Śliczny makijaż- czym wykonać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-12, 13:55   #1
izkato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6

Śliczny makijaż- czym wykonać?


Witam,
naszla mnie wielka chec na zmiane kolorow swojego makijazu.
Do tej pory na oczy zawsze uzywalam brazow, a na usta bezbarwnego blyszczyka. Natknelam sie ostatnio na fotke, ktora przedstawiam ponizej i wariuje .
Poszukuje takiego koloru szminki jaki jest na tym zdjeciu. Sliczny delikatny, chlodny roz (jak mi sie wydaje). Nie wiecie moze jaka firma produkuje taki kolorek? Tylko niezbyt droga, do 20-30zl. Specjalnych wymagan wiecej nie mam.
No i te cienie. Boskie... Patrzylam w ofercie inglota, ale tam sa chyba zbyt perlowe, prawie srebrne. Ale moze zle szukalam? Poprosze o nr jesli, ktoras z Was zna

pozdrawiam i z gory dzieki za odp.
izkato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-12, 14:04   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Śliczny makijaż- czym wykonać?

Wydaje mi się , że to zdjęcie jest z reklamy loreala, a więc na pewno w swojej palecie mają ten odcień szminki i te cienie. O ile się nie mylę, że to ich reklama.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-12, 14:10   #3
izkato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6
Re: Śliczny makijaż- czym wykonać?

A nie maybelline? Na zdjeciu jest Josie Maran, a ona jest twarza maybelline. TYlko, ze w ofercie maybelline nie znalazlam takich cieni Szminek tez racze nie bedzie w takim odcieniu. Zobacze jeszcze z l'oreal. Dzieki
izkato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-12, 14:14   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Śliczny makijaż- czym wykonać?

Maybelline! No pewnie. O to mi chodziło, nie wiem co ja z tym lorealem. Ale skoro nie ma tego w ofercie u nich, to już nie wiem.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-12, 14:56   #5
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Śliczny makijaż- czym wykonać?

hihi ja jesli czasem się wymaluję to tak właśnie A uzywam do tego cieni Ruby Rose z szarościami i srebrnymi. Cała powiekę robię jasnym szerym (jakby srebrnym) a potem ciemnym szarym robię kreskę wzdłuż powieki od wewnątrz do zewnątrz i jeszcze kreseczka pod oczkiem pozdrawiam
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-12, 17:17   #6
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: Śliczny makijaż- czym wykonać?

moze sporbuj wybrac sie do sklepu i poszperac troche w kosmetykach maybelline? mi wydaje sie ze usta to water shine diamonds liquid w kolorze 'pure diamonds' eventualnie 'crystal amethyst'..a oczy..hmmm... expert eyes trio w kolorku 'impeccable greys'? ale tego chyba jeszcze u nas nie ma...tak strzelam
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-12, 17:29   #7
izkato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6
Re: Śliczny makijaż- czym wykonać?

mariquita napisał(a):
...mi wydaje sie ze usta to water shine diamonds liquid w kolorze 'pure diamonds' eventualnie 'crystal amethyst'

Watpie, ze to ta "szminka w plynie" mialam dwa kolorki, jednak one zbyt bardzo sie blyszcza. Tu na zdjeciu jest to taki delikatny transperentny kolorek, bez zadnego brokatu itp.

..a oczy..hmmm... expert eyes trio w kolorku 'impeccable greys'? ale tego chyba jeszcze u nas nie ma...tak strzelam

No niestety cieni expert eyes nigdzie w polsce nie widzialam

A moze ktoras ze szminek "water shine" jest w takim lub zblizonym odcieniu? Nie widzialam, ale tez nie szukalam szczegolnie. Jutro sie wybiore chyba na zakupy (mam nadzieje, ze udane
izkato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.