Zwiększyć biodra ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-06, 19:44   #1
pannajoannaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 51
Exclamation

Zwiększyć biodra ...


Wiem, że wiele kobiet marzy o zmniejszeniu obwodu bioder, ja jednak mam zupełnie inny problem. Pragnę go zwiększyć. Mam 17 lat i jakoś niezbyt żwawo mi się te bioderka rozwinęły Jest to dla mnie bardzo duży problem, bo stale mam wrażenie, że nie wyglądam kobieco. W biodrach mam niby 88 cm, lecz to głównie dlatego, że mam bardzo odstającą pupę, a nie szerokie biodra, powiedziałbym raczej, że są one proste, brak im takiego ładnego zaokrąglenia. Jestem dość szczupła, ale choćbym nie wiem jak dużo jadła i ograniczyła ruch to i tak niewiele przytyję (i tak już b. dużo jem). Bardzo chciałabym móc kupować wreszcie normalnie spodnie i nie patrzeć tak krytycznie na dolną część mojego ciała.

Czy znacie jakieś diety/ćwiczenia lub coś innego co pomoże mi chociaż troszeczkę poszerzyć się w biodrach? Tylko proszę, nie piszcie mi, że mogę to zakamuflować ubiorem, bo to mało daje i nie chcę się tak ograniczać, że nie mogę kupić sobie spodni jakie mi się podobają, bo to jeszcze bardziej mnie pogrąża.. .

Będę naprawdę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc, pomysł
Pozdrawiam
__________________
"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane."
[Coco Chanel]
pannajoannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 13:31   #2
pannajoannaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 51
Dot.: Zwiększyć biodra ...

pomoże ktoś?
__________________
"Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane."
[Coco Chanel]
pannajoannaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 13:47   #3
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: Zwiększyć biodra ...

Przytyć się nie da miejscowo(podobnie jak i schudnąć) Jedyne co Ci pozostaje to rozpocząć dietę na przytycie Poszukaj wątku w wyszukiwarce.
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 09:40   #4
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Zwiększyć biodra ...

Przypadkiem trafiłam na ten wątek i uśmiechnęłam się szeroko - będąc mniej więcej w Twoim wieku bezskutecznie katowałam się dietami tuczącymi i miałam straszne kompleksy - z tym, że ja chciałam mieć większe piersi (a na dodatek chyba jesteśmy imienniczkami). teraz mam córkę w Twoim wieku, która odziedziczyła sylwetkę po mnie i też ma z tego powodu kompleksy. z perspektywy czasu, chciałabym Ci powiedzieć, że wg mnie jedyne, rozsądne wyjście, to pokochać swoją sylwetkę ja nadal jestem szczupła 46/170, ale z biegiem lat (może także na skutek urodzenia 3 dzieci) moja sylwetka stała się bardziej kobieca (chociaż spodnie nadal mogę nosić tylko męskie. a jeśli chodzi o powodzenie u płci przeciwnej, to od zawsze otaczają mnie miłośnicy kobiet o chłopięcej budowie, ale to całkiem normalne - przecież nie da się podobać wszystkim. wiem, że to truizm, ale moim zdaniem, najważniejsze to podobać się sobie. pewnie nie takiej rady oczekiwałaś
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 17:51   #5
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: Zwiększyć biodra ...

a ja gdzies czytalam ze jesli się bedzie ciwcyzlo miesnie posladkowe i biodrowe to tak sie tyłeczek rozbuduje ze troche bioderka się staną szersze. tez mam z tym problem, i tez szukam roznego sposobu, bo mam straszne kompleksy przez to. szczegolnie wkurza mnie ta kanciastośc...;/ a z tyłu to juz koszmarnie wyglada...
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.