Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-07-02, 23:53   #91
bessens
Raczkowanie

Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

wypraszam sobie ignoranckie wypowiedzi, nie proszę o pomoc osób nieżyczliwych więc swoje uwagi zachowajcie dla siebie. Niestety widzę że jad i żółć oraz chęć wyżycia się na kimś zapanowały na tym wątku. Jak tak uwielbiacie bronić sąsiadów nieumiejących dostosować się do życia w społeczeństwie to nie dziwię się że ten kraj tak wygląda

adios
Stary 2017-07-03, 00:56   #92
eyo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
wypraszam sobie ignoranckie wypowiedzi, nie proszę o pomoc osób nieżyczliwych więc swoje uwagi zachowajcie dla siebie. Niestety widzę że jad i żółć oraz chęć wyżycia się na kimś zapanowały na tym wątku. Jak tak uwielbiacie bronić sąsiadów nieumiejących dostosować się do życia w społeczeństwie to nie dziwię się że ten kraj tak wygląda

adios
#czytaniezezrozumieniem #takbardzo #inteligencja #takdużo

papa

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-07-03 o 00:57
eyo jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 04:53   #93
shiava
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak ktos moze odbierac za normalne walenie pilka w garaze, kiedy sa boiska.
I te sześciolatki same mają podróżować 2km na te boiska?
W życiu bym nawet dziesięciolatka samego nie puściła, wolalałbym żeby bawił się pod blokiem.
Ale u mnie dzieci na podwórku nie ma, jak już wyjdą raz na miesiąc to siedzą cicho na ławeczce i ciupią na telefonach/tabletach
shiava jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 05:35   #94
dacn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
I te sześciolatki same mają podróżować 2km na te boiska?
W życiu bym nawet dziesięciolatka samego nie puściła, wolalałbym żeby bawił się pod blokiem.
Ale u mnie dzieci na podwórku nie ma, jak już wyjdą raz na miesiąc to siedzą cicho na ławeczce i ciupią na telefonach/tabletach
Jak się jest rodzicem to ma się obowiązek prawny opieki nad dzieckiem, kiedy dzieci chcą grać w piłkę to się z nimi idzie na boisko.
dacn jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 06:44   #95
Buzzerka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

papa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi

"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 07:57   #96
Ingrid80
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Jak się jest rodzicem to ma się obowiązek prawny opieki nad dzieckiem, kiedy dzieci chcą grać w piłkę to się z nimi idzie na boisko.
A zwłaszcza jak się jest rodzicem niepracujacym😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 08:02   #97
ajah
wańka wstańka

Cytat:

papa
Stary 2017-07-03, 09:11   #98
amber2046
Zakorzenienie

Cytat:
Mamy, i spółdzielnię, i dozorcę (nawet dwóch). Nie mają na razie kasy na nic, kiedyś był temat donic ale muszę do niego wrócić, napisać jakieś pismo a może kasa się znajdzie. Były wykonywane telefony w tej sprawie i przeze mnie i przez moją rodzinę. Moja mama nawet była tam osobiście ale mówią że nic nie mogą zrobić. Tablice też bym musiała załatwiać we własnym zakresie, a takie duże to pewnie kosztują... Nie wiem, czy ktoś jeszcze to zgłaszał, tu sporo mieszkań wynajmują studenci, często się zmieniają lokatorzy więc trudno powiedzieć.

Może ktoś z Was składał takie pismo do spółdzielni przy hałasujących dzieciach albo sąsiadach i chciałby się podzielić wzorem?

Cytat:
(...)

Co do hałasu- hałas jest BARDZO duży mimo że to beton, nie blacha, dlatego że tak jak pisałam jest u mnie wielkie echo z powodu usytuowania bloku. Ja te dzieci słyszę jakbym na parterze mieszkała, a mieszkam na 2 pięrze. Naprawdę na tej dzielnicy jest DUŻo więcej dzieci, a żadne się tak nie zachowują, inne bawią się na placu zabaw, na trzepaku, boisku, aż serce rośnie jak się to widzi. Grunt to poszanowanie drugiego człowieka i zachowanie norm społecznych.

Niestety, mam o tyle beznadziejną sytuację, że mam w bloku cienkie ściany i chcąc nie chcąc wiem o tych dzieciach i ich rodzicach więcej, o wiele więcej niż bym chciała, bo mieszkają pode mną... Również o słownictwie przez nich używanym, co pozwala mi mieć o nich taką a nie inną opinię. Mieszkają tu krócej niż ja bo ok. 8 lat, nie mam zamiaru wybielać tej rodziny, mówić inaczej niż jest, ja przedstawiam fakty, a jeżeli ktoś z powodu swoich kompleksów czy paranoi upatruje się w tym wyższości czy drugiego dna to tylko współczuję.

Polecacie mi rozmowę z rodzicami, jest we mnie duży wewnętrzny przed tym opór bo sąsiadka nawet policjantom drzwi nie otwiera a co dopiero mi, zwykłej sąsiadce. Ale będę próbować, pomimo że ona przecież głucha nie jesti słyszy jak zwracam dzieciom uwagę (nie drę się). Ale ok, widać oni to taki typ człowieka że muszą mieć wyłożone kawę na ławę.

W spółdzielni spróbuję wywalczyć betonowe donice do postawienia na garażach i tablice z zakazem gry w piłkę czy czymś takim. Dobrze że mi radzicie żeby jednak złożyć pismo, bo chodziłam tam wiele razy i nic to nie dało. Tak jak mówiłam, w okolicy jest mnóstwo miejsc do zabawy, trzeba tylko chęci i wysiłku dzieci i rodziców by żyło się lepiej.

Jakby ktoś miał wzór takiego pisma to proszę o kontakt.

Nie mam żadnych wyrzutów sumienia związanych z moimi postami, opisywaniem tej rodziny czy zachowaniem, ponieważ to nie ja zakłócam porządek, a poza tym jak Cię widzą tak Cię piszą a ja tę rodzinkę znam od 8 lat.
Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nie no, jak dla mnie fenomen.
Nadal nie wiesz jak napisać 3 zdania podania skoro tutaj napisałaś 300
Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
Kobita 32 lata, rzucająca się po wątku jaka to nie jest inteligentna, a pisma nie umie napisać do spółdzielni.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziewczyny nie badzie takie zolzy, napiszcie wizazance podanie albo chociaz odszukajacie jego wzor w internecie.
Na pewno takowy istnieje w koncu to skomplikowane pismo, wiec zamiast sobie zartowac nalezy wybawic bessens z klopotow udzielajac rzetelnej informacji. Bez tego skad ma wiedziec gdzie wpisac swoje dane, co z data, trescia i podpisem. Ile razy jeszcze ta zesperowana kobieta ma was tu prosic o pomoc.

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 09:15   #99
shiava
Zadomowienie

Cytat:

Serio mialabym chodzic z dzieckiem codziennie na 8h na boisko bo on chce grac w pilke? A z 2 dzieckiem w tym czasie co zrobic? Obiad sam sie rozumiem ugotuje, pranie samo zrobi i mieszkanie odkurzy. Zakupy sie same przyniosa, ciuchy wyprasuja gdy ja radosnie bede siedziec z dzieckiem na boisku. Lol.
Stary 2017-07-03, 09:21   #100
ajah
wańka wstańka

Cytat:

Serio mialabym chodzic z dzieckiem codziennie na 8h na boisko bo on chce grac w pilke? A z 2 dzieckiem w tym czasie co zrobic? Obiad sam sie rozumiem ugotuje, pranie samo zrobi i mieszkanie odkurzy. Zakupy sie same przyniosa, ciuchy wyprasuja gdy ja radosnie bede siedziec z dzieckiem na boisku. Lol.
Radośnie czy Nie, to jest twój obowiązek jako rodzica, by dbać o bezpieczeństwo małego dziecka ( tu mówimy o 6-7 lat).

Poza tym, codziennie 8h na boisku? Nie ma takiej potrzeby.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Stary 2017-07-03, 09:34   #101
Persephone_
Oh to be the cream

Cytat:

No ale tak jest, do 7 rż. bodajże dziecko nie może przebywać nigdzie samo, takie jest prawo.
And someone’s gotta sing the rain

Persephone_ jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 10:46   #102
shiava
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość

Autorka twierdzi, ze te dzieci kopia pilke od switu do zmierzchu.

Cytat:
Napisane przez Persephone_ Pokaż wiadomość
No ale tak jest, do 7 rż. bodajże dziecko nie może przebywać nigdzie samo, takie jest prawo.
Na podworku pod oknami jak widac moze
Stary 2017-07-03, 10:51   #103
dacn
Zakorzenienie

Cytat:

Obowiązkiem rodzica jest opieka nad dzieckiem, sprawa nie podlega dyskusji.
dacn jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 10:57   #104
ajah
wańka wstańka

Cytat:

Na podworku pod oknami jak widac moze
Twierdzi ale pozwoliłabyś na to, że twoje dziecko kopałoby piłkę 8h dziennie?
Jeśli nie to nie musiłabyś z nim siedzieć na boisku 8h. Taka rola rodzica, by organizować dziecku czas, opieke.
Stary 2017-07-03, 11:40   #105
regularkate
Zadomowienie

Cytat:
Nic dodać, nic ująć.

Cytat:
(szkoda, że nie "Od zmierzchu do świtu", to by dopiero był fun )
No nie za bardzo, nie dopowiadaj sobie, w pierwszym poście stoi jak byk:

Cytat:
Mecze są długie, zwykle wieczorami kiedy normalny człowiek chce odpocząć trwają ok 3-4 godziny NON-STOP.
toteż naprawdę nie ma powodu do takiej hiperbolizacji, jaką tutaj wiele osób uprawia.

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

Edytowane przez regularkate
Czas edycji: 2017-07-03 o 11:47
regularkate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 11:53   #106
monikam
Zakorzenienie

Cytat:
wypraszam sobie ignoranckie wypowiedzi, nie proszę o pomoc osób nieżyczliwych więc swoje uwagi zachowajcie dla siebie.
adios
Wywlekasz swoje problemy na publicznym forum. Tylko żądasz i rozkazujesz, a przy tym jesteś niegrzeczna, co jest tolerowane.
W kontekście Twojego problemu sąsiedzkiego: trafił swój na swego.
monikam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 11:54   #107
liselotta
lise-kotta

Bachory grające w piłkę na garażach-help

"Nie będę chodzić z dziećmi na żadne boiska!" LOL
A potem się dziwić, że dzieciaki takie zdziczałe jak matka nie ma ochoty się nimi zająć.
Od kiedy pamiętam obowiązkiem rodzica było zorganizowanie dziecku dnia, przestrzeganie codziennej rutyny, zapewnianie bezpieczeństwa, znajdowanie czasu na naukę i zabawę.

Edytowane przez liselotta
Czas edycji: 2017-07-03 o 11:55
liselotta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 12:04   #108
Norine
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
"Nie będę chodzić z dziećmi na żadne boiska!" LOL
A potem się dziwić, że dzieciaki takie zdziczałe jak matka nie ma ochoty się nimi zająć.
Od kiedy pamiętam obowiązkiem rodzica było zorganizowanie dziecku dnia, przestrzeganie codziennej rutyny, zapewnianie bezpieczeństwa, znajdowanie czasu na naukę i zabawę.

Czekaj, zaraz będzie coś z cyklu "Te dzieci teraz to jakieś kaleki - za moich czasów to się od małego całymi dniami biegało z kluczem po dworze, wszyscy przeżyliśmy i nikt nie widział problemu."

Tym bardziej doceniam teraz swoje dzieciństwo, to, że mojej Mamie zawsze się chciało nami zająć, w tym "marnować" czas na pilnowaniu nas na placu zabaw czy innym boisku.
Norine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 12:16   #109
olenkasz
Zakorzenienie

Cytat:
Wywlekasz swoje problemy na publicznym forum. Tylko żądasz i rozkazujesz, a przy tym jesteś niegrzeczna, co jest tolerowane.
W kontekście Twojego problemu sąsiedzkiego: trafił swój na swego.
Od samego początku przyleciałaś na wątek i histeryzujesz, podniecasz się, wypisujesz jakieś pseudozłośliwe mądrości i jeszcze mówisz, że to autorka jest niegrzeczna?

Ogółem masz na wątku stado mamusiek, które wolą się dać pokroić, niż przyznać, że dzieci mogą być rozwydrzone, niewychowane i wkurzające. I wolą czepiać się ciebie niż zauważyć problem w drugiej mamuśce.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Twierdzi ale pozwoliłabyś na to, że twoje dziecko kopałoby piłkę 8h dziennie?
Jeśli nie to nie musiłabyś z nim siedzieć na boisku 8h. Taka rola rodzica, by organizować dziecku czas, opieke.
Przecież latem tak wygląda życie większości dzieci (moje tak wyglądało). Rano jadłam śniadanie i biegłam na łąkę z koleżankami. Potem jadłam obiad i znowu pędziłam na łąkę przed domem. A na kolację trzeba było mnie ściągać wołami.

Ale jak którakolwiek z nas w ferworze zabawy krzyczała głośno i za bardzo dokazywała, to w oknie pokazywała się głowa któregoś rodzica i zaraz było pół tonu ciszej. No ale wtedy to była norma, że się dzieci wychowywało, a nie hodowało na egoistyczne potworki.
Stary 2017-07-03, 12:47   #110
eyo
Zakorzenienie

Cytat:
zaskakujące, że trzeba takie rzeczy komukolwiek tłumaczyć

Cytat:

a w domu co robisz z dzieckiem? przywiązujesz do grzejnika i niech się samo bawi bo zakupy i prasowanie z dzieckiem można iść na 2h na boisko - niech się wybiega, potem można iść z dzieckiem na zakupy a potem zorganizować dziecku rozrywkę w domu i jednocześnie prasować pomijam to, że dziecko na ogół ma 2 rodziców

Cytat:
Radośnie czy Nie, to jest twój obowiązek jako rodzica, by dbać o bezpieczeństwo małego dziecka ( tu mówimy o 6-7 lat).

właśnie - nawet autorka nie pisała o 8 godzinach a 3

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Od samego początku przyleciałaś na wątek i histeryzujesz, podniecasz się, wypisujesz jakieś pseudozłośliwe mądrości i jeszcze mówisz, że to autorka jest niegrzeczna?

Ogółem masz na wątku stado mamusiek, które wolą się dać pokroić, niż przyznać, że dzieci mogą być rozwydrzone, niewychowane i wkurzające. I wolą czepiać się ciebie niż zauważyć problem w drugiej mamuśce.(...)
Ty chyba bardzo lubisz diagnozować przez internet histerie a poza tym to, że opisywana mamuśka (a w zasadzie bachory) są problemem nie stanowi żadnego przeciwwskazania ku temu by autorka też była problematyczna po prostu bezsensowne zachowanie jednej strony nie czyni automatycznie drugiej stroną tą inteligentną

a do grzecznych autorka to akurat nie należy a na dodatek tego nie ukrywa - w sumie to nawet wydaje się być całkiem dumna ze swojego podejścia do ludzi a już z pewnością nie wygląda na taką która potrzebowałaby ratunku w tej kwestii

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2017-07-03 o 12:48
eyo jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 13:00   #111
monikam
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
I to bardzo.
Wątek jest umieszczony na publicznym forum dyskusyjnym.

Stary 2017-07-03, 17:52   #112
ajah
wańka wstańka

Cytat:

Ogółem masz na wątku stado mamusiek, które wolą się dać pokroić, niż przyznać, że dzieci mogą być rozwydrzone, niewychowane i wkurzające. I wolą czepiać się ciebie niż zauważyć problem w drugiej mamuśce.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Przecież latem tak wygląda życie większości dzieci (moje tak wyglądało). Rano jadłam śniadanie i biegłam na łąkę z koleżankami. Potem jadłam obiad i znowu pędziłam na łąkę przed domem. A na kolację trzeba było mnie ściągać wołami.

Ale jak którakolwiek z nas w ferworze zabawy krzyczała głośno i za bardzo dokazywała, to w oknie pokazywała się głowa któregoś rodzica i zaraz było pół tonu ciszej. [B]No ale wtedy to była norma, że się dzieci wychowywało, a nie hodowało na egoistyczne potworki
Nie jestem pewna czy puszczanie dziecka w samopas (szescioletniego) to takie bardzo wychowawcze Nie wspominając już o wspomnianej wcześniej kwestii prawnej.

W sumie z `hodowaniem na egoistyczne potworki` bardzo rzadko się spotykam.

Edytowane przez ajah
Czas edycji: 2017-07-03 o 17:54
ajah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 18:58   #113
Pani_Mada
Zadomowienie

Cytat:
ale przynajmniej za uszkodzone krzaki łatwiej wyegzekwować od rodziców pokrycie kosztów a to już prędzej przyniesie oczekiwany skutek
(...)
nie jeśli chodzi o sytuację przytoczoną przeze mnie kamer nie było więc i "dowodów" na winę tych konkretnych dzieci też nie. skargi sąsiadów jak widać nie były wystarczającym dowodem.
nie wiem jak sprawa wyglądała później, bo zdążyłam się przeprowadzić, ale generalnie hałasowanie (przypominam: piłka i metalowe drzwi ) było jedyną przyczyną zmiany mieszkania. to się tak wydaje, że ile dzieci mogą grać w piłkę, otóż okazuje się że w każde popołudnie przez całe 2 miesiące wakacji

Cytat:

ale to nie jest niczyj problem tak naprawdę. garaże nie są przeznaczone do gry w piłkę, więc jeśli Twoje dziecko chce grać w piłkę to masz tylko 2 wyjścia: zabrać na teren do tego przeznaczony lub znaleźć mu inne zajęcie.
analogiczny przykład: Twoje dziecko chce konkretną zabawkę w sklepie (analogia do grania w piłkę pod oknami sąsiadów) ale Ty nie masz pieniędzy (Twój czas na pójście na boisko). wiadomo że nie weźmiesz zabawki ze sklepu bez płacenia (olanie wszystkiego i pozwalanie dziecku na niszczenie mienia i zakłócanie spokoju). albo znajdziesz pieniądze (znajdziesz czas na boisko) albo wyprowadzisz dziecko ze sklepu (znajdziesz mu inne zajęcie).
Pani_Mada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 20:14   #114
daydreaming_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Persephone_ Pokaż wiadomość
Może, w strefie zamieszkania.

2017: .

2016: 40
daydreaming_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 21:17   #115
I ona
Zakorzenienie

Fajnie, że dla niektórych walenie piłką w garaże, auta jest ok. Nie no super, fajnie

A tak serio autorko to walcz, spróbuj tablicą. W łeb sobie można strzelić jak się takie coś słyszy. W mieście od takich rzeczy są odpowiednie miejsca! Nikt nie ma przeciwko, że dzieci biegają, bawią się na osiedlu między blokami, ale trochę ogłady. Ja się na wsi wychowałam i też rodzice krzyczeli jak wymyślaliśmy głupie i mega głośne zabawy. Żyjemy w społeczeństwie i dobrze by było szanować się wzajemnie.
I ona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 21:37   #116
liselotta
lise-kotta

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Fajnie, że dla niektórych walenie piłką w garaże, auta jest ok. Nie no super, fajnie

A tak serio autorko to walcz, spróbuj tablicą. W łeb sobie można strzelić jak się takie coś słyszy. W mieście od takich rzeczy są odpowiednie miejsca! Nikt nie ma przeciwko, że dzieci biegają, bawią się na osiedlu między blokami, ale trochę ogłady. Ja się na wsi wychowałam i też rodzice krzyczeli jak wymyślaliśmy głupie i mega głośne zabawy. Żyjemy w społeczeństwie i dobrze by było szanować się wzajemnie.
nie znasz się, to są "odgłosy życia codziennego", a sąsiedzi którym zniszczono auta muszą się z tym jakoś pogodzić, bo to "tylko dzieciaczki i tylko 3 sztuki i to małe i co one tam mogą narozrabiać" xDD
liselotta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 21:51   #117
monikam
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
nie znasz się, to są "odgłosy życia codziennego", a sąsiedzi którym zniszczono auta muszą się z tym jakoś pogodzić, bo to "tylko dzieciaczki i tylko 3 sztuki i to małe i co one tam mogą narozrabiać" xDD

No kataklizm, zniszczone auta, patologiczne granie w piłkę 8 godzin bez opieki. Straszne, naprawdę
Stary 2017-07-03, 21:57   #118
malgo96
Zadomowienie

Cytat:
No kataklizm, zniszczone auta, patologiczne granie w piłkę 8 godzin bez opieki. Straszne, naprawdę

Ta, fajnie tak się wymądrzać dopóki tobie czegoś nie zniszczą ciekawe czy tez byś ironizowała jakie to "straszne" hehe

malgo96 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 22:02   #119
Czarna2000
Inez

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość

Obawiam się, że jeśli wychowałaś się na wsi, to Twoje zdanie jest dla autorki mało ważne 😉

"Przychodzi taki czas kiedy miłość do koni przestaje być tylko pasją, a staję się sensem życia."

ćwiczę aw6, Chodakowska, Mel-b

"Marzenia pozostają marzeniami dopóki nie zaczniemy ich spełniać"

dziewczyna z CS:GO
Czarna2000 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 22:16   #120
monikam
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Ta, fajnie tak się wymądrzać dopóki tobie czegoś nie zniszczą ciekawe czy tez byś ironizowała jakie to "straszne" hehe

Ubezpieczenia chyba obowiązkowe? A poza tym to gra " na garażach"
Dziś pod blokiem dzieciaki bawiły się w chowanego. Drzewa pokaznie zatem zabawa przednia, nie umiem określić ich wieku (w sensie dzieci, a nie drzew). Jak myślicie powinnam poszukać tych patologicznych rodziców, którzy pozwolili na taaakie zabawy?

Edytowane przez monikam
Czas edycji: 2017-07-03 o 22:21
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości