Zapuszczanie włosów męskich, pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-27, 19:33   #1
Senbonzakura
Przyczajenie
 
Avatar Senbonzakura
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2

Zapuszczanie włosów męskich, pomocy!


Witam, od jakichś 2 lat męczę się z moimi włosami, na początku gdy jeszcze miałem je krótkie i wycieniowane, wyglądały na mocne i zdrowe, teraz po każdym umyciu i samodzielnym wyschnięciu wyglądają jak siano, oczywiście nie w 100% ale większość tych włosów zaczęła wylatywać spod tych "normalnych", są takie bez życia, ani twarde, ani miękkie, raczej suche. Dodam, że praktycznie codziennie kiedy idę do łazienki je powoli uczesać (korzystam ze zwykłej szczotki do włosów) sporo włosów mi wypada, właśnie większość tych "bez życia" jak je wcześniej nazwałem. Chciałbym aby te włosy wyglądały jak u tego pana - https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...f51d283a07.jpg natomiast moje aktualne włosy wyglądają tak jak podam w załącznikach na dole. (przepraszam za jakość). Dodam, że obecnie mam 20 lat i nie jestem na żadnej diecie, odżywiam się całkiem normalnie ale nie jem zbyt wiele. Co robić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170427_142027.jpg (107,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170427_142039.jpg (99,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170427_142048.jpg (110,9 KB, 13 załadowań)
Senbonzakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 21:21   #2
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Zapuszczanie włosów męskich, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Senbonzakura Pokaż wiadomość
Witam, od jakichś 2 lat męczę się z moimi włosami, na początku gdy jeszcze miałem je krótkie i wycieniowane, wyglądały na mocne i zdrowe, teraz po każdym umyciu i samodzielnym wyschnięciu wyglądają jak siano, oczywiście nie w 100% ale większość tych włosów zaczęła wylatywać spod tych "normalnych", są takie bez życia, ani twarde, ani miękkie, raczej suche. Dodam, że praktycznie codziennie kiedy idę do łazienki je powoli uczesać (korzystam ze zwykłej szczotki do włosów) sporo włosów mi wypada, właśnie większość tych "bez życia" jak je wcześniej nazwałem. Chciałbym aby te włosy wyglądały jak u tego pana - https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...f51d283a07.jpg natomiast moje aktualne włosy wyglądają tak jak podam w załącznikach na dole. (przepraszam za jakość). Dodam, że obecnie mam 20 lat i nie jestem na żadnej diecie, odżywiam się całkiem normalnie ale nie jem zbyt wiele. Co robić?
Hej, no rzeczywiście Hammerfall to to nie jest Ale jeszcze może być! Powiedz mi, czym myjesz włosy? Moj tata zawsze miał takie włosy mniej więcej, przez uparte mycie szamponem ziołowym, ku rozpaczy mojej matki. Stosujesz jakąś odżywkę?
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 09:25   #3
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Zapuszczanie włosów męskich, pomocy!

Wygląda na to, że mas włosy falowane, które traktujesz jak proste. Zaprzyjaźnij się z odżywkami i nie katuj ich gęstym grzebieniem/szczotką, a przestaną się puszyć. Używaj delikatnych szamponów. Tu parę słów o włosach falowanych, blog jest kobiecy. ale większość informacji tak naprawdę uniwersalna: http://www.wiedzmabloguje.com/2012/1...-fale.html?m=1
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 11:47   #4
Senbonzakura
Przyczajenie
 
Avatar Senbonzakura
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie włosów męskich, pomocy!

Aktualnie od paru dni używam szamponu wzmacniającego FARMONA RADICAL ze skrzypem polnym, odżywek żadnych nie używałem, jedynie co to trzymałem się szamponów do włosów przetłuszczających się typu NIVEA MEN STRONG POWER, mam wrażenie, że właśnie tym "szamponem" zacząłem niszczyć sobie włosy. Ogólnie to co 2 dni muszę je myć.
Senbonzakura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 11:55   #5
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Zapuszczanie włosów męskich, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Senbonzakura Pokaż wiadomość
Aktualnie od paru dni używam szamponu wzmacniającego FARMONA RADICAL ze skrzypem polnym, odżywek żadnych nie używałem, jedynie co to trzymałem się szamponów do włosów przetłuszczających się typu NIVEA MEN STRONG POWER, mam wrażenie, że właśnie tym "szamponem" zacząłem niszczyć sobie włosy. Ogólnie to co 2 dni muszę je myć.
Koniecznie dorzuć odzywkę do pielęgnacji i zmeń szampon na delkatjy. Np. W Rossmannie znajdziesz linię kosmetyków Alterra. Ich produkty np. z granatem są niedrogie i powinny się sprawdzić. Kup sobie grzebień z szeroko rozstawionymi zębami i czesz włosy tylko po umyciu, później już nie ruszaj. Po tygodniu/dwóch powinieneś zauważyć różnicę.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-16 11:55:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.