ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-01, 15:59   #1411
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

>alEksaNdrA< - myślę, że powinnaś była dać AD co najmniej 3 tygodnie czasu; wysoce prawdopodobne, że Twoja cera się po prostu oczyszczała.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 16:15   #1412
>alEksaNdrA<
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
>alEksaNdrA< - myślę, że powinnaś była dać AD co najmniej 3 tygodnie czasu; wysoce prawdopodobne, że Twoja cera się po prostu oczyszczała.
Też tak myslę ale tak szczerze to nie mogę na siebie patrzeć, na ten wysyp;/
>alEksaNdrA< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 11:42   #1413
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej dziewczyny, acne derm mozna kupic w aptece internetowej www.ai.☠☠☠☠☠☠☠ za 16,20. Nie placi sie nic za przesylke bo masc mozna odebrac osobiscie w aptece znajdujacej sie w waszym miescie. A w dodatku jest dostepna nie na recepte.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 11:47   #1414
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No, ale jak ktoś nie z tego miasta, to nic mu po tym Ja wczoraj kupiłam za 18 zł Uzyłam na noc, aplikacja przyjemna, tylko mała ta tubka, a pisz, żeby 2 razy dziennie stosować po 4 cm kremu (o filtrach ani słowa ) Zastanawiam się czy jest sens stosować go co druga noc na zmianę z Effaclarem K...? Bo może lepiej najpierw przez kilka miesięcy jeden, potem drugi? Chociaż dziewczyny piszą, że łączą różne kwasy. tylko, że skoro efekty maja być po stosowaniu 2 razy dziennie, to jak bedę stosować go raz na 2 dni, zadziała? A, w przeciwieństwie do Effaclaru po nocy ztym kremikiem zauważyłam błyszczenie skóry Myślałam, że wręcz przeciwnie, skóra bedzie matowa i ściągnieta
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:12   #1415
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

olka_222 - AD sprzedają zawsze bez recepty.

Sovilo - to, co pisze producent, to jedno, a praktyka to drugie. Wg mnie nie ma potrzeby zużywania za jendym razem aż 2 cm kremu, można spokojnie dawać mniej. Nieprawdą też jest, że jeżeli nie będziesz stosować co 12 h, to nie zadziała. Niby dlaczego tak miałoby być? Przecież bez sensu by było w ogóle stosowanie, gdyby przy odstawieniu skóra automatycznie powracała do początkowego stanu. Uważam, że jedna aplikacja co wieczór, a nawet co dwa, wystarczy. Rano nie polecam stosować, zwłaszcza, jeżeli używasz kolorówki - nałożyć cokolwiek na AD równomiernie graniczy z cudem.
A producent tak pisze, żebyś więcej zużywała i więcej kupowała. To b. częsta praktyka.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:07   #1416
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziekuję Na dzień jakiś kwas, broń Boże
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:32   #1417
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja od wtorku chcę zacząć kurację kwasową (oczywiście z filtrami ) i ciągle waham się między AD a Effaclarem. Zależy mi przede wszystkim na rozjaśnieniu posłonecznych piegów i przebarwień i AD powinno się lepiej spisać
Tak jak Ty Solvilo zastanawiam się nad naprzemiennym stosowaniem AD i Effaclaru K ale to spory jednorazowy wydatek jednak
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 15:46   #1418
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Za AD dałam 18 zł, Effaclar K kupuje na Allegro- 27 zł(z przesyłką) za 30 ml ( w saszetkach). Filtr- obowiązkowo Ja używam LRP Anthelios 50 nie bieli, mo,zna duuużo nałożyć. Płacę średnio 40 zł. Podsumowując- tanio pewnie nie jest, ale taniej niż zakupy w mojje aptece Tyle o kosztach. Effaclaer działa powoli, bardzo powoli. AD nie wiem, bo dopiero raz uzyłam. Mimo wszystko jeśli nie jeste przyzwyczajona radziałabym chyba zacząć od Eff., choć wg. mnie również AD nie jest mocnym kwasem. Najleliej chyba wprowadzić jedno, poużywać, niech skóra przyzwyczai się do złuszczania, póxniej dodać drugie. Poza tym Effaclar działa głównie na zaskórniki i formy trądziku, oczywiście złuszcza, a więc równiez blizny i przebarwienia pewnie zjasnieją, ale skoro chcesz tylko rozjasnić buzię, chyba lepszy byłby AD.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:42   #1419
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Chciałam dodać cos jeszcze- Effaclaer ładnie, aczkolwoek powoli oczyscza skórę. po wczorajszym zastosowaniu AD, zauważyłam w ppowiekszającym lusterku, że przybyło mi zaskórników- czy tzn., że po pierwszym użycoi mnie zapachał czy oczyszcza pory?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:06   #1420
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Myślę, że raczej oczyszcza, wysyp te sprawy Powiedz mi którego dokładnie filtru LRP używasz? Bo ja przymierzam się do Anthelios Fluide Extreme 50+. Zacznę kurację we wtorek/środę, ale ciągle nie wiem jaką
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 21:56   #1421
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Sovilo, podsumowujac to co napisalas - Eff sluzy bardziej w celu zniwelowania wagrow, a AD wybiela? Dobrze rozumiem?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 23:47   #1422
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Chciałam dodać cos jeszcze- Effaclaer ładnie, aczkolwoek powoli oczyscza skórę. po wczorajszym zastosowaniu AD, zauważyłam w ppowiekszającym lusterku, że przybyło mi zaskórników- czy tzn., że po pierwszym użycoi mnie zapachał czy oczyszcza pory?
No niestety, wg mnie możliwa jest też druga opcja, o ile masz do tego skłonności i dużo go nałożyłaś. (o ile pamiętam, w substancjach pomocniczych AD ma jakieś potencjalne zapychacze, nie najwyższego kalibru, ale jednak...) Jak te zaskórniki dokładnie wyglądają? Są zaczerwienione/niektóre bolące? Masz przez nie wrażenie "zapełnionej" skóry?
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 04:51   #1423
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

noseknosek , używam tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6815
nafiyqa, myslę, że tak mozna to podsumować
Selekcjonerko, zrobiły mi się takie czarne kropeczki, ale nie zwykle zaskórniki, tylko coś co mozna zdrapać paznokciem nie wiedziałam, ze AD może zapchać? Co w nim ma takie skłonności?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 10:13   #1424
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hm... Skoro można to zdrapać paznokciem, to wygląda raczej na to, że wyciąga Ci paskudztwa na zewnątrz.
Zapchać może np. monostearynian glicerolu, rzadko się to zdarza, ale lepiej rozpatrzyć każdą możliwość.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 10:33   #1425
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Monostearynian glicerolu? Tego nie brałam pod uwagę, zawsze zwracałam uwage na standardowe zapychacze, gliceryny, caprylici, trójglicerydy, parafiny, i takie rózne
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 15:03   #1426
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kupiłam dziś Acne Derm i filtr i zaczynam kurację!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 10:51   #1427
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Minęły mi już 2,5 miesiąca używania acne dermu
i z efektów jestem zadowolona, mam cerę dużo lepszą niż przed kuracją. Zamierzam dotrwać do pełnych 3 miesięcy używania i tutaj mam do Was pytanie Doświadczone Wizażanki : co później?? Jaki krem nawilżający polecacie, taki żeby nie zapychał i nie zniszczył efektów kuracji??
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 18:17   #1428
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

jedyny krem, który mnie nie zapachał to był AA Oceanic antybakteryjny, ten niebieski( nie zapycha, nawilżał średnio, krzywdy nie robił, ot coś, żeby buzia nie była bez kremu). Aha, no i Dermosan
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 12:52   #1429
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

sevilo wiem ze to nie na temat ale mozesz mi powiedziec jakiego dokladnie effaclaru uzywasz?? bo ja chcialam sobie go kupic przez internet a tu kilka ich wyskakuje.
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 13:30   #1430
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Effaclar K
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 14:47   #1431
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Pewnie mnie zlinczujecie po przeczytaniu mojej wypowiedzie, ale trudno...
Zacznę od tego, że w zeszłym roku przez całe wakacje stosowałam differin i rzeczywiście uwrażliwił mnie na słońce, więc unikałam go jak ognia ;(... Po około dwóch miesiącach stosowania miałam skórę jak niemowlaczek... Wszystko się wyczyściło (przeżyłam delikatny wysyp), pory się zmniejszyły, grudki poznikały i wszystko było idealnie. Nawet przebarwienia w jakiś tajemniczy sposób znikneły ... Później nie chciałam już biegać do dermatologa i wydawac 50zł, więc po skończeniu differinu (trwało to z jakieś 4 miesiące) zaczęłam stosowac ad... Jak dla mnie cudo za grosze... kóra spręzysta i jasna.. Ja lubię jasną skórę.. Jest po prostu przepiękna i promienna. Teraz tez zaczynam ad, ale delikatnie i stopniowo. chwilowo tylko na skroniach i nosku, ale powoli docieram do większych partii i już widze efekty.. Działa jak peeling i będę go używac każdej jesieni...
A teraz powód do linczu.
Nie używam filtrów (mocnych, tylko takich zawartych w kremach, czyli 15). Zanim nałoże ad po umyciu twarzy żelem oliwkowym i peeliengiem wklepuję duuuuuuzo kremu rumiankowego. Następnie nakładam A i... Nie mam podrażnień, nie ma (jeszcze) wysypu, skóra mi się nie łuszczy, a wygląda promiennie i delikatnie... Jest gładka i grudki zaczełu znikać.. Mój odwieczny wróg znowu będzie pokonany :0..
A teraz czekam na opieprz ..
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 16:05   #1432
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No cóż... jesteś już dużą dziewczynką i na pewno jesteś świadoma konsekwencji swoich postępowań. Jeśli Tobie nie zależy, to dlaczego ma zależeć innym na Twoim zdrowiu? Dlatego ja Cie nie opieprze, bo niby dlaczego. Nie stosujesz filtrów - Twój problem
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 13:12   #1433
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

podnoszę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 14:00   #1434
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja dzisiaj nabyłam AD,filtr Iwostiu,itp. i zaczynam swoją kurację.Mam nadzieję,że za mocno mnie nie wysypie na poczatek
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 14:30   #1435
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

To się udziele- fajny specyfik buzia jest rano rozjaśniona, napięta, ale za krótko stosuje, żeby coś więcej powiedzieć. u btara róznicy nie widzę, podejrzewam, ze nie smaruje się
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 21:35   #1436
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Dopiero teraz zorientowałam się, że są dwa wątki o Acne-dermie.
Ten i "Acne-derm raz jeszcze".
Kochane modki możecie coś z tym zrobić. Sama chyba pisałam raz w jednym raz w drugim.


No coż, AD jest cudowny i już Nie maltretuje mi skóry, tylko robi ja piękną. Diacneal, Lysanel, peelingi kwasowe powodowały ciągłe pieczenie, łuszczenie. Nie mogłam sie normalnie umalować, bo albo skórki widoczne albo ogień na twarzy. W dodatku naczynka pokazały swoje prawdziwe oblicze Przy AD wyglądam normalnie a peelingi będe chyba robiła raz na 2 miesiące, ew. włączę znowu tonik z kw. salicylowym, bo też krzywdy mi nie zrobił.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:22   #1437
ciastuś :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Ehhh , wiecie co wam powiem. Ja też stosowałam acne derm około miesiąca i nic mi to nie dało a powiem nawet ze pogorszyło.
Przebarwienia z jasno różowych zrobiły sie bardzo bardzo ciemno czerwone i na dodatek długi czas nie mogłam sie ich pozbyć...
Ale teraz jest już w miarę spoko, używam dosyć drogiego kremu z sephory który nie powiem działa ale za to na rezultaty trza czekać koło miesiąca albo 2 aktualnie szukam czegoś co działałoby szybciej i nie podrażniało mojej okropnie wrażliwej skóry. To trudne bo wszytki kwasy odpadają
a stosowałam już : krem z masy perłowej, acne-derm i krem z kwasami od kosmetyczki o nazwie "neoglis" czy jakos tak W każdym razie jeżeli któraś z was mogłaby mi coś doradzić byłabym baaaaaaaaaaardzo wdzięczna^^ pozdrawiam wszystkich
ciastuś :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:59   #1438
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

No to ja bym ci poradziła sostować Acne Derm dłużej, a nie się zniechęcać po miesiącu. Skóra wtedy prawdopodobnie dopiero zaczęła się oczyszczać, a Ty przerwałaś...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 14:38   #1439
Belladonna7
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 150
GG do Belladonna7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja sie nie martwiłam o wysyp, ponieważ AD jest zbyt łagodny, żeby spowodował sajgon na twarzy...
U mni po kilku dniach widac zdecydowaną poprawę (odpukac )...
Mam promienna skórę, pory się zmniejszyły, a skóra jest bardziej matowa i jednolita ...
Jak dla mnie same plusy i zero wysypu ...
Belladonna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 17:01   #1440
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Belladonna7 Pokaż wiadomość
Pewnie mnie zlinczujecie po przeczytaniu mojej wypowiedzie, ale trudno...
Zacznę od tego, że w zeszłym roku przez całe wakacje stosowałam differin i rzeczywiście uwrażliwił mnie na słońce, więc unikałam go jak ognia ;(... Po około dwóch miesiącach stosowania miałam skórę jak niemowlaczek... Wszystko się wyczyściło (przeżyłam delikatny wysyp), pory się zmniejszyły, grudki poznikały i wszystko było idealnie. Nawet przebarwienia w jakiś tajemniczy sposób znikneły ... Później nie chciałam już biegać do dermatologa i wydawac 50zł, więc po skończeniu differinu (trwało to z jakieś 4 miesiące) zaczęłam stosowac ad... Jak dla mnie cudo za grosze... kóra spręzysta i jasna.. Ja lubię jasną skórę.. Jest po prostu przepiękna i promienna. Teraz tez zaczynam ad, ale delikatnie i stopniowo. chwilowo tylko na skroniach i nosku, ale powoli docieram do większych partii i już widze efekty.. Działa jak peeling i będę go używac każdej jesieni...
A teraz powód do linczu.
Nie używam filtrów (mocnych, tylko takich zawartych w kremach, czyli 15). Zanim nałoże ad po umyciu twarzy żelem oliwkowym i peeliengiem wklepuję duuuuuuzo kremu rumiankowego. Następnie nakładam A i... Nie mam podrażnień, nie ma (jeszcze) wysypu, skóra mi się nie łuszczy, a wygląda promiennie i delikatnie... Jest gładka i grudki zaczełu znikać.. Mój odwieczny wróg znowu będzie pokonany :0..
A teraz czekam na opieprz ..
Za jakiś czas możesz sie doczekać ''pięknych'' przebarwień Opieprzu nie będzie. Sama wiesz, że źle robisz i to jest najbardziej przykre.

A tak poza tym to w ogóle źle stosujesz Acne Derm.
Po pierwsze - codziennie robisz peeling? Bo z tego tak wynika, że codziennie używasz żelu oliwkowego i stosujesz peeling?

Po drugie - po co ten krem rumiankowy? Jaki sens? Podejrzewam, że to jakiś tłuścioch z zapychaczami w składzie.

Po trzecie - na to nakładasz Acne Derm?

Nie dziwię się, że nie masz wysypu, podrażnień, bo Acne prawdopodobnie wcale nie działa, a cerę masz promienną po rumianku.

Radzę poczytać forum i zapoznać się z ulotką.

Buzię myjemy delikatnym żelem bez SLS. Doskonały skład i polecany przez lekarzy to żel Tin Tin Ziaja.
Następnie odczekujesz około 15-20 minut. Cera w tym czasie musi odzyskać swoje naturalne PH.
Następnie smarujesz kwasem azealinowym -Acne Derm. Stosujesz najlepiej cienką warstwę albo jak radzi producent na ulotce - 4 cm.
Po godzinie przy ewentualnym ściąganiu skóry możesz się nawilżyć.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.