Podkłady typu "NON TRANSFER" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-20, 11:09   #1
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543

Podkłady typu "NON TRANSFER"


Dla zapracowanych 30-tek, wychodzących z domu o 7.00 i wracających o północy, to artykuł pierwszej potrzeby. Nie mam specjalnie doświadczeń z tego typu podkładami, a myślę, że warto byłoby zacząć je stosować, bo nie ukrywam, że wkurzają mnie "obwódki" z podkałdu na kołnierzykach białych bluzek, czasami na mankietach jak się człowiek co nieco "maźnie" albo, nie daj Boże, zaśnie na stole w knajpie podczas wieczornago spotkania towarzysko-roboczego.
Polecie jakieś trwałe podklady i ewentualnie, z jakimi pudrami w kamieniu je stosować.
Piszcie też, jaki jest Wasz sposób na trwały makijaż
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 22:09   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Witam Panie na forum, melduje, ze do trzydziestki sie zblizam.Bardzo szybko.Stad moje zainteresowanie ta czescia Wizazu
Co do podkladow non-transfer, to utkwilo mi w glowie (chyba nasza nieoceniona Smoczyca o tym wspominala), ze moga blokowac pory a tradzik kosmetyczny to dla mnie big no-no. Swojego czasu moja ciut starsza ode mnie przyjaciolka chwalila Teint Idole Lancoma - buzia po nim faktycznie nieskazitelna, tylko trzeba go bardzo szybko nakladac bo momentalnie zasycha i nierowno nalozony jest widoczny na twarzy. Kiedy ona go nakladala, to wygladalo to zupelnie jak jej naturalna cera, tylko jak potraktowana wiadomym programem komputerowym...
Poniewaz jestem z "obozu filtrowego" podkladu nie uzywam w ogole (nie da sie go nalozyc po prostu na tlusty filtr a skrobia powoduje wtedy maske do sciagania dlutem, za to normalny puder tego nie zmatuje na caly dzien), jedynie od wielkiego dzwonu. Stad Chanel DP i Stephane Marais (taki raczej krem koloryzujacy) trzymam w lodowce. Obym nie musiala wyrzucac...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 22:21   #3
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Revlon colorstay (starsza wersja, butelka bez pompki). Podejrzewam, że trzymałby sie na twarzy 2-3 dni, gdyby mu na to pozwolić...
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 23:09   #4
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Potwierdzam-miałam z Rewlonem raz do czynienia, ale chyba tylko przy "heblu" by nie wytrzymał.
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 08:01   #5
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

podklad non transfer ma takze pupa (albo miala bo byly na tyle ciemne ze przestalam sie nimi interesowac), i EL (Double Wear)
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 11:02   #6
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 044
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Cytat:
Napisane przez palomino
podklad non transfer ma takze pupa (albo miala bo byly na
tyle ciemne ze przestalam sie nimi interesowac)
Teoretycznie ma nadal: "No transfer moisturizing foundation with sunscreen" z "jakimśtam" flitrem SPF 15.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 11:16   #7
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

co prawda ja mam 19 lat ale też uzywam make-up'u no transfer (firmy Yves Rocher) spokojnie trzyma się przez cały dzień tylko jest słabo kryjący (trzeba mieć buźkę bez żadnych wyprysków ) i całkiem ładne matuje
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 12:14   #8
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Unhappy Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Cytat:
Napisane przez Cdz
co prawda ja mam 19 lat ale też uzywam make-up'u no transfer (firmy Yves Rocher) spokojnie trzyma się przez cały dzień tylko jest słabo kryjący (trzeba mieć buźkę bez żadnych wyprysków ) i całkiem ładne matuje
Ja właśnie nie jestem z tego podkładu zadowolona, choć używam go dopiero 4 dni Aż się dziwię, że ma takie dobre oceny - konsystencję ma płynną, ale bardzo ciemnieje na twarzy i wysusza skórę. Wczoraj wróciłam z podkulonym ogonem do City Matt i chyba już przy nim zostanę, chyba, że się skuszę na Revlona, ale przeraża mnie jego "nieśmiertelność" - nie wiem, co oni tam dodają, że jest taki trwały i jak to wpływa na stan skóry
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 11:12   #9
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

może wypróbujesz Revlona StayColor Stay Natural , jest lżejszy od wersji wcześniejszej , ma silikon ładnie się rozprowadza, nie potrzeba helba do zdjęcia z twarzy
DW z EL też jest dobry ale większy problem z doborem kolorów i cena inna
pozdrawiam
zobacz oceny ma KWC


10.11.2005r.
po zużyciu połowy buteleczki Revlona StayColor Stay Natural mam wrażenie, że cera gorzej wygląda....jakoś poszarzałam

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2005-11-10 o 12:41 Powód: dopisek
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 11:17   #10
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Non Transfer jest też chyba jakiś podkład z YSL, ma świetne recenzje na KWC - jest matujący, ale chyba mało kryjący. mam próbkę, ale jeszcze nie używałam, bo za ciemna, muszę się "wysamoopalaczować":-(
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 11:52   #11
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Joasia, pewnie masz na myśli "Teint Mat Purete" - fajny podkład, trwały, ale nie zatyka i wygląda dość naturalnie. Tylko ten zapach - dla mnie trochę zbyt dołujący
Miałam sporo podkładów non transfer, ale z "Colorstay" Revlona sobie nie poradziłam jak na razie - rozprowadza się strasznie ciężko, ale chyba jest najtrwalszy ze wszystkich. Bardziej spodobała mi się wersja "Natural" - łatwa do nałożenia i dość trwała.
"Double Wear" EL jest bardzo trwały i kryjący, nieźle się rozprowadza, fajne kolory ale cały czas czułam, że mam coś na twarzy, może na zimę byłby lepszy
Ze średniej półki bardzo lubię "Lasting Performance" MF - za ładne kolory, łatwość rozprowadzania i ładny efekt na buzi. Na normalnej cerze powinien wytrzymać cały dzień, u mnie trochę nie wytrzymuje, ale to też zależy kiedy
Używam pudru w kamieniu "Creme Puff" MF - odrobinę, bo bardzo kryje jak na taki puder, ale matuje świetnie

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2005-09-23 o 11:53 Powód: literówka
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-03, 11:02   #12
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Mam 32 lata, wrażliwą i bardzo cienką cerę, która nie znosi grubych ciężkich podkładów. Niestety moja alergiczna skóra często pozostawia wiele do życzenia, a ja dokładam oliwy do ognia nie mogąc powstrzymać się od wyciskania.
Pracuję trochę w aucie, trochę na dworze, zaliczając wszelkie atmosferyczne niespodzianki, więc lubię podkłady, które nie znikają w tajemniczych oklicznościach ;-).
Żeby się nie powtarzać:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71628
Godny wypróbowania!
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 21:44   #13
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Podnoszę wątek , bo znalazłam kolejny podkład który uważam, że jest wart uwagi zapracowanych 30stek
Lacnome Tient Idole Ultra to nowość, testowałam parę dni i zdecydowałam się na zakup , nie ma najmniejszego problemu z doborem koloru (również dla bladolic ) co mnie zaskoczyło ....zobaczcie na KWC

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12187
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 22:00   #14
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Ja jestem ciut ciut po 30tce i testuje YSL.Hmm..jest dobry jak nie mam niespodzianek na skórze w postaci łuszczących się skórek.Rzeczywiscie szybko trzeba go nakładać.Jest trwały i nie matuje go pudrem sypkim,Niechhce unieszczęsliwiać swojego pyszczka.YSL stosuje wtedy kiedy wiem że będę mieć ciężki dzionek..dużo spraw i brak możliwości poprawiania.

Co do revlonu,dla mnie to totalny efekt maski,dobrze ukrywa niedoskonałosci ale ja bym się zadrapała...
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 12:25   #15
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Witam Panie na forum, melduje, ze do trzydziestki sie zblizam.Bardzo szybko.Stad moje zainteresowanie ta czescia Wizazu
Co do podkladow non-transfer, to utkwilo mi w glowie (chyba nasza nieoceniona Smoczyca o tym wspominala), ze moga blokowac pory a tradzik kosmetyczny to dla mnie big no-no. Swojego czasu moja ciut starsza ode mnie przyjaciolka chwalila Teint Idole Lancoma - buzia po nim faktycznie nieskazitelna, tylko trzeba go bardzo szybko nakladac bo momentalnie zasycha i nierowno nalozony jest widoczny na twarzy. Kiedy ona go nakladala, to wygladalo to zupelnie jak jej naturalna cera, tylko jak potraktowana wiadomym programem komputerowym...
Poniewaz jestem z "obozu filtrowego" podkladu nie uzywam w ogole (nie da sie go nalozyc po prostu na tlusty filtr a skrobia powoduje wtedy maske do sciagania dlutem, za to normalny puder tego nie zmatuje na caly dzien), jedynie od wielkiego dzwonu. Stad Chanel DP i Stephane Marais (taki raczej krem koloryzujacy) trzymam w lodowce. Obym nie musiala wyrzucac...
a ja do znudzenia - naprawdę mi za to nie płacą, a powinni - polecam Liquid Finish Kanebo - porów nie zatyka, toleruje juvit c, filtry i skrobię (która mnie początkowo wysuszała, ale juz sie dograło) no i w tym roku wróciłam do golfów - kupiłam jasnobeżowy Troszkę niestety brudzi skrobia z dodatkiem cynamonu - trzeba się pudrować już po ubraniu.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 14:38   #16
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Coś mi się wydaje, że o wszystkich godnych uwagi podkładach typu "non - transfer" już powiedziano, poza jednym, również świetnym, a mianowicie Superfit Clinique. Parę słów o nim - lekka konsystencja, natychmiast wtapia się w skórę, krycie średnie do dość mocnego, dobra cena (108,-). Wiem, że jest bardzo lubiany i przez wiele Pań na sto sposobów wytestowany Pozdrawiam.
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 23:45   #17
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

Ja również mam takie sytuacje, że cały dzień muszę czuć, że wyglądam dobrze i , ze makijaż wygląda ok i nie muszę bez przerwy go kontrolować - wtedy najlepszym podkładem jest jednak według mnie Double Wear Estee Lauder - tak jak rano go nałoże tak trwa przez cały dzień na swoim miejscu, nie zostawia też śladów na przedmiotach (np.komórka) przy byle okazji. Z podkładów długotrwałych i "non-transfer" używałam jeszcze Lasting performance Max Factor i Colourstay Revlona (ciężki i wysuszający) ale ten Estee Lauder jest jednak najlepszy.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 11:12   #18
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Unhappy Dot.: Podkłady typu "NON TRANSFER"

jak ja bym chciala uzywac fluidy non transfer.niestety u mnie ,to nie mozliwe ,moze to zabrzmi dziwnie,ale strasznie mi zanieczyszczaja pory.
dzieje sie cos takiego,jakby skora wogole byla pozbawiona mozliwosci oddychania.ja nie mam normalnie sklonnosci do zaskornikow,a po revlonie i po EL mialam ich dosc sporo.
teraz uzywam ten najnowszy dwuczesciowy max factor i jestem z niego super zadowolona.trzyma sie prawie caly dzien(moze to wlasnie zasluga tej bazy), fluid sie super rozprowadza i jest beztluszczowy.
jak na razie ,to jestem z niego bardzo zadowolona
http://www.maxfactor.nu/flawless-per...n-how-work.jsp
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.