Keratynowe prostowanie -część II - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-22, 07:59   #3361
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Jaką ważność ma encanto? Bo na opakowaniu NICZEGO nie znalazłam. A chciałabym zrobić zabieg dopiero na wiosnę.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 08:33   #3362
natty_
Raczkowanie
 
Avatar natty_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 128
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
A któraś z Was zaobserwowała może zwiększone wypadanie po zabiegu?
Ja zauważyłam i nie mogę sobie z tym ostatnio poradzić. Nie wiem czy to wina Encanto, ale domyślam się, że tak bo nakładałam produkt chyba zbyt blisko skóry.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Macie jakiś sprawdzony szampon, który mogłybyście polecić.?Chodzi mi o to żeby nie obciążał i nie przetłuszczał włosów. Używałam do tej pory Babydream, ale mi nie służy.. Hipp'a nie używałam więc nie mam porównania.
__________________

natty_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 08:39   #3363
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez natty_ Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam i nie mogę sobie z tym ostatnio poradzić. Nie wiem czy to wina Encanto, ale domyślam się, że tak bo nakładałam produkt chyba zbyt blisko skóry.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Macie jakiś sprawdzony szampon, który mogłybyście polecić.?Chodzi mi o to żeby nie obciążał i nie przetłuszczał włosów. Używałam do tej pory Babydream, ale mi nie służy.. Hipp'a nie używałam więc nie mam porównania.
Ale chcesz taki bez soli ? Ja co prawda nie uzywałam go po Encanto, choć planowałam, ale wydaje mi się, że żółty Johnsons Baby nie ma soli, nie dam sobie ręki za to uciąć ale możesz spróbować z nim. Uzywałam go dawno temu i był przyjemny w stosowaniu

Teraz po Encanto olałam system i używam szamponów z solą
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 12:31   #3364
natty_
Raczkowanie
 
Avatar natty_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 128
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

No właśnie chodziło mi o taki bez soli i sls, a z tego co widzę to ten ma.
__________________

natty_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 13:15   #3365
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Altera jest bez soli, ale zawiera jakiś odpowiednik SLS i alkohol, w niektórych szamponach na początku, a w innym na końcu składu . Ale mi służy, zwłaszcza z papają, tak ślicznie pachnie
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 14:16   #3366
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

pare razy pisałam juz o BioWaxie do przetłuszczajacych

co do prostych drutówpo Encanto to bez przesady..zalezy od włosów...moje sa gładkie ale proste to nawet po dodatkowym wyprostowaniu prostownica nie są :P końce się ładnie wywijają i zawsze beda co juz sobie udowodniłam 3 zabiegiem ;P...
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 18:59   #3367
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Tak sobie wlasnie uswiadomilam, ze na roznych wlosach ten sam preparat daje inny efekt.... chyba pojde w ta strone na razie zeby jednak cos bez foemaldehydu wybrac. Powiedzcie mi, czy istnieje jaki srodek, ktory nie ma ani formaldehydu ani aldehydu?
trafilam na cos takiego, ale nie wiem jaka w koncu jest nazwa srodka:
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,1..._czy_kit_.html
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 19:13   #3368
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez dolfin Pokaż wiadomość
A próbowała któraś z Was może poprzez prostowanie zamienić loki na fale? Który z zabiegów najlepiej by się do tego nadawał?

Chyba podobnie jak Simonie zależy mi na wygładzeniu i zapobieganiu puszeniu, nie na prostych drutach, wręcz nie chciałabym mieć takich idealnie prostych Tyle, że skład kosmetyku nie ma dla mnie takiego znaczenia, zresztą z tego co widzę ciężko dojść do tego, co tak naprawdę jest w środku.
wiesz moze byc cieżko uzyskać fale. Ponieważ każde pasmo prostuje sie po 7razy, więć ciężko będzie zakręcić CI loka 7x w ten sam sposób, skręt i etc
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 22:14   #3369
dolfin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
wiesz moze byc cieżko uzyskać fale. Ponieważ każde pasmo prostuje sie po 7razy, więć ciężko będzie zakręcić CI loka 7x w ten sam sposób, skręt i etc
Ale ja nie chcę sobie tych fal robić od zera, tylko tak trochę rozluźnić naturalny skręt Coś takiego, jak wtedy, gdy włosy są mokre.
Cóż, chyba muszę po prostu spróbować, byleby całkiem tych kręconych nie stracić
dolfin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 22:23   #3370
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez dolfin Pokaż wiadomość
Ale ja nie chcę sobie tych fal robić od zera, tylko tak trochę rozluźnić naturalny skręt Coś takiego, jak wtedy, gdy włosy są mokre.
Cóż, chyba muszę po prostu spróbować, byleby całkiem tych kręconych nie stracić
wszytsko zalezy od włosa ale ja po kilku już myciach jak ich nie wysusze tylko zostawie żeby same wyschnęły to mam właśnie fale przynajmniej z przodu bo z tyłu to inna bajka co tam się dzieje
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:00   #3371
malinka23231995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Keatynowe prostowanie włosów a fryzura wieczorowa ?

Witam wszystkie wizażystki ! Mam pytanie do opcykanych w tej sprawie. Otóż W tą sobotę mam półmetek Od dawna planuje powtórzyć zabieg keratynowego prostowania włosów metodą encanto, gdyż zabieg ten jest dla mnie naprawdę korzystny (prostuje włosy codziennie i wiele mi to ułatwia ). Keratyna już do mnie przyszła ale ja waham się czy wykonać ten zabieg przed półmetkiem (chociaż teraz jestem chora, siedzę w domu i mam do tego naprawdę dogodne warunki czasowe, wiadomo, nie mycie głowy prze 2 doby po zabiegu i wychodzenie do ludzi ni jak nie mają się ku sobie ), ponieważ na co dzień włosy mam proste, a dla odmiany przy takiej okazji chciałabym je pokręcić Więc pytanie brzmi: Czy po zabiegu encanto można pokręcić włosy za pomocą lokówki czy to zniszczy efekt zabiegu bądź też zmniejszy jego trwałość? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź
malinka23231995 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 19:41   #3372
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a ja mam ochote znowu zrobić keratyne
myślałam że mam już to za sobą... ale jednak fajnie by bylo mieć znowu takie gładkie i lśniące włosy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 07:11   #3373
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keatynowe prostowanie włosów a fryzura wieczorowa ?

Cytat:
Napisane przez malinka23231995 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażystki ! Mam pytanie do opcykanych w tej sprawie. Otóż W tą sobotę mam półmetek Od dawna planuje powtórzyć zabieg keratynowego prostowania włosów metodą encanto, gdyż zabieg ten jest dla mnie naprawdę korzystny (prostuje włosy codziennie i wiele mi to ułatwia ). Keratyna już do mnie przyszła ale ja waham się czy wykonać ten zabieg przed półmetkiem (chociaż teraz jestem chora, siedzę w domu i mam do tego naprawdę dogodne warunki czasowe, wiadomo, nie mycie głowy prze 2 doby po zabiegu i wychodzenie do ludzi ni jak nie mają się ku sobie ), ponieważ na co dzień włosy mam proste, a dla odmiany przy takiej okazji chciałabym je pokręcić Więc pytanie brzmi: Czy po zabiegu encanto można pokręcić włosy za pomocą lokówki czy to zniszczy efekt zabiegu bądź też zmniejszy jego trwałość? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź
WIADOMO - to każdy wie że po Encanto można umyć wołsy po 3h od zabiegu. Ktoś głupoty Ci opowiada.
możesz dziś np zrobić zabieg a w soboe je zakręcić. Twoje włosy tylko wiedzą, czy zechcą w połowie imprezy się wyprostować czy utrzymają sie całą noc.
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 11:35   #3374
izabellaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam,
Szczerze chciałabym sie poradzić. W piątek zrobiłam zabieg keratynowego prostowania włosów. Zastosowałam sie do zaleceń fryzjerki, czekałam ponad 72 h i dopiero w poniedziałek poszłam spłukać keratynę do salonu. Fryzjerka wysuszyła mi włosy tylko suszarką i efekt był fajny, troszeczke wywijały mi się końce, ale myśle może niedokładnie suszyła. Zapytałam czy jak wyjde na taką mglistą i nieciekawą pogodę to czy włosy mi się nie spuszą i nie skręcą jak to zawsze bywało przed keratyną. Fryzjerka na to, że to jest najlepsza okazja sprawdzić jak udał się zabieg prostowania włosów.... Tak więc przeszłam parę matrów, pojechałam na uczelnie i znów to samo.... moje włosy się kręcą...
Efekt jaki wszyscy zapewniają u mnie sie nie sprawdził. Moje włosy nadal po wysuszeniu przez dosłownie minutę są proste po czym przy odrobinie wilgoci, skręcają sie na wszystkie strony. Dodam, że normalnie nie mam strasznie kręconych włosów. Mój problem polegał na tym, że włosy wyszuszone suszarką były jak siano, nie do ogarnięcia. Po zabiegu keratynowym nie widzę, żadnego efektu wygładzenia. Tyle, że włosy są miłe w dotyku, delikatne i mają mniej objętości ;/ ale to samo mozna uzyskać dobrą odzywką, która nie kosztuje tyle ile zabieg. Nie wiem czy to wina fryzjerki, czy źle zrobiła zabieg, czy może nałożyła zbyt mało kosmetyków, ale końcówki włosów kręcą mi sie tak jak same chcą....
Za zabieg zapłaciłam 550 zł, nie chciałam korzystać za pierwszym razem z grupona, żeby się nie zrazić. Chciałam skorzystać z usług dobrego poważnego salonu. Uważam jednak to za zmarnowane pieniądze... zastanawiam sie czy iść do nich na jakąś reklamację, ale i tak pewnie odprawią mnie z kwitkiem.... a tu ani prostych włosów ani kasy ...
Co byście zrobiły na moim miejscu?!?! Proszę o pomoc, bo jestem tym mocno zdenerwowana....
izabellaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 12:23   #3375
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez izabellaas Pokaż wiadomość
Co byście zrobiły na moim miejscu?!?! Proszę o pomoc, bo jestem tym mocno zdenerwowana....
Reklamacja Muszą ją uznać, jeśli efektu nie ma.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 18:56   #3376
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

A do mnie dzisiaj przyszła paczka, więc w weekend będę prostować Mam nadzieję, że wszystko zrobię dobrze
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:45   #3377
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez izabellaas Pokaż wiadomość
Co byście zrobiły na moim miejscu?!?! Proszę o pomoc, bo jestem tym mocno zdenerwowana....
Pewnie że reklamować, 550 to dużo pieniędzy a że efektu nie ma walcz o zwrot. Jeśli nie będą chcieli oddać pieniędzy, powiedz że będziesz mówiła wszystkim że ten salon jest do pupy i że będziesz robiła im antyreklame.
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 20:52   #3378
kredka 06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny mam włosy do ramion , raczej nie za gęste , czy pojemność 40 lub 50 ml każdego produktu encanto mi powinna wystarczyć na jeden zabieg??
kredka 06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 22:18   #3379
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witajcie!
Noszę się z zamiarem zrobienia keratyny z cocochoco, mam nadzieję, że dzięki temu moje włosy będą się chociaż odrobinę mniej puszyły, bo teraz jest koszmar
Mam do was tylko pytanie co do odżywki i szamponu, które mogę używać po zabiegu. Polecicie mi coś co będę mogła kupić w rossmanie czy jakimś supermarkecie i będzie się nadawało?
Czytałam o szamponie z barwy, ale nie wiem jaki to dokładnie ma być i odżywce garnier z awokado, więc chyba je właśnie kupię.
Zwróciłam też uwagę na linie syossa tą bez silikonu - nada się na włoski po zabiegu?? Dzięki za pomoc
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 16:56   #3380
Tamt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 627
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny byłam na zabiegu keratynowego prostowania włosów i w niedziele mam iść na zmycie keratyny, powiedzcie czy moge zamiast iść do salonu sama zmyć włosy szamponem bez soli?
Tamt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 17:22   #3381
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Tamt Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam na zabiegu keratynowego prostowania włosów i w niedziele mam iść na zmycie keratyny, powiedzcie czy moge zamiast iść do salonu sama zmyć włosy szamponem bez soli?
wnioskuję, że robiłas w salonie fryzjerskim, nie odpowiem na Twoje pytanie bo zwyczajnie nie wiem ale musisz wziąśc pod uwagę, że w razie jakby coś nie wyszło to wtedy nie masz już prawa do reklamacji. Ja bym w ogole nie kombinowała bo i po co ? przecież to i tak jest już chyba w cenie jaką zapłaciłas to chyba fajnie, ze pójdziesz i jeszcze fryzjerka Ci wlosy fajnie ułoży
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 04:28   #3382
Tamt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 627
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

No właśnie chodzi o to, że muszę dopłacić jeszcze 50 złotych o czym nie wiedziałam wcześniej. Co do reklamacji fryzjerka już na wstępie powiedziała mi, że to czy włosy będą sie trzymać" zależy tylko od mojego postępowania, czy dostaną wilgoci itp, bo ona nie kontroluje mnie w domu"
Tamt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 10:44   #3383
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Po raz kolejny się przekonałam, że robienie tego zabiegu u fryzjera do strata czasu i pieniędzy .

Btw 2 miesiące po Coco wypłukała mi się już prawie cała ta keratyna. Włosy po 1 dniu od wysuszenia falują się, skręcają. Jedynie grzywka się trzyma, ale pewnie dlatego że robiłam ją 2 razy. Zamawiam encanto tym razem i mam nadzieję zrobić je po wszystkich świętych
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 11:09   #3384
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Tamt Pokaż wiadomość
No właśnie chodzi o to, że muszę dopłacić jeszcze 50 złotych o czym nie wiedziałam wcześniej. Co do reklamacji fryzjerka już na wstępie powiedziała mi, że to czy włosy będą sie trzymać" zależy tylko od mojego postępowania, czy dostaną wilgoci itp, bo ona nie kontroluje mnie w domu"
cóż można powiedziec, z jednaj strony fryzjerka zachowała sie nieprofesjonalnie bo o cenie mówi się z góry a nie w trakcie czy po, a z drugiej strony ma trochę racji bo mamy tu na wątku przecież dziewczyny (jedną na pewno) którym po Encanto sie wlosy kręcą więc wiesz, włosy są różne...
wiesz chociaż jakimi kosmetykami miałas to robione ?
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 11:35   #3385
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

i ja czaję się na keratynowe prostowanie... ale już sama nie wiem, jedni mają efekt super hiper, drudzy bez zmian... eh... i bądź tu mądry człowieku
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 12:54   #3386
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja mam dość mocno kręcone włosy !!! za którymi nie przepadam , zawsze cudowałam żeby były proste. Przeszłam chemiczne prostowanie , które na początku było ok. ale po którymś razie strasznie zniszczyły mi włosy, więc zaprzestałam. Prostowałam na lokówkę i prostownicą wykańczałam a i tak jak wyszłam na dwór a było wilgotno to masakra na głowie . Encanto mnie uratowało, nie prostuje całkowicie ale jak wysuszę za pomocą obrotowej suszarki to jest ok i trzyma się cały dzień !!!! niezależnie jak pogoda na dworze !!! i szybciej się suszą i układają !!!!
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 13:33   #3387
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Mam nadzieję, ze encanto będzie trzymało się na moich włosach dłużej niż 2 miesiące
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 17:01   #3388
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witajcie!
Mam do Was pytanie odnosnie kertynowego prostowania wlosow: czy mozna je wykonywac na wlosach farbowanych henna? Mam na mysli henne ziolowa, w 100% naturalna. Bardzo chcialabym wykonac zabieg na swoich wlosach,ale zastanawiam sie czy wlosy nie zmienia calkowicie koloru.
Z gory Wam ogromnie dziekuje za odpowiedz!
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 17:08   #3389
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Po raz kolejny się przekonałam, że robienie tego zabiegu u fryzjera do strata czasu i pieniędzy .
Oj, a ja byłam bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie, że miałabym robić sobie ten zabieg sama, szczególnie, na wcześniejszej długości włosów Przy sprawnych ruchach fryzjerki to zajęło tyle czasu, nie wyobrażam sobie, ile by to zajęło osobie, która nie potrafi się ze wszystkim tak szybko uwinąć.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:23   #3390
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Weegirl, tak kojarzyłam, że Ty właśnie robiłaś w salonie i bylaś zadowolona, ale jesteś chyba jedną z nielicznych tu osób, które wypowiadają się pochlebnie o zabiegu u fryzjera . Czy mi się wydaje ?
Myślę, że trudno dobrze trafić...
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.