu ciała to indywidualna sprawa. Dam dla przykładu język... Mnie przekłucie bardzo bolało, natomiast moja kumpela kompletnie nie odczuła bólu. Nie kieruj się też informacjami, że w tym i w tym miejscu to boli, a w tym i w tym nie. Tak samo jak i mnie powiedziano w salonie piercingu, że przekłucie języka jest najmniej bolesnym zabiegiem, a później siedziałam zszokowana na krześle . Ale nie martw się niczym, przecież to tylko kilka sekund, a efekt jest spektakularny . Trzymam kciuki.
hehehe.....ja mam jus w pępku kolczyka...przekłucie wogóle nie bołało..i mam zamiar sobie w jęzorku zapodac kolcycka....chociaz sie zdeczka boje....a u was jak to bylo!!!!!!?????? tsss...buziaki
matyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 18:31   #130
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką kolczyka Monroe I jestem baaaardzo zadowolona. Prawda, że kosztował mnie sporo kasy (nie licząc ceny przekłucia, środki gojące, kolczyki) i cierpliwości. Zrobiłam go sobie pod koniec sierpnia, a dopiero teraz mogę powiedzieć, że jest całkiem zagojony Z jedzeniem nie ma problemu, ogólnie sama przyjemność
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 12:04   #131
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

A ma ktoś kolczyka jak na obrazku (link) Czy jest też ewentualność osuwania się dziąseł? I czy jeśli jest przebicie na tej wysokości to da się założyć koluszko?
Bo strasznie mi się to podoba

http://www.bmezine.com/pierce/05-lip...mepb448218.jpg
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 12:24   #132
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Jest ryzyko osuwania sie dziąseł, ale zawsze mozna włożyć labreta z bioplastu, będzie trochę mniej inwazyjnie działał na zęby. Kółko da radę, ale będzie szorować nie tylko po dziąsłach, ale i po zębach i ścierać szkliwo. Albo rybki, albo akwarium.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 10:04   #133
DeLicious_
Przyczajenie
 
Avatar DeLicious_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Patrz niżej

Edytowane przez DeLicious_
Czas edycji: 2007-08-13 o 10:13 Powód: .
DeLicious_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 10:07   #134
DeLicious_
Przyczajenie
 
Avatar DeLicious_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 13
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Hej dziewczeta

Mam do was małe pytanko. ^^

Czy któraś z was posiada kolczyk typu lowbret?
Tylko taki gdzie widac tylko jedną kuleczkę
Zreszta pokaże fotki ;PP

Chciałabym wiedzieć ile on kosztuje, jak długo sie goi, czy ociera zęby itd.

Z góty thx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ojej.jpg (21,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ojej2.jpg (28,4 KB, 96 załadowań)
__________________
Uśmiech to połowa pocałunku, więc..
Uśmiechnij się dwa razy ! ;*


__x33
DeLicious_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 19:46   #135
merkury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Question Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

gdzie w białymstoku mozna kupic kolczyk do brody??
merkury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 19:50   #136
merkury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

dziurka w brodzie tak jak i w jezyku zreszta zarasta po pol godziny
merkury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:49   #137
lena826
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Hej wam wszystkim. pare dni temu zrobilam se kolczyk w brodzie jest troche za masywny tytanowy (takie zakladaja w studio az do zagojenia) w buzi to kółeczko troche mi sie odbiło na moich dziąslach wiem jakie moga byc tego konsekwencje i sie troche boje bo w sumie tto i tak mam juz dosc obnizone dziąsla przy dolnych jedynkach. Przekłucie bolalo i nie wierzcie nikomu kto mowi ze nie boli!!! mialam niby jakies znieczulenie w maści ale tylko od strony zębów. broda wokół kolczyka jest zaczerwieniona, boli troche przy jedzeniu i mowieniu bo w koncu wtedy kolczyk sie ciagle rusza niestety. Jest tez troche opuchniete gdyz po przekluciu ten kolec wystawal mi bardzo a od dnia nastepnego do dzis wogole nie wystaje za jakies 2 tyg mam isc na wymiane na krotszy o ile ten znow zacznie wystawac. Jak dbacie o to miejsce podczas gojenia i jak dlugo???
lena826 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 11:13   #138
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Pytanie o kolczyk [dość ważne]

Ja mialam pepek przekluty, pamietam ze bolaly i szczypce i samo przeklucie. goilo sie kilka tygodni, przemywalam tylko woda utleniona, po 2-3 miesiacach zmienilam kolczyk na krotszy i nie bylo pozniej zadnych problemow
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 11:15   #139
lena826
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Hej wam wszystkim. pare dni temu zrobilam sobie kolec w brodzie. jest troche masywny tytanowy ( takie zakladaja w studio) i w buzi to kółeczko troche mi sie odbilo na dziąsłach, wiem jakie moga byc tego konsekwencje i sie troche boje gdyz i tak mam juz dosc obnizone dziasla przy dolnych jedynkachprzeklucie bolalo i nie wierzcie nikomo kto mowi ze nie boli!! wprawdzie mialam jakies znieczulenie w masci ale tylko od strony zebow wiec jak sie wbijal to wszystko czulam i trwalo to dluzsza chwile gdyz warga jest gruba. broda wokol kolczyka jest zaczerwieniona ciagle i boli przy jedzeniu i mowieniu troszke gdyz wtedy kolczyk niestety sie rusza!! Jest tez troche opuchnieta gdyz w dzien przeklucia kolec mi dosc mocno wystawal a teraz juz nie wystaje. ponoc za jakies 2 tyg opuchlizna ma zejsc i mam przyjsc na wymiane na krotszy kolec. Jak dbacie o to miejsce podczas gojenia i jak dlugo??
lena826 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 17:42   #140
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Witam a ja sobie 2i poł godzinki temu zrobilam kolca w dolnej wardze ogólnie to nie bolało albo poprostu mnie taki ból nie boli teraz sie zastanawiam nad jedna rzecza.... bo po zrobieniu kolczyka poleciała mi troszke krew no i teraz mam takiego jakby strupak dookola.... i nie wiem czy zostawic az odleci samo czy nic nie bedziesz szkodzic jak spróbuje wacikiem go zmyc? bo jak sobie go spirytucem salicylowy przed chwila polalam to troszke szczypalo i sie boje dotykac
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 21:04   #141
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Wodą utlenioną, nie spirytusem...matko boska...O_o A najlepiej solą fizjologoczną nasączyć strupek, wacikiem lub patyczkiem do uszu...i dopadnie...
jusali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 05:50   #142
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

woda utleniaona hmmmmmmmmm pieknie to czemu mi nie powiedziano tak w salonie ja sie dowiedzialam ze spirytusem sal. powinnam przemywac bo woda utleniona zmiekcza naskórek

ej no i weźcie mi jeszcze powiedzcie czy to ze ten kolczyk od wewnterznej strony odbił mi sie na wardze to normalne czy nie?
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 10:28   #143
kmq
Raczkowanie
 
Avatar kmq
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 205
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

woda utleniona NIE, tylko sol fizjologiczna i octenisept ewentualnie

normalne
kmq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 10:55   #144
merkury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez olcia86 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanko, jest ono dla mnie dosyc wazne. W maju zrobilam sobie piercing w brodzie. Juz mi sie zagoilo, ale do tej pory nie wyciagalam jeszcze kolczyka. Sa jednak sytuacje ze wolalabym go nie zakladac i chcialabym sie dowiedziec po jakim czasie dziurka w tym miejscu zarasta, bo slyszalam ze bardzo szybko??
Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje
do czwartego miesiaca po pol godziny zarasta, ale jak masz go juz od maja wiec mysle ze spokojnie mozesz zdjac na caly dzien
merkury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 10:59   #145
merkury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez lena826 Pokaż wiadomość
Hej wam wszystkim. pare dni temu zrobilam sobie kolec w brodzie. jest troche masywny tytanowy ( takie zakladaja w studio) i w buzi to kółeczko troche mi sie odbilo na dziąsłach, wiem jakie moga byc tego konsekwencje i sie troche boje gdyz i tak mam juz dosc obnizone dziasla przy dolnych jedynkachprzeklucie bolalo i nie wierzcie nikomo kto mowi ze nie boli!! wprawdzie mialam jakies znieczulenie w masci ale tylko od strony zebow wiec jak sie wbijal to wszystko czulam i trwalo to dluzsza chwile gdyz warga jest gruba. broda wokol kolczyka jest zaczerwieniona ciagle i boli przy jedzeniu i mowieniu troszke gdyz wtedy kolczyk niestety sie rusza!! Jest tez troche opuchnieta gdyz w dzien przeklucia kolec mi dosc mocno wystawal a teraz juz nie wystaje. ponoc za jakies 2 tyg opuchlizna ma zejsc i mam przyjsc na wymiane na krotszy kolec. Jak dbacie o to miejsce podczas gojenia i jak dlugo??
opuchlizna zejdzie jak bedziesz pielegnowala kolczyk, musisz co najmniej 3 razy dziennie przemywac dziurke solą fizjologiczna, mozna ja kupic w kazdej aptece troche dziwnie wyglada gdyz zazwyczaj stosuje sie ja dozylnie. wez troche na wacik i przemywaj 3 razy dziennie albo nawet czesciej, gwarantuje ze po 2 tygodniach bedziesz miala cacy kolczyk
merkury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 13:36   #146
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Hm...ja od 3 miesięcy mam kolczyk pord wargą i nad. Zradza się, że musze wyciągać kolczyki na cały dzień i mnie się dziurka nie zarasta....jedynie lekko się zwęża od wew. strony kanał przekłucia.
A wodę itlenioną używałam zawsze tego samego dnia co miałąm przekłute miejsce. Jeszcze się trochę sączy krew, więc wodą utlenioną się odkaża niby. Na następny dzień sól fizjologiczna...i tak przez cały proces gojenia. 2x dziennie się przemywa, lekko rusza kolczykiem i jest cacy.
jusali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:46   #147
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

dziewczyny to jak z tym lowbretem po lewej stronie np? takie samo ryzyko ze dziasla beda sie osuwac ?!
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 16:19   #148
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Cytat:
Napisane przez Choco_ Pokaż wiadomość
dziewczyny to jak z tym lowbretem po lewej stronie np? takie samo ryzyko ze dziasla beda sie osuwac ?!
tak
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:32   #149
lena826
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

Podobno nie, bo sama nazwa lowbret mowi ze jest on nisko usadowiony wiec nie powoduje obnizania dziasel, tak slyszalam. co do mojego labreta to musialam zmienic na dluzszy:/ jeszcze dluzszy niz ten po przekluciu i mi teraz wystaje na pol metraale dzieki bogu mam zalozony bioplast i teraz praktycznie go nie czuje i nic nie boli, jest taki leciutki a koleczko takie cienkie i nie wyczuwalne
lena826 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:42   #150
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w brodzie,pod dolną wargą - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, pr

jak sama nazwa wskazuje lowbret jest bardzo nisko umiejscowiony-czasem niestety nie ogranicza to jednak podrazniania dziąsęl -jednak ryzyko osuwania ich jest mniejsze niz przy standardowym labrecie
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.