Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 19:27   #1591
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

12 dni bez wyciskania
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 19:39   #1592
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zawirowana Pokaż wiadomość
potrzebuje Waszej pomocy
powiedzmy że cera jest ok.bez pewnych pryszczy przejdzie jescze jako tako,ale teraz przebarwienia. Zeby je zlikwidować mam czas do czerwca-wesela.Co mi polecacie żeby minimalnie zrobiły mi się bladsze?

Mi pomógł acne derm, chociaż moje przebarwienia były nie duże i świeże, ale myślę że jest to dobry kosmetyk, więc możesz spróbować, ale pamiętaj że nie możesz się opalać jak go stosujesz, dlatego ja go używałam późną jesienią. Zresztą wogóle jak będziesz używała jakiegoś kosmetyku an przebarwienia, to nie powinnaś się opalać, bo możesz sobie krzywdy narobić i mieć nie ładne blizny do końca życia ...

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
Łeeeee
wziełam i kupiłam ten co miałam z maybelline
tylko nie pamiętałam jaki odcień miałam i kupiłam za jasny
ja nie wiem... niby jak sprawdzalam kolor to pięknie ladnie a jak przyszłam do domu.... prawie biały...
nie wiem co z nim teraz zrobić

Ja myślę, że jak obsługa w sklepie jest w miare OK to powinni Ci poprostu wymienić

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

[QUOTE=Elewyn;18685451]dziewczyny a jaki podkład polecacie?
ostatnio miałam maybelline new affinitone



Ja uważam że NAJ NAJlepszy jest Max Factor Leasting Performance. Ja mam kolor 109 natural bronze. Uzywam go juz 5 lat i nigdy nie przestane
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 21:09   #1593
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

muszę pogadać z mamą, może jej sie go uda komuś w pracy opylić

od niedzieli mam potworną gulę na nosie, jest czerwona, świecąca, boląca i na czubku nosa... a co najgorsze... mimo że jest twarda to nic się w niej nie robi!
niby rośnie ale powoli... smarowałam ichtiolową, davercinem, benzacne... i nic! dalej siedzi i ma się dobrze, gorzej ze mną
i mam jeszcze takie dwa, ten na prawym policzku jest pod okiem, a ten na lewym trochę od środka na zewnątrz... i obydwa jakoś ciężko się goją... również od niedzieli... nie chcą się zasuszyć i już żeby nie było nie dżgam do nich inne się jakoś umieją ładnie zagoić a te nie... why?
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 22:47   #1594
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

oj ja tez mam problem zawsze z kolorem podkladu, zazwyczaj wybieram za ciemne, ale ostatni byl strzalem w 10

Elwyn mysle, ze to kwestia tego w jakim miejscu sie znajduja, skora blizej oczu jest ciensza i tam zawsze wszystko sie dluzej goi, zmarszczki szybciej wychodza itd.

ale dzisiaj zlapalam rozkminke w autobusie straszna.. przypomnialo mi sie jak moja mama ostatnio mowila, ze chciala by teraz miec 20 lat i miec ta sama cere co kiedys.. rany, jak ja bede miec 40 lat to co ja bede wspominac, te wszystkie wagry i przebarwienia, aaa niech to wszystko poprostu ze mnie ZNIKNIE
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 23:27   #1595
AaliceE
Raczkowanie
 
Avatar AaliceE
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
O, to widzę że mam ten sam problem Mój TŻ też lubi mi usuwać co "piękniejsze" pryszcze. Ostatnio na niego nakrzyczałam, że wcale mi nie pomaga
Witaj w naszym coraz liczniejszym gronie

No to mamy 2in1. Ja też na mojego krzyczę i mówię, że nie wolno tego robić itd., ale do niego jakoś nie dociera i upiera się przy swoim. No to ja robię raban i uciekam.

Dobra ja już dzisiaj mykam. Dobranoc, niech nam cera się oczyszcza.


Ps. Któraś z Was pytała o to czy podczas okresu krem, który dotychczas nie zapychał może nagle zapchać - ja myślę, że tak, bo moja skóra podczas okresu zupełnie inaczej się zachowuje. W ogóle ja wtedy czuje się "brudna" wszędzie, jakby wszystko się oczyszczało i myślę, że coś w tym jest. Ale to tylko moja teoria, wiem zaś, że wówczas mam mega wysyp wągrów.
__________________
“Simplicity, simplicity, simplicity! I say let your affairs be as one, two, three and to a hundred or a thousand. We are happy in proportion to the things we can do without.”

- Henry David Thoreau

Edytowane przez AaliceE
Czas edycji: 2010-04-21 o 09:17
AaliceE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 06:10   #1596
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Nie, bo prostu wyskakują mi pryszcze podczas okresu, to wina hormonów.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 07:51   #1597
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Dziewczyny a stosowałyście Vichy normaderm przeciw niedoskonałościom skóry? Fakt, drogi, ale ja wczoraj kupiłam, bo miałam mega dużego, czerwonego i bolącego pryszcza. Posmarowałam na noc i teraz jest o połowę mniejszy i dużo bledszy niż wczoraj. Aż się sama miło zdziwiłam.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 09:19   #1598
AaliceE
Raczkowanie
 
Avatar AaliceE
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

u mnie z vishy jest tak, że strasznie boję się ich używać - nie chcę uzależnić skóry od silnego specyfiku

__________________
“Simplicity, simplicity, simplicity! I say let your affairs be as one, two, three and to a hundred or a thousand. We are happy in proportion to the things we can do without.”

- Henry David Thoreau

Edytowane przez AaliceE
Czas edycji: 2010-04-21 o 09:19 Powód: błąd
AaliceE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 13:11   #1599
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny a stosowałyście Vichy normaderm przeciw niedoskonałościom skóry? Fakt, drogi, ale ja wczoraj kupiłam, bo miałam mega dużego, czerwonego i bolącego pryszcza. Posmarowałam na noc i teraz jest o połowę mniejszy i dużo bledszy niż wczoraj. Aż się sama miło zdziwiłam.
Stosowalam i powiem ze do dzis zaluje ze wydalam tyle kasy na to badziewie
Wogole jestem wrogiem Vichy, bo to spece od reklemy, marketingu i photoshopa Juz lepiej zainwestowac w La Roche Posay, ten sam koncern, reklamy znikome a cieszy sie dobra a nawet lepsza opinia...

Chociaz jedynym kosmetykiem dobrym Vichy jaki uzywalam byl Normatent podklad choc cena wygorowana dlatego go juz nie uzywam...

A i teraz dostalam Vichy Dercos na moje wiecznie wypadajace wlosy, mama mi go kupila bo ja stwierdzilam ze 1. na moje wlosy nic mi nie pomoze 2. ze to vichy 3. cena dla nie mnie 3 krotnie za wysoka i nie bede placic za scieme.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 13:40   #1600
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Vichy to ściema...moja mama używała kosmetyków tylko tej firmy (przeciwzmarszczkowych) i wcale jej nie pomagały, chociaż były drogie. Jedynym kosmetykiem Vichy, który uwielbiam jest płyn micelarny
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:23   #1601
Trinu08
Raczkowanie
 
Avatar Trinu08
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 240
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Zachwalany przez Was krem babydream niestety mnie zapchał .....i mam nowe niespodzianki na twarzy ..;/ no cóż każda skóra jest inna mam nadzieję ,że syfki jak się pojawiły tak znikną migiem
Trinu08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 14:24   #1602
AaliceE
Raczkowanie
 
Avatar AaliceE
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Stosowalam i powiem ze do dzis zaluje ze wydalam tyle kasy na to badziewie
Wogole jestem wrogiem Vichy, bo to spece od reklemy, marketingu i photoshopa Juz lepiej zainwestowac w La Roche Posay, ten sam koncern, reklamy znikome a cieszy sie dobra a nawet lepsza opinia...

Chociaz jedynym kosmetykiem dobrym Vichy jaki uzywalam byl Normatent podklad choc cena wygorowana dlatego go juz nie uzywam...

A i teraz dostalam Vichy Dercos na moje wiecznie wypadajace wlosy, mama mi go kupila bo ja stwierdzilam ze 1. na moje wlosy nic mi nie pomoze 2. ze to vichy 3. cena dla nie mnie 3 krotnie za wysoka i nie bede placic za scieme.
a mi o dziwo dercos jako jedyny pomógł ale na uczuleniowy łupież - to jedyny vishy kosmetyk jaki mogę jeszcze raz użyć, w razie potrzeby i ewentualnie polecić
__________________
“Simplicity, simplicity, simplicity! I say let your affairs be as one, two, three and to a hundred or a thousand. We are happy in proportion to the things we can do without.”

- Henry David Thoreau
AaliceE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 14:46   #1603
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

co do vichy to ja tez tak srednio jestem przekonana, takie w sumie normalne te kosmetyki maja ale za to ceny kosmiczne. pamietam, ze kiedys dostalam probke podkladu dermablend byl swietny i wogole nie zapychal, a jak kupilam caly podklad w aptece to juz po 1 uzyciu mnie zapchal i zachowywal sie na mojej twarzy zupelnie inaczej jak ta probka

ejjj dziewczyny dzisiaj mialam pierwsze jazdy z L na dachu i wiecie co? wszystko mi swietnie wychodzilo (skromna )! az w szoku bylam, bo jak z mama jezdzilam to caly czas mi samochod gasl i wogole, a teraz plynnie, nawet luk egzaminacyjny mi fajnie wychodzil tylko 3 razy slupek skasowalam
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:19   #1604
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Funiak kurcze ty mowiłaś że zlikwidowałaś/zmnieszyłaś przebarwienia- jak to zrobiłaś co stosowałas?
a jak jest z tym stosowaniem cytryny jak to przygotować??
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:31   #1605
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zawirowana Pokaż wiadomość
Funiak kurcze ty mowiłaś że zlikwidowałaś/zmnieszyłaś przebarwienia- jak to zrobiłaś co stosowałas?
a jak jest z tym stosowaniem cytryny jak to przygotować??
oj to chyba nie o mnie Ci chodzi ja tylko pozbylam sie wagrow na czole i brodzie a nad przebarwieniami caly czas pracuje ale duza poprawe widze bo stosowaniu peelingu enzymatycznego Ziaji Nuno i po toniku ogorkowym Ziaji czekam, az bedzie mi sie konczyc aby dodac do niego troche soku z cytrynki bo podobno tez dziala.

dzisiaj w jakiejs gazecie jak siedzialam na obiadku w pubie wyczytalam o maseczce ogorkowo-jablkowej na przebarwienia na dloniach, myslicie, ze tak samo moze sie sprawdzic na twarzy? sklad maseczki to pol obranego ogorka, pol jabla i pol cytrynki, przy czym ogorek i jablko nalezy przetrzec na tarce i wymieszac z sokiem z cytryny, chwile odczekac i nalozyc na lapki. brzmi smacznie moze wyprobuje dzisiaj na buzce
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 16:09   #1606
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Kurcze a ja juz nie wiem co z tym wszystkim....patrze w lustro i jest wszystko ok, a czasem jak spojrze to juz sama nie wiem czy te przebarwienia bledna....do D* z tym wszystkim! Co wylecze sie to znowu mi cos wyjdzie, nawet pojedynczego i wszystko psuje;/
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 18:28   #1607
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Gdyby u mnie było coś pojedynczego... Zazwyczaj miałam problem z kilkoma krostkami a teraz bach. Wysyp. Się tego nie spodziewałam. Chcę to usunąć jak najszybciej. Ale nie wiem jak. Może jakieś domowe sposoby? Poradźcie, Dziewczynki. Bo już się podłamuję...

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Któraś z Was nadal używa Bambino? Uwielbiałam go. Nie wiem, czy to on mnie zapchał na 100%. Mimo wszystko, miło go wspominam. Już nie wiem, czym się paćkać.

Po Iwostinie mam wysyp, więc się porządnie zniechęciłam... :/
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 18:41   #1608
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Kurcze a ja juz nie wiem co z tym wszystkim....patrze w lustro i jest wszystko ok, a czasem jak spojrze to juz sama nie wiem czy te przebarwienia bledna....do D* z tym wszystkim! Co wylecze sie to znowu mi cos wyjdzie, nawet pojedynczego i wszystko psuje;/
Ja się chyba poddaję.
Jestem okropna...
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 18:56   #1609
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość


Któraś z Was nadal używa Bambino? Uwielbiałam go. Nie wiem, czy to on mnie zapchał na 100%. Mimo wszystko, miło go wspominam. Już nie wiem, czym się paćkać.

Po Iwostinie mam wysyp, więc się porządnie zniechęciłam... :/
Ja ciągle używam. Po dwóch tygodniach stosowania tez miałam wrazenie, że mnie zapchał, więc go odstawiłam, ale po tygodniu znów wrociłam i jest w porządku. Może miałaś tak po prostu wysyp (hormony )
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 19:10   #1610
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

wracając do maseczki : ja robie sobie czasem jablkową (jablko grubo starte na tarce +kilka kropel cytryny-fajnie rozjaśnia ) a ja w pn idę na mikro - zdecydowalam się bo zamiast 150 zaplace ... 50! więc się z koleżanką wybieramy :P
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:11   #1611
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
Gdyby u mnie było coś pojedynczego... Zazwyczaj miałam problem z kilkoma krostkami a teraz bach. Wysyp. Się tego nie spodziewałam. Chcę to usunąć jak najszybciej. Ale nie wiem jak. Może jakieś domowe sposoby? Poradźcie, Dziewczynki. Bo już się podłamuję...

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Któraś z Was nadal używa Bambino? Uwielbiałam go. Nie wiem, czy to on mnie zapchał na 100%. Mimo wszystko, miło go wspominam. Już nie wiem, czym się paćkać.

Po Iwostinie mam wysyp, więc się porządnie zniechęciłam... :/
mowisz o tym iwostinie na noc?? on ma kwas a cztałam że niby może oczyszczac na poczatku ..ale nie wiem pewna nie jestem ...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:12   #1612
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

wysypalo mnie. Dwie gule. 2 dodatkowe wypryski. Paskudztwo.
Robilam dzis maseczkę st. ives z glinką. Średnia. Chyba nic nie jest w stanie oczyścić mi porządnie porów. Niby po olejku rycynowym było lepiej, ale tylko na brodzie. Na nosie znikoma poprawa
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:20   #1613
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

mi zawsze po cynamonie jest lepiej, bede wychwalac i wychwalac, bo naprawde jest poprawa odrazu po 1 razie, robia sie mniejsze i mniej widoczne.
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:21   #1614
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ale co ten cynamon w sumie robi?
Ja czytałam, że strasznie piecze twarz po nim
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:26   #1615
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez LusciousElegance Pokaż wiadomość
mi zawsze po cynamonie jest lepiej, bede wychwalac i wychwalac, bo naprawde jest poprawa odrazu po 1 razie, robia sie mniejsze i mniej widoczne.
oo zgadzam sie, raz zrobilam sobie tego cynamona i dużo lepiej buźka wygląda , ale najlepiej na noc, bo po maseczce tak z 2 h dochodziłam do siebie ...aż dziś też sobie zrobię )
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:26   #1616
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
mowisz o tym iwostinie na noc?? on ma kwas a cztałam że niby może oczyszczac na poczatku ..ale nie wiem pewna nie jestem ...
Tak, o tym właśnie. Słyszałam, że kwasy działają na tej właśnie zasadzie ale nie jestem aż na tyle cierpliwa...

Mnie w kryzysowych sytuacjach (takich jak ta na przykład ) ratuje maseczka aspirynowa. Chociaż i tak nie jest jak być powinno... Najgorsze, że nie wiem już, czym mam się smarować. Kremów mam aż za dużo, a każdego boję się używać.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:48   #1617
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

a ja dzisiaj świadomie lecz w desperacji popełniłam podstawowy błąd. zrobiłam sobie peeling mechaniczny [kawa & jogurt naturalny]. Nie mam enzymatycznego a miałam takie straszne suszki...
Dioda na moim nosie rośnie w siłę... ale dalej nic się w środku nie zbiera... boli mnie cały czas, bez dotykania... doradźcie czym ją potraktować bo odbiera mi ona radość z życia... nic jej nie zamaskuje
te 2 z policzków- jeden się ładnie zasuszył, ale ten pod okiem...
nie wiem nie wiem nie wiem nie wiem
nie ma żadnej różnicy jak między tym jak dam temu spokój a jak traktuję chemikaliami...

opowiedzcie mi o tej mikrodermabrazji(?) dla kogo ona jest, jak wygląda, ta cena obejmuje wszystkie zabiegi czy za każdy pojedynczy? no i ogólnie zaczynam rozważać różne opcje
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:05   #1618
LusciousElegance
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 542
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
ale co ten cynamon w sumie robi?
Ja czytałam, że strasznie piecze twarz po nim
ja już przywyklam do tego pieczenia, da sie przyzwyczaić, ale naprawde warto! niewielka ilosc cynamonu + woda to rozmieszac tylko zeby nie byla sama woda, bo mi czasami tak wychodzi i musze dosypywać
LusciousElegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 21:57   #1619
babajaga007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Rany myślałam, że tylko ja mam taki dziwny nałóg i robię masakrę ze swojej twarzy dzisiaj znów, jejku to już trwa tyle lat... co do maści, kremów i innych preparatów to stosowałam
differin, zineryt, clindacne, acne derm, scinoren i kilka innych :-/
Jedne bardziej skuteczne inne mniej, ale wg mnie nie można kupować leku na trądzik na podstawie opinii ponieważ nie zawsze to co komuś innemu pomoże i nam....
co do tematu - dzisiaj stres i nerwy znów sprawiły, że wyglądam jak biedronka a rano będę musiała nałożyć na siebie tonę podkładów i pudrów, żeby wyglądać w pracy jak człowiek
Co ja mam zrobić... udawało mi się nieraz powstrzymać się od tego obleśnego nałogu nawet kilka tygodni np.w wakacje, kiedy opalenizna sprawiła, że pryszcze i inne syfy na mojej twarzy były niewidoczne.
Teraz jest tragedia.. zaczynam od dziś KONIEC, nie patrze w lustro nie dotykam nie ruszam... trzymajcie kciuki
Pozdrawiam
babajaga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 14:29   #1620
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Da się niewyciskać, tylko musicie w siebie uwierzyć.
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.