Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-17, 19:54   #3331
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item683658801_natu...m_clip_in.html

dziewczymy czy to nie sa te wasze wlosy tylko ze po nizszej cenie ?????????
o kurcze odeta jaki śliczny avek
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 20:42   #3332
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

A ja dzis nie dostalam wlosow:/ ehh pewnie do poniedzlaku poczekam, ale jak juz sie doczekam to nakladam, obcinam i nie zdejmuje

Allegro obiecywalas komus potem tu zdjecia, podczytalam Wiec moze wkleisz zdjecia swoich naturalnych razem z Toba oczywiscie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 20:47   #3333
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Moje wloski sie zrobili dziwne, sfilcowaly sie dosc mocno, czyli takie sianki gdzieniegdzie. Przy samej nasadzie, tzn tam gdzie jest klip wszyty to wloski sa miekkie (czyt. Żyłka jest miła w dotyku) a juz od srodka lecac w dol wlosow.. masakra. Kolezanka dzis dotknela bo myslala ze to moje i mowi: "O bleeeeeeeeeeeeeeee co to?"

Bardzo niefajne w dotyku, ale jak ktos TYLKO patrzy to stwierdza: "WOW".

Niestety Cocolino nie dostalam w zadnym sklepie, wiec bede je moczyc w szamponie, albo w plynie do zmiekczania co sie dodaje do prania, sama nie wiem.

Póki co, jutro przypne wszystkie tasmy.. czuje jednak ze po 10 minutach zdejme bo sa tak ciezkie
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 21:55   #3334
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja dzis nie dostalam wlosow:/ ehh pewnie do poniedzlaku poczekam, ale jak juz sie doczekam to nakladam, obcinam i nie zdejmuje

Allegro obiecywalas komus potem tu zdjecia, podczytalam Wiec moze wkleisz zdjecia swoich naturalnych razem z Toba oczywiscie

jesli masz w domu "degażówki" czyli nozyczki fryzjerskie do cieniowania( mozesz je kupic juz od 12 zl widzialam w rossmanie ) to wystarczy kilka razy pociachc nimi po dole wloskow i bedziesz miala super wycieniowane i takiej naturalnej lekkosci nabiorą one
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 08:53   #3335
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

lolly moje tez zaczely sie wyczesywac .. pewnie ciale czeszac oslabily sie wizania na gorze przy szwach i dlatego ..
la bomba to nie musi byc koniecznie Cocolino , ja to capnelam bo akurat bylo w sklepie i byl z dodatkiem jojoba i tak jakos , pomyslalam ze bedzie ladnie pachniec
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 11:13   #3336
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
lolly moje tez zaczely sie wyczesywac .. pewnie ciale czeszac oslabily sie wizania na gorze przy szwach i dlatego ..
la bomba to nie musi byc koniecznie Cocolino , ja to capnelam bo akurat bylo w sklepie i byl z dodatkiem jojoba i tak jakos , pomyslalam ze bedzie ladnie pachniec
kurde=/ za kazdym razem mi coraz więcej ich wypada;O nie wiem jak długo pozyją hehe
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 12:51   #3337
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

czesc dziewczyny
ja pochwale sie swoimi klipami, kupowalam naturalne na allegro : http://allegro.pl/item655787030_655787030.html , juz je malowalam bo zamowilam braz ale zafarbowalam sie na czarno wiec wlosy poszly na taki kolor do ufarbowania jak narazie nie mam z nimi problemow i jestem bardzo zadowolona!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EPSN0205aa.jpg (28,9 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0245.jpg (42,7 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0058.jpg (26,2 KB, 189 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 13:33   #3338
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Allegro dasz te zdjatka? Ekscytuje sie tymi Twoimi wloskami bardziej niz swoimi, hehh no ale ja swoich jeszcze nawet nie dostalam.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 16:47   #3339
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
ja pochwale sie swoimi klipami, kupowalam naturalne na allegro : http://allegro.pl/item655787030_655787030.html , juz je malowalam bo zamowilam braz ale zafarbowalam sie na czarno wiec wlosy poszly na taki kolor do ufarbowania jak narazie nie mam z nimi problemow i jestem bardzo zadowolona!
To taniutko dalas za te tasmy, wow! naturalne za 120, hmm.. swoje wlosy masz jakiej dlugosci? Tasmy sa zszyte podwojnie czy pojedynczo?

Ja dzis swoich nie upralam bo czasu nie mialam, nie wiem kiedy to zrobie kurcze. Moze jutro :/
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 11:26   #3340
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

No wiec wzielam swoj Timotei jednak do wlosow braz i wzielam kazda tasme ladnie polozylam do miski troche pomoczylam, potem splukalam zimna woda i chcialam rozczesac, ale hmm nie dalo sie :/ oczywiscie przed myciem je rozczesalam, ale samo sie jakos poplatalo lezac w wodzie. Nie wkaldalam wszystkich tasm od razu, tylko po jednej. Teraz schna na krzesle, ale cos czuje ze bedzie siano.

No a tu obiecana fotka wszystkich tasm na glowie. Sorki za swoje wlosy, ale nie chcialo mi sie ukladac ani nic, nawet nie czesalam

Foto z lampa blyskowa mi wyszlo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (92,0 KB, 195 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 12:32   #3341
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
To taniutko dalas za te tasmy, wow! naturalne za 120, hmm.. swoje wlosy masz jakiej dlugosci? Tasmy sa zszyte podwojnie czy pojedynczo?

Ja dzis swoich nie upralam bo czasu nie mialam, nie wiem kiedy to zrobie kurcze. Moze jutro :/
Mam swoje włosy tak za ucho pojedyńczo zszyte!
Jestem mega zadowolona z tych włosów moge je prostować, kręcić!

Swoją drogą widziałam wczoraj dziewczyne w doczepianych platynowych włosach, wyglądała okropnie!!!!! włosy już z daleka widać, ze sztuczne, wyprostowane jak druty a swoje na gorze nie miala wyprostowanych tylko fale i do tego zoltawy odcien no masakra!
Dziewczyny nie robcie takich błedów
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 13:29   #3342
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
powinnas zwrocic uwage na jakosc wloskow jakimi beda Ci przedluzac , bo bardzo czeto slyszalam sytuacjach ze mowili klientkom np ze przedluzaja europejskimi a w rzeczywistosci przedluzali tanimi azjatykami
ktore niestety jakosci pozostawiaja sobie wiele do zyczenia ...

aha oczywiscie musisz tez dopasowac ilosc pasemek , najczesciej stosuje sie okolo 90 gr wlosow na srednio geste wlosy , wiec 100 pasemek ktore sa po 0,8 gr .....lub 130-150 pasemek o wadze 0.5-0,6 gr

inaczej jak zalozysz za malo paseek to bedzie sie odznaczala roznica miedzy Twoimi i doczepionymi .... ja zakladam klientkom zawsze wlasnie wloski w tych granicach ilosci co napisalam powyzej i nie ma zadnej roznicy no i odpoiednio dopasowany kolor ........

remy mozesz ufarbowac farba bez amoniaku razem z Twoimi na jeden kolor jesli bys nie umiala idealnie dopasowac .... paietaj tylko ze mozesz je farbowac delikatnymi farbami , ale nie wolno ich rozjasniac !!!!!

powodzenia Ci zycze i slicznych wloskow jak juz bedziedz miala zalozone to czekamy na fotki oczywiscie
dziekuje bardzo za odpowiedz. wlosy juz mam doczepione, ale jeszcze w 100% sie z nich nie ciesze. sa troche za dlugie i nie pocieniowane, wiec dzisiaj mam nadzieje ze fryzjerka ładnie sie nimi zajmie

jakich preparatow uzywac do wlosow? wiem ze włosy trzeba nawilzac, jakie odżywki sa najlepsze? [najlepiej takie, przy ktorych bym nie zbankrutowała]. i czego uzywac do ewentualnego prostowania? [mam zielony WeHo liss styler, ale nie wiem czy bedzie odpowiedni]. mam nadzieje, ze nie zniszcze sobie wlosow, bo wspaniale wreszcie miec dlugie!
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 15:07   #3343
pauuliinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
odnowa wlosow na tasmie.

posiadam wlosy na tasmie, troche sie zniszczyly.. czy sa jakies dobre kosmetyki zeby odnowic te wlosy ?
pauuliinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 17:45   #3344
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ashlee_ Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za odpowiedz. wlosy juz mam doczepione, ale jeszcze w 100% sie z nich nie ciesze. sa troche za dlugie i nie pocieniowane, wiec dzisiaj mam nadzieje ze fryzjerka ładnie sie nimi zajmie

jakich preparatow uzywac do wlosow? wiem ze włosy trzeba nawilzac, jakie odżywki sa najlepsze? [najlepiej takie, przy ktorych bym nie zbankrutowała]. i czego uzywac do ewentualnego prostowania? [mam zielony WeHo liss styler, ale nie wiem czy bedzie odpowiedni]. mam nadzieje, ze nie zniszcze sobie wlosow, bo wspaniale wreszcie miec dlugie!
to super jak wszystko Ci sie podoba z wloskami dlugimi .... ja od siebie polecic Ci moge maske po myciu Kallosa "latte" , uzywam tez z schaumy "repair & care " z kokosem i maslem shea , do tego uzywam jedwabiu z Biosilka i plynu pod prostownice z Biosilka co bardzo chroni moje wloski , i pamietaj nawilzac , nawilzac i jeszcze raz nawilzac bo to podstawa !!!!! tego plynu do prostowania co Ty masz nie uzywalam nigdy i nie wiem czy sie nadaje , ale ja zakupilam wlasnie tego z Biosilka ( okolo 35 zl ) ale starcza na bardzo dlugo , pozatym jesli nie masz jeszcze szczotki do wlosow przedluzanych z naturalnego wlosia , sa na allegro , to wazne bys sobie ja kupila bo normalna mozesz zniszczyc wloski sobie .
i paietaj zero lakiru i pianek do wloskow z alkohole bo to by bylo zabojstwem dla nich powodzonka w pielegnacji ci zycze bo dlugie wloski to wspaniała sprawa
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 23:14   #3345
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

witajcie
zamierzam przedłużyć sobie włosy.Juz wiem jakie odcienie potrzebuje,i ile pasemek.Postanowiłam poszukac po internecie sklepów z pasemkami,bo moze poza allegro trafi sie nizsza cena.
Dziewczyna ktora bedzie mi wlosy przedłuzac powiedziala zebym kupiła włosy słowiańskie.

I tu mam pytanie do was:
gdzie kupujecie pasemka ??
moze inne włosy tez sa dobre,nie zniszcza sie szybko a jakoscia beda jak te słowiańskie,jakie wy macie i jak oceniacie swoje włosy?

Pozdrawiam
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 01:02   #3346
zla rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 22
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

witajcie, chcialabym przedluzyc wreszcie wlosy syntetykami, ale w gre wchodzilyby tylko wlosy profibre. I tu jest problem - poniewaz wystepuja tylko luzem w kitkach, chcialabym przedluzyc wlosy sama w domu, czy macie jakies sposoby na profibry? jak przygotowujecie je do przedluzania? chodzi mi o metode microrings i tasme, daloby sie je jakos po domowemu przerobic?

Edytowane przez zla rusalka
Czas edycji: 2009-07-20 o 01:07
zla rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 07:51   #3347
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zla rusalka Pokaż wiadomość
witajcie, chcialabym przedluzyc wreszcie wlosy syntetykami, ale w gre wchodzilyby tylko wlosy profibre. I tu jest problem - poniewaz wystepuja tylko luzem w kitkach, chcialabym przedluzyc wlosy sama w domu, czy macie jakies sposoby na profibry? jak przygotowujecie je do przedluzania? chodzi mi o metode microrings i tasme, daloby sie je jakos po domowemu przerobic?

witaj z swojego dowiadczenia nie radze Ci przedluzac wloskow syntetykami ,... jesli chodzi Ci o cene i nie masz za duzo kasy to juz lepiej troszke pare zl dolozyc i kupic naturalne ( w najgorszym wypadku azjatyckie jesli juz nie chcesz tracic pieniazkow ) bo i tak sa one lepsze od syntetykow , wiele moich klientek mialo syntetyczne na ikroringi i rownie szybko jak je zalozyly tak szybko je sciagaly bo wloski im sie zniszczyly i bylo wyraznie widac ze sa "sztuczne " .... syntetyki to koszt w granicach 100- 180 zl za sam material czyli pasemka ... a naturalne azjatyckie kupisz na hurtowni juz w cenie 1.50 za pasemko i uwierz m ze znacznie da sie auwazyc naturalnosc i lepsza jakosc , tym bardziej ze chcesz sama przedluzac to zakup gotowych azjatyckich naturalnych wloskow pod mikroringi bylby swietnym rozwiazniem bo kosztowaly by Cie okolo 150 -190 zl na cala glowe ( mam na mysli od 100 do 130 pasemek ....) a naprawde jakosc pomiedzy naturalnym wloskiem a syntetykiem znacznie odczujesz a co do kosztow to sama widzisz ze paseko nie jest wiele drozsze a naprawde warto dolozyc te pare groszy i cieszyc sie wloskami dluzej niz jeden miesiac ... ja swoje ( mam zalozone rosyjskie naturalne ) nosze juz ponad rok i nadal sa w swietnym stanie i nikt nie poznaje ze mam przedluzone , kazdy mysli ze to moje mi tak urosly pozdrowionka

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez MARTYNKA146 Pokaż wiadomość
witajcie
zamierzam przedłużyć sobie włosy.Juz wiem jakie odcienie potrzebuje,i ile pasemek.Postanowiłam poszukac po internecie sklepów z pasemkami,bo moze poza allegro trafi sie nizsza cena.
Dziewczyna ktora bedzie mi wlosy przedłuzac powiedziala zebym kupiła włosy słowiańskie.

I tu mam pytanie do was:
gdzie kupujecie pasemka ??
moze inne włosy tez sa dobre,nie zniszcza sie szybko a jakoscia beda jak te słowiańskie,jakie wy macie i jak oceniacie swoje włosy?

Pozdrawiam


ja ma na swojej glowce rosyjskie z firmy z Poznania "kegel" .... moje wloski sa naprade dobre , radze sobie z nimi swietnie sa drugie w jakosci po slowianskic , moge je farbowac i stylizowac do woli , nikt nie ropoznaje ze nie sa to moje wlosy , bo wygladaja i ukladaja sie zupelnie jak moje , pozatym klientka tez przewaznie zakladam wloski tej firmy bo maja naprade dobry gatunek wlosa aha ...... no i napewno te wszystkie europejskie i azjatyckie znacznie beda odbiegac od slowianskich ...... bo nie mozesz porownac wlosa za 8zl od pasema do takiego co kosztuje 2 zl od pasemka material ludzki niestety jest drogi , i ja kiedys probowlam tych europejskich to powie ci ze to byla porazka :/ plataly sie i kosmacily , wiec nie polecam Ci ich .pozdrowionka
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 08:50   #3348
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Witam

Aj mam inne pytanie
Mam clipy i za nic nie potrafie ich związać w wyższą kitkę (widać spinki)
Macie jakiś sposób na wpięcie taśm do wysokiej kitki???
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 10:32   #3349
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja dzis nie dostalam wlosow:/ ehh pewnie do poniedzlaku poczekam, ale jak juz sie doczekam to nakladam, obcinam i nie zdejmuje

Allegro obiecywalas komus potem tu zdjecia, podczytalam Wiec moze wkleisz zdjecia swoich naturalnych razem z Toba oczywiscie
no obiecałam dzisiaj popoludniu jak bede miala czas to je zaloze ale nie obiecuje bo mam mase roboty dlatego ze wczoraj tzn dzis w nocy wrocilam z wyjazdu i musze sie rozpakowac wogole
tylko mowie z gory efektu bral iz moje sa zupelnie innego koloru a to wyglada obrzydliwie na przyszly czwartek umowilam sie z fryzjerka i pojde z nimi niech mi wyczaruje taki sam kolor bo ja juz sie poddaje... ostatnio za duzo kombinowalam z moimi zeby dopasowac do aktualnych clipów i teraz juz mi sie nie chce

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
Witam

Aj mam inne pytanie
Mam clipy i za nic nie potrafie ich związać w wyższą kitkę (widać spinki)
Macie jakiś sposób na wpięcie taśm do wysokiej kitki???
ja robie z clipów kitkę wystarczy wpiąć wszystkie spinki jak najwyzej sie da i nie zakładać tej najdłuższej taśmy... powodzenia


clipy zakladaj tylko i wyłącznie powyżej ucha u mnie to skutkuje
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 10:48   #3350
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Clipy wyschly i sa miekkie, lecz na koncach sianowate dosc mocno i strasznie suche. Generalnie nie wiem co im dalo to moczenie :P
Nie mniej juz spielam w kite i ide do pracy
Pomysle czy aby w dzien wolny nie zalozyc wszystkich tasm i nie wyjsc w rozpuszczonych
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:04   #3351
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

munecabrava a maglabys wkleic fotki tych wlosow rosyjskich z firmy kegel po tym rocznym uzytkowaniu? ale tak bez prostowania i modelowania, bo tez sie nad nimi zastanawialam
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:20   #3352
Sensualite
Raczkowanie
 
Avatar Sensualite
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Hej dziewczyny! Jak widać jestem tu nowa i nie bardzo jeszcze wiem co i jak ale mam do was pytanie.
Otóż kupiłam sobie miesiąc temu w profesjonalnym salonie włosy clip in naturalne najjaśniejszy blond. Moje włosy przez katowanie prostownicą są cienkie, łamliwe i kruche, długość do ramion. Taśmy przyszły - jest ich aż 8 a fryzjerka założyła mi 6 bo więcej się nie dało. Taśmy bardzo widać, nie wiem co mam robić żeby jakoś je ukryć, przykrywam je tymi wierzchnimi włosami bo wygląda to okropnie-jakbym miała wielkie plastry na głowie ale to nic nie daje bo taśmy prześwitują... POMÓŻCIE, na filmie na youtube widziałam, że dziewczynie zakładano tylko 3 taśmy - 2 na boki i jedną na tył - wyglądała świetnie.
Dodam że na tył głowy mam 2 taśmy - 4 klipowa i 3 klipowa
na boki mam dwie taśmy 2 klipowe i dwie 1 klipowe.

Edytowane przez Sensualite
Czas edycji: 2009-07-20 o 12:28
Sensualite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 13:06   #3353
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość



ja robie z clipów kitkę wystarczy wpiąć wszystkie spinki jak najwyzej sie da i nie zakładać tej najdłuższej taśmy... powodzenia


clipy zakladaj tylko i wyłącznie powyżej ucha u mnie to skutkuje
Dziękuje za odp

A i dziewczyny ja zamawiałam swoje włosy u hair styler
Syntetyki, ale wyglądają w miarę dobrze, nie kołtunią się i nie błyszczą tak

To tak jak by któraś szukała dobrych i za małe pieniążki
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 14:34   #3354
zla rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 22
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

[QUOTE=munecabrava;1333140 3]witaj z swojego dowiadczenia nie radze Ci przedluzac wloskow syntetykami ,... jesli chodzi Ci o cene i nie masz za duzo kasy to juz lepiej troszke pare zl dolozyc i kupic naturalne ( w najgorszym wypadku azjatyckie jesli juz nie chcesz tracic pieniazkow ) bo i tak sa one lepsze od syntetykow , wiele moich klientek mialo syntetyczne na ikroringi i rownie szybko jak je zalozyly tak szybko je sciagaly bo wloski im sie zniszczyly i bylo wyraznie widac ze sa "sztuczne " .... syntetyki to koszt w granicach 100- 180 zl za sam material czyli pasemka ... a naturalne azjatyckie kupisz na hurtowni juz w cenie 1.50 za pasemko i uwierz m ze znacznie da sie auwazyc naturalnosc i lepsza jakosc , tym bardziej ze chcesz sama przedluzac to zakup gotowych azjatyckich naturalnych wloskow pod mikroringi bylby swietnym rozwiazniem bo kosztowaly by Cie okolo 150 -190 zl na cala glowe ( mam na mysli od 100 do 130 pasemek ....) a naprawde jakosc pomiedzy naturalnym wloskiem a syntetykiem znacznie odczujesz a co do kosztow to sama widzisz ze paseko nie jest wiele drozsze a naprawde warto dolozyc te pare groszy i cieszyc sie wloskami dluzej niz jeden miesiac ... ja swoje ( mam zalozone rosyjskie naturalne ) nosze juz ponad rok i nadal sa w swietnym stanie i nikt nie poznaje ze mam przedluzone , kazdy mysli ze to moje mi tak urosly pozdrowionka







hmm, no wlasnie na pomysl kupna syntetykow wpadlam czytajac ten watek , wiele z was jest zadowolonych np z wlosow profibre, sama jak dotad od 2 lat wierna jestem naturalnym, ale pomyslalam ze skoro syntetyki to taka ulga dla cebulek to warto spobowac, zwlaszcza ze chyba wciaz szukam dla siebie najlepszego rozwiazania. wszystko ma swoje plusy plusy i minusy.... dzieki za odpowiedz, dala mi do myslenia i chyba nie bede juz kombinowac
zla rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 14:59   #3355
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

nio ja bym nie wierzyla temu ze syntetyk nie obciaza cbulek ... w zasadzie mam wile klientek bo zajmuje sie juz przedluzaniem wlosow od dobrych kilku lat i wszystkim odradzam syntetyki ze wzgledu na to iz wlasnie czesto poprzez nieumiejetne dbanie robi sie z nich "sianko" .... same dziewczyny wczesniej pisaly ze musza moczyc w cocolino itp ..... nio i niestety da sie golym okiem zauwazyc ze to sztuczne doczepione wlosy sa ..... a moje klientki sa z naturalnych bardzo zadowolone , i naturalne na pewno nie obciaza Ci cebulek jesli sa prawidlowo zalozone ( wiele pseudofryzjerek zaklada doczepione pasemko do cienkiego naturalnego a zeby nie obciazyc cebulek swoje prawdziwe pasemko z glowy usi byc grubsze minimalnie od tego co sie doczepia tylko wtedy nie beda obciazac cebulek ) dlatego jesli sa umiejetnie zalozone to naturalne wloski na tym nie cierpia nic a naprawde odczujesz jakosc wloskow naturalnych podczas pielegnacji bo mozna z nimi robic w zasadzie wszystko !! dlatego radze Ci wlasnie te naturalne ...... zawsze bede fanką naturalnych

Edytowane przez munecabrava
Czas edycji: 2009-07-20 o 16:07
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:04   #3356
zla rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 22
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ja z naturalnych zawsze bylam zadowolona i wlasnie troche obawialam sie ze syntetyki bedzie mozna od razu rozpoznac , wloski masz rzeczywsicie fajne zrobione
zla rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:43   #3357
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

na allegro sa włosy indyjskie,europejskie,azj atyckie,słowiańskie,teraz jeszcze tu wyczytałam rosyjskie.
Za najlepsze wiadomo trzeba troche zapłacic zwłaszcza jak chce sie dobrze wyglądac i trzeba doczepic sporo pasemek.
Z tych tanszych to juz niewiem ktore bylyby dobre.
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 17:20   #3358
Sensualite
Raczkowanie
 
Avatar Sensualite
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

POMÓŻCIE
Hej dziewczyny! Jak widać jestem tu nowa i nie bardzo jeszcze wiem co i jak ale mam do was pytanie.
Otóż kupiłam sobie miesiąc temu w profesjonalnym salonie włosy clip in naturalne najjaśniejszy blond. Moje włosy przez katowanie prostownicą są cienkie, łamliwe i kruche, długość do ramion. Taśmy przyszły - jest ich aż 8 a fryzjerka założyła mi 6 bo więcej się nie dało. Taśmy bardzo widać, nie wiem co mam robić żeby jakoś je ukryć, przykrywam je tymi wierzchnimi włosami bo wygląda to okropnie-jakbym miała wielkie plastry na głowie ale to nic nie daje bo taśmy prześwitują... POMÓŻCIE, na filmie na youtube widziałam, że dziewczynie zakładano tylko 3 taśmy - 2 na boki i jedną na tył - wyglądała świetnie.
Dodam że na tył głowy mam 2 taśmy - 4 klipowa i 3 klipowa
na boki mam dwie taśmy 2 klipowe i dwie 1 klipowe.
Sensualite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 18:58   #3359
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
jesli masz w domu "degażówki" czyli nozyczki fryzjerskie do cieniowania( mozesz je kupic juz od 12 zl widzialam w rossmanie ) to wystarczy kilka razy pociachc nimi po dole wloskow i bedziesz miala super wycieniowane i takiej naturalnej lekkosci nabiorą one
trzeba tylko pamiętać,aby nożyczki miały takie grzebieniowate brzegi z obu stron.te pojedyńcze bardzo mocno cieniują włosy.

najlepsza do cieniowania jest brzytwa,jednak trzeba umiec się nią posługiwac

KASIAMNIAM-masz piękne oczy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 09:10   #3360
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Allegro i nie dalas zdjec
Moje juz sa na poczcie, wiec moze dzis dam zdjecia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.