Pokoj dla naszego niemowlaka:) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 16:49   #91
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

[QUOTE=sweetish;25640977
Załączniki:
1,2,3,4 - komody-
6- takie półeczki lub takie zwykle z Ikea na ścianie po lewej od wejscia.
7- plan pokoju[/QUOTE]
Mnie również się podobają, mogłabym prosić o info, gdzie takie są?
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 17:11   #92
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Mnie również się podobają, mogłabym prosić o info, gdzie takie są?
Witaj,
napisz do roxi1980 , bo nie pamietam już, z ktorej to strony skopiowałam zdjecia.
Wysłałam jej link.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 17:58   #93
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Kochana,

komody znajdziesz w kazdym meblowym sklepie, w którym sprzedają np elementy meblościanek w częściach. Sama tak ostatnio kupowałam. Polecam jak najwyższą, bo miejsca macie mało w pokoju, wiec nie bedzie gdzie chować wszystkich potrzebych rzeczy i pooj wam sie zagraci niestety...

Co do sypialni- nie macie jej w ogole?
a jak mała podrośnie to gdzie bedziecie spac? Wybacz, ze tak wypytuje, ale chodzi mi tylko o kwestie inwestycji w łozko(czy ma to byc tylko tymczasowe itd).

Myśleliscie może o narożniku? jeśli planujecie przeprowadzke z pokoju dziecka do innego, to taki narożnik możnaby było wynieść wtedy a w to miejsce wstawic łozko dla dziecka. Proponowałabym wiec coś w kolorach np. szarości-pasuje do różu a do innego pomieszczenia łatwo bedzie wkomponowac. (albo kanapa jak tu : http://www.dogmeble.pl/promocje/images/full/1a.jpg Zamiast czerwonych poduszek, różowe i zielone(które juz masz) żeby ją trochę rozjaśnić)

Co do lampki- gdzie masz zamiar ją postawić?
przecież nie masz na nią miejsca....
nasz Lublin jest chyba "zadupiem" bo nie ma nigdzie w sklepach komody bukowej i wysokiej sa takie babcine, ktorych nie chcemy.

Sypialni nie mamy tzn spimy w duzym pokoju (tam gdzie jest duza szafa), a Daria bedzie caly czas zamieszkiwala mały pokoj. Mam siwa sofe jeszcze jak mieszkalam z rodzicami, ale ma szerokosc 140 cm i sie nie zmiesci na scianie z luksferami ze wzgledu na stojace lozeczko i drzwi ograniczajace z drugiej strony....

Co do lampy - kupilam malutka, taka nocna, ktora chcialam postawic na komodzie (jak wysoka by ona nie byla). Namalowalam motylka jasnym rozowym, ale nie za bardzo mi sie to podoba...wyszlo jak biale. No coz, nie musimy jej uzywac
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:05   #94
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
nasz Lublin jest chyba "zadupiem" bo nie ma nigdzie w sklepach komody bukowej i wysokiej sa takie babcine, ktorych nie chcemy.

Sypialni nie mamy tzn spimy w duzym pokoju (tam gdzie jest duza szafa), a Daria bedzie caly czas zamieszkiwala mały pokoj. Mam siwa sofe jeszcze jak mieszkalam z rodzicami, ale ma szerokosc 140 cm i sie nie zmiesci na scianie z luksferami ze wzgledu na stojace lozeczko i drzwi ograniczajace z drugiej strony....

Co do lampy - kupilam malutka, taka nocna, ktora chcialam postawic na komodzie (jak wysoka by ona nie byla). Namalowalam motylka jasnym rozowym, ale nie za bardzo mi sie to podoba...wyszlo jak biale. No coz, nie musimy jej uzywac
Z tego, co podaje wujek google na Diamentowej 8 masz BRW- tam na pewno znalazłabys cos dla siebie.
stamtąd pochodzi jedno zdjęcie, które wcześniej wklejałam: http://brw.com.pl/pl/kolekcja/9-Pok%...%BCowy/77-Indi
komody w brw- klik Mam tę klik, służy mi już kilka lat i jestem z niej zadowolona.
Wysokość 113,5 cm. Być moze fajniejsza- klik również na 113.5cm.
Tutaj masz inspiracje z tymi komodami:
klik1
klik2
klik3
klik4

Przeglądnij sobie katalog promocji, ktore maja tam do 21 marca bodajze. klik

Na Łęczyńskiej 43 masz Abrę- patrzyliście tam? W katalogu internetowym nie widze nic ciekawego, no ale moze coś znajdziecie...

A co do lampki i motylka, który nie wyglada tak, jak wygladać miał - wytnij sobie z szablonu różowego motylka, może byc papierowy zwykły i przyklej do lampki. Problem z głowy
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:14   #95
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Z tego, co podaje wujek google na Diamentowej 8 masz BRW- tam na pewno znalazłabys cos dla siebie.
stamtąd pochodzi jedno zdjęcie, które wcześniej wklejałam: http://brw.com.pl/pl/kolekcja/9-Pok%...%BCowy/77-Indi
komody w brw- klik Mam tę klik, służy mi już kilka lat i jestem z niej zadowolona.
Wysokość 113,5 cm. Być moze fajniejsza- klik również na 113.5cm.
Tutaj masz inspiracje z tymi komodami:
klik1
klik2
klik3
klik4

Przeglądnij sobie katalog promocji, ktore maja tam do 21 marca bodajze. klik

Na Łęczyńskiej 43 masz Abrę- patrzyliście tam? W katalogu internetowym nie widze nic ciekawego, no ale moze coś znajdziecie...

A co do lampki i motylka, który nie wyglada tak, jak wygladać miał - wytnij sobie z szablonu różowego motylka, może byc papierowy zwykły i przyklej do lampki. Problem z głowy
bylismy dzis w brw, bo chcielismy wlasnie zobaczyc komode, ktora pokazalas teraz. Byla tylko waska i szuflady jak dla mnie odpadaja - bo maja zle prowadnice - nie da sie takiej szuflady wyjac a jak dla mnie to bardzo wazny element. Przejrzelismy caly sklep i lipa... lacznie bylismy w 4 sklepach i nic. W abrze tez nie ma nic fajnego... podoba nam sie komoda z ikei - 100 cm wys, 80 szerokosc, ale nie wiemy jak glebokie sa szuflady i jakie maja prowadnice... no coz, bedziemy jeszcze szukac

sfotografowalam plafon na suficie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7618.jpg (9,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7621.jpg (12,0 KB, 55 załadowań)
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40

Edytowane przez JanuszAgnieszka
Czas edycji: 2011-03-12 o 19:09
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 00:27   #96
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Ta pomarańcz na plafonie w ogole mi tu nie pasuje
nie mysleliscie o tym, żeby ją jakoś przemalować? motylki już (ponoć)malowaliscie, wiec moze warto i reszte?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 08:59   #97
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Ta pomarańcz na plafonie w ogole mi tu nie pasuje
nie mysleliscie o tym, żeby ją jakoś przemalować? motylki już (ponoć)malowaliscie, wiec moze warto i reszte?
na zywo to zolty kolor myslelismy o pomalowaniu, ale jakos nam sie nie chcialo narazie bedzie takie zolte sloneczko
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 10:47   #98
sahlma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 702
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

my za dwa tyg przeprowadzamy się do nowego mieszkania, synkowi (półroczku)pomalowaliśmy ściany na pomarańczowo i chciałam pozostałe rzeczy zielone (w internecie znalazłam zdjęcie boskiego pokoiku w takich kolorach). Tutaj właśnie pojawia się ale, na gwiazdkę siostra kupiła synkowi niebieski dywanik, rolety też dostaliśmy niebieskie, ja jakoś za tym kolorem nie przepadam, więc pokoik Adasia będzie kolorowy Chciałam mu kupić na Allegro na sciane ogromnego misia, ale nie wiedziałam czy się przyjmie na farbie i w końcu zrezygnowałam, ale dostałam w sklepie ( w tych z serii wszystko po 4,50) akwarium na ścianę: jakies rybki, kiwatki do skomponowania własnego dzieła, więc czasem nie warto się spieszyć z tym urządzaniem, bo nigdy nie wiadomo kiedy znajdziemy coś interesującego
__________________

sahlma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 12:14   #99
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez sahlma Pokaż wiadomość
my za dwa tyg przeprowadzamy się do nowego mieszkania, synkowi (półroczku)pomalowaliśmy ściany na pomarańczowo i chciałam pozostałe rzeczy zielone (w internecie znalazłam zdjęcie boskiego pokoiku w takich kolorach). Tutaj właśnie pojawia się ale, na gwiazdkę siostra kupiła synkowi niebieski dywanik, rolety też dostaliśmy niebieskie, ja jakoś za tym kolorem nie przepadam, więc pokoik Adasia będzie kolorowy Chciałam mu kupić na Allegro na sciane ogromnego misia, ale nie wiedziałam czy się przyjmie na farbie i w końcu zrezygnowałam, ale dostałam w sklepie ( w tych z serii wszystko po 4,50) akwarium na ścianę: jakies rybki, kiwatki do skomponowania własnego dzieła, więc czasem nie warto się spieszyć z tym urządzaniem, bo nigdy nie wiadomo kiedy znajdziemy coś interesującego
ja sie "spiesze powoli" bo tez nie chce wrocic z dzieckiem ze szpitala do pustego pokoju. Goscie beda odwiedzac Darie i chcialabym zeby bylo milutko i przytulnie poza tym ciezko walczyc z "syndromem wicia gniazda"

Upatrzylismy sobie komode w IKEI - juz Wam kiedys pisalam o tym chyba - jest gleboka na 48, szeroka na 80 cm i wysoka na 100 cm, gdy zrobilam sobie taka wizualizacje z kartek jak bedzie wygladala w naszym pokoju to wychodzi na to, ze w zadnym wypadku nie powinna stac na scianie z rurami, bo rury powoduja, ze trzeba wysunac ja do przodu jakies 20 cm i wyglada to tak jakby komoda miala ponad 60 cm glebokosci z kolei moglaby stac przy rurach ale na ciemnej scianie z tym, ze od razu bedzie sie wchodzilo na ta komode... no i znalezlismy jeszcze podobna komode tylko wezsza i w szerokosci (65 cm) i w glebokosci (42 cm), zastanawiamy sie czy jej nie kupic i jest w kolorze buku takze sukces. Szuflady ma wyjmowane i ogolnie jest w porzadku tylko znowu boje sie ze jest za waska, bo bardziej by mi pasowala 80-tka, ale z kolei 65 cm wejdzie prawie w kazdy kat, w ktory chcielibysmy ja wstawic. Takze metlik w glowie no i ta nieszczesna sofa... juz sie zastanawiam czy w ogole z niej nie zrezygnowac, bo nic nie mozemy znalezc
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 14:43   #100
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Nie dziwię się... Ale nie poddawaj się, pochodź po sklepach meblowych, w końcu coś znajdziesz.
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 14:45   #101
MotyleX
Raczkowanie
 
Avatar MotyleX
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
no i ta nieszczesna sofa... juz sie zastanawiam czy w ogole z niej nie zrezygnowac, bo nic nie mozemy znalezc
a jakie wymiary Cie konkretnie interesuja?
moze cos takiego, niewielkie , po rozłozeniu jest niskie wiec jak maluch podrosnie moze to byc jego pierwsze prawdziwe łóżko
http://allegro.pl/sofka-amerykanka-i...501095917.html
http://allegro.pl/wersalka-kanapa-so...495271321.html
http://allegro.pl/kanapa-amerykanka-...494574449.html
http://allegro.pl/sofa-amerykanka-ii...513511473.html
http://allegro.pl/sofka-amerykanka-d...514119831.html

wzorniki kolorów sa różne wiec na pewno cos wybierzesz kwestia czy o takie kurduplowate łóżko Ci chodziło
MotyleX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 15:06   #102
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez MotyleX Pokaż wiadomość
a jakie wymiary Cie konkretnie interesuja?
moze cos takiego, niewielkie , po rozłozeniu jest niskie wiec jak maluch podrosnie moze to byc jego pierwsze prawdziwe łóżko
http://allegro.pl/sofka-amerykanka-i...501095917.html
http://allegro.pl/wersalka-kanapa-so...495271321.html
http://allegro.pl/kanapa-amerykanka-...494574449.html
http://allegro.pl/sofa-amerykanka-ii...513511473.html
http://allegro.pl/sofka-amerykanka-d...514119831.html

wzorniki kolorów sa różne wiec na pewno cos wybierzesz kwestia czy o takie kurduplowate łóżko Ci chodziło
dziekuje, interesuje nas lozko o szerokosci max 130cm i dlugosci min 185 po rozlozeniu wiec wlasnie takie "kurduplowate lozko" wchodzi w gre nawet mielibysmy cos na oku, ale kolor tylko zolty i zielony jasny, a najbardziej bym chciala szary jak sugerowala sweet...
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 15:17   #103
MotyleX
Raczkowanie
 
Avatar MotyleX
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Pogrzeb we wzornikach powinnaś coś wybrać, a jak nie a spodobał się jakiś model to napisz do sprzedawcy może będzie chciał współpracować

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

btw ja mam podobne łóżko u córy i do spania dla 2 osób nie jest zbyt wygodne , jakaś jedną nockę można na nim spędzić ale na dłuższe spanie się nie nadaje ...zreszta zależy co kto lubi, my na razie raz spaliśmy na niej jak nas goście nawiedzili i bez rewalacji

a kupilismy w Extra punkcie, nie wiem czy jets w Twoim mieście moglibyscie tam na zywo zobaczyć itp
MotyleX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 15:24   #104
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez MotyleX Pokaż wiadomość
Pogrzeb we wzornikach powinnaś coś wybrać, a jak nie a spodobał się jakiś model to napisz do sprzedawcy może będzie chciał współpracować

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

btw ja mam podobne łóżko u córy i do spania dla 2 osób nie jest zbyt wygodne , jakaś jedną nockę można na nim spędzić ale na dłuższe spanie się nie nadaje ...zreszta zależy co kto lubi, my na razie raz spaliśmy na niej jak nas goście nawiedzili i bez rewalacji

a kupilismy w Extra punkcie, nie wiem czy jets w Twoim mieście moglibyscie tam na zywo zobaczyć itp
ja spalam przez jakies 10 lat na takiej sofie i dalam rade, ale wiadomo, ze im wieksze lozko tym lepiej z tym ze u nas nie ma miejsca...

Czegos takiego jak Extra punkt u nas nie ma.

Znalazlam takie lozeczko, ale jest za szerokie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sofa_klocek_3_1.jpg (45,3 KB, 5 załadowań)
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 13:41   #105
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

pomyslalam, ze namaluje na scianie jasnorozowe kwiatki takie jak w zalaczniku, bo wlasnie taki mam szablon, i ewentualnie zielone lodyzki lub zielone motylki siedzace na tych kwiatkach. Moze byc cos takiego?
Juz mam dosc szukania odpowiedniego szablonu majac na uwadze, ze to co kupilam zostanie niewykorzystane...

znalazlam inspiracje polaczenia mojego szablonu kwiatowego z motylami, moze zrobic cos w tym stylu? juz sama nie wiem. Maz mowi zeby nie kombinowac tylko kwiatki z szablonu namalowac jakies fruwajace motyle, ale bez zielonej trawy np. Jestem takim beztalenciem plastycznym ze nie wiem juz co mam zrobic chce wykorzystac to co juz mam i nie kupowac dodatkowych rzeczy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiatki.jpg (3,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiatki i plotek.jpg (24,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg laka i motyle.jpg (15,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg laka z motylami.jpg (12,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg łaka1.jpg (14,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg łaka2.jpg (18,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg łaka3.jpg (12,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg łaka.jpg (12,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozne.jpg (13,7 KB, 1 załadowań)
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40

Edytowane przez JanuszAgnieszka
Czas edycji: 2011-03-20 o 11:59
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 12:17   #106
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

cos takiego sobie wymysliłam. Mogloby byc, czy lepiej pojsc w inna strone?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg projekt.jpg (25,6 KB, 14 załadowań)
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40

Edytowane przez JanuszAgnieszka
Czas edycji: 2011-03-20 o 13:19
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:38   #107
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

zaspakajajac syndrom wicia gniazda powycinalam troche kwiatkow w kolorach jakie mialam i przykleilam na scianie na wzor tego, co pokazywalam wczesniej i... nie podoba mi sie... jest za bardzo jarczmarcznie chyba... przyjedzcie do mnie i urzadzcie mi ten pokoj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7658m.jpg (15,4 KB, 62 załadowań)
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:29   #108
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Łaaaaaaaaaaaaaaadnie
dodaj moze w te wolne miejsca zdjecia w ramkach... Będzie ok. No i podoklejaj dobrze te kwiatuszki, zeby nic nie odstawało...
Mozesz tez wykorzystać motyw Anioła Stróża... ten z linku bardzo mi sie podoba. klik (aniołek na samej górze, na dole zdjęcia dziecka)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7658m.jpg (20,4 KB, 23 załadowań)
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2011-03-21 o 17:33
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 18:25   #109
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Łaaaaaaaaaaaaaaadnie
dodaj moze w te wolne miejsca zdjecia w ramkach... Będzie ok. No i podoklejaj dobrze te kwiatuszki, zeby nic nie odstawało...
Mozesz tez wykorzystać motyw Anioła Stróża... ten z linku bardzo mi sie podoba. klik (aniołek na samej górze, na dole zdjęcia dziecka)
serio ladnie to wyglada? ja te kwiatki powycinalam zeby sobie zobaczyc co i jak, ale jeszcze nie malowalam na scianie. Z farb mam kolor jasny rozowy (prawie ze bialy), zielony, zolty jak ten jeden motyl i ciemny rozowy jak sciana. Te kwiatki sa w polowie sciany, moze za wysoko? ale z drugiej strony jak bedzie lozeczko stalo i sofa to zaslonilyby kwiatki namalowane nizej. A z tymi zdjeciami to moglibysmy dac jak sie urodzi mała. Oj musze to przemyslec, bo ja caly czas tesknie za takim drzewkiem, a z drugiej strony chce wykorzystac to co juz mam.
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 21:21   #110
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
serio ladnie to wyglada? ja te kwiatki powycinalam zeby sobie zobaczyc co i jak, ale jeszcze nie malowalam na scianie. Z farb mam kolor jasny rozowy (prawie ze bialy), zielony, zolty jak ten jeden motyl i ciemny rozowy jak sciana. Te kwiatki sa w polowie sciany, moze za wysoko? ale z drugiej strony jak bedzie lozeczko stalo i sofa to zaslonilyby kwiatki namalowane nizej. A z tymi zdjeciami to moglibysmy dac jak sie urodzi mała. Oj musze to przemyslec, bo ja caly czas tesknie za takim drzewkiem, a z drugiej strony chce wykorzystac to co juz mam.
No drzewko wyglądałoby ładniej, fakt...
nie jest przecież znowu tak trudno je namalować. Popróbuj na wiekszych kartonach... pobaw sie w farbki pędzelki i inne takie Może akurat dobrze ci pójdzie. Trzymam kciuki. Możesz też pociąć to zdjęcie na mniejsze częsci, a później je powiększyc i z całości złozyć szablon drzewka. Kwiatuszki mozesz wykorzystać te swoje tylko użyć zamiast kolorowych farbek jakąś fluorescencyjną jasną farbę. Nie bój się tak tego
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 08:41   #111
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
No drzewko wyglądałoby ładniej, fakt...
nie jest przecież znowu tak trudno je namalować. Popróbuj na wiekszych kartonach... pobaw sie w farbki pędzelki i inne takie Może akurat dobrze ci pójdzie. Trzymam kciuki. Możesz też pociąć to zdjęcie na mniejsze częsci, a później je powiększyc i z całości złozyć szablon drzewka. Kwiatuszki mozesz wykorzystać te swoje tylko użyć zamiast kolorowych farbek jakąś fluorescencyjną jasną farbę. Nie bój się tak tego
ja sie boje malowania, bo kompletnie nie mam zdolnosci plastycznych moze siostra mi pomoze, bo ona bardziej obcykana w malowaniu no zobaczymy bo to drzewko bardzo mnie kusi...ach
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:46   #112
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Jeśli są kwiatki, motylki i inne ozdóbki, zrezygnowałabym z ramek, bo po prostu będzie tego za dużo. Jeśli chcesz mieć zdjęcia, to polecam ramki postawić na komodzie.
Te motylki i kwiatki wyglądają ładnie. Ściana nie jest już ani trochę smutna.
No to masz pełny komplet kwiatkomotylkowy .
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 16:02   #113
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Jeśli są kwiatki, motylki i inne ozdóbki, zrezygnowałabym z ramek, bo po prostu będzie tego za dużo. Jeśli chcesz mieć zdjęcia, to polecam ramki postawić na komodzie.
Te motylki i kwiatki wyglądają ładnie. Ściana nie jest już ani trochę smutna.
No to masz pełny komplet kwiatkomotylkowy .
dziekuje za rady moja siostra jakies projekty mi tworzy co moze byc na scianie, zobacze jutro
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:50   #114
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Ważne, żeby z niczym nie przesadzić, w końcu nawet dziecko potrzebuje się czasem skupić i nie rozpraszać
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 11:00   #115
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Ważne, żeby z niczym nie przesadzić, w końcu nawet dziecko potrzebuje się czasem skupić i nie rozpraszać
zgadza sie pojde w minimalizm, ale jednak nadajacy pokojowi klimat pokazywalam mamie to drzewko z kwiatami i urzeklo ją znalazlam jeszcze cos takiego (bardziej dziecinne, ale jeszcze sie okaze co wybierzemy )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bajkowe-drzewo-sowy-rmk1439slm.jpg (40,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bajkowe-drzewo-sowy-rmk1440slm.jpg (31,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bajkowo.jpg (49,9 KB, 15 załadowań)
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40

Edytowane przez JanuszAgnieszka
Czas edycji: 2011-03-26 o 10:24
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:02   #116
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
zgadza sie pojde w minimalizm, ale jednak nadajacy pokojowi klimat pokazywalam mamie to drzewko z kwiatami i urzeklo ją znalazlam jeszcze cos takiego (bardziej dziecinne, ale jeszcze sie okaze co wybierzemy )
Tamta wersja drzewka bardziej do mnie przemawia..jest taka...uniwersalna... no ale to juz rzecz gustu.

Jak Wam idzie ?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 06:07   #117
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Tamta wersja drzewka bardziej do mnie przemawia..jest taka...uniwersalna... no ale to juz rzecz gustu.

Jak Wam idzie ?
narazie nie idzie wczoraj otrzymalismy rolety i maz zamontowal wiec tyle do przodu czekam az siostra bedzie miala wolne i przyjedzie mi pomoc. A tamto drzewko i mezowi bardziej sie podoba zobaczymy niebawem co w koncu zrobimy
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 18:42   #118
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Drzewko też ok, tak jak kwiatki
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 07:13   #119
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

hej
razem z siostra zaczelysmy w piatek malowanie sciany jak skonczymy to pokaze Wam efekt komoda kupiona wczoraj w IKEI. Niestety nie bylo buku wiec kupilismy dąb - pasuje do drzwi przynajmniej jest pojemna, szeroka i wysoka taka, jaka chcielismy postawilam na niej lampke, zdjecie Darii, pluszaka i wyglada to slodko jak juz urzadzimy cokolwiek to wkleje zdjecia
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:21   #120
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pokoj dla naszego niemowlaka:)

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
postawilam na niej lampke, zdjecie Darii
Ooo, to Daria już się urodziła? Gratuluję Czekamy na zdjęcia.
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.