Wypadajace włosy !!:(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-19, 14:34   #1
czarnaaa17
Przyczajenie
 
Avatar czarnaaa17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Unhappy

Wypadajace włosy !!:(:(


Mam od dłuzszego czasu problem ... włosy m istrasznie wypadaja ... od sierpnia leciało ich mase- jakis czas temu nie miałam z nimi problemu ale jak zauwazyłam-gdy sie denerwuje, stresuje wypada ich znacznie wiecej.. najgorsze jest to ze została mi 1/3 moich gestych włosów szok chociaz odrastaja mniejsze to to koszmarnie na długich włosach wyglada. Troszke mogłam im zaszkodzic farbownaiem-ale nigdy mi po farbowaniu nie wypadł włos ... włansie tym stresem-albo nadczynoscia tarczycy ... uzywałam roznych odzywek w ym Wax, szamponu porady babuni z rozmarynu i skrzypu, płynem piloxidil - bo mam przeswity;/;/ co jeszc emoge uzywac tkaiego?lub domowego??!! ratunku.. mam nadzieje z emi ktos pomoze
czarnaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 14:44   #2
erika19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 121
Dot.: Wypadajace włosy !!:(:(

dziennie moze wypadać prawidłowo ok. 100 wlosow, takze moze jest wszystko w normie
sprobuj brac skrzypovite w kapsułkach ( ok. 18 zl za 80 tabletek) i myj włosy szamponem z pokrzywy
erika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 17:57   #3
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Wypadajace włosy !!:(:(

Jeśli masz problem z wypadaniem włosów od dłuższego czasu, to raczej proponowałabym wizyte u lekarza ( dermatolog, chociaż jeśli masz fajnego lekarza pierwszego kontaktu, to też można spróbowac ), może warto byłoby przebadac ogólny stan zdrowia.
A od siebie mogę polecic uzywanie nafty kosmetycznej i wszelkich tabletek ze skrzypem, minerałami itp. Mi taka kuracja pomagała, ale na to potrzeba czasu, a przy bardzo silnym wypadaniu wlosów ciężko ocenic czy przyniesie skutek.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 07:10   #4
pattina
Zadomowienie
 
Avatar pattina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 1 868
Dot.: Wypadajace włosy !!:(:(

Mi włosy lecą od prawie roku, raz bardziei, raz mniej, potem znowu bardziej. Jeśli chodzi o szampony, lotony, odżywki, olejki i inne specyfiki do użytku zewnętrznego to są one raczej jak witaminka wśród antybiotyków - mała skuteczność i na pewno stanowią tylko wspomaganie leczenia. Nie bazuj na nich raczej się nimi właśnie wspomagaj. Doradzam Ci przebadanie się porządnie pod kątem hormonów, idź do endokrynologa, dermatolog znając życie przepisze Ci loxon - czyli środek zewnętrzny. Jeśli to nie hormony, uważaj na stres i dietę!!!!!!!!! To b. wązne. Zadbaj o dostarszanie wit. A i cynku. Ja biorę Vitapil - on ma dużą dawkę cynku. I uzbój się w cierpliwość - nastaw się na dłuższy czas "leczenia" bo niestety w miesiąc czy dwa może się nie udać. Pozdrawiam.
__________________
pattina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 22:49   #5
NielegalnaMiss
Rozeznanie
 
Avatar NielegalnaMiss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 699
Dot.: Wypadajace włosy !!:(:(

czarnaaa17 nie masz czasem problemu z szybko przetłuszającymi się włoskami?
NielegalnaMiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 22:52   #6
padova
Raczkowanie
 
Avatar padova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Mediolan/Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Wypadajace włosy !!:(:(

Witam!
Musisz skontaktować się z lekarzem i dowiedzieć się przede wszystkim jaka jest przyczyna wypadania włosów w ciemno nie ma sensu nic robić bo można sobie tylko jeszcze bardziej zaszkodzić!!!!

Pozdrawiam : )
padova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.