co mam zrobić??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-21, 16:40   #1
kinga_kier
Przyczajenie
 
Avatar kinga_kier
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 16
Unhappy

co mam zrobić???


witam!
w następnym tygodniu wybieram się do fryziera ale jak narazie nie mam pojęcia co mam zrobić otóż jakś czas temu robiłam sobie pasemka, ale jakoś niezbyt ładnie to wygląda.(2 kolory pasemek - bląd i bardzo jasny brąz- ogólnie bardzo jasne włoski, szczególnie po umyciu)
mam ciemną karnacię, brązowe oczy, i wydaje mi się jakby dotychcasowy kolor moich włosów "gryzł się z moją karnacją",
nie mam swojej stałej fryzjerki a do tych do których chodze jakoś nie potrafią mnie zdowolić, więc pomyślałam sobie że podam jaki kolor chciałabym. oczywiście chce zostać przy bląd pasemkach,(bo to jakby zwiększa objętość moich włosów) ale nie wiem co do tego chociaż raz chce być zadowolona z wizyty u fryzjera i chciałabym żęby to wszystko jakoś do siebie pasowało wiem że powinna mi doradzić fryzjerka ale tyle razy się zawiodłam że już wole się przygotować czy czarny nie będzie zbyt ciemnymoże jakiś inny pomocy.
dołączam swoje zdjęcie. narazie takie bo obecnie nie posiadam innego. ale może na podstawie niego pomożecie mi. za wszelkie rady będe wdzięczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (69,2 KB, 41 załadowań)
kinga_kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:17   #2
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: co mam zrobić???

Osobiście nie podobają mi się bardzo jasne włosy do ciemnej karnacji. Aczkolwiek niektórym szatynkom czy brunetkom jest do twarzy w jaśniejszym balejażu, ale jednak w takim gdzie przeważają ciemniejsze włosy. To zależy od techniki takiego balejażu, bo niektóre fryzjerki robią strasznie grube pasma jednego i drugiego koloru i wygląda to fatalnie. Chodzi o to, aby całościowy efekt sprawiał wrażenie jednolitego koloru. Oczywiście taka technika jest bardziej pracochłonna i nie każdej fryzjerce chce się nakładać farby na cienkie pasemka. W Twoim przypadku odradzam czarny, bo efekt będzie bardzo pospolity. Zrób sobie po prostu dużo więcej pasemek brązowych. Blond będzie i tak widoczny, a efekt ładniejszy. Pozdrawiam.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:30   #3
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: co mam zrobić???

czarny nie.. w ogole nie podobaja mi sie takie blond paseka. moze zrobisz sobie takie trzykolorowe - trzy odcienie brazu?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:40   #4
Juicy:*
Raczkowanie
 
Avatar Juicy:*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
GG do Juicy:*
Dot.: co mam zrobić???

Wydaje mi się że pasemka to w ogóle zły pomysł. Proponowałabym Ci zafarbowanie włosów na jakiś chłodny odcień brązu i ewentualnie zrobienie ton jaśniejszych refleksów przy twarzy. Pozdrawiam
__________________
At this point the truth seems absurd, but who we were is gone forever...
Juicy:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 17:46   #5
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: co mam zrobić???

Ja też proponuje Ci zafarbowanie włosków na jakiś ciemny kolorek... Ciemny brąz lubciemniejszy...
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.