Co jest grane? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 17:37   #1
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887

Co jest grane?


Nie jestem zbyt doświadczona w sprawach seksu, więc chciałabym się spytać o pewną sprawę , którą za sekundkę wyjaśnię.

Otóż w piątek wieczorem kochałam sie z moim TŻtem i było wszystko pięknie, on miał wytrysk, ja byłam troszkę zawiedziona, bo minuty dzieliły mnie od orgazmu,a le mniejsza o to. Odczekaliśmy trochę by organizmy wróciły do normy. TŻta zaczęło boleć oko i ząb, więc wziął apapa i chcieliśmy się znowu kochać, ale nic z tego jego penis na początku był twardy, ale po jakimś czasie oklapł, poświęciłam chwilę na postawienie go do pionu i po jakimś tam czasie to samo, ja przestawałam cokolwiek odczuwać nawet przy szybkich i głębokich ruchach, próbowaliśmy zmieniać pozycje, ale nic z tego nie wyszło, w końcu zrezygnowaliśmy, bo już zmęczenia dawało się we znaki.
Po przespaniu paru godzinek ponownie chcieliśmy nadrobić stracony czas. Było ładnie i przyjemnie, TŻt zawsze mnie uprzedza kiedy będzie miał wytrysk, mówił, że już nie dał rady się wstrzymać i poleciało, tylko kurcze co poleciało. Nic a nic, no moze odrobinka spermy, a jego penis był w spoczynku i żadne pieszczoty nie dawały rady go postawić. Wszystkie próby kończyły się niczym. Przy ręcznej robocie doszło do wytrysku, odczekaliśmy chwile i znowu nic.
Przy kolejnej próbie znowu mówił, że już dochodzi i nagle penis opadł bez wytrysku...
Nie wiem o co z tym wszystkim chodzi. Dodam, że w zeszłym tygodniu nic takiego nie miało miejsca, większość stosunków kończyła się wytryskiem.
Nie ma mowy o jakimkolwiek stresie, czy strachu przed ciążą. Pytałam się czy coś go zablokowało, ale wychodzi na to, że nic. Był tylko wkurzony, że nie sprostał wyzwaniu i nic nie wyszło z weekendu pełnego seksu...
Współżyjemy od niedawna, ale nic takiego nie miało wcześniej miejsca i oboje jesteśmy całkowicie zdezorientowani.
Ktoś już miał podobne problemy, bo kurcze nie wiem co mamy myśleć o tym incydencie.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:01   #2
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Co jest grane?

Może Twój facet był już zmęczony po prostu.
Często tak się zdarza przecież.
Przecież penisy nie są jakimiś robotami, które mogą robić to non-stop.
Uważam, że jeśli widzieliście, że Twój facet ma problemy z kolejnym razem to na ten wieczór trzeba było już sobie odpuścić i dać na wstrzymanie.

a czy od tamtego czasu kochaliście się już? albo chociaż pieściliście? Jak tak to czy znów wystąpił ten sam problem?

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Napisałaś, że nie ma mowy o jakimkolwiek stresie, ja jednaka sądzę, że Twojego partnera zestresowała przede wszystkim ta sytuacja: to że nie daje rady, obawiał się na pewno, że nie podoła, że nie daję Ci przyjemności itd. Mój facet też miał taki problem, ale już wszystko wróciło do normy. U Was za pewne też wróci, tym bardziej, że to był tylko takie jednorazowy przypadek, jak do tej pory.
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:04   #3
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Co jest grane?

Nie było okazji, bo w niedzielę już sobie odpuściliśmy, ale z tego co czułam przez spodnie to napinał się. Ale wtedy przy seksie było tak samo. Niby już twardy, pare ruchów i wypadał ze mnie.Mieszkamy w innych miejscowościach no i okazję na seks mamy tylko w weekendy. Zobaczymy co będzie w przyszłym tyg.
Zmęczenie to raczej nie było, bo w zeszłym tygodniu to dopiero po kilku wytryskach padł z wyczerpania, a teraz po jednym miałby?

Nie wiem czy stres, przespaliśmy trochę czasu by wypoczać. Ale czy to wyjaśnia to, ze czuł jak dochodzi, a wytrysku nie było.

Edytowane przez xblackxshadowx
Czas edycji: 2009-08-24 o 18:05
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:07   #4
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Co jest grane?

Istnieje taka możliwość.
Może Twój chłopak masturbował się przed spotkaniem z Tobą?
To też mogło mieć na Niego wpływ.
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:09   #5
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez kar0lajna Pokaż wiadomość
Może Twój facet był już zmęczony po prostu.
Często tak się zdarza przecież.
Przecież penisy nie są jakimiś robotami, które mogą robić to non-stop.
Uważam, że jeśli widzieliście, że Twój facet ma problemy z kolejnym razem to na ten wieczór trzeba było już sobie odpuścić i dać na wstrzymanie.

a czy od tamtego czasu kochaliście się już? albo chociaż pieściliście? Jak tak to czy znów wystąpił ten sam problem?

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Napisałaś, że nie ma mowy o jakimkolwiek stresie, ja jednaka sądzę, że Twojego partnera zestresowała przede wszystkim ta sytuacja: to że nie daje rady, obawiał się na pewno, że nie podoła, że nie daję Ci przyjemności itd. Mój facet też miał taki problem, ale już wszystko wróciło do normy. U Was za pewne też wróci, tym bardziej, że to był tylko takie jednorazowy przypadek, jak do tej pory.

Zgadzam sie , poprostu Twoj facet mial gorszy dzien i szybciej mial dosyc, tydzien wczesniem moze poprostu byl bardziej wypoczety.

Edytowane przez Alessandra666
Czas edycji: 2009-08-24 o 18:10
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:21   #6
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Co jest grane?

To nic takiego, zdarza się. Następnym razem będzie lepiej.

Btw. seks lepiej wychodzi, gdy jest spontaniczny.
Zazwyczaj z planowanych 'weekendów pełnych seksu' nic nie wychodzi...
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:24   #7
Daga626
Raczkowanie
 
Avatar Daga626
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z nikąd
Wiadomości: 210
GG do Daga626 Wyślij wiadomość przez MSN do Daga626
Dot.: Co jest grane?

Czasem tak bywa, nie każdy może przecież kilka razy pod rząd się kochać! jak dla mnie nic w tym dziwnego, może naprawdę miał zły dzień. Albo ma problemy utrzymaniem erekcji ^^
__________________
13.02.2010.

53-52-51-50-49-48
od 26.02.2010
Daga626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 18:25   #8
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez kar0lajna Pokaż wiadomość
Istnieje taka możliwość.
Może Twój chłopak masturbował się przed spotkaniem z Tobą?
To też mogło mieć na Niego wpływ.
Niemożliwe, on się nie masturbuje, do tego przyjechał prosto z pracy i zaraz jechaliśmy nad jezioro pod domek. Po pacy zmęczony na pewno nie był z resztą nie zaczynaliśmy od razu jak tylko przyjechaliśmy, dopiero późnym wieczorem.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:28   #9
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość

Btw. seks lepiej wychodzi, gdy jest spontaniczny.
Zazwyczaj z planowanych 'weekendów pełnych seksu' nic nie wychodzi...


zgadzam się zdecydowanie.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Więc jeśli się nie masturbuje to po prostu miał gorszy dzień.
Poczekaj do weekendu a zobaczysz, że wszystko wróci do normy.
Miej nadzieję, że nie zestresuje się za bardzo tym, że ostatnio 'nawalił', bo to znów może przysporzyć Wam problemów.
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:31   #10
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Co jest grane?

Ale jak inaczej ma być, jak mamy nie planować. On musi sobie na sobotę wolne wziąć, ja z rodzicami zagadać, że pojadę z nim wcześniej nad jezioro, bo zazwyczaj dojeżdżają do nas następnego wieczora, a tym razem nie przyjechali, wiec byliśmy sami.
Nie wiem, zobaczymy co będzie w ten weekend. Mam nadzieję, że się nie powtórzy, bo nie mamy wiele czasu dla siebie tak sam na sam.

Cytat:
Napisane przez kar0lajna Pokaż wiadomość

Więc jeśli się nie masturbuje to po prostu miał gorszy dzień.
Poczekaj do weekendu a zobaczysz, że wszystko wróci do normy.
Miej nadzieję, że nie zestresuje się za bardzo tym, że ostatnio 'nawalił', bo to znów może przysporzyć Wam problemów.
Tylko zastanawia mnie po czym miałby mieć gorszy dzień, pracę ma zupełnie bezstresową, siedzi sobie w sklepie. Sam wyczekiwał tego weekend. Mieliśmy wcześniej pare sprzeczek, ale wszystko się wyjaśniło, no i automatycznie wróciła ochota na seks.

Edytowane przez xblackxshadowx
Czas edycji: 2009-08-24 o 18:34
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:43   #11
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Co jest grane?

Rozumiem jak to jest.
Nikt Ci nie mówi, że macie nie planować po prostu czasami dla odmiany możesz go trochę pozwodzić, poudawać niedostępna, a później miło go zaskoczyć

Osobiście sądzę, że to tylko jednorazowy przypadek i prędko się nie powtórzy Zawsze możesz wprowadzić jakieś urozmaicenia typu seksowna bielizna, może jakieś nowe pozycje to na pewno nie zaszkodzi tylko pomoże

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość

Tylko zastanawia mnie po czym miałby mieć gorszy dzień, pracę ma zupełnie bezstresową, siedzi sobie w sklepie. Sam wyczekiwał tego weekend. Mieliśmy wcześniej pare sprzeczek, ale wszystko się wyjaśniło, no i automatycznie wróciła ochota na seks.
Trudno powiedziec. Musisz poczekac do następnego spotkania i zobaczyc jak Wam pojdzie.
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 18:52   #12
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez kar0lajna Pokaż wiadomość
Osobiście sądzę, że to tylko jednorazowy przypadek i prędko się nie powtórzy Zawsze możesz wprowadzić jakieś urozmaicenia typu seksowna bielizna, może jakieś nowe pozycje to na pewno nie zaszkodzi tylko pomoże
Trudno powiedziec. Musisz poczekac do następnego spotkania i zobaczyc jak Wam pojdzie.
Ostatnio się go pytałam czy podoba mu się erotyczna bielizna i takie tam rzeczy, nie wiedział sam i nawet nie powiedział mi, że męczą go takie pytania (o tym dowiedziałam się następnego dnia) tak bym sobie gardła nie męczyła by cokolwiek wyciągnąć z niego. Podobają mu się prześwitujące majteczki. Ogólnie tak planowaliśmy, ze czymś mnie zaskoczy, na coś wpadł, ale potem zapomniał, a ja specjalnie poszukałam prześwitujących majteczek. Też się czułam z tego powodu zawiedziona, bo się napaliłam na niespodziankę, ale potem to minęło, bo co się takim byle czym przejmować. Może mu nie minęło, ale mi o tym nie powiedział. Jak damy radę sami pojechać tam to zobaczymy co będzie.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:01   #13
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Co jest grane?

No to oby Wam się udało pojechac
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:19   #14
fredzia1990
Raczkowanie
 
Avatar fredzia1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 358
Dot.: Co jest grane?

być może po prostu był zmeczony to ze nie ma stresującej pracy nie znaczy że nie może mieć gorszego dnia mam nadzieje ze nie drążyłaś chłopakowi dziury w brzuchu czego nie może "stanąć na wysokości zadania" tak samo jak nie zawsze dziewczyna ma super wielokrotny orgazm tak i może zdarzyć sie że facetowi coś nie wyjdzie tak jakby chciał
fredzia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 07:49   #15
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Co jest grane?

Najlepiej dopóki taka sytuacja się nie powtórzy (że chłopak nie stanął na wysokości zadania) omijaj ten temat. Wiem z doświadczenia i chyba wszyscy to wiedza, że ta sfera jest najczulszym punktem mężczyzn, a takie sytuacje to dla nich apokalipsa.
Dlatego mimo tego, że się martwisz przynajmniej udawaj, że o tym zapomniałaś, do następnego razu przynajmniej.
Dopiero jeśli zacznie się to notorycznie powtarzać rozpocznij rozmowę i podejmij jakies dziualania, bo wtedy to będzie juz niepokojące.
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:36   #16
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Co jest grane?

Bez przesady! Przeciez kochaliscie sie raz i piszesz ze bylo pieknie ladnie i on mial wytrysk. Ty nie mialas orgazmu i byc moze czekalas az on odpocznie i dokonczycie tak zebys i Ty miala spora satysfakcje. Pisalas ze TZa bolalo oko i zab wiec wzial apap zatem moze po jego szyczytowaniu wcale nie mial juz takiej chetki na sex a Ty sie nastawilas na cala noc sexu. Dziwne ze pytasz dlaczego on poaniej kilka razy probowal ale nic nie wyszlo bo nie mial wytrysku...dla mnie to nie dziwne ze "prawie nic nie polecialo" skoro potrzeba trpche czasu zeby sperma sie wyprodukowala i nagromadzila. Zamiast dac spokoj TZ to na sile chcialas sie kochac widzac ze wyraznie nie wychodzi. Facet nie jest maszynka do sexu i nie zawsze bedzie mial dzien ze sex bedzie 4 razy pod rzad i za kazdym razem tak samo dlugi i fajny. Zamaist naciskac na TZ zeby mu w koncu stanal i zebys osiagnela rozkosz wystarczy zeby inaczej cie doprowadzil do orgazmu, tak zeby on sie nie stresowal i nie myslal o tym czy zaraz mu nie klapnie. Wg mnie robisz z igly widly i panikujesz bo raz twoj TZ nie byl w stanie utrzymac erekcji przez pol nocy.
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 08:57   #17
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: Co jest grane?

Na pewno będzie wszystko okej, może TŻ ma tzw zaburzenia wzwodu - przyczyny są tego różne np: stres, przyjmowanie niektórych leków (apap?), czy jakieś inne obawy w główce.

Porozmawiajcie sobie o tym, na spokojnie, bez denerwowania go - na pewno pomoże

Jak będzie się powtarzało zawsze na rozmowę można iść do lekarza specjalisty, on na pewno pomoże.
__________________
Trzecia książka o Sooki Stackhouse się zaczyna czytać
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 10:00   #18
ossa
Raczkowanie
 
Avatar ossa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Co jest grane?

Seksuolodzy z takimi przypadkami nie raz mieli do czynienia, i nie jest to coś nad czym trzeba płakać czy się stresować. Idźcie do lekarza - jedna, dwie wizyty i macie problem z głowy.
__________________

ossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 11:40   #19
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez Suzi_Sun Pokaż wiadomość
Bez przesady! Przeciez kochaliscie sie raz i piszesz ze bylo pieknie ladnie i on mial wytrysk. Ty nie mialas orgazmu i byc moze czekalas az on odpocznie i dokonczycie tak zebys i Ty miala spora satysfakcje. Pisalas ze TZa bolalo oko i zab wiec wzial apap zatem moze po jego szyczytowaniu wcale nie mial juz takiej chetki na sex a Ty sie nastawilas na cala noc sexu. Dziwne ze pytasz dlaczego on poaniej kilka razy probowal ale nic nie wyszlo bo nie mial wytrysku...dla mnie to nie dziwne ze "prawie nic nie polecialo" skoro potrzeba trpche czasu zeby sperma sie wyprodukowala i nagromadzila. Zamiast dac spokoj TZ to na sile chcialas sie kochac widzac ze wyraznie nie wychodzi. Facet nie jest maszynka do sexu i nie zawsze bedzie mial dzien ze sex bedzie 4 razy pod rzad i za kazdym razem tak samo dlugi i fajny. Zamaist naciskac na TZ zeby mu w koncu stanal i zebys osiagnela rozkosz wystarczy zeby inaczej cie doprowadzil do orgazmu, tak zeby on sie nie stresowal i nie myslal o tym czy zaraz mu nie klapnie. Wg mnie robisz z igly widly i panikujesz bo raz twoj TZ nie byl w stanie utrzymac erekcji przez pol nocy.
Ja wcale nie naciskałam na niego, nie miałam szczególnej ochoty, ale to on chciał dalej, chciał sobie udowodnić, ze jednak może?. Kurcze trudno to opisać słowami co wtedy było, jestem mało doświadczona, więc to mi się wydawało dziwne. Po kilku godzinach spokoju na pewno by się wyprodukowała...
I tak wiem, że zawsze wyolbrzymiam, ale taka już jestem, wtedy nic nie mówiłam takiego, może w duchu byłam zawiedziona, ale to szybko minęło. On sam sobą poczuł się zażenowany i mówił, że jest wkurzony.
Może kiedyś się to wyjaśni jak się pogodzimy.

Cytat:
Napisane przez kar0lajna Pokaż wiadomość
Najlepiej dopóki taka sytuacja się nie powtórzy (że chłopak nie stanął na wysokości zadania) omijaj ten temat. Wiem z doświadczenia i chyba wszyscy to wiedza, że ta sfera jest najczulszym punktem mężczyzn, a takie sytuacje to dla nich apokalipsa.
Dlatego mimo tego, że się martwisz przynajmniej udawaj, że o tym zapomniałaś, do następnego razu przynajmniej.
Dopiero jeśli zacznie się to notorycznie powtarzać rozpocznij rozmowę i podejmij jakies dziualania, bo wtedy to będzie juz niepokojące.
Pokłóciliśmy się wczoraj (na szczęście nie o to) i nie będzie żadnych rozmów, a o seksie nawet nie wspomnę.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 12:06   #20
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Ja wcale nie naciskałam na niego, nie miałam szczególnej ochoty, ale to on chciał dalej, chciał sobie udowodnić, ze jednak może?. Kurcze trudno to opisać słowami co wtedy było, jestem mało doświadczona, więc to mi się wydawało dziwne. Po kilku godzinach spokoju na pewno by się wyprodukowała...
I tak wiem, że zawsze wyolbrzymiam, ale taka już jestem, wtedy nic nie mówiłam takiego, może w duchu byłam zawiedziona, ale to szybko minęło. On sam sobą poczuł się zażenowany i mówił, że jest wkurzony.
Może kiedyś się to wyjaśni jak się pogodzimy.


Pokłóciliśmy się wczoraj (na szczęście nie o to) i nie będzie żadnych rozmów, a o seksie nawet nie wspomnę.
Faceci już tak mają. Dla nich taka sytuacja to jak pisałam apokalipsa. Nie ma dla mężczyzn niczego gorszego, uwierz. Faceci myślą na takiej zasadzie : mówiąc o kimś, że jest prawdziwym facetem, 100%mężczyzną w głowie od razu tworzy im się obraz macho, który to może zaspokajać partnerkę całą noc i nigdy nie wysiądzie, który zapewnia kochance orgazm przez wielkie O. A jeśli już zdarzy się, że nie podoła 'wyzwaniu' wtedy jest wieeelki problem- dla nich oczywiście. Urażona duma? męskie ego? itd. itd. Od razu ma do siebie wyrzuty sumienia, popada w dołek albo się denerwuje. le z czasem powinno to minąc. Tutaj też wiele zależy od partnerki. Nie należy tego za bardzo roztrząsac, robic mu wyrzutów, dopóki sie nie upewnimy, że to tylko jednorazowy problem.

A co do kłótni zdarzają się nawet w najlepszych związkach.
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 11:51   #21
ossa
Raczkowanie
 
Avatar ossa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Co jest grane?

no roztrząsać i robić wyrzutów też nie należy jak się okaże, że to NIE jest jednorazowy problem tylko coś poważniejszego...choć zazwyczaj w przypadku młodych facetów to problem mało kiedy jest poważny i zazwyczaj pomagają wizyta u seksuologa i szczera rozmowa z nim. często bez recepty...
__________________

ossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:57   #22
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez ossa Pokaż wiadomość
no roztrząsać i robić wyrzutów też nie należy jak się okaże, że to NIE jest jednorazowy problem tylko coś poważniejszego...choć zazwyczaj w przypadku młodych facetów to problem mało kiedy jest poważny i zazwyczaj pomagają wizyta u seksuologa i szczera rozmowa z nim. często bez recepty...
no to oczywiste
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 13:45   #23
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez ma-rzena Pokaż wiadomość
Na pewno będzie wszystko okej, może TŻ ma tzw zaburzenia wzwodu
Nie róbmy od razu z niego impotenta Wydaje mi się, że mało który facet wytrzyma kilka stosunków pod rząd, nawet jakby miał jak najlepsze chęci. Z każdym kolejnym razem ciężej jest postawić przyjaciela na baczność, utrzymać wzwód i jeszcze skończyć, już nie mówiąc o tryskaniu falą spermy

A co do tej próby po kilku godzinach - może się po prostu zestresował tym, że wcześniej nie dawał rady? Wiesz jak to jest - im bardziej chcesz, tym bardziej nie wychodzi..
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:31   #24
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Co jest grane?

Już wszystko w porządku jest. Nie potrafimy się na siebie długo gniewać i wczoraj do mnie przyjechał. Z racji, że brat był w domu i pokój zajmował musieliśmy skorzystać z łazienki i było już okej, penis nie opadł przy przypadkowym wypadnięciu z pochwy i wytrysk był całkiem obfity. A w ogóle dzień wczesniej mi mówił, że po kłótniach nie ma ochoty na seks (ja wręcz przeciwnie)
Na to wygląda, ze to był jednorazowy przypadek ^^
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 07:12   #25
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Co jest grane?

Czyli wszystko jest tak jak myślałyśmy

Pozdrawiam i powodzenia
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:10   #26
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Co jest grane?

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Nie jestem zbyt doświadczona w sprawach seksu, więc chciałabym się spytać o pewną sprawę , którą za sekundkę wyjaśnię.

Otóż w piątek wieczorem kochałam sie z moim TŻtem i było wszystko pięknie, on miał wytrysk, ja byłam troszkę zawiedziona, bo minuty dzieliły mnie od orgazmu,a le mniejsza o to. Odczekaliśmy trochę by organizmy wróciły do normy. TŻta zaczęło boleć oko i ząb, więc wziął apapa i chcieliśmy się znowu kochać, ale nic z tego jego penis na początku był twardy, ale po jakimś czasie oklapł, poświęciłam chwilę na postawienie go do pionu i po jakimś tam czasie to samo, ja przestawałam cokolwiek odczuwać nawet przy szybkich i głębokich ruchach, próbowaliśmy zmieniać pozycje, ale nic z tego nie wyszło, w końcu zrezygnowaliśmy, bo już zmęczenia dawało się we znaki.
Po przespaniu paru godzinek ponownie chcieliśmy nadrobić stracony czas. Było ładnie i przyjemnie, TŻt zawsze mnie uprzedza kiedy będzie miał wytrysk, mówił, że już nie dał rady się wstrzymać i poleciało, tylko kurcze co poleciało. Nic a nic, no moze odrobinka spermy, a jego penis był w spoczynku i żadne pieszczoty nie dawały rady go postawić. Wszystkie próby kończyły się niczym. Przy ręcznej robocie doszło do wytrysku, odczekaliśmy chwile i znowu nic.
Przy kolejnej próbie znowu mówił, że już dochodzi i nagle penis opadł bez wytrysku...
Nie wiem o co z tym wszystkim chodzi. Dodam, że w zeszłym tygodniu nic takiego nie miało miejsca, większość stosunków kończyła się wytryskiem.
Nie ma mowy o jakimkolwiek stresie, czy strachu przed ciążą. Pytałam się czy coś go zablokowało, ale wychodzi na to, że nic. Był tylko wkurzony, że nie sprostał wyzwaniu i nic nie wyszło z weekendu pełnego seksu...
Współżyjemy od niedawna, ale nic takiego nie miało wcześniej miejsca i oboje jesteśmy całkowicie zdezorientowani.
Ktoś już miał podobne problemy, bo kurcze nie wiem co mamy myśleć o tym incydencie.

zajechałaś go, ot cała prawda
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 09:27   #27
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: Co jest grane?

no to super że już wszystko okej, oby się tak układało jak najdłużej

v-x-n - impotencja (brak w ogóle erekcji, należy leczyć, wyklucza w ogóle sex) to nie problemy z erekcją/wzwodem (dysfunkcja, utrudnia współżycie ale nie wyklucza go) i nie mylmy tych pojęć

tak czy inaczej jeszcze raz powodzenia
__________________
Trzecia książka o Sooki Stackhouse się zaczyna czytać
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.